IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Rose Nevermore - 3/5
Haruaki Kuchiki - 1/2
Yuzuru Tanaka - 0/1

Share | 

Mikugetayoh Asansui

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Mikugetayoh Asansui   Sob 27 Cze 2009 - 22:31

Imię: Mikugetayoh
Nazwisko: Asansui
Profesja: Shinigami
Płeć:Mężczyzna (otrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność)
Waga: 60 kg.
Wzrost: 172cm.
Wygląd: Avata, standardowe kimono Shinigami.
Charakter:
Ekwipunek:Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami.

Historia:

Pieniądze: 100 Ryo.

Atrybuty:
Siła: 8 ( 1 [płeć] + 1 [wiek] + 1 [shinigami] )
Szybkość: 7 ( 2 [shinigami] )
Zręczność: 7 ( -2 [płeć + 2 [wiek] + 2 [wolne] )
Wytrzymałość: 6 ( 1 [płeć] )
Inteligencja: 15 ( 3 [shinigami] + 7 [wolne] )
Psychika: 3 ( -3 [shinigami] + 1 [wolne] + 2 [wady] )
Reiatsu: 6 ( 1 [shinigami] )
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 80kg
Prędkość(śr.): 7[km/h].
Prędkość(max.): 24[km/h].

Magia:

Poznane Hadou:

#24 - Hyaku Ken (Sto ostrzy)
Inkantacja: przybywam po raz kolejny do twej kuźni, moi przeciwnicy stanęli i nie ugięli się przed twoją bronią , więc błagam wyjdź zemną i ukaż im twoje dzieło. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia cztery.
Opis: Jak w przypadku zaklęcia dziesięciu ostrzy wybiera się miejsce pojawienia się miecza lecz tym razem tylko jedno. Bowiem w tym miejscu pojawi się ciemna stalowa kula wysyłająca ostrza z niesamowitą prędkością po prawie całym polu walki.(trzeci poziom)

#26 - Koujoujisshuu (Więzienie Reiatsu)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia sześć - Zamknięcie!
Opis: Po wykonaniu odpowiednich znaków, przeciwnik w parę setnych sekundy - zależy od wytrenowania osoby - jest zamknięty w więzieniu w kształcie kopca kreta, jest ono z ziemi. Wchłania Reiatsu przeciwnika, a wykonawca wchłania je. Można ją zniszczyć od środka mocnym uderzeniem albo dobrym zaklęciem - powyżej 30 numeru.

#30 - Senkou saikoro (Błysk śmierci)
Inkantacja: Panie snów i światła, najwyższa i najjaskrawsza gwiazdo. Ukaż tym nędznikom swój blask. Zaklęcie destruktywne numer trzydzieści - błysk!
Opis: Używający zamyka oczy i rozpościera ręce jakby chciał złożyć się w ofierze, następnie przez jego ciało przebiega jasny biały blask powodujący w zależności od umiejętności i poziomu reiatsu używającego paraliż, poparzenia, omamy(przeciwnikowi się zdaje że walczy z kilkoma przeciwnikami lub że jego przeciwnikiem stała się nagle jego najukochańsza osoba). Czasem też u słabszego przeciwnika spowoduje utratę przytomności na skutek snów sprowadzonych na postać.

Poznane Bakudou:

#14 - Tounyuu (Odrzut)
Inkantacja: Zbieram kwiaty na łące mroku, odrzuć wroga w mym potoku!
Opis: Shinigami korzystający z tej techniki tworzy wokół siebie powłokę z reiatsu, a potem wyzwala ją odrzucając przeciwnika kilka lub kilkanaście metrów w tył.

#25 - Hea (Uścisk)
Inkantacja: Wyleć! Rozbij wazon przeznaczenia, zwiąż wroga mego cienia!
Opis: Z palca shinigami wylatuje pnącze, które owija się wokół przeciwnika związując go umiejętnie za ręce, następnie nogi, a na końcu szyję, którą ściska mocno dusząc go.

Umiejętności:

Podstawowy Samoobrony
Specjalne: Znasz zasady samoobrony i umiesz się bić. Znasz też kilka chwytów.
Premie: Ulepszona walka wręcz, znasz parę chwytów i umiesz się bić.
Wymagania: Siła: 7, Szybkość: 7, Zręczność: 7.

Znakomity Magik
Specjalne: Shinigami lepiej radzi sobie z rzucaniem zaklęć, niż inni.
Premie: Łatwość w opanowaniu zaklęć, szybsze opanowywanie zaklęć(ułatwienia MG).
Wymagania: Inteligencja: 14.

Pojętność
Specjalne: Łapiesz wszystko szybciej niż inni. Jesteś kumaty.
Premie: Łatwość w nauce hadou oraz bakudou i nie tylko.
Wymagania: Inteligencja: 14, wrodzone.

Wady:

Wielki Żarłok