IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Starożytne ruiny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 19:02

Mężczyzna wycedził:

- Bo to burzy wszelką harmonię wszechświata, poza tym od tego miejsca bije złem co jest dziwne jak na miasto, które miało stanowić blask. Poczekaj chwilę...

mężczyzna powiedział kilka słów w języku jakiego nie znałaś, zatoczył jakieś zygzaki sztyletem i zmienił postać w shinigami:

- Możemy iść, tam gdzie idziemy może dostaniemy odpowiedzi. Idziesz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 19:09

*To co mówił był prawdę... tak... te miejsce nie wiem dlaczego ale dla mnie źle wpływa... przykładem jest owy incydent w sali... co ja się wpakowałam?!* pomyślałam po czym powiedziałam:
Nie mogę tak zostawić swojego oddziału, po za tym dwóch moich ludzi zaginęło i nie ma po nich ani śladu... nie mogę sobie tak pójść... nawet jeśli bym wzięła ze sobą oddział to nie mogę tak od razu wyjechać stąd bo to by wywarło podejrzenia od tutejszej władzy...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 19:16

Mężczyznę przez chwilę pomyślał po czym odrzekł:

- Chodzi nie tylko o twoich żołnierzy, chodzi o losy całego Soul Society. Zróbmy w ten sposób: zbierz swoich żołnierzy i każ im natychmiast opuścić to miasto, natomiast my zostaniemy. Do tego... podaj mi dłoń.

Nie będąc przekonana o co mu chodzi podejrzliwie podałaś mu, a on szybko wyjął sztylet i nakłuł opuszek palcami tak, że kilka kropel poleciało na ziemię. Chciałaś coś powiedzieć, ale on ukląkł i znów coś mamrotał niezrozumiale. Powoli zaczęła wyrastać postać i nabierać kształtów... to była kopia Ciebie:
- W ten sposób nie zorientują się, że zostałaś. Musisz tylko zwołać swoich przełożonych i ich poinformować. Chcę cię ostrzec, że jeżeli wykryją spisek będzie bardzo niebezpiecznie, masz szansę się wycofać, choć nie ułatwi mi to zadania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 19:37

Ciężki orzech do zgryzienia lecz jeśli tu chodzi o bezpieczeństwo Soul Society to nie miałam innego wyboru jak na ten układ przystać.
Dobrze... a więc pójdę po swój oddział i powiem ze musimy natychmiast wracać do Soul Society bo dostałam nowe rozkazy... a tak po za tym to co z tą dwójką moich ludzi co mi zaginęli??
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 20:06

Mężczyzna bez ogródek powiedział:

- zapewne nie żyją, ale nie wiń się za to, nie było przesłanek żeby widzieć zagrożenie

Minęło parę chwil, posłaliście fałszywą Yuuki i z ukrycia obserwowaliście rozwój wydarzeń. Wszystko szło gładko, w końcu wyszli poza zewnętrzne mury, a Tobie zrobiło się nieco spokojniej.
Nieznajomy otworzył jakieś ukryte drzwi:

- Weź inne strój ubierz i zmień makijaż oraz fryzurę. Lepiej żeby cię nie poznali.

Chciałaś podejść do lustra, ale zauważyłaś że jest zasłonięte:
- to lustro służy jako podgląd tego pokoju, byłaś tu szpiegowana. Niestety musisz to zrobić na wyczucie. Tam w tej szafie masz stroje, ubierz w miarę wygodny, a miecz zawiń w coś by się nie rzucał w oczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 20:13

Wzięłam byle jakie ciuchy i je brałam, włosy spięłam w kucyka i zmieniłam swój makijaż na nie rzucający się w oczy. Swój zanpaktu owinęłam w materiał i włożyłam go z tyłu za pas, okrywam się długim płaszczem tak aby na szelki wypadek jakby wystawał nie było go widać.
Zwróciłam się do mężczyzny:
Dobra, jestem gotowa.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Pon 29 Cze 2009 - 21:56

Poszliście ciemnymi korytarzami, momentami musząc przechodzić przez ulice miasta, ludzie ciągle się bawili co także zdawało się dziwne "ileż można!" pomyślałaś, szliście tak długo aż w końcu doszliście do miejsca które przypominało jaskinię. Tutaj droga wcale się nie kończyła, mężczyzna co chwila sięgał do swej sakiewki i szedł dalej.

