IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Starożytne ruiny

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-07, 13:52

Rozmowy ucichły, Kenji, który miał oparty miecz o ramię podniósł za tsubę kciukiem nieco miecz, Minori natomiast położył na rękojeści dłoń, tak samo Yoriko, która była już na klęczkach i czekała. Wszyscy w napięciu czekali na rozwój wydarzeń.

Chwila nie minęła gdy z ciemności pomknął na was wielki kawał muru, wszyscy - wcześniej ostrzeżeni i przygotowani wyskoczyli z domu, który złożył się jak domek z kart.

Minori wypuścił jakieś dziwne zaklęcie, którego wcześniej nie znałeś ani nawet nie widziałeś w żadnej książce inkantacji. W górę, jakieś 100 metrów nad ziemią zawiesiło się światło które świeciło na tyle, że wszystko był widoczne jak w bardzo jasną księżycową noc.

Wasz przeciwnik ukazał się, miał z 5 metrów wysokości, wolnym krokiem zmierzał ku wam i raczej nie miał przyjaznych zamiarów:
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-07, 14:45

- Noż... nie dadzą się pocieszyć deszczem - Izdurbal szybko zrezygnował z Reidou, zdając sobie sprawę iż potężna kreatura najpewniej pozostała by jedynie z bandażem na jednej z kończyn, który w niczym by jej nie przeszkadzał. Trzeba było albo użyć czegoś mocniejszego, albo też zaczekać na polecenia 'Generała'. Chwilowo jednak Tenshi zrobił kilka kroków do tyłu, wyraźnie nie chcąc zbytnio zbliżać się do potwora. Być może był w stanie jako tako objąć umysłem sytuację, jednak zdecydowanie nie był dość dzielny by zaatakować frontalnie używając jedynie miecza.

- No to co dalej Generale? - Podjął w końcu decyzję Tenshi. Skoro Minori tak bardzo chciał by przestrzegano jego zasad, oraz by korzystano z jego planów, to należało zdecydowanie posłuchać co ma do powiedzenia. Tym bardziej iż myślał w cale nieźle. Niemniej póki co Izdurbal robił jedną, najważniejsza rzecz, przyglądał się czujnie bestii. Lepiej wiedzieć co akurat robi coś takiego, tym bardziej jeśli jest wrogo nastawione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-07, 16:03

Minori wyszedł parę kroków do przodu:
- Ten przeciwnik nie będzie wrażliwy na wasze miecze, nie sądzę też aby miał rozsypać się od waszego Kidou. Zostaje jedna opcja: Kenji i Yoriko zaatakują z boków, Tenshi zaatakujesz najsilniejszym Kidou jakim umiesz.

Wyjął miecz i wyprostował rękę do boku trzymając ostrze ku górze:
- To wszystko jest tylko po to by rozproszyć przeciwnika, ja zadam ostateczny cios. Wiąż, Murcielago.

Katana zajarzyła się jadowicie fioletowym kolorem, że straciła kontury i zaczęła zmieniać kształt, po chwili zamiast katany Minori trzymał 2 metrową kosę:
Zaczynajmy!

Kenji i Yoriko weszli na pobliskie budynki, Minori wyskoczył i szykował się do cięcia.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-07, 17:33

- Wyłoń się spod ziemi ogniu przeznaczenia, odnajdź intruza, który stoi na twym gruncie - spopiel go natychmiast, niech poczuje gniew ognia! - haddou 35. - Routa! - Tenshi zaczął szeptać cicho zaklęcie. Skoro stworzenie ma 5 metrów, to słup ognia najpewniej jedynie przypali mu nogi do kolan. Zresztą w miarę możliwości zamierzał ograniczyć wysokość sięgającego płomienia najwyżej do pasa przeciwnika. Lepiej było by zadać większe obrażenia by spowolnić bestię, i maksymalnie naruszyć jej nogi i miednicę. Jeśli jego ciało działa choć trochę podobnie do ludzkiego, to uszkodzenie miednicy mogło by całkowicie uniemożliwić chodzenie.

