IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

do usunięcia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: do usunięcia   Czw 18 Cze 2009 - 18:22

Rezydencja rodu Shihouin to prawdziwy kompleks mieszkalny, którego nie powstydziliby się najbogatsi w świecie żywych. Składała się ona z dziesięciu oddzielnych wilii, w których mieszkali członkowie rodu. Mi przypadła do mieszkania willa położona tuż przy rzece i lesie, więc widoki za oknem i miejsce do treningu, czy chociażby spaceru mam zapewniony. Mój dom jest, jak na wille przystało, wielki i przestronny. Całość domu zachowana jest w stylu europejskich willi ze świata żywych; robi ogromne wrażenie. Podłoga w holu wykonana jest z białego marmuru, a ściany zdobione są freskami. Budynek ma dwa piętra. Na pierwszym znajdują się głównie pokoje dla personelu, kuchnia i wielki salon, a także kuchnia i dwie z pięciu łazienek. Na drugim poza moim pokojem i pokojami dla gości nie ma niczego nader interesującego. Dom liczy blisko dwadzieścia pokoi, które są bogato wystrojone; skurzana sofa i fotele, dwuosobowe łóżko z baldachimem, oraz wielka dębowa szafa idealnie komponują się z resztą wyposażenie, które także wygląda przednie. Cały personel mieszka na pierwszym piętrze. Wyjątkiem jest moja służąca, Julia, której pokój sąsiaduje z moim.
__

Promienie słońca właśnie wpadły przez okno do mojego pokoju. Łóżko było miękkie i wygodne, nie chciałem wstawać, ale wiedziałem, że musze. Otworzyłem lekko oczy. Pokój nie zmienił się od wczoraj nic, a nic. Usłyszałem dźwięk rozsuwanych zasłon, a następnie otwierania okna. To Julia. Ta dziewczyna pracuje nawet o tak wczesnej porze.

Ostatnio zmieniony przez Takato Shihouin dnia Sob 27 Cze 2009 - 21:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Pią 19 Cze 2009 - 7:19

- Wstawaj śpiochu - rzuciła do ciebie Julia dalej odsłaniając zasłony. Po chwili spojrzała na ciebie, wylegującego się w łóżku. Podeszła do łóżka, a ty znowu wlepiłeś oczy w jej piersi. Taki widok może pobudzić każdego, od razu odechciało ci się leżeć. Usłyszałeś szum wiatru, do pokoju naleciały różowe płatki wiśni, kilka opadło na twoje łóżku. Włosy Julli rozwiały się na wietrze.
(styl zmieniłeś czy mi się wydaje ?)
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Pią 19 Cze 2009 - 10:24

Taki widok naprawdę może pobudzić każdego.
-Tak, tak... Już wstaje - powiedziałem powoli dalej się na nią patrząc.
Po chwili wstałem z łoża i udałem się do łazienki by się ogarnąć.
- Julio, mógłbym cię prosić, żebyś kazała przygotować mi coś do jedzenia? - spytałem nieco zakłopotany. Całkowita zmiana życia potrafi być trudna.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Pią 19 Cze 2009 - 16:47

- Zaraz przyniosę twoje kimono - Powiedziała Julia wychodząc z twojego pokoju. Wróciła jak się ogarnąłeś.
- Jedzenie czeka na ciebie - Dodała kładąc kmiono na twoim ramieniu. Następnie wyszła z twojego pokoju.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Pią 19 Cze 2009 - 17:51

Pospiesznie przebrałem się i opuściłem pokój, kierując się w stronę jadalni. Tak rozglądam się za swoim posiłkiem.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Pią 19 Cze 2009 - 19:39

Szybko przebrałem się w swoje akademickie kimono i ruszyłeś na dół. Od niedawna tutaj mieszkałeś i często gubiłeś się w tym domu, Po długimi "gubieniu się" doszedłeś na dół. Zobaczyłeś stół ze swoim śniadaniem. Niestety nie nie sprecyzowałeś co chcesz zjeść, a więc Julia zdała się na instynkt. Jak willa w stylu europejskim to i śniadanie europejskie. Przy dużym stole w jadalni , czekała Julia z twoim posiłkiem. Były to..... naleśniki, a z czym to jeszcze nie odkryłeś.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Pią 19 Cze 2009 - 19:54