W końcu dotarliście nad przepaścią gdzie Zin wyciągnął sznurek, miał może z metr:

- Ciągnij za jeden koniec.

Tak zrobiłaś a lina w jakiś magiczny sposób zaczęła się wydłużać i wydłużać aż w końcu miała z kilkadziesiąt metrów. Zin zahaczył ją o jakiś stalagmit i zeszliście w dół, na miejscu było więcej przestrzeni, na środku spotkaliście rzeźbę, która przypominała człowieka. Przed rzeźbą była też kolumna, na której był zamocowany kryształ identyczny z tamtym, lecz ten emanował ciemnością:
- Chyba jesteśmy na miejscu, ale nikogo nie widać...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 12:01

Spoglądałam na kryształ...
*Dziwne...*
Mam pytanie... czy ja... źle zrobiłam pomagają im?? To znaczy ja nie widziałam że mogą być dla nas zagrożeniem... zwróciłam się do Zina... nie wiadomo dlaczego ale mam wyrzuty sumienia że źle zrobiłam im pomagając... było mi z tym źle...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 12:15

Zin odwrócił się w twoją stronę i ponuro spojrzał:

- Nie znamy prawdy i nie mamy odpowiedzi, więc nie oceniaj pochopnie swego zachowania. Twoje czyny były odruchem dobroci, chciałaś im pomóc, jednak dobrymi chęciami można wybrukować drogę do piekła nieświadomie.

Podszedł do kryształu:

- To zapewne jest bliźniaczy kryształ tego na górze co go włożyłaś, zbiera ciemność z tego otoczenia, nie zwróciłaś uwagi, że mimo braku źródła światła widzimy wszystko całkiem wyraźnie? Ale gdzie jest...

W tym momencie postać z posągu zawyła przeraźliwie aż musieliście zasłonić uszy, a gdy wrzask się skończył zauważyliście małe pokraczne stworzonka, było ich kilkadziesiąt a nawet kilkaset i zmierzały w waszym kierunku:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 12:24

Cofnęłam się parę kroków lekko przestraszona ich ilością...
Jest ich za wiele?! Co zrobić?? myślałam gorączkowo wyjmując przy tym swój zanpaktou
Co robimy?? Jest ich za wiele... powiedziałam szybko do Zena.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 13:07

Zin był mocno poruszony, trzymał sztylet i spojrzał na Ciebie:

- nie wiem jak ty, ale ja mam zamiar walczyć, nie wiemy nawet dokąd uciekać.

Wyciągnął sztylet przed siebie, poleciała z niego biała włócznia, która przypominała nieco byakurai. Poleciała w sam środek chmary zabijając kilkanaście stworów. Szykował już kolejne zaklęcie. a potworki były już jedynie metr od was.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 13:26

Ja też zamierzam walczyć! pomyślałam po czym wzięłam swój zanpatkou po czym powiedziałam:
Zejdź Kusaryuu!
Uwolniłam swój zanpaktou i nie tracąc czasu, widząc że stwory są coraz bliżej nas uderzyłam szybko w ziemię po czym powinny wystrzelić metalowe miecze prostopadle do nich, starałam się ich wybić jak najwięcej, próbując również wykorzystać to co trenowałam z Panią Porucznik, czyli skręty raz w lewo, raz w prawo.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 16:04

Po kilku minutach zostało jedynie kilku niedobitków, choć nie było łatwo - byłaś cała dotkliwie podrapana, to samo Zin. Gdy się na tyle ile można było ogarnęliście Zin odparł do ciebie znów swoim spokojnym tonem:
- Dzięki, bez ciebie byłoby ze mną krucho

Po czym poszedł w kierunku kryształu raz jeszcze:

- Widocznie znaleźliśmy tego którego szukaliśmy, to on

Wskazał palcem na posąg.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 17:42

Na jego słowa zdziwiłam się:
Posąg?? Jak nam może pomóc posąg? powiedziałam patrząc się raz na posąg, raz na Zina.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 18:29

Zin oddał ci spojrzenie jak na nierozgarniętą uczennicę:

- nie chodzi o odpowiedzi jeszcze, chodzi o człowieka, którego szukaliśmy. To jest człowiek odpowiedzialny za to, że rytuał przejścia się nie udał. Niestety jest w kamieniu i nic nie powie...

Staliście tak w milczeniu gdy nagle odezwał się innym głos:
- Zabij go.