Zaklęcie może nawet nie skrzywdzić przeciwnika, jednakże być może zatrzyma go choć na chwilkę. W końcu wolał by stworzenie nie było w stanie przypuścić kontrataku na członkach jego zespołu. W końcu kretyńska część samego Tenshiego wolała by ochronił innych na tyle, na ile to możliwe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-08, 17:13

Oba ostrza zagłębiły się w cielsku olbrzyma na parę centymetrów, jednak jego raczej to nie bolało, a rozjuszyło - pacnął łapskami i odlecieli na boki. Ty natomiast zaatakowałeś zaklęciem, które zaczęło palić mi nogi, lecz olbrzym niewiele sobie z tego zrobił, do tego jego kroki zdawały się być twardsze, co przychodzi ci tylko jedno na myśl - musi być z gliny i tylko sprawiłeś, że nogi ma twardsze.

Minori jednak nie wahał się i zaatakował przeciwnika, który zasłonił się ręką. Tym ciosem oficer nie powalił przeciwnika, ale odciął mu łapę jakby to była witka z siana. Niestety tylko gdy opadł spadła na niego wielka piącha, którą ledwo mógł blokować, był w potrzasku i coraz bardziej uginał się na kolanach.

Chciałeś już rzucić się do ataku, ale Minori cię powstrzymał:
- Teraz nie może się ruszyć, zaatakuj go, ale Kidou. Widzisz tą opaskę między nami? Przyłóż do serca ją i powiedz głośno i wyraźnie "odrzucenie"
Na ziemi rzeczywiście leżała opaska, to ta sama, która wessała tamto reiatsu.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-09, 00:15

- Jasne... - Cóż, skoro ogniste kidou utwardzało glinianą bestie, to efekt mógł być tym lepszy. W końcu dzbanek stłuc można dopiero gdy zostanie wypalony. Tym razem musiał by jednakże trafić w wyższe partie cielska, zaś Routa mogła by nie sięgnąć celu. Dodatkowo trzeba wroga pozbyć się tak szybko jak tylko to możliwe, czyli próba zniszczenia głowy stała się dość jasnym wyborem.

Tenshi ruszył więc by złapać za opaskę, po czym wypełnił proste zalecenie "Generała'. Zamierzał przycisnąć opaskę do serca, a przynajmniej do miejsca na klatce piersiowej, które jak się Izowi zdawało blisko było tego ważnego organu wewnętrznego. Następnie powiedział głośno i wyraźnie - Odrzucenie - Domyślał się iż powinno to wyzwolić sporo energii, w końcu opaska uprzednio służyła do pochłaniania wolnego Rei.

Gdyby rzeczywiście odzyskał swoje pokłady Reiatsu, bądź mógł w jakikolwiek sposób wykorzystać te z opaski, zamierzał skupić się silnie na recytacji oraz sile, po czym to wymierzyć tak celnie jak tylko mógł Shukkahou. Celował natomiast prosto w połączenie tułowia z głową bestii.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-09, 00:21

Gdy przycisnąłeś opaskę i powiedziałeś komendę, całe twoje ciało zaczęło się wypełniać ciepłem, aż zaczynało piec. Czułeś jakby miało zaraz Cię rozsadzić. Minori zdołał jeszcze powiedzieć:
- Użyj... Byakurai... na jego głowę.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-09, 00:38

Energia zdawała się być niebezpieczna... było jej zbyt dużo. Trzeba było jak najszybciej pozbyć się maksymalnej jej ilości. Tenshi zamknął na chwilę oczy starając się przebić przez wyobrażenia nagłej śmierci i spalenia żywcem. Jak przez mgłę usłyszał słowa swojego dowódcy. Przez niespełna 3 sekundy umysł Izdurbala przetwarzał słowo szukając wyjaśnienia.

Ostatecznie skupił całą energię jaką tylko mógł w prostym, i dość podstawowym zaklęciu. Wycelował tak dobrze jak tylko umiał, wyciągnął rękę oraz wyprostowany palec wskazujący i środkowy w wybraną stronę. Po chwili powiedział zaś prostą, rozpoznawalną niemal dla każdego komendę - Hadou numer cztery - Buyakurai! - miał nadzieje iż zaklęcie pomoże mu rozładować energię. W końcu niem mógł jej tak po prostu wypuścić, skoro wcześniej ją skupiali w opasce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-09, 12:43

Mimo prostego zaklęcia, utrzymanie tej energii było niezwykle trudne, właściwie wyższe zaklęcia niemal na pewno byłyby nieudane i groźne dla ciebie samego. Wypuściłeś Byakurai prosto na potwora, a osiągnęło ono takie rozmiary, że miało z metr średnicy. Cała głowa potwora po prostu rozprysła się na drobiny, a po chwili wielki humanoid zgasł jakby mu odłączono zasilanie. Twój promień jeszcze daleko mknął w powietrze, nie dziwne gdyby ktoś go widział nawet w Seiretei.

