IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Starożytne ruiny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 14:51

Wielkie, starożytne ruiny, przypominają zapomniane królestwo, znajdują się wśród niewielkiego pasma górskiego w dalszym północnym Rukongai. Budowle są kamienne, zewsząd wyrastają dzikie pnącza i słychać odgłosy zwierząt. Powszechnie nie są one znane, a Akademii nie uczą o tym miejscu. Główny zamek prawdopodobnie posiada jakieś szczególne właściwości - wygląda niemal jak nieruszony przez czas. Miejsce to jest opuszczone.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 16:03

No to idziemy na zwiedzanie... ale ostrożni bądźcie... w takich miejscach może się roić od pułapek... powiedziałam poważnie do swojego oddziału i rozglądałam się gdzie może być wejście do zamku wejścia do zamku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 16:08

Przechodziliście ulicami domów, które były mocne nadgryzione przez czas i pogodę, większość z nich zostały jedynie fragmenty ścian, na których porastały pnącza, a czasami można było zauważyć wygrzewającą się jaszczurkę. Idąc zauważyliście, że jest cicho, okropnie cicho co tylko sprawiało, że miejsce zdawało być się martwe. Czułaś niewidzialny ciężar tego miejsca.

Wraz z oddziałem trafiliście w końcu przed wrota zamku, powoli dwóch shinigami pociągnęło za drzwi, ale nie ustąpiły, zdawały się być zamknięte. Można było je spróbować wyważyć, choć już z samej racji wielkości zadanie to wydawało się trudne, a patrząc na nienaturalny stan zapewne chroniła je magia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 16:15

Westchnęłam głęboko...
Co by tu zrobić?? myślałam gorączkowo i postanowiłam że się upewnić czy rzeczywiście chroni je magia, wypowiedziałam zaklęcie w stronę drzwi:
Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica!

(-4 PR)
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 18:01

Błękitny promień trafił wrota, ale bez skutku - rozprysł się na wiele, błękitnych drobin. Powoli zaczynało się ściemniać. Jeden z chłopaków zapytał się:

- Oficerze, nocujemy tutaj? Nie podoba mi się to miejsce. Niby nic tu nie ma, ale trochę strasznie tu.

- Czego ty się boisz - zaczął jeden - pietrasz się trochę kamienia? Przynajmniej możemy wejść do tych domów i zobaczyć czy czegoś tu nie ma, poza tym zanosi się, że będzie padać, a kilka domów nadal ma jeszcze dach

Miał rację, potężna i czarna chmura nadciągała, a w powietrzu słychać było grzmoty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 18:36

Ehh... nie mamy wyboru... będziemy tu nocować... powiedziałam do swojego oddziału. Zaczęłam szukać domku który był z dachem, gdy taki znajduję idziemy do tego domu.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 19:04

Szybko dość znaleźliście dom, który posiadał dach, rozlokowaliście się po ścianach, nie były wygodne, ale na pewno lepsze to niż na zewnątrz. Kilka minut jeszcze bardziej się o tym przekonaliście gdy rozpętała się burza. Udało się kilku chłopakom rozpalić ognisko, co dawało ciepło i trochę światła.

Mimo niesprzyjających warunków udało ci się zmrużyć oczy i zasnąć. Nagle obudziło cię zawodzenie, ognisko prawie dogasało, a na zewnątrz panowała ciemność. Deszcz nie padał, więc wyszłaś sprawdzić co to, a gdy przekroczyłaś próg i obróciłaś głowę w bok. To co zobaczyłaś sprawiło, że żołądek podskoczył ci do gardła: człowiek, a właściwie żywy trup, blady, zamiast ręki miał krwawy kikut, w szmatach. Najgorsza była twarz, a właściwie co z niej zostało: jednego oka nie było a jedynie ziała czarna dziura, policzki całe w ranach, a część głowy w ogóle urwana.

Był parę metrów od Ciebie i wskazywał palcem na Ciebie:
- Odejdź, to miejsce jest przeklęte, nie masz wiele czas. Uciekaj stąd, to miejsce jest przeklęte...

