IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Starożytne ruiny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 15:56

Schowałaś kryształ i zaczęłaś gnać pod górę. Po kilku minutach słychać było odgłosy walki, widziałaś jak Zin walczy przeciw przeważającej liczbie wroga, w końcu odwróciłaś wzrok i ruszyłaś dalej. Robiło się zimno.

W końcu zdobyłaś szczyt, na którym nadał był kryształ. Zrobiłaś krok, chciałaś kolejny ale nie mogłaś - jeden z umarlaków trzymał cię już za kostkę. Zaskoczona upadłaś na ziemię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 16:03

Próbowałam odepchnąć go nogą i tym samym zepchnąć go z góry, jak mi się nie udaję wyciągam jeden palec celując w umarlaka i mówię:
Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica!
To powinno go załatwić, gdy tak się staję podnoszę się ostatkami sił i podchodzę do kryształu. Gdy tam jestem próbuję go stamtąd wydobyć ten kryształ... jak mi się udaję rzucam oba kryształy po za cień góry...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 16:55

Wzięłaś kamień i gdy już miałaś go cisnąć poczułaś, że coś zaciska cię od stóp aż po pachy, jakaś niewidzialna pięść nie dałaś rady nawet ruszyć się, odezwał się też znajomy głos:

- Opuść spokojnie kryształ, a nie stanie ci się krzywda. Po co walczyć? Jesteśmy po twojej stronie...

Do wschodu słońca było jeszcze trochę czasu, a z tego co mówiłaś promienie słońca działają niszcząco na nich...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 17:25

Mimo że nie mogłam się ruszyć siłowałam się z tym...
Nie... to nie prawda... nie pozwolę wam zniszczyć tego co mi drogie... powiedziałam
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 17:46

Głos się zaśmiał złowieszczo, z powietrza zaczęły się rysować kontury króla, a właściwie coś na jego podobieństwo lecz spaczone:

- Co ty możesz marny shinigami, tylko dzięki mej wspaniałomyślności jeszcze nie została z Ciebie krwawa miazga - trochę uspokoił głos - nie sądzisz, że gdybym był zły to bym cię trzymał teraz? Oddaj kamień.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 17:56

Wzbierała się we mnie wściekłość...
Niestety nie oddam kamienia Tobie ponieważ całe Soul Society jest zagrożone... powiedziałam prawie krzycząc.
Znów zaczęłam się siłować próbując się poruszyć, zamknęłam oczy i się skupiłam, wyciszyłam się...
Proszę Kusaryuu dodaj mi siły... nie chce aby coś się stało moim najbliższym... błagam... modliłam się w duchu...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 18:02

Głos przemówił do ciebie raz jeszcze:

- A więc giń głupia dziewucho!

Ścisk wzmocnił się, coś trzasnęło w środku, poczułaś również zapach krwi w ustach. Nie miałaś już nadziei na cokolwiek... wydawało ci się, że straciłaś przytomność, ale okazało się, że trafiłaś do magicznego lasu, który poznałaś niemal od razu. Tym razem jednak byłaś nie wśród drzew, a na leśnej polanie, a na środku niej siedział Kusaryuu, znacznie już większy od człowieka, rozmiarem przypominał niedźwiedzia:

- eh, widzę że znów masz kłopoty. Jednak tym razem ot tak ci nie pomogę, musisz coś zrobić...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 18:06

Zrobić?? Co muszę zrobić?? spytałam się, zawsze jak byłam w tym lesie czułam się niezwykle spokojnie...Jestem tak zdeterminowana że jestem gotowa na wszystko... czekałam w napięciu co odpowie Kusaryuu.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 18:18

Smok spojrzał na Ciebie swymi gadzimi oczyma:

- Nadal nie wiesz co to wola walki, więc musisz się zmierzyć z kimś o równych tobie umiejętnościach by pokazać mi tą wolę.

Smok mocno pacnął o ziemię, z której powoli zaczęła wychodzić bryła ziemi, powoli przyjęła ona kształty i była taka jak ty z wyjątkiem oczu, które przypominały białe kulki z małą czarną kulką przez co wyglądała jak marionetka. Smok ciągnął dalej:
- to marionetka tylko, ale ma dokładnie tą samą siłę, szybkość i umiejętności. Twoi zadaniem jest pokonanie jej.

Lalka wyjęła miecz i zaczęła pędzić do ataku, było to trochę głupie uczucie, bo trochę jakbyś walczyła sama z sobą. Sparowałaś jej cios oraz kolejne, nie wiedzieć czemu lalka wydawała się szybsza i silniejsza od Ciebie. Odskoczyłaś na parę metrów a lalka stanęła, Kusaryuu przyglądał się w milczeniu waszemu pojedynkowi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 18:28

Jak ja mam pokonać kogoś kto ma takie same umiejętności i siłę co ja?! Moim zdaniem to nawet silniejsza jest... jednym wyjściem żeby ją pokonać jest to że muszę być silniejsza od niej... ale to niemożliwe aby w tak krótkim czasie być o ciut silniejszym... ale jeśli nic nie zrobię to będzie koniec... nie mogę do tego dopuścić...muszę dać z siebie wszystko! myślałam gorączkowo nad sytuacją, wyjęłam obie ręce i powiedziałam:
Owiń męża, nie pozwól oddychać, zaklęcie wiążące numer sześć - mumifikuj!
Zaklęcie miało owinąć dokładnie ową lalkę po czym ją unieruchomić. Zaczęłam biec szybko w jej kierunku i gdy już byłam z 2 metry od niej podskoczyłam i od góry próbowałam ją przeciąć na pół, jeśli mi się nie udaję to kucam i próbuje ją podciąć i gdy upada uderzam mieczem prosto w serce...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 18:37

Gdy wypuściłaś zaklęcie marionetka podniosła rękę i wypuściła promień - byakurai, które rozbiło zaklęcie. Będąc już rozpędzona zaatakowałaś ją, niestety nadziałaś się na kontrę, choć niegroźną - jedynie draśnięcie w ramię było oznaką udanej kontry.

Smok patrzył na was:

- To tylko marionetka, ona nie ma uczuć, nie ma chęci walki, ale jej ruchy nie są tłumione przez zbędne myśli:

Gdy robisz unik - boisz się być ranna,
gdy starasz się zasłonić przed ciosem - boisz się, że nie ochronisz bliskich ci osób,
gdy atakujesz - boisz się zrobić krzywdę.
W strachu nie znajdziesz mocy, musisz chcieć, poczuj to w sobie.

Marionetka ruszyła na Ciebie chcąc zaatakować, wyskoczyła wysoko mierząc cięcie z góry.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 18:47

Tak... racja... jestem zbyt delikatna i wrażliwa... dzięki strachowi nic nie zdołam zrobić... pomyślałam po czym gdy lalka już miałam zrobić cięcie z góry, ja wyciągnęłam do góry rękę i złapałam ostrze mocno i tym samym zatrzymałam atak. Łapiąc jej zanpaktou oczywiście się ranie w rękę... ból jest nie do wytrzymania, ale jeśli tego nie przezwyciężę, jeśli nie przezwyciężę strachu to nigdy nie poczuję w sobie woli walki...
Przyciągam ją do siebie i gdy jest jest przede mną, nasze twarze są kilka centymetrów od siebie robię ruch drugą ręką, tam gdzie trzymam swój zanpaktou i uderzam w lalkę...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 18:53

Ostrze weszło na kilka cm w lalkę, która w tym miejscu się pokruszyła jakby była z gliny. Nie padła jednak a odepchnęła cię, a jej miecz przyjął formę shikai i od razu zaatakowała kolcami, które wyrastały w twoją stronę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 19:02

Widząc że zaatakowała kolcami wyskoczyłam wysoko w górę i próbowałam to ominąć. W locie celowałam swoim zanaptkou w lalkę mierząc ją od góry i z krzykiem i z całej siły próbowałam ją przeciąć na pół.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 19:23

Zaatakowałaś z furią tak mocno, że blokując twój cios ręka lalki się pokruszyła i odpadła. Szybko zrobiłaś skręt i ucięłaś jej głowę. Lalka bezwiednie spadła na ziemię i rozpadła się. Kusaryuu odezwał się:

- Widzę, że załapałaś choć trochę. Teraz znasz to uczucie, możesz wrócić.

Nim zdołałaś się odezwać ocknęłaś się z powrotem w tamtym świecie ściśnięta. Dookoła ciebie pojawiła się zielona aura która rozbiła pięść, a ty poczułaś nowe moce, które sprawiały, że rany ci nie dokuczały.

+3 reiatsu, +5 kontrola reiatsu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 19:28

Dzięki tym mocom mogłam znów się poruszać, wzięłam szybko oba kamienie w ręce i rzuciłam je poza cieniem góry.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 20:04

Wielka sferyczna postać spojrzała na ciebie gniewnie:

- Nasza jedyna szansa na powrót stracona! Zapłacisz za to robaku!

Wielka pieść zacisnęła się i miała cię zmieść wraz z całym szczytem i gdy już opuszczała się na Ciebie stanęła w ogniu i jakby została zdmuchnięta. Zajrzały pierwsze promienie słońca. Całe miasto utonęło w krzykach, widziałaś jak trupy płoną niczym woskowe postacie. Miasto zaczęło wracać do poprzedniej, zniszczonej formy włącznie z wspaniałym zamkiem, który kruszył się aż w końcu także zostały jedynie z niego ruiny.

Cieszyłaś się z tego bardzo, ale zaraz potem poczułaś ogromny ból przeszywający twe ciało, ledwo stałaś na nogach, a twój zanpaktou mimowolnie wrócił do zapieczętowanej formy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 20:23

Moje ciało z bólu aż drżało... teraz musiałam te kamienie znaleźć i zniszczyć na dobre...
Mimo wielkiego bólu zeszłam powoli z góry i gdy już byłam na dole zaczęłam powoli szukać owych kamieni, gdy je znajduję ostatkami swoich sił niszczę je za pomocą zanpaktou. Gdy to zrobiłam padam z wycieńczenia na ziemię.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 1 Lip 2009 - 20:52

Niestety rzuciłaś go w las, więc nie wiedziałaś gdzie jest, mimo to nadal szukałaś obu kryształów, lecz w końcu ciało się poddało i straciłaś przytomność.

Obudziłaś się w szpitalu, gdy pielęgniarz zobaczył, że się obudziłaś powiedział tylko, że zaraz wezwie lekarza. Zauważyłaś, że cały korpus masz w gipsie oraz lewe ramię, a na głowie zawinięty bandaż.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 5 Sie 2009 - 16:14

Tenshi patrzył dość obojętnie na wiekowe mury wielkiego zamku. W zasadzie nie zdawał się reagować w żaden rozwinięty bardziej sposób, od, coś dużego stanęło na drodze. Zdawało się iż jedyna różnicą w jego postawie było zamaskowanie swojego reiatsu, co robił zawsze gdy był zaniepokojony. W końcu to miejsce nie mogło zwiastować niczego dobrego dla samego Izdurbala.

Jeszcze przez chwilę przyglądał się ogromnej budowli wciąż starając się ukazać jedynie znudzenie, a był w tym niezły. W końcu rzeczywiście nudziły go wspaniałe budowle. Nie potrafił docenić piękna architektury, i zwyczajnie nie rozumiał po co komu coś tak ogromnego. Strasznie dużo zachodu z budową, utrzymaniem, sprzątaniem a nawet zwyczajnym zapamiętaniem drogi przez korytarze. Innymi słowy strata wszelakiej maści, bo i materiału, i czasu, i pieniędzy i miejsca w pamięci. Następnie opuścił wzrok rozglądając się czujnie dookoła. Może nie był najlepszy w wykrywaniu energii, zaś niezwykła aura miejsca jeszcze bardziej to utrudniała, jednak wciąż mógł spróbować zdać się na swoje oczy i uszy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 5 Sie 2009 - 18:14

Ustawiliście się we wcześniej ustalonej formacji. Yoriko szła z przodu. Wcześniej nie zwróciłeś uwagi, ale miała na plecach tanto zawieszone na plecach, które łatwo było wyjąć w razie potrzeby.

Weszliście przez mur, który mocno się już sypał, a w pewnych miejscach po prostu były zarośnięte wyrwy. Choć powietrze było takie same cała drużyna czuła ciężar powietrza przepełnionego duchową energią, było jej tak wiele, że momentami gdzieniegdzie widać było skumulowane reiatsu co przypominało nieco świetliki.

Przechadzaliście się wśród zrujnowanych domków gdy nagle Yoriko powoli podniosła dłoń by chwycić swój sztylet. Podniosła pięść do góry co miało być sygnałem do zatrzymania. Powód tego zamieszania szybko się pojawił: 30 metrów dalej, w jednej ze zrujnowanych domków coś zaczęło powarkiwać, a jedynym elementem były czerwone, jarzące się ślepia. Yoriko odskoczyła, by zaraz na jej miejscu pojawiła się straszliwa bestia, która w kłębie miał 150cm:

- To nie Pusty, ale istota spaczona przez nadmiar energii, złej energii - odparł Minori spokojnie, a jego źrenice zdawały się zwęzić przez co tym razem jego spojrzenie naprawdę stało się przerażające - Yoriko pilnuj naszych pleców i ew kryj Kenjiego, Kenji nadal pilnuj tyłów, nie wiadomo czy nie jest ich więcej, Ja i Tenshi zajmiemy się tym.

Wszyscy szybko się przegrupowali, Ty i Minori, który zdążył wyciągnąć swój miecz staliście naprzeciw wilkopodobnego stwora:
- Najprościej będzie go obezwładnić, ale żeby to się stało musimy go zwabić. Celuj w jego prawą stronę jakimś bakkodou.

Wystawił palec do przodu:
- Hadou 4: Byakurai.

Promień leciał na lewą stronę potwora, który przymierzał się do odskoku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Sro 5 Sie 2009 - 18:28

Tenshi zmrużył oczy patrząc na potwora. Zrobił to w większości dla tego by nie było widać strachu, jaki pokazały by jego narządy wzroku. Przy okazji zdawało się iż chciał lepiej wycelować swój atak, miast zwyczajnie maskować przerażenie. Nie miał lepszego wyjścia niż posłuchać swojego przełożonego. Wymamrotał więc pod nosem słowa - Hadou 4: Byakurai. - i wystrzelił białym promieniem w prawą stronę bestii. Przy szczęściu być może poranią jej przednie łapy co utrudni potworowi poruszanie się.

Bestia w sumie nie przypominała mu niczego innego, niż najprawdziwszego na świecie wilkołaka. Przez myśl przeleciało mu kilkanaście możliwości ubicia takiej bestii według różnych baśni, opowieści oraz legend. Z tego co widział nie był jednak wyposażony w żaden z rekwizytów koniecznych by zastosować te metody.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Czw 6 Sie 2009 - 9:01

Bestia odskoczyła dokładnie na twój atak przez co została ciężko ranna. Minori spojrzał na ciebie:
- miało być Bakkodou, nie Hadou. No cóż, teraz idź i go dobij.

Choć bestia i tak leżała to wierzgała się i warczała. Minori tylko pstryknął:
- Bakkodou 1: sai

I bestia została spętana niewidzialną liną. Podszedłeś na odległość niespełna metra, bestia już nie warczała i patrzyła jakby wiedziała jaki los ma ją spotkać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Czw 6 Sie 2009 - 10:29

(Kurde... przeczytałem hadou xDDD)

- Yyyyy... trzeba to zrobić? Chyba nigdzie się nie wybiera... - Zbliżył się na jeszcze kilka kroków do wielkiego potwora, po czym to obszedł go by znaleźć się za plecami. Nie był pewny czy warto w ogóle zabijać coś, co w zasadzie zostało powalone przez marne hadou ucznia akademii. Z niemałym strachem i drżeniem dłoni pogłaskał lekko plecy bestii. W końcu była unieruchomiona, a każdej istocie powinno się zapewnić przynajmniej nieco radości przed śmiercią. Nie miał bladego pojęcia czym ta kreatura tak naprawdę była, ale... jakoś tak teraz spętana i ranna przypominała mu psa. Iz natomiast zwykle lubił psy, w końcu zwierzęta te potrafiły oddać swoje życie za życie swojego pana.

Zapewne za jakiś tydzień, jeśli przypomni sobie to iż spróbował pogłaskać taką bestię, stwierdzi iż był szaleńcem albo przynajmniej kretynem. niemniej teraz czuł się jakoś głupio... tym bardziej ze to on użył techniki raniącej a nie obezwładniającej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Czw 6 Sie 2009 - 11:21

Gdy go głaskałeś znów przeleciał promień, tym razem ugodził w gardło bestii wypalając otwór. Na początku podskoczyłeś, bo nikt nic nie mówił. Potem zwróciłeś uwagę na Minoriego, który miał wyciągnięty palec:
- To był tylko zdeformowany wilk, ale jeżeli przy mocniejszym przeciwniku będziesz się wahać to tym kto będzie leżał możesz być Ty. Idziemy.

Yoriko była całą sceną poruszona. Kenji natomiast nadal był odwrócony choć głowę miał spuszczoną. Minori znów się odezwał:
- Yoriko, teraz będziesz iść po dachach, zwiększysz tym samym pole widzenia.
- Tak jest - odpowiedziała nieco zdołowanym głosem dziewczyna.

Ruszyliście w drogę, przez długi czas mijaliście zrujnowane domki, ale tym razem nikt was nie zatrzymał. Dotarliście w końcu na coś co niegdyś chyba było rynkiem tego miasta. Pośrodku była uschnięta fontanna, kawałki kamienia już zdążyły odpaść, a całość można porośnięta dzikim pnączem.

Minori podszedł do fontanny, założył na jej czubku coś co przypominało opaskę i odszedł:
- Odsunąć się

Odeszliście na jakieś 30 metrów po chwili słychać było jakieś mlaskanie i w pewnym momencie wszystkie świetliki zaczęły zbierać się do miejsca, w którym została założona opaska. Powietrze stawało się coraz bardziej rześkie, ale po chwili było wręcz suche w pewnym sensie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Czw 6 Sie 2009 - 12:11

Tenshi był wyraźnie nieco przygaszony. Wiedział iż bestia najpewniej chciała go zabić, jednakże... to wszystko zdawało się być jakoś nie tak jak powinno. Nie widział zbyt dobrze co ma zrobić, w końcu po raz pierwszy skrzywdził żywą istotę... no, było jeszcze tamto dziwne stworzenie na placu treningowym, ale ono nie przypominało nawet żywego stworzenia. Zdawało się być raczej jak robot, jakiś terminator z filmu który poluje na ludzi. Fakt iż to Minori zadał pierwszy cios w cale nie pomagał Izowi, w końcu to przez niego bestia umarła. Dodatkowo, bestia była najpewniej złym słowem. W końcu to było zwierze... zwykłe zwierze, no może trochę większe.

Chłopak starał się ukryć swój smutek zwyczajnie wyglądając na bardziej wkurzonego, jednakże efekt był raczej powierzchowny. Wystarczyło by spojrzeć w jego przymknięte oczy by odczytać niemal całość przemyśleń. W związku z natłokiem spraw umknęło mu zachwycanie się, bądź w jakikolwiek sposób rozważanie działania dziwacznej opaski.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Czw 6 Sie 2009 - 16:43

Po chwili zniknęły wszystkie "świetliki". Minori ostrożnie podszedł i zabrał to:
- To bardzo nietypowe reiatsu, ma kilka tysięcy lat i Biuro Technologii życzy sobie je zbadać.

Powoli zmierzchało i zapowiadała się burza, Minori przystał i uznał, że rozbijecie tu obóz:
- W tej chwili to miejsce jest nijak nasączone duchowo, więc nie mamy czego się obawiać, natomiast lepiej przeczekać burzę w którymś z bardziej trzymających się domów.

Poszliście do jednego z domostw, nieco stylizowanego na orientalną architekturę. Była już noc i zaczęła mocno lać, a niebo co kilka sekund przecinała błyskawica. Gdzieniegdzie z dachu kapało, meble dawno spruchniały i jedyny z nich pożytek był taki, że dzięki nim Yoriko zrobiła ognisko co wprowadzało nieco milszej atmosfery. Nikomu nie chciało się spać. Kenji zapytał się waszego Sensei:
- Co się stało z tym miastem?
- To miasto kiedyś było centrum królestwa, które pierwotnie znajdowało się w Hueco Mundo, chciał je przenieść do tego świata, ale coś nie wyszło i wszyscy zostali zamknięci w czasie i przestrzeni. Setki lat izolacji sprawiły, że wszyscy ulegli spaczeniu i chcieli otworzyć drogę z Soul Society do Piekła. Trudno przewidzieć skutki tego, prawie nic o nim nie wiemy, z raportu Morimoto wiadomo, że wyszła stamtąd jedna istota, która omal jej nie zabiła, a było to gdy była oficerem. Wyjaśnił Minori.

Przysłuchiwałeś się rozmowie, jak widać Minori nie był skąpy jeżeli chodzi o rozmowę, choć nie był on duszą towarzystwa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Czw 6 Sie 2009 - 20:24

Izdurbal spokojnie patrzył przez drzwi opierając się o framugę (w razie gdyby drzwi znajdowały się we framudze, przez okno). Przysłuchiwał się rozmowie kapitana z Kenjim, niemniej nie brał w niej czynnego udziału. W końcu na dworze padało, zaś Tenshi uwielbiał deszcz. Co prawda błyskawice już trochę mniej, jednakże... przecież dawno nie widział deszczu. Spadające krople zawsze napełniały go szczątkowym optymizmem, którego nawet nie pokazywał po sobie. Nie chodziło jednak o sam ich widok, raczej o dźwięk.

Dźwięk deszczu miał w sobie coś hipnotyzującego. Przyciągał uwagę, zaś Tenshi niemal zawsze zatapiał się w nim niczym w basenie. Co prawda nigdy nie nauczył się pływać, ale lubił wodę. Lubił też chmury, a chmury i woda łączyły się ze sobą dość ściśle gdy padał deszcz. Tenshi rozglądał się więc dookoła dość uważnie, słuchając przy tym kropli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Czw 6 Sie 2009 - 20:28

Minori z Kenjim rozmawiali o różnych rzeczach, Ty natomiast wsłuchiwałeś się w deszcz. W pewnym momencie coś mignęło w ciemnościach i wydawało ci się, że schowało za jednym z domów. Ciężko było nawet powiedzieć co to mogło być, bo widziałeś to tylko ułamek sekundy przy błysku pioruna. Wiedziałeś jedno - było o wiele większe niż tamten pies.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Czw 6 Sie 2009 - 20:44

Izdurbal zmrużył oczy. Rozumiał iż mógł mieć zwyczajne zwidy, jednakże równie dobrze mogło to być coś innego. Jedna z dłoni ułożył na rękojeści katany, zaś drugą trzymał luźno. Jeśli to coś się zbliży, będzie trzeba ocenić czy zagrożenie czy też przyjaciel. Nie było innej możliwości, jeśli podeszło by do obozowiska opuszczając swoją kryjówkę w deszczu.

Tenshi wysunął delikatnie miecz z pochwy z dwóch powodów. Po pierwsze w ten sposób będzie mógł go sprawniej wyciągnąć w razie obrony. Po drugie zaś, i pewnie ważniejsze, takie zachowanie powinno zaalarmować grupę. W końcu nikt nie wyciąga miecza w takiej chwili tak od, dla zabawy.

Iz zaś stwierdził szybko iż decydowanie o zagrożeniu, czy przyjaznych zamiarach jest znacznie łatwiejsze, gdy cel się nie poruszał. Pod nosem zaczął cicho szeptać zaklęcie od Reidou, gotowy rzucić je na istotę gdyby ruszyła w bardziej gwałtowny sposób w stronę ich schronienia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Starożytne ruiny   Today at 14:11

Powrót do góry Go down

Starożytne ruiny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next