IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Shihouin Michien (Shinigami)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Shihouin Michien (Shinigami)   Pią 19 Cze 2009 - 14:45

Imię: Michien
Nazwisko: Shihouin
Profesja: Shinigami
Płeć: Mężczyzna otrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność.
Wiek: 16 ( Za każde 5 lat +1 punkt do umiejętności czyli mam 3)
Waga: 60 kg.
Wzrost: 175cm.
Wygląd:Avatar tylko że będę go musiał zmienić i wtedy będzie poprawny wygląd.
Charakter: Jestem dobrym,szczerym chłopakiem z poczuciem humoru lubiącym dziewczyny. Jestem inteligenty ale nie kujon.
Ekwipunek:Zanpakutou, Gikongan x 5, Gigai, strój Shinigami, odznaka shinigami.

Historia: Urodziłem się w szlachetnej rodzinie Shihouin, od zawsze traktowano mnie z większym szacunkiem niż moich rówieśników. Nie przeszkadzało mi to jednak znaleźć przyjaciół. Starałem się zawsze pamiętać o tym by być dobrym dla innych. Za nim wstąpiłem do Akademii Shinigami uczyli mnie zwykli nauczyciele lub rodzina. Zmuszało mnie to do wielu obowiązków jak przestrzeganie zasad rodziny. Zawsze byłem honorowy, miałem poczucie humoru i lubiłem dziewczyny. Niby takie fajne życie ale każdy kij ma 2 końce mój ojciec zawsze chlał nie mógł się od tego opanować, aż pewnego razu jak miałem 10 lat (byłem już wtedy w akademii) ja i mama zresztą rodziny(Shihouin rodzina od strony matki) próbowaliśmy mu powiedzieć, że jeżeli nie przestanie wywalimy go z rodziny. Wtedy on się rzucił z łapami do matki nie mogłem na to patrzeć to się na niego rzuciłem lecz to nic nie dało. Na szczęście reszta rodziny zapobiegła sprawie i nic poważnego się nie stało. Ojciec został wywalony z rodziny opowiadał kłamstwa o mnie i o całej rodzinie mało kto w to wierzył.Nie przejmowałem się tym, tylko dalej wypełniałem swoję obowiązki (chodziłem z kolegami po lesie, uczyłem się w akademii, oglądałem się za dziewczynami), do dzisiaj,gdzie jedna z osób których była dla mnie bardzo ważna zginęła to był mój kolega Zaibashi, miał wyryte na plecach napis "wybiję was wszystkich jednego po drugim, razem z twoimi przyjaciółmi ". Oprócz tego zauważyłem na brzuchy wielką dziurę jaką często mają Hollowy. Na klatce piersiowej miał 4 głębokie nakłucia, jedna z nóg była spalona. Dłonie zostały obcięte, prawego oka również brakowało. Odsunąłem się od niego i zauważyłem za drzewem kolejnego trupa, był to jeden z Shinigami. Po chwili usłyszałem jakieś dziwne odgłosy, przypominały mi krzyk cierpiących. Odszedłem trochę dalej i zauważyłem Shinigami oraz zwykłe dusze walczące z dziwnymi, zamaskowanymi osobami wiele dusz i Shinigami było już martwych. Zacząłem uciekać bo bałem się że będę następny. Tak też się stało na drodze stanęło mi 4 zamaskowanych wojowników z dziwnymi katanami (jeśli tak to można nazwać). Obok martwego Shinigami zauważyłem jego zanpakutou. Odruchowo je chwyciłem i zacząłem nim atakować by mnie przepuścili. Zrozumiałem też, że to pewnie oni zabili mego przyjaciela na życzenie mego parszywego ojca. Zabiłem 2 wojowników z tych co stanęli mi na drodze. Jednak nie zauważyłem kopnięcia od jednego z żywych i upadłem na Ziemię. Jego katana zawisła nad moją głową, ostatecznie ją zablokowałem. Ale był też 2, który od tyłu próbował mnie uderzyć. W ostatniej chwili przed śmiercią uratowała go piękna pani Kapitan II oddziału Gotei 13. Zabiła tamtego jednym uderzeniem ręki. Pozostał jeszcze ten przede mną postanowiłem go ode pchnąć od siebie i rozciąć mu krtań, tak też zrobiłem. Chęć zemsty na nich to sprawiła że byłem w stanie tego dokonać, wtedy zrozumiałem. NIE JESTEM SŁABY. Podziękowałem za ratunek p. kapitan, jednak w myślach miałem tylko kilka rzeczy chęć zemsty na ojcu. Za to że go zabił i naraził moje życie. Przejąłem się tym bo wiedziałem że będę musiał obronić moją rodzinę, przyjaciół oraz siebie, przyrzekłem sobie że będę jeszcze silniejszy, stanę się jednym z kapitanów gotei 13, zdobędę niesamowitą moc a wtedy pomszczę mojego kolegę z którym trenowałem w lesie, bardziej rozsławię moją rodzinę i odniosę sukces. Opanowałem bardzo dobrze kilka technik, zdobyłem mnóstwo nagród i sądzę że dam radę dojść do celu.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 7
Szybkość: 7
Zręczność: 4
Wytrzymałość: 6
Inteligencja: 11
Psychika: 12
Reiatsu: 6
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 70
Prędkość(śr.): 7[km/h]
Prędkość(max.): 24[km/h].