Na te słowa Zin wpierw zrobił oczy jakby doznał olśnienia, a potem był poirytowany:
- sam bym na to wpadł matole! Eh, chyba nie mam wyboru. Shinigami, przedstawiam ci Hogi - mojego "towarzysza".

Zin wyjął z sakiewki czaszkę, położył ją na dłoni, która przemówi do ciebie:
- cześć ślicznotko, co tam?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 18:59

Na początku mnie to przeraziło, lecz szybko się uspokoiłam. Już nic mnie nie zdziwi u tego gościa (Zena).
Uśmiechnęłam się krzywo do Hogiego, po czym spojrzałam na posąg.

To co robimy dalej?? Nie wiem dlaczego ale sumienie mi podpowiada że musimy jak najszybciej się z tym uwinąć... mam złe przeczucia. powiedziałam do Zena lekko zmartwionym głosem.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 20:04

Zin, podszedł do posągu i wbił sztylet prosto w miejsce gdzie jest serce. Zamiast jakiś fajerwerków czy czegoś takiego można było usłyszeć jedynie westchnienie, jak ktoś kto właśnie zrzucił z siebie wielki ciężar.

Zin podszedł, narysował okrąg,a w nim kilka znaków tajemnych. Następnie znów mamrotał coś, coraz głośniej aż w końcu kończył słowa:

- Przyzywam Cię Gregusie! Pokaż się na mój rozkaz!

Z okręgu wyleciała chmura dymu i uformowała się na mężczyznę w szatach koło 40 lat. Zin kontynuował dalej:

- Gregusie, odpowiedz mi na kilka pytań, czy rytuał przejścia się powiódł?

Zwiada kiwnęło przecząco głową.

- Czy to ty przerwałeś rytuał?

Tym razem kiwnęła twierdząco, jak na razie wersja króla była szczera. Zin odwrócił się w twoją stronę:

- jakieś sugestie o co zapytać można, staraj się formować pytania na TAK albo NIE.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 20:56

Kiwnęłam Zenowi tylko głową. Miałam tylko jedno pytanie.
Czy Soul Society jest w niebezpieczeństwie dlatego że owy rytuał został przerwany?
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 21:16

Zjawa wysłuchała twego pytania i pokiwała... twierdząco.

Zin jeszcze naciskał:

- Gregusie, nim odejdziesz w zaświaty powiedz mi co tak naprawdę król chce osiągnąć?

Zjawa jakby bardzo siliła się na wypowiedzenie słów, w końcu przemówiła upiornym głosem:

- Chce otworzyć drogę do... Aaaaaaaaaaaahhhhh

Dusza rozpłynęła się w krwawej poświacie, ziemia zatrzęsła się pod waszymi stopami. Po chwili ucichła, lecz była tylko wstępem, na jednej ze ścian zaczęły na czerwono rysować się linie, aż w końcu ukazały się drzwi. Powoli otworzyły się, zawiało gorącem i krzykiem cierpiących dusz, a w wejściu mieliście kolejny, ponad 5 metrowy problem:

Potwór wszedł, za nim wrota się zasklepiły i zostaliście z nim sami, demon wydał z siebie ryk i szykował się do ataku:

- No to wiadomo co król chce połączyć z SS.

Zaczął znów odprawiać czary, choć nie zdąrzył, bestia dobiegła i machnęła ręką odrzucając Zina na parę metrów. Przeciwnik powoli podchodził do niego jakby nie był przekonany o wyniku potyczki...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Wto 30 Cze 2009 - 21:22

Gdy potwór uderzył w Zina ja automatycznie odskoczyłam kilka metrów w tył. Widząc że potwór podchodzi do leżącego jeszcze na ziemi Zina, skoncentrowałam ogromną ilość reiatsu i wyciągnęłam dwie dłonie przed siebie celując w potwora:

Owiń męża, nie pozwól oddychać, zaklęcie wiążące numer sześć - mumifikuj!

