IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Opuszczony budynek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Kuchiki Kyosuke

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Opuszczony budynek   Nie 10 Sty 2016 - 20:46

- To chyba normalne, że mnie interesuje. - Głos Juna stał się jeszcze bardziej ponury, wręcz grobowy. - W końcu to przez jego chore eksperymenty żyję teraz tutaj zamiast z rodziną w Rukongai. Nie wiedziałeś? Większość z Bellato zawdzięcza swoje moce Aibie. Gdyby nie Hyuu i Saku pewnego dnia obudzilibyśmy się jako głodni puści, których pierwszym posiłkiem byliby nasi bliscy.
Zatrzymali się przed białymi pasami namalowanymi w poprzek czarnej drogi, którą jeździły metalowe wozy. Po drugiej stronie znajdowała się latarnia z trzema światłami z czego świeciło się tylko czerwone. Po chwili zgasło, a zapaliło się pomarańczowe, lecz tylko na sekundę, po której rozpaliło się zielone światło.
Metalowe powozy zatrzymały się przed białymi pasami i Jun ruszył naprzód. Tanaka właśnie odkrył jedno z praw, którymi rządził się świat żywych
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuzuru Tanaka

Oddział : Bellato
Mistrz Gry : Najlepszy na świecie Kuchiki-sama

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/230  (100/230)
Punkty Reiatsu:
450/693  (450/693)

PisanieTemat: Re: Opuszczony budynek   Nie 10 Sty 2016 - 20:58

To domyślasz się, że nienawidzę go z całego serca i na samo wspomnienie o nim krew się we mnie gotuje.
Rzekł wnerwiony, mocno zaciskając pięść. Tylko spokojnie Yuzu, musisz nauczyć się panować nad gniewem. Przecież Kamagani od zawsze powtarzała Ci, aby potrafić panować nad emocjami i być w harmonii. Musisz się tego koniecznie nauczyć, z pewnością przyda Ci się.
Domyślałem się, że nie jestem jedynym, nad którym eksperymentował Aiba. Z resztą dla takiego typa jeden obiekt doświadczalny to za mało.
Mówił już nieco spokojniej, biorąc głębokie wdechy żeby się wyciszyć.
Ilu jest vizardów w Bellato? I mógł byś mi coś więcej powiedzieć o Hyuu i Saku, oraz w jaki sposób pomogli?
To było dziwne, lecz ciekawe doświadczenie. Tanaka szybko wyciągnął z niego wnioski i stwierdził, że ten świat nie jest tak bardzo trudny do ogarnięcia. Wszystko miało tu swoją zasadę i wystarczyło się jej nauczyć. Poznał pierwszą i na pewno nie ostatnią regułę, która działa w świecie ludzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Opuszczony budynek   Pon 11 Sty 2016 - 21:23

- Potrafię sobie wyobrazić twoje uczucia - odparł Jun. - Tak, pewno w Soul society żyją jeszcze dusze, które otrzymały prezent od Aiby. Przykra sprawa, że ich dotąd nie odnaleźliśmy, bo raczej same do na nie przyjdą tak jak ty to zrobiłeś.
Przemknął obok nich mężczyzna jadący na dziwnym dwukołowym pojeździe. Ciekawe jakby to było usiąść u steru jednego z tych dziwacznych środku transportu?
- W sumie jest nas ośmiu, a przynajmniej na razie. - Jun rozpogodził się trochę. Posłał Tanace uśmiech. - Naszym szefem jest Saku, ale on rzadko kiedy się pokazuje. Zwłaszcza ostatnio... tak sobie myślę, że to już z rok będzie jak go ostatni raz widziałem. Bardzo tajemniczy koleś ogólnie. Znacznie bardziej przystępny jest Hyuu, czyli nasz vice szef. Spoko koleś, chociaż trochę ten tego... wyniosły. Tak, tego słowa szukałem. Po Hyuu jest Kazuki. Ponury typ, który daje nam nieźle popalić na treningach... Pozostała piątka, w tym ja, jest taka jak ty. Efekty złych zainteresowań Aiby, które marnie by skończyły gdyby nie Hyuu i Saku. Wiesz kolego... oni zabrali nas z Soul society, gdy byliśmy mali. Nauczyli nas jak walczyć z paskudztwami, które w nas drzemią. Cóż... Ryouji'emu się nie udało. Musieli go zabić, ale pozostała piątka nauczyła się zakładać maski, chociaż... cholera, to była najtrudniejsza walka w moim życiu. Gdyby ten czarno-biały palant nie był taki pewny siebie to pewno skończyłbym jak biedny Ryouji. Zresztą sam dobrze o tym wiesz.
Istotnie. Tanaka również musiał stoczyć walkę o przetrwanie z demonem wewnątrz siebie. Niewiele brakowało, a i on podzieliłby los Ryouji'ego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuzuru Tanaka

