IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Starożytne ruiny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 14:13

Król jakby pomarkotniał:

- To aż tyle czasu minęło, że zostaliśmy zapomniani? Pozwól, że opowiem ci historię mego ludu. Jakieś 3000 lat temu Mój pra pra dziadek, bardzo silny człowiek postanowił poprowadzić swoich ludzi do Hueco Mundo, dokładnie jak słyszysz. Miał wizję założenia w tamtym świecie miasta, które blaskiem przyćmiewało wszystko inne i udało mu się! Potężne i wspaniałe miasto zwało się Ureb. To były czasy kiedy jeszcze Puści nie grasowali tak bardzo, poza tym wielu mężnych wojowników widziało misję w bronieniu ludzi oraz możliwość lepszej walki z Pustymi. Hollow było jednak coraz więcej, nasze mury były codziennie oblegane, ale dawaliśmy upór.

W końcu jednak uznaliśmy, że nie ma sensu - zawsze Puści istnieją dopóty są ludzie, do tego byliśmy w tej walce osamotnieni, bo Soul Society wcale nie chciało nam pomóc. Wtedy doznałem wizji, w której widziałem swoje królestwo w Soul Society, że istnieje sposób by nie opuszczać dorobku całych pokoleń, lecz wszystko przenieść. Ja i moi najlepsi magowie oraz kapłani ciężko pracowaliśmy by dokonać rytuału, ale w końcu nadszedł ten dzień. Gdy już miało jednak dojść do przejścia jeden z moich najbardziej zaufanych ludzi zaczął odwracać zaklęcie i zamiast do Soul Society mieliśmy trafić... do piekła. W ostatniej chwili powstrzymałem szaleńca czego kosztem było utknięcie w sferze między wymiarami i tylko raz na 500 lat, w jedną NOC znów jesteśmy w tym świecie.

W międzyczasie udało mi się stworzyć magiczny kamień, który może nas tu zatrzymać na stałe, ale niestety - ciągle nie należymy do tego świata i gdy wychodzimy na światło słoneczne ono nas spala. I tu
- odezwał się bardziej podniosłym tonem - proszę was o pomoc! Zanieście oto ten kryształ na sam szczyt góry pod którym znajduje się królestwo, to nie jeszcze nie zapewni nam w pełni przybycia na ten świat, ale nie dopuści byśmy go znów opuścili. Błagam was, cały mój lud was blaga.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 14:23

Popatrzyłam na króla zaskoczona... dlaczego nikt o tym nie mówi w Soul Society?? W tej chwili mi się zrobiło z tego powodu smutno...
Dobrze... pomożemy wam... powiedziałam uśmiechając się do mężczyzny
A jaka będzie nagroda?? spytałam się.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 14:52

Król odpowiedział radosnym niemal tonem:

- Co tylko zechcesz: klejnoty, złoto, piękne stroje, jeżeli wolisz rzeczy niematerialne to rzecz jasna mamy wielką bibliotekę, która będzie cała do twojej dyspozycji.

Młody chłopak podszedł do Ciebie i podał ci piękny kryształ koloru czarnego:

- Musisz to ulokować na szczycie góry... jesteś naszą jedyną nadzieją, musisz zdążyć przed pierwszym promieniem słońca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 14:56

Dobrze... zrobimy co w naszej mocy... powiedziałam poważnie i spojrzałam się na swoich ludzi...
Dobra... musimy się pospieszyć... mamy mało czasu... idziemy.... rozkazałam po czym wzięłam od chłopaka kryształ, który schowałam i skierowałam się do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 15:50

Udaliście się na górę, była ona stroma i wchodzenie na nią było bardzo męczące. Po wielu trudach udało wam się wejść, na samym szczycie. Bardzo mocno wiało i było przenikliwie zimno. Nie to jednak było problemem, ale gdzie stabilnie ułożyć kamień, a czasu pozostało coraz mniej...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 15:59

Było mi strasznie zimno i cała się trzęsłam... wyjęłam ostrożnie klejnot i się rozglądałam nad małym dołem w którym mogłabym włożyc kamień... gdy taki znalazła, biorę kilka mniejszych kamieni (większych od klejnotu) i układam owe kamienie koło klejnotu aby go podtrzymywały... wtedy wiatr nie powinien owego klejnotu strącić... wykończona tym wszystkim czekam jak klejnot zareaguję...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 16:22

Stałaś tak i czekałaś na pierwsze promienie słońca, na początku nie zauważyłaś nic szczególnego, dopiero potem zwróciłaś uwagę, że gdy słońce wstało... nie oświetlało ono twoich towarzyszy. Klejnot wyłapywał promienie słoneczne dzięki czemu mieszkańcy nie ulegliby spaleniu. Gdy wracaliście tłumy ludzi wiwatowały wam, miasto tętniło życiem. W końcu doszliście do pałacu, ludzie was otaczali, uradowani i świętowali jakbyście byli bohaterami.