Próbowałam jakoś unieruchomić potwora po czym rzuciłam nim o ścianę, dostałam lekkiej zadyszki:

Zrób że coś bo długo go nie utrzymam! zwróciłam się do Zina siłując się przy tym z potworem

(-6 PR)
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 10:49

Zaklęcie nie dało rady bo związać całego, pasma energii rozerwały się i kolce na plecach i zdołałaś jedynie owinąć go wokół szyi co wkurzyło potwora. Zin Wstał i posłał w niego włócznię, którą wcześniej widziałaś. Demon poleciał na ścianę, ale był jedynie lekko rany. Gdy się otrząsł wstał i zerwał reidou jedną ręką i zaczął gnać w twoim kierunku wściekle, Zin był zmęczony i nie mógł wstać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 11:04

Co ja mam zrobić?? Jestem też zmęczona...
Wyjęłam swój uwolniony zanpaktou i skierowałam ostrze ku ziemi ponownie ją uderzając aby dzięki ostrzy które wypuściłam prosto w niego go unieruchomić i ewentualnie poranić ciężko...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 11:32

Udało ci się wycelować prosto w bestię gdy ta już miała pysk niemal przy tobie - poczułaś zapach siarki i straszny gorąc. Kolce pchały go wpierw na ścianę, a potem skumulowały się przygważdżając wroga do ściany, krew która z niego leciała parowała i była czarna. Przez moment się wierzgał po czym w końcu zgasł i zaczął się obracać w proch aż w końcu została tylko kupka popiołu z niego.

Minęło kilka chwil, jeżeli zaatakowałyby was dwie, trzy takie bestie mogłoby być krucho. Wstałaś i podeszłaś do Zina, ten cały zlany potem także wstał i wydyszał:

- Musimy usunąć ten kamień na górze...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 11:41

Tak... odpowiedziałam Zinowi. Schowałam swój zanaptkou po czym szukałam linki dzięki której tu zeszliśmy... Gdy ją znalazłam wzięłam ją i powoli wchodziłam na górę, zaraz po mnie wszedł Zin.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 11:50

Gdy już wracaliście Zin wziął też kryształ z dołu, a światło dawał jedynie jego sztylet, który świecił bladym światłem. Gdy wyszliście na zbocze góry i powoli kierowaliście na dół gdy usłyszeliście odgłosy z dołu... to była armia nieumarłych, tych samych których spotkałaś na początku i których widziałaś na balu. Zewsząd dochodził potężny głos króla, było niczym górskie echo:

- Oddaj go, a obiecuję że puszczę Cię wolno.

- Nie słuchaj go, chcesz żeby cały świat był taki jak to królestwo? Zapytał Zin.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 11:54

Nie oddam Ci go, ponieważ nie chce aby moim najbliższym coś się stało... powiedziałam w stronę gdzie wydobył się głos króla.
Jestem gotowa nawet o to poświęcić swoje życie... dopowiedziałam sobie w myślach i zamknęłam oczy, kilka łez mi spłynęło po policzku... Gdy się wzięłam w garść spojrzałam na Zina i powiedziałam:
Idziemy...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 11:59

Przyspieszyliście gdyż nieumarli narzucili mocne tempo i szybko zbliżali się do was, szliście tak już niemały kawałek czasu w mroku po stromych skałach. W końcu weszliście na skarpę, gdyż wasze płuca piekły niemiłosiernie, a nogi były jak z waty. Zin po chwili wyciągnął kryształ w twoją stronę i powiedział:

- Weź go, jak pójdziesz na górę weź drugi kryształ i rzuć poza cień tej góry, jeżeli przeżyjesz, znajdź je i zniszcz w jakiś sposób, tutaj tego nie zrobisz...

Jego słowa brzmiały jednoznacznie, Zin nie chciał iść wyżej...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 12:03

Wzięłam kryształ i go schowałam w bezpieczne miejsce...Ciężko dysząc powiedziałam:
A ty?? Ja sama nie dam rady... powiedziałam... domyśliłam się o co chodzi... dlaczego nie chce iść dalej. Możliwe że chce się poświęcić walcząc z nieumarłymi i tym samym kupuje mi trochę czasu...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 14:42

Spojrzał na ciebie swoim zmęczonym wzrokiem:
- Dasz radę, jesteś silna, masz za co i dla kogo walczyć. Jeżeli nikt tych z dołu nie zatrzyma oboje polegniemy.

Wcisnął ci kryształ w dłoń:
- A teraz idź! Jeżeli nie zdążysz przed świtem zapewne będzie już za późno!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 15:10

Spojrzałam się na niego zmartwionym wzrokiem, kiwnęłam głową i odwróciłam się w stronę góry, zaczęłam się na nią wspinać jak najszybciej mogę...
Musze zdążyć... muszę... Zin uda mi się... nie zmarnuję Twojego poświęcenia... pomyślałam
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Today at 13:47

Powrót do góry Go down

Starożytne ruiny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next