IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Kyu Yasushiro [Quincy]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Kyu Yasushiro [Quincy]   Wto 16 Cze 2009 - 17:51

Imię: Kyu
Nazwisko: Yasushiro
Profesja: Quincy
Waga: 42
Wzrost: 161
Wygląd: avek
Charakter:Kyu posiada dużą dawkę zdrowego rozsądku. To go zawsze ratuje przed bezsensownym mordem niewinnej osoby. Jego opanowanie jest bardzo silne, lecz do pewnego momentu, po jego przekroczeniu staje się Inny. Wtedy potrafi rzucać reiatsu na wszystkie strony. Podczas rozmów punkty końca opanowania jest zależny od osoby – na przykład podczas rozmów z ojcem, łatwo wyprowadza się z równowagi i parę razy chciał już go zabić, lecz rozsądek ratował duszę ojca. Kto wie może kiedyś i rozsądek zaniknie, a Kyu stanie się prawdziwym potworem… W każdym razie nie ma teraz tego w planach. Yasushiro jest osobą inteligentną, lecz nienawidzi się uczyć – wyznaję zasadę nauki na lekcjach podczas słuchania. Często czyta książki - o ile nie musi rżnąc pustych, być w szpitalu, czy też uczyć się z ogromnego przymusu. Kyu był mało wytrzymały od dziecka, więc łatwo go uszkodzić i łatwo mu o parę nocek w szpitalu. Yasushiro łatwo zyskuje zaufanie w innych ludziach – najłatwiej to sie dzieje poprzez duże czyny. Przyjaciele są dla niego największą wartością, lecz jest optymistą i zawsze liczy na to że kiedyś zyska kolejnych. Kyu lubi rozgryzać psychikę innych ludzi – terroryzuje nauczycieli bo odczuwa z tego przyjemność. Lubi jak dzieję się dużo, dlatego gdy jego życie zwalnia włącza nitro i sam zaczyna się pchać w kłopoty. Kyu lubi patrzeć dziewczyną pod spódniczki i denerwuje go widok spodni na damskich nogach. Nigdy jakoś specjalnie nie chciał walczyć z tym, to było niewielkie urozmaicenie jego życia – kropelka ryzyka. Lubi ratować innym tyłki i nic za to nie chce – jest bezinteresowny, w tych sprawach. Potrafi poświęcić dużo dla innych i wmawiać im że to nic, Yasushiro okłamuj innych wtedy, ale to jest szlachetne kłamstwo. Poza tym zwykle ucieka od kłamstwa. Kyu lubi jak się dzieje dużo wokół niego. Jest również osobą bardzo ambitną osobą. Często porywa się na rzeczy, które nie mają szansy się powieść. Często myśli nad sensem „wszystkiego”. Jedna myśl, może go skłonić do wysnucia własnej teorii nad czymś. Rzadko zmienia swoje zdania. Nie należy do osób bardzo romantycznych jeśli się w kimś zakochał to robi to bardzo skrycie, ciężko mu się przyznać do tego przed sobą , a co przed osobą darzącą uczuciem.
Ekwipunek: Amulet Quincy

Historia: Urodziłem się we wrześniu. Mój ojciec był człowiekiem, jak i matka. Więc jak zostałem Quincy….. zaraz się dowiecie. Mój ojciec był redaktorem magazynu popularno-naukowego, który cieszył się dobrym powodzeniem. Matka nie pracowała i większość czasu spędzała w domu,gdyz mogła sobie na to pozwolić. To ona głównie się mną zajmowała. Lecz z ojcem nie miałem wcale takich złych kontaktów. Kontynuujmy… W końcu wyrwałem się z pieluchy i skończyłem z codziennym popijanie hektolitrów mleka. Nawet umiałem już chodzić. Miałem wtedy już pięć lat… nie chodziłem do przedszkola. Dopiero w wieku siedmiu lat rodzice posłali mnie do szkoły. Pewnego słonecznego w czasie powrotu ze szkoły poszedłem z kolegami na lody. Wszystko pięknie ładnie pogawędziliśmy i nagle … gwałtownie odleciał jedna lampa wbijając się w pobliską ścianę. Na asfalcie powstał ogromny ślad wielkości nogi słonia. Coś tam było…. Miałem bardzo słabe prześwity…. Jedyne co zobaczyłem to biała maska. I dziura w klatce piersiowej w tym „czymś”. Wszyscy ludzi zaczęli wokoło uciekać tworząc panikę. Zacząłem biec…. Nie wiem gdzie, byle uciec przed ty „czymś”. Goniło mnie i to długo w końcu przebiegłem pól ri....poza miastem był kościół katolicki. Z wieży kościelnej w potwora pomknęła niebieska strzała. Przeleciała pomiędzy oczami potwora. Rozpłynął się… nareszcie uratowany. Podszedłem do drzwi kościelnych, lekko je popchnąłem i stanęły one dla mnie otworem. Wszedłem do środka rozglądając się na wszystkie strony. W jednym z korytarzy stał jakiś pan w czarnej sutannie z łukiem w ręku. Nic nie powiedział tylko poszedł w dół korytarza...w podziemia. Ruszyłem za nim. Była tam ciemna sala oświetlana jedynie pochodniami. Ma 200 m kwadratowych. Porozmawiałem z podejrzanym mężczyzną. Zostałem tam do nocy. Przypomniałem sobie że muszę wracać do domu. Pożegnałem się i szybkim krokiem ruszyłem w stronę mojego domu. Rodzice strasznie się o mnie martwili, po powrocie tak mnie uściskali, że chyba mnie całego połamali. Następnego dnia znowu poszedłem do szkoły , jednak strasznie mnie ciągnęło do tego kościoła. Dlatego każdego dnia chodziłem do niego. Tylko w weekendy odpuszczałem chociaż nie zawsze. Gdy miał 9 lat, tan mężczyzna wyjawił mi wszystkona teamt dusze reitasu i Quincy. Postanowiłem, że zostanę Quincy. Początkowo on odmawiał mi nauki, lecz mój upór zwyciężył. Nabierałem nauk u mojego mistrza do wieku 15. A dokładniej do końca wakacji. I nadeszła ta chwila…. Rodzice powiedzieli mi że musimy się przeprowadzić-podporządkowałem się co prawda niechętnie, ale musiałem. Wszystko to przez pracę ojca redakcja przenosiła się do Karakury. Pożegnałem się z ksiedzem-Quincy. Nigdy nie poznałem jego imienia… może się nie spytałem…. może nie chciał mi go wyjawić. Pożegnałem się ze wszystkimi przyjaciółmi. To koniec…. nie- to początek czegoś nowego. 28 sierpnia- jestem tu w Karakurze. Przeprowadzka skończona. Czas iść do szkoły… nowej szkoły.