- Dziękuje - powiedziałem do dziewczyny i usiadłem na krześle. Wziąłem sztućce i zacząłem jeść swoje śniadanie.
- Długo tu pracujesz? - starałem się jakoś zacząć rozmowę.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Sob 20 Cze 2009 - 12:34

Julia postała jeszcze przez chwilę przy tobie. Gdy zadałeś pytanie zobaczyłeś, że stara się wymigać od odpowiedzi za pomocą długich jęków typu achhhy, ecchy, eee. Chyba powinieneś później się o to zapytać.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Sob 20 Cze 2009 - 15:19

- Jeśli nie chcesz, nie musisz odpowiadać - powiedzialem widząc, że dziewczyna ma problemy z odpowiedzią. - Ano... tak właściwie... to skoro jestem shinigami, to nie powinienem iść do jakiejś akademii, czy coś?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Sob 20 Cze 2009 - 15:28

Julia odetchnęła z ulgą, gdy dowiedziała się, że nie musi odpowiadać.
- Nie nie musisz iść jako członek jednego z rodów szlacheckich - odrzekła Julia
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Sob 20 Cze 2009 - 15:45

- To chyba dobrze - powiedziałem kończąc posiłek.
Wstałem wziąłem swoją katane i skierowałem się w stronę wyjścia.
- Idę potrenować - powiedziałem do Julii i wyszedłem.
Udałem się do pobliskiego lasku, szukając jakiegoś dobrego miejsca do treningu, zarazem Kidou jak i Zanjutsu.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Sob 20 Cze 2009 - 20:53

Pomiędzy willami był niemały lasek, gdzie mogłeś sobie poćwiczyć. Wybiegłeś z domu i z dala usłyszałeś krzyk Juli "Wróć przed obiadem". Brzmiało to bardziej jak krzyk matki do dziecka niż pokojówki do swojego pana. Jakoś specjalnie ci to nie przeszkadzało.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Sob 20 Cze 2009 - 21:29

Co za dziewczyna, pomyślałem, Ona nie da mi nawet powłóczyć się po lesie.
Idę w głąb lasy by dojść w jakieś miejsce, najlepiej polanki, na której mógłbym spokojnie poćwiczyć. Tam wyjmuję moją katanę by zacząć swój trening zanjutsu. Staram się kilkunastoma szybkimi cięciami powalić kilka drzew. Uderzając w jedno z drzew wykonuje piruet i uderzam w następne zachowując impet po pierwszym ciosie, takim sposobem moje uderzenie stają się coraz to potężniejsze. Następnie biegam sobie wokół drzew by poprawić nieco swoją kondycje. Po ok. 10~15min. Siadam i próbuje się porozumieć ze swoim Zanpakutou.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Wto 23 Cze 2009 - 9:29

( później ci opisze katanę, bo teraz jestem za bardzo niezdecydowany. JBC to masz duala)
Po dłuższym spacerku po lesie ujrzałeś w nim wodospad. Podszedłeś i zobaczyłeś polankę, pełną zielonej trawy. Na ziemi leżały większe i mniejsze kamienie. Przy wodospadzie było niewielkie jeziorko. Wszystko wokół tętniło życiem, jednak to był już ostatni raz kiedy na tej polance wszystko było takie szczęśliwe i kolorowe... przybył Takato. Wyjąłeś dwie katany i zacząłeś robić za drwala. Kilka drzew upadło na ziemię , jednak ot nie był sukces.... ich konary nie były zbyt potężne. Potem zacząłeś biegać jak idiota po pseudo lesie. W końcu trochę się zmęczyłeś i uznałeś, że czas zbezcześcić trochę wody w źródełku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: do usunięcia   Today at 19:45

Powrót do góry Go down

do usunięcia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1