Dalej nie słuchałaś, wziełaś nogi za pas i z krzykiem uciekałaś. Nagle potknęłaś się i upadłaś na... trupy twoich podwładnych. Krzyczałaś w panice nie wiedziałaś co się dzieje...

i nagle obudziłaś się. Twoi towarzysze również byli wybudzeni, ich spojrzenia nie kryły przerażenia... czyżby wszystkim śniło się to samo? Nikt się nie odzywał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 19:10

Byłam cała zlana potem i ciężko oddychałam, spojrzałam na innych i powiedziałam:
Co to było?? Wam tez to się śniło??
Wstałam i się już trochę uspokoiłam, wyjrzałam na zewnątrz i zobaczyć czy nie ma tego kogoś z mojego snu...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 19:21

Na zewnątrz było spokojnie i nikogo nie zauważyłaś, natomiast w grupie już słychać było głosy, że należy się stąd natychmiast wynosić, że to miejsce jest przeklęte itd. Były to raczej słowa paniki. Nagle jeden z chłopaków zapytał się ogólnie:

- Ten duch miał nas jedynie przestraszyć, nic nie mógłby zrobić. Sądzę, że gdzieś tutaj jest skarb: jakieś starożytne zwoje albo masa złota bądź coś innego. Poza tym, boicie się koszmarów?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 19:27

Wróciłam do pomieszczenia po czym zwróciłam się do wszystkich:
Racja... ktoś nas chce przestraszyć... i muszę przyznać że to się jemu udało... nie jesteśmy tu sami... a co do tego snu musimy niestety go traktować poważnie... nie pozwolę aby coś się stało mojemu oddziałowi... Jutro będziemy powoli przeszukiwać domy a później będziemy próbować się dostać do zamku...
Sen jednak nie dawał mi spokoju, ciągle o nim myślałam i nie ukrywam się że trochę się bałam... usiadłam na podłodze i rozmyślałam o tym wszystkim w powadze...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 20:36

Po krótkim czasie mimo obaw zasnęłaś, obudziłaś się ranem. Oddział na zmianę trzymał wartę. Za dnia nic się tu nie zmieniło. Poszliście między domy w poszukiwaniu czegoś wartościowego i ciekawego. Trafiliście na same śmiecie. Widząc, że nic interesującego nie znajdziecie udaliście się w stronę zamku. Mury były dość wysokie, a nikt z was nie potrafił latać jak to robili porucznicy czy kapitanowie.

Jednak jeden z członków oddziału zauważył, że na górskiej ścianie znajduje się wejście wśród wyrzeźbionych kolumn. Poszliście w tamtą stronę, na miejscu okazało się, że wejście jest, wyglądało to jak wejście do kaplicy, w środku panowała ciemność.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pią 26 Cze 2009 - 20:43

Jejku jak ciemno... powiedziałam cicho... po czym ostrożnie weszliśmy do kaplicy, wszyscy trzymali się blisko siebie i oczywiście uważali by nie wpadli w pułapkę tak jak wtedy w podziemiach...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 12:57

Kaplica była jaskinia, po bokach stały drewniane, już mocno spróchniałe nawy, ze ścian wychodziły wyrzeźbione postacie, głównie anioły. Na miejscu ołtarza również anioł w kapturze i trzymający w górze miecz. Obok były drzwi, które były zniszczone znacznie wcześniej niż zrobiła to natura, musiało być tutaj włamanie.

Weszliście do środka, szliście długim korytarzem aż w końcu dotarliście na miejsce, wpierw do miejsca gdzie było łóżko i kolejne wejście. Tym razem prowadziło ono do pracowni: Stół na środku, na którym było kilka zbutwiałych ksiąg, a dookoła stały szafy z eksponatami w słojach i nie tylko... przypominało ci to laboratorium, które spotkaliście wcześniej, ale w tym nikogo nie było od bardzo wielu lat i nie było też nowoczesnej aparatury. Ludzie ostrożnie wybadali teren, ale nie znaleźli żadnych rytów w tym pokoju ani też nie wyczuli energii żadnej. Jedynie obrzydliwe eksponaty, budziły odrazę, na ścianach wisiały maski Pustych a w słojach były jakieś nieznane wam dziwactwa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 19:10

Kolejne świrnięte miejsce... powiedziałam rozglądając się po pomieszczeniu... jest to opuszczone miejsce ale i tak trzeba będzie powiadomić Panią Porucznik o tym miejscu.
Dobra chyba już więcej nic tu nie znajdziemy... wychodzimy stąd... powiedziałam do swoich ludzi po czym skierowałam się powoli do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 19:41

Wszyscy zaczęli kierować się w stronę wyjścia, wszystko szło gładko gdy jeden z chłopaków patrząc na zawartość słoja nie zbił gdy odwrócił się nazbyt gwałtownie i słój spadł. Mała płaska rzecz upadła na podłogę, ale się nie ruszała, chłopak niemal odruchowo odsunął się do tyłu.