Pieniądze: 2000 Ryo.

STATYSTYKI
Do rozdania 13 + 16(Mg)
Wziąłem kary i premie dla płci przeciwnej.(grałbym kobietą ale za trudno byłoby mi się wczuć :D)
Atrybuty:
Siła: 5-1(płeć)-1(profesja)=3
Szybkość: 5+5(profesja)+5(wolne)=15
Zręczność:5 +2(płeć)+3(MG)=10
Wytrzymałość: 5-1(płeć)-1(profesja)=3
Inteligencja: 5+7(wolne)+8(mg)=20
Psychika: 5+1(MG)=6
Reiatsu: 5-3(profesja)+1(wolne)=3
Kontrola Reiatsu: 5+5(profesja)+4(MG)=14

OGÓLNE

Udźwig: 30kg
Prędkość(śr.): 15 km/h.
Prędkość(max.): 40 km/h.

Umiejętności: Podwójny strzelec, Spostrzegawczość Quincy , Maskowanie Reiatsu, Bogacz,Kumulator,Urodzony Lider
Wady: Wrażliwość na alkohol

Ostatnio zmieniony przez Kyu Yasushiro dnia Nie 15 Lis 2009 - 15:31, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Salvatore Hikai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Kyu Yasushiro [Quincy]   Wto 16 Cze 2009 - 21:11

Wszystko się się według mnie zgadza, nie do patrzyłem się żadnych błędów pod względem mechaniki gry.
Hisotria, jakoś taka nie ciekawa... Powinno się więcej dziać i w ogóle więcej akcji moim zdaniem.

Jedno wydarzenie typu spotkanie z pustym mogło być nie decydujące o zmianie stylu życia. Prawdopodobnie przez każdego zostało to uznane za "Zbieg okoliczności"

Wszystko inne w porządku.

Masz odemnie Akcepta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Kyu Yasushiro [Quincy]   Sro 17 Cze 2009 - 0:01

Wygląda ok, masz ode mnie akcept - teraz musisz poczekać na MG, ew poszukać takiego który przyjmuje ;)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Kyu Yasushiro [Quincy]   Sro 17 Cze 2009 - 11:18

Ok... wszystko jest według mnie w porządku... biorę Cię pod swoje skrzydła...
załóż sobie domek w: Świat--->Ziemia--->Karakura--->Tereny Mieszkalne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kyu Yasushiro [Quincy]   Sro 17 Cze 2009 - 12:40

To jeszcze nie wszystko bo zostały mi do dodania punty za bycie MG w ilości (16). Zaraz je dodam.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Kyu Yasushiro [Quincy]   Sro 17 Cze 2009 - 13:24

Cytat :
zostały mi do dodania punty za bycie MG w ilości (16)

Gdzie masz napisane takie zasady? Ja tego znaleźć nie mogę ani w Zasadach ani w Karcie Postaci. Podaj mi link gdzie tak masz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kyu Yasushiro [Quincy]   Sro 17 Cze 2009 - 15:27

Cytat :
Od nowego roku wchodzi w życie coś takiego jak 'zapłata MG' - to znaczy, każdy MG co tydzień będzie otrzymywał 1 wolny punkt na postać. Może je zatrzymać, kumulować lub wydać...
I wszystko jasne.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kyu Yasushiro [Quincy]   Sro 17 Cze 2009 - 15:32

http://bleach.iowoi.org/zasady-gry-f1/zmiany-t84.htm
Tutaj masz ten temat. Pod koniec zaczyna się zapłata MG.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kyu Yasushiro [Quincy]   

Powrót do góry Go down

Kyu Yasushiro [Quincy]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1