Oddział : Bellato
Mistrz Gry : Najlepszy na świecie Kuchiki-sama

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/230  (100/230)
Punkty Reiatsu:
450/693  (450/693)

PisanieTemat: Re: Opuszczony budynek   Wto 12 Sty 2016 - 12:15

W jaki sposób ich szukaliście? To fakt, miałem dużo szczęścia, że udało mi się do was trafić. Nie ukrywam, że do tego czasu musiałem się sporo namęczyć.
Tanaka miał nadzieję, że są już blisko baru, głód coraz bardziej mu doskwierał, nie spodziewał się, że to uczucie może się jeszcze nasilić.
Ano, masz rację trochę jak szlachcic się zachowuje. Wiesz, może w jaki sposób oni stali się vizardami? Mam na myśli Saku i Hyuu
Oni też w jakiś sposób musieli otrzymać i poskromić wewnętrznego hollowa.
Heh moja walka z innerem również nie była łatwa. Jednak udało mi się go pokonać.
Zaśmiał się krótko, przypominając sobie w jaki sposób przygotował okazję do ostatniego ciosu. Nie było to zbyt wdzięczne, ale cel uświęca środki.
Powiedz, co mnie jeszcze dzisiaj czeka?
Po chwili jeszcze dodał, gdy poczuł kolejny skurcz żołądka
Daleko jeszcze?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Opuszczony budynek   Wto 12 Sty 2016 - 17:32

- Zdaję się, że Saku zdobył notatki Aiby, o tym czyje matki zostały ugryzione przez pustego... Niestety informacje były niepełne przez co ty i pewno paru innych nie zostaliście odnalezieni. - Jun poklepał Tanakę po ramieniu. - Ano tak, słyszałem. W wolnej chwili będziesz musiał opowiedzieć mi o swoich przygodach.
Tanaka stopniowo przyzwyczajał się do swojego ciała, chociaż wciąż przeszkadzała mu grzywka opadają na lewe oko.
- Co do Saku to nie mam pojęcia. Człowiek enigma, jak mówiłem. Hyuu i Kazuki zaś... cóż, to dość skomplikowana sprawa, bo widzisz... Hyuu był kiedyś kapitanem, a Kazuki porucznikiem. Nie bardzo podobał im się porządek panujący w Seireitei i wraz z kilkoma innymi wysoko postawionymi szychami chcieli wznieść bunt. Ponoć zdobyli jakiś artefakt, który umożliwił zyskanie mocy pustego. Sam wiesz, buntownicy byli w mniejszości i chcieli zdobyć kartę atutową, ale koniec końców jeden z nich okazał się zdrajcą i pół kapitaństwa zwaliło się do rezydencji Hyuu w Rukongai. Przyparci do muru postanowili przejść przyspieszoną hollowikację, co nie skończyło się dla większości z nich za dobrze. Tylko Hyuu i Kazuki'emu udało się z tego uciec. - Jun podrapał się po karku ze zatroskaną miną. - Chociaż tak w sumie... nie wiem czy powinienem być taki wylewny. W końcu jeszcze do Bellato nie należysz... Plan dnia akurat zdradzić ci mogę. Jak tylko napełnimy brzuchy świetnym sushi czeka nas podróż do magazynów, gdzie Hyuu postara rozwiązać się twoje problemy.
Na ostatnie pytanie Tanaki, Jun wyciągnął tylko rękę wskazując na lokal znajdujący się po drugiej stronie ulicy.

http://bleach.iowoi.org/t2050-sushi-bar#59124
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Opuszczony budynek   Today at 19:47

Powrót do góry Go down

Opuszczony budynek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6