Po krótkiej chwili wszyscy zebrali się, byli umorusani błotem(w końcu padało). Kenji i Yoriko zadawali tobie pytanie jak to zrobiłeś czy to nie było jakieś inne zaklęcie itd. Cała drużyna zgodziła się, że nie może zostać dłużej i mimo warunków pomknęliście w stronę Seiretei.

Ty natomiast czułeś coś dziwnego, nadal czułeś moc mimo, że skupiłeś się na tym żeby całą wypuścić, widocznie to jest "pamiątka". Była ona dziwna, na pewno nie przypominała reiatsu shinigami.

<+5 do reiatsu na stałe>
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-09, 14:37

Tenshi zamyślił się głęboko. Miał głupie wrażenie iż jest w nim fragment czegoś, co na pewno nie było nim samym.. innymi słowy jakiś dziwny nowotwór, tyle ze nie tyle fizyczny co raczej duchowy. Dodatkowo zauważył iż nie potrafi już ukrywać swojej energii tak jak zwykł to robić wcześniej. Nie był pewny o co chodzi, ale domyślał się iż zwyczajnie nie umie jeszcze kontrolować energii, która napłynęła do jego organizmu. Zapewne tez dla tego zdawała mu się taka obca. Tak, to na pewno nie mogło być nic wielkiego, przecież taka energia... była wolną energią zebraną w okolicy.. nie mogła t być przecież jakaś wyraźnie zła moc. Co najwyżej neutralna... tak.

Izdurnal starał się trzymać całej drużyny, przy okazji odrzucając myśli o tym co ta energia zrobiła z wilkiem... czy chociażby z prostą gliną. Niemal stale powtarzał sobie w umyśle słowa "wszystko będzie dobrze, nie zmienisz się w monstrum, potwora, hybrydę, chimerę albo żadne inne plugastwo". Niestety formułka nijak nie poprawiała humoru. Tenshi stał się więc milczący i zamyślony. Nawet jego oczy wydawały się być poważne, a nie znudzone. Niemniej niemal odruchowo jego twarz przybrała gburowaty grymas.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-09, 15:40

Szliście dwie godziny, deszcz ustał i powoli zaczynało świtać. Minori zarządził postój:
- Jesteśmy już daleko i żadne anomalie nie powinny się zdarzyć. Odpocznijmy trochę.

Ułożyliście się wszyscy nad jakąś rzeką, Kenji, za przyzwoleniem oficera poszedł wykąpać się w rzece. W sumie tobie też by się przydało jak zaciągnąłeś nosem.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-09, 16:00

- Czekaj Krzyżyk.. też pójdę to Cię nie będzie ta wredna dziewucha podgalać.. - Tenshi oczywiście wciaż był zamyślony, ale i tak odgrywał swoją rolę. Wskazał więc kciukiem na Yoriko przy słowach o "wredna dziewucha" po czym to ruszył za chłopakiem swoim powolnym krokiem. Spodziewał się iż zaraz oberwie w łeb od Yoriko, ale powoli zaczynał się do tego przyzwyczajać.

W głowie Tenshiego ciągle krążyły różne kretyńskie wyobrażenia swojej zmutowanej, włochatej formy przypominającej to hipopotama, to wielka stopę, to ptaka kiwi na dwóch, niezwykle długich nogach, to człowieka porośniętego przez ogórki albo świecącego szkielet. Niemniej kąpiel by się przydała. Należy jedynie pamiętać o tym by w miarę możliwości nie odwracać się plecami do kenjiego. W końcu po co świecić przed wszystkimi blizną?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-10, 14:20

Było ci dobrze w zimnej wodzie, mogłeś się obmyć dzięki czemu poczułeś się świeżej. Kenji podszedł do ciebie i zapytał:
- Jak się czujesz? Chyba trochę cię odmieniła ostatnia walka?
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-10, 22:10

Iz spokojnie patrzył w niebo. Zawsze lubił niebo, i to raczej się w nim nie odmieniło. Przynajmniej takiej zmiany nie spostrzegł. - Nic nie zauważyłem - Wzruszył lekko ramionami starając się zamaskować wszystko pod zwyczajnym płaszczem obojętności oraz znudzenia. Iz nie lubił gdy ktokolwiek się nim przejmował. Specjalnie po to wybrał sobie rolę gbura który nie lubi nikogo. Dzięki temu nikt też nie lubi gbura, który może spokojnie próbować poradzić sobie samemu z wszelkimi swoimi problemami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-11, 15:05

Kenji jakby nie specjalnie przejął się twoją odpowiedzią i zmienił temat:
- Co sądzisz o naszym Sensei? Zupełnie inny od poprzedniej. W sumie i dobrze i źle, strasznie niesympatyczny, ale ma głowę na karku.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-11, 22:24

- On gra w shogi - Iz ciągle patrzył w niebo, z przyjemnością mocząc się w wodzie. W sumie po raz pierwszy miał szanse spędzić nieco czasu w prawdziwej rzecze... i raczej mu się spodobało. Nigdy wcześniej nie miał czasu albo okazji by spróbować zanurzyć się w wodzie innej niż te w łaźniach. Przyjemny chłód powielany przez nurt uspokajał go nieco, przez chwilę zdołał nawet nie panikować w myślach przypominając sobie o dziwaczej energii jaka został obdarzony. - Ty jesteś wieżą, on gońcem, wykonanie misji to król - Tenshi przyjął już dawno iż Kenji jest najsilniejszym z uczniów, co stawiało go w rankingu figur jako jednego z dwóch najsilniejszych, zaś preferencje podczas walki pozwoliły dość szybko przypisać Krzyżyka do wieży, ze względu na ukierunkowania typowo szermiercze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-12, 14:53

Kenji przez chwilę się zastanowił, widocznie od razu do niego nie dotarło, a może zastanawiał się nad tym czy na pewno bycie wieżą dobrze go odwzorowuje... a może w ogóle nie wie co to shogi? Nie znałeś odpowiedzi, bo Minori zawołał byście się zbierali.

Kilkanaście minut później byliście gotowi do wymarszu, na drodze nic się nie działo, parę razy jedynie Yoriko zagaiła kogoś o jakieś mało istotne kwestie. W końcu dotarliście do bramy Seiretei, zatrzymał was jakiś shinigami:
- Witaj oficerze, jestem porucznik XII oddziału, Semiri Ryuuzaki. Czy masz dla mnie próbkę reiatsu, z miejsca, w którym wykonywałeś misję?
- Nie - odparł Minori - została stracona w walce z tamtejszymi istotami, które zdążyły się zniekształcić od tej energii.

Porucznik nic nie powiedział, był nieco podobny w mimice do Minoriego, ale jeżeli porównać Minoriego najcelniej do głębinowej ryby tak jego raczej do... misia pandy, widać było że obaj mierzą się wzrokiem:
- W takim razie to wszystko.Żegnam.

Porucznik poszedł w stronę swojego oddziału. A wy szliście za swoim sensei. Po kilku chwilach powiedział:
- macie czas wolny, 2 godziny. Przygotujcie się, odpocznijcie - jak wolicie. Potem widzimy się w Akademii.

I poszedł. Kenji i Yoriko też poszli zobaczyć się ze swoimi bliskimi. Zostałeś sam i zastanawiałeś się gdzie wybrać.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


avatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-12, 23:38

Iz jako tako nie miał bliskich... w sumie w tym świecie był sam. Nie miał jednak zbyt wiele czasu by się tym przejmować. Musiał coś szybko zjeść, a następnie odpocząć. Ten facet chce ich najwyraźniej zaharować na śmierć.. 2 godziny przerwy to przecież tak jakby prawie nic!

Tenshi dość szybko ułożył sobie w głowie plan pozwalający na marnowanie jak najmniejszej ilości czasu. Ruszył w stronę stołówki akademii by napełnić żołądek. Mieli spotkać się w akademii, wiec jak mniemał plac główny będzie punktem zborny. W związku z tym postanowił zdrzemnąć się na jakiejś ławce, bądź na trawie pod drzewem. Najważniejszym czynnikiem co do wyboru miejsca była obecność cienia. W końcu trudno spać gdy ostre słońce grzeje w twarz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   2009-08-13, 18:45

Piszemy w :http://bleach.iowoi.org/akademia-shinigami-f8/stoowka-t688.htm
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   

Powrót do góry Go down
 
Starożytne ruiny
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a blog