Nagle "coś" zaczęło się ruszać. Podniosło się i okazało się znacznie większe niż można było przypuszczać, wyglądało jak sama paszcza tyle, że na pajęczych odnóżach. Zaczęło kierować się w waszą stronę. Było wielkości dużego psa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 19:55

*Cholera* pomyślałam po czym wyjęłam swój zanpaktou i ruszyłam w stronę tego stworzenia. Gdy już jestem blisko niego podskakuję lekko i próbuję przeciąć go od góry do dołu...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 20:05

Udało ci się wbić miecz na kilka cm raniąc go nieznacznie, ale za to wkurzając równo. Uderzyło cię w żebra z odnóża. Odleciałaś i niewiele brakowało jeszcze byś władowała się w regał z innymi słojami. Zaatakowałaś ponownie, tym razem odnóże i udało ci się obciąć, z kikuta poleciała jakaś maź co pewnie było krwią. Potwór odwrócił się w twoją stronę i już szykował się do skoku gdy nagle dostał Shakkahou od jednego z podwładnych. Potwór, z początku sparaliżowany odwrócił się w stronę podwładnych, ci trzymali już katany w ręku. Zaczął na nich nacierać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 20:11

Znów zaczęłam biec w stronę potwora... był zajęty moimi podwładnymi więc miałam szanse...zaatakowałam go od tyłu... znów poskoczyłam od góry próbowałam przebić jego odwłok co miało go zniszczyć...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 20:49

Nie dawałaś rady doścignąć i już sądziłaś, że za późno. Jednak twoi ludzie nie spanikowali, jeden z nich rzucił Sai i unieruchomił potwora, natomiast trzech innych znowu zaatakowało shakkahou, mimo to potwór był żywy, ledwo. Dobiłaś go szybko mocnym ciosem.

Jeden z chłopaków podszedł:

- Co to jest? To nie jest Pusty, zwierzę żadne tym bardziej... gdzie my w ogóle jesteśmy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 20:54

Niestety nie umiałam mu odpowiedzieć na to pytanie... tak jak ja nie wiedziałam co to było i gdzie my tak naprawę jesteśmy, dlaczego nie ma tu żywej duszy?
Wezwałam piekielnego motyla i złożyłam raport o tym tajemniczym miejscu i o tym opuszczonym laboratorium do Pani Porucznik...
Schowałam swój zanpaktou... i zwróciłam się do swoich ludzi:
Dobra... lepiej stąd chodźmy...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 21:04

Gdy wypuściłaś motyla ten poleciał parę metrów po czym padł martwy na ziemię, to nie był dobry znak. Udaliście się w stronę wyjścia, coraz bardziej niezręczny klimat tego miejsca dawał się we znaki. W końcu udało się wam dotrzeć na zewnątrz...

miasto było jak nowe i olśniło was wszystkich, staliście kompletnie osłupieni - widok był wspaniały, a zarazem zaskakujący. Po dopiero kilku minutach większość z was dopiero przestała mieć otwarte usta z wrażenia i zauważyliście dźwięk kroków. Zbliżał się i w końcu zobaczyliście kto to: to były zjawy, lecz nie jedna a cały tłum, setki. Twoi podwładni byli przestraszeni, choć panowali nad sobą. Gnali w waszą stronę miarowym krokiem wyjąć potępieńczo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 21:10

Spokojnie... tylko spokojnie... to może być iluzja... powiedziałam lekko drżącym głosem, widać że bałam się tak jak pozostali... wszyscy wyjęli swoje zanpaktou ja również i czekałam na rozwój sytuacji... oczywiście zaatakuję tylko wtedy jeśli będzie konieczność... chciałam to jakoś załatwić pokojowo
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 21:30

Gdy byli już tylko kilkadziesiąt metrów od was poczuliście okropny smród zgnilizny:

- To chyba jednak nie iluzja oficerze, a nawet jeżeli to nie zaszkodzi się cofnąć.

Umarli kroczyli, z bliska widać było ich wyschnięte ciała, czarne dziury zamiast oczu i ostre zęby. Wyciągali do was dłonie...

jeden z chłopaków nie wytrzymał i z krzykiem rzucił się na potwory, ciachnął jednego, nie poleciała żadna krew. Pobliskie stwory otoczyły go i zniknął w morzu wyschniętych ciał, towarzyszył temu krzyk jakby go obdzierali ze skóry. W pewnym momencie wyskoczył - cały zakrwawiony, podrapany i pokąsany. W jego oczach było błagające spojrzenie... ale nie żeby go wyciągnąć, ale by zakończyć cierpienie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 21:36

Spojrzałam z przerażeniem na owe zjawy i krzyknęłam do swojego oddziału:
Uciekajcie... Uciekajcie... No już!!! Niech ktoś weźmie rannego i jak najszybciej z nim do Dywizjonu 4!!!
Gdy zrobili o to co rozkazałam ja próbuje odwrócić ich uwagę aby inni mogli uciec w bezpieczne miejsce.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 21:47

Z pobocznych uliczek wysypali się kolejni, szliście główną aleją. Chcieliście skręcić w stronę głównego wyjścia, ale tam też nadchodzili kolejni. Zauważyliście, że jesteście kierowani...

jak się okazało stwory kierowały was do zamku, nie mając innego wyboru poszliście tam i okazało się, że drzwi były otwarte. Weszliście do środka i zamknęliście drzwi. Gdy odwróciłaś się zobaczyliście, że jest to pięknie zdobiony pałac, ale co więcej - rannego już nie było! Jakby rozpłynął się mimo, ze byłaś pewna że twoi ludzie wnieśli go do środka.

Nagle usłyszeliście dźwięk fletu, był to bardzo ładny dźwięk, ale nie jakiś magiczny - wszyscy byli nadal przerażeni i czujni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sob 27 Cze 2009 - 21:56

Skąd pochodził owy dźwięk. Wszyscy powoli, bardzo czujni szliśmy w stronę gdzie wydobywał się dźwięk. Rozglądaliśmy się uważnie czy aby nikt nas nie zaatakuje z zaskoczenia...
*Co tu się dzieje do cholery??* rozmyślałam gorączkowo nad tą całą sytuacją która przed chwilą się wydarzyła...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 12:24

Podeszliście wyżej, idąc ładnymi korytarzami w końcu trafiliście do wielkiej sali gdzie na środku siedział mężczyzna na krześle, a dźwięk fujarki ustał.

Mężczyzna podniósł głowę i spojrzał na was, jego twarz miała władczy charakter i piękne rysy, na głowie natomiast piękny diadem, a ozdobiony był białą koszulą i krwisto czerwoną kamizelką, zauważyłaś również, że... jego nogi są zespolone podłożem:

- Witam was serdecznie - rzekł ciepłym, potężnym głosem - wybaczcie, że nie mogę wstać, lecz to nie z braku szacunku, czekałem na was.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 12:52

Pomieszczenie było pięknie ozdobione i bardzo mi się podobał wystrój, rozglądałam się przez chwilę po sali po czym zwróciłam się do mężczyzny:
Czekał Pan na nas?? Czego Pan od nas chce?? powiedziałam trochę zniecierpliwionym głosem ale i spokojnym... patrzyłam mężczyźnie prosto w oczy i czekałam w napięciu na odpowiedz... jeszcze mnie zastanawiało dlaczego jego nogi są połączone z podłożem...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 13:38

Mężczyzna nie oderwał wzroku:

- Nazywam Yurishi Khanito, jestem tutaj królem. Muszę was przeprosić za tamto na dole, ale inaczej poszlibyście sobie, a ja i mój lud zostalibyście tu znów na setki lat uwięzieni. Co do waszego kolegi, nic mu nie jest.

Nagle wszedł shinigami, który był ciężko rany, był bo już cały zdrów. Obok niego był młody mężczyzna, piekielnie przystojny i ubrany w piękne szaty:

- To mój syn, Hiro. To on was zaprowadził tu swoją muzyką.

Yurishi ciągnął dalej:

- Potrzebujemy was ponieważ jesteśmy zamknięci tutaj w czasie i przestrzeni, nie możemy opuścić tego miejsca, nie możemy nawet tu umrzeć. Dzięki wam będziemy mogli tu się zakotwiczyć na stałe. Pomożecie? Nie ominie was nagroda.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 13:49

Spoglądałam to na jego syna, to na chłopaka który był ranny i króla... Nie wiedziałam co odpowiedzieć, mi tak naprawdę było wszystko jedno... tylko miałam nadzieje że to nie żaden blef lub pułapka. Spojrzałam się na swoich ludzi i westchnęłam głęboko po czym zwróciłam się do króla:
Jak to się stało że zostaliście tu uwięzieni?? Kim jesteście?? I jak ewentualnie możemy pomóc??
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Today at 17:54

Powrót do góry Go down

Starożytne ruiny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next