Techniki
Magia: Można na początek wybrać tyle zaklęć ile posiada się inteligencji/3(w przyszłej grze to już się nie liczy). Musimy spełniać ich wymagania. Maksymalny poziom zaklęcia, które jesteśmy w stanie poznać = inteligencja*2.
Poznane Hadou:
#4 - Byakurai (Biała Błyskawica)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica!
Opis: Zaklęcie, które tworzy niewielkiej średnicy promień przeszywające wszystko co napotka na swojej drodze.
#19 - Itami senritsu (Melodia bólu)
Inkantacja: Ty co znasz mych słów rytm, ten co się bólem zowie. Ty który słowa pieśni znasz na pamięć zagraj mu tę melodię.Zaklęcie destruktywne numer dziewiętnaście.
Opis: Podczas inkantacji używający rysuje palcami klucz wiolinowy a następnie niczym mim popycha go w stronę celu. Osoba będąca pod wpływem zaklęcia słyszy coraz wyższą melodię wewnątrz głowy. Zależnie od sił postaci dźwięk będzie się nasilał uniemożliwiając pełną swobodę ruchów spowodowaną ASTRONOMICZNYM bólem głowy. Co słabsi będą tracili przytomność lub zdolność walki. W skrajnych przypadkach Może to prowadzić do tymczasowej głuchoty bądź śmierci.
Poznane Bakudou:
#20 - Akai Tate (Czerwona Blokada)
Inkantacja: Czerwone światło padające na nas w chwilach próby, obroń mnie i pozwól przetrwać.
Opis: Czerwone światło w kształcie tarczy, pozwalającej na odbicie bądź zablokowanie ataku. Potrafi zablokować hadou do 30 poziomu.

Umiejętności:

Z rodziny
Specjalne: Shinigami należy od początku gry do jakiejś rodziny, przez co jest bardziej ceniony przez innych shinigami.
Premie: Gracz może wybrać, do jakiej rodziny chce należeć: Kuchiki, Kasumi-Ooji, Fon, Shiba, Shihouin, Hitsugaya, Kenpachi.
Wymagania: Rozpoczynanie gry jako shinigami.

Bliskość z Zanpakutou
Specjalne: Jesteś ze swoim mieczem bliżej niż inni. Nigdy się z nim nie rozdzielasz. Na pewno łatwiej będzie Ci opanować shikai oraz bankai.
Premie: Łatwość w opanowaniu shikai oraz bankai.
Wymagania: Psychika: 12.

Wady:

Pies/Nimfomanka
Specjalne: Jesteś psem na baby/nimfomanką. Po prostu, gdy ładna kobieta/przystojny mężczyzna Cię o coś prosi, nie jesteś w stanie jej/mu odmówić.
Premie: Nie potrafisz skutecznie walczyć z przeciwnikiem płci żeńskiej/męskiej(utrudnienia MG).
Wymagania: Wiek: 15+, płeć męska - pies, żeńska - nimfomanka.

Ostatnio zmieniony przez Michien dnia Pon 22 Cze 2009 - 17:43, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Shihouin Michien (Shinigami)   Pią 19 Cze 2009 - 21:15

Bardzo skromna historia, choćby rozszerzyć wątek jak zginął twój przyjaciel. Charakter też wypadałoby nieco rozszerzyć ;)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Shihouin Michien (Shinigami)   Pią 19 Cze 2009 - 21:53

zrobię to jutro bo dziś już nie mam pomysłu ale jutro z pewnością będę miał.
Powrót do góry Go down
Yoku Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Shihouin Michien (Shinigami)   Pią 19 Cze 2009 - 23:38

Popraw statystyki zrób tak jak u mnie -:=:. No i popraw historie. a będziesz miał akcepty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.bossasg.w8w.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Shihouin Michien (Shinigami)   Sob 20 Cze 2009 - 8:58

skończyłem można akceptować??

Ostatnio zmieniony przez Michien dnia Pon 22 Cze 2009 - 16:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Shihouin Michien (Shinigami)   

Powrót do góry Go down

Shihouin Michien (Shinigami)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1