W końcu dotarłaś do chłopaka, który stał przed wejściem do pałacu wraz ze świtą dworzan:

- Dziękujemy wam z całego serca - jesteście naszymi wybawcami, pozwólcie nam odwdzięczyć się, na pewno po ostatnich wrażeniach jesteście zmęczeni, a jak dojdziecie do siebie będziecie mogli pójść swoją drogą z czymkolwiek zapragniecie.

Twoi ludzie na te słowa byli bardzo zadowoleni, gdyż faktycznie mocno byliście zmęczeni.

Dodaj sobie +1 do wytrzymałości
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 17:00

Uśmiechnęłam się promiennie do chłopaka, nic nie odpowiedziałam... cieszyłam się że uratowaliśmy te miasto i że jest już po wszystkim... jeśli trzeba rozmyślać na nagrodą to tak naprawdę to wszystko co mi potrzeba mam... nic nie potrzebowałam... teraz już chciałam się wykąpać w gorącej wodzie i pójść do łóżka... byłam naprawdę wykończona...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 19:37

Poszłaś spać, natomiast twoi chłopcy, za twoim pozwoleniem poszli się bawić, byli głodni i w sumie bardzo im pochlebiało nazywanie ich bohaterami.

Weszłaś do wyznaczonego pokoju dla gości honorowych, był to wielki pokój z dużym łóżkiem, który miał baldachim, wszystko było pięknie udekorowane w drogich materiałach, naprzeciwko łóżka było lustro, było też duże, ozdobione okno. W kącie również stała złota wanna w kształcie łabędzia, była ona na tyle duża, że dałoby radę 2 osoby zmieścić. Lokaj zamknął drzwi i zostałaś sama.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 19:43

Westchnęłam głęboko i pomyślałam:
*Szkoda że Kaichiego nie ma...*
Podeszłam do wanny i odkręciłam kran z ciepłą wodą... gdy się już nalała, rozbieram się i do niej wchodzę, kąpie się tak 2 h odprężając się przy tym i gdy już się skończyłam kąpać, ubrałam piżamę i poszłam do owego wielkiego łózka spać... położyłam się bokiem i spoglądałam na puste miejsce koło mnie... zatęskniłam za swoim narzeczonym, czułam się samotna bez niego... z takimi rozmyśleniami w końcu znużył mnie sen.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 20:03

Obudziłaś się rano, a właściwie ciężko było ci to stwierdzić, gdyż nadal na zewnątrz panowały ciemności, a światło dawały niezliczone pochodnie i lampy miejskie. Ludzie cały czas się bawili i ucztowali. Ogarnęłaś się na szybko i wyszłaś na taras. W pewnym momencie podszedł do Ciebie jeden z chłopaków:

- Oficerze... nie możemy znaleźć dwóch naszych, nie wstawili się na umówioną zbiórkę. Co robimy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 20:06

Hmm... może jeszcze się bawią albo leżą gdzieś pijani... poszukajcie ich... rozkazałam po czym wzięłam kilka głębokich wdechów...
*Nie długo trzeba się zbierać... trzeba dokończyć misję...* stwierdziłam w myślach.
Wyszłam z pokoju i skierowałam się tam gdzie się bawili ludzie...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 20:13

Czekałaś, w między czasie wpadł młody chłopak i z dworskim obyczajem ukłonił ci się:

- Czy coś się stało Morimoto-san?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 20:19

Odwzajemniłam ukłon.
Nie... nic takiego... nie możemy znaleźć dwóch naszych ludzi... pewnie się jeszcze bawią lub są pijani i gdzieś leżą... powiedziałam patrząc na bawiących się ludzi, lecz potem dodałam:
Cóż... na nas już czas... będziemy się powoli zbierać... musimy ukończyć naszą misję... po tych słowach uśmiechnęłam się miło do chłopaka.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 20:28

Chłopak nie przestawał jednak i ciągnął rozmowę:

- przydałby się nam ambasador od Seiretei, człowiek zaufany. Nie byłabyś skłonna zastanowić się nad tym?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 20:35

Propozycja była kusząca lecz nie chciałam tego wszystkiego rzucić: oddziału, przyjaciół itp.
Uśmiechnęłam się do niego.
No nie wiem... bym musiała się tu przeprowadzić z narzeczonym... porzucić przyjaciół i prawdopodobnie swój oddział... powiedziałam spokojnie do chłopaka.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 20:58

Jakby w ogóle tym nie zrażony powiedział:

- Rozumiem, mimo to byłbym zobowiązany o zastanowienie się raz jeszcze, a teraz wybacz, dużo trzeba zrobić, w końcu jesteśmy na tym świecie pierwszy raz od 1000 lat.

Chłopak poszedł, po kilku godzinach przyszli twoi ludzie:

- Przeszukaliśmy miasto i nigdzie nie możemy ich znaleźć, widziano ich ostatnio z jakimiś dziewczynami i tu ślad się urwał. Co teraz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Nie 28 Cze 2009 - 21:03

Jejku... z dziewczynami?? Ehh... spróbuje wyczuć ich energię... chociaż to może być trudne... na razie możecie się rozejść... powiedziałam po czym wróciłam do swojego pokoju, wyszłam na teraz i się mocno skupiłam... muszę chociaż wyczuć odrobinę ich reiatsu.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 10:54

Mimo ogromnego skupienia nie poczułaś żadnej mocy któregoś z nich co cię niepokoiło. Mogło to tylko znaczyć, że są albo bardzo daleko... albo nie żyją. Obie te opcje są niepokojące.

Poszłaś do reszty oddziału, czekali na Ciebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 11:00

Gdy przyszłam do nich powiedziałam poważnym tonem:
Dobra... koniec zabawy, musimy już iść... co do tych zaginionych to nie wyczuwam ich energii co oznacza że są bardzo daleko albo nie żyją... więc będziemy ich szukać... pewnie są po za miastem...
Odwróciłam się do nich plecami...
*Mam nadzieje ze oni żyją...* pomyślałam po czym razem ze swoim oddziałem skierowałam się do wyjścia...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 11:52

Po chwili przyszedł służący:

- Bogowie Śmierci, król oczekuje was na uroczystym bankiecie powitalnym oraz wręczyć odznaczenia za zasługi dla jego królestwa.

Chłopaczek czekał, widocznie miał rozkaz wskazania też właściwego miejsca, gdyż pałac był ogromny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 11:54

Dobrze... prowadź.... powiedziałam lekko zaniepokojona... myślałam cały czas o tych którzy zaginęli... miałam złe przeczucia.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 12:30

Poszliście za chłopaczkiem, mijaliście po drodze straż: rosłych, uzbrojonych w halabardy i ubranych w pełne zbroje mężczyzn, którzy wyglądali niemal tak samo. W końcu weszliście do sali, w środku czekało mnóstwo ludzi pięknie ubranych, wszyscy wykrzykiwali wasze imiona i wznosili toasty. Usiadłaś przy stole, który był podstawiony tak żeby na jego czele był król:

- Bardzo ubolewam nad tym, że nie możesz znaleźć swoich ludzi, rozkazałem podwładnych znaleźć ich tak prędko jak to możliwe, mam nadzieję, że rychło się odnajdą, a tymczasem proszę spróbuj tutejszych kuchni, jestem pewien że ci się spodobają.

Niemal cały czas rozmawiałaś z królem o jakiś błahych sprawach, pytał jak teraz wygląda Seireitei, momentami mówił jak to było dawno temu, przez całą rozmowę przetaczały się komplementy pod twoim adresem, reszta shinigami także rozmawiała z innymi i dobrze się bawili.

Nagle dopadł cię mocny ból głowy, złapałaś się za głowę i zamknęłaś oczy. Gdy ból zelżał otworzyłaś je i zobaczyłaś, że w twoim talerzu jest jakieś okropne robactwo i zgniłe mięso, z obrzydzeniem podniosłaś się i rozejrzałaś się: wszystko bylo zniszczone, z sufitu kapała krew, a twoi podwładni beztrosko rozmawiali z tymi samymi, wysuszonymi potworami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 12:36

To co widziałam kompletnie mnie zaskoczyło...
Co się dzieję do cholery? powiedziałam rozglądając się po pomieszczeniu z przerażeniem. Zerwałam się równo na nagi i odeszłam od niego na parę metrów...
Czyżby była to iluzja?? Co się dzieje?? rozmyślałam gorączkowo nad zaistniałą sytuacją...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 13:00

Całość robiła upiorny efekt, wszystko skąpało się we krwi i ludzkich resztkach, słyszałaś zewsząd zawodzenie. Nagle poczułaś dotyk, obróciłaś się i spojrzałaś na coś co chyba było kobietą, jej brunatna, wysuszona dłoń oparła się na twoim ramieniu, a jej twarz była zwrócona w twoją, cienka spękana skóra mocno opinała czaszkę, na miejscu oczu zionęła pustka, ostre zęby zdobiły jej spękane i szczątkowe usta, a wszystkiego towarzyszył smród zgnilizny:

- Dobrze się czujesz, kochaniutka? Zapytał potwór.

Wszystko przyjęło potworny groteskowy kształt, twoje serce zmroził strach jakby ktoś na siłę go wlewał do twego serca. Wyjęłaś miecz i na oślep machałaś nim krzycząc przy tym "zostawcie mnie, zostawcie!".

Powoli zaczął do ciebie głos jednego z twoich ludzi:

- Oficerze... Morimoto-san proszę się uspokoić!

Dostałaś plaska w policzek, otworzyłaś oczy i zobaczyłaś swojego podwładnego, dookoła wszystko było jak przedtem. Młodszy kolega zrobił ukłon:

- Moje najszczersze przeprosiny, nie chciałem oficera uderzyć, ale byłaś w amoku i machałaś mieczem.

Rozejrzałaś się i dookoła wszystko było jak przedtem, ludzie na ciebie patrzyli, a w ich wyrazie było można wyczytać "biedne dziecko, musiała dużo przejść".

Król uspokoił sytuację:

- chyba nadmiar wrażeń, w naszym mieście do dziś różne niekontrolowane moce i czary istnieją, przyszły wraz z nami z miejsca między wymiarami i ktoś nie stąd może mieć przykre dolegliwości. Dobrze się czujesz? Może jednak warto choćby o kilka godzin przełożyć wyjście, prześpicie się i odejdziecie już bez bali i uroczystości, co Ty na to Morimoto-dono?

Reszta gości wróciła do swoich zajęć. Ty natomiast spokojnie usiadłaś i zastanawiałaś się co odpowiedzieć królowi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 14:24

Jeszcze byłam w szoku po tym co zobaczyłam, powiedziałam tylko królowi:
Tak... chyba Pan ma rację... po tych słowach wyszłam w milczeniu z sali i próbowałam znaleźć swój pokój. Jak tam się znalazłam, zamknęłam za sobą drzwi i zaraz za nimi sunęłam się na ziemię, oparłam się o drzwi i przez chwilę chciało mi się płakać lecz później się uspokoiłam, wstałam powoli i położyłam się na łóżku...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 14:54

Leżałaś na łóżku, lecz gorączkowo myślałaś przez co nie mogłaś zasnąć. Powoli jednak wszystko wracało do względnej formy, mogłaś już wstać i poszłaś. Jednak gdy podniosłaś się z łóżka i udałaś w stronę drzwi ktoś z tyłu złapał cię za buzię i przyłożył sztylet do szyi:

- gdybym chciał już byłabyś martwa tutaj, ale nie chcę tego. Musisz mi pomóc, inaczej całe SS czekają kłopoty, a teraz powoli cię puszczę i proszę byś wpierw mnie wysłuchała.

Uścisk nieznajomego zelżał, odruchowo odskoczyłaś i się obróciłaś. Twoim oczom ukazał się blady mężczyzna, nieco starszy od Ciebie, miał czarne włosy i wschodnie rysy, a jego oczy były szare. W ręku trzymał sztylet z kości słoniowej. Stałaś tuż obok wyjścia, mogłaś też dobyć zanpaktou lub... wysłuchać go.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 15:09

Kim ty jesteś?? Czego ode mnie chcesz?? powiedziałam zdenerwowana wyjmując odruchowo swój zanpaktou...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 15:27

Mężczyzna jakby nie przejął się tym, że wyjęłaś broń:

- Nazywa się Zin, jestem jednym z ostatnich, którzy wiedzą o tym miejscu. Wiedziałem, że tamtej nocy miasto znów się pojawi. Moim celem było wybadanie tego miejsca, które burzy harmonię wszechświata, a teraz nie jestem pewien czy nie powinniśmy zapobiec temu żeby ono się tutaj dostało. Przede wszystkim twój gospodarz nie mówi wszystkiego, to jestem pewien i zastanawiałem się kto może znać prawdę. Trzeba odszukać człowieka, który uwięził królestwo na te wszystkie lata...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 16:55

Gdy go wysłuchałam schowałam broń i powiedziałam:

Dlaczego sądzisz że nie powinno być tutaj tego miasta? Ci ludzie byli uwięzieni tysiące lat... Ale muszę przyznać Ci rację że król nie mówi mi wszystkiego... nie mam do niego pełnego zaufania...
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Today at 19:46

Powrót do góry Go down

Starożytne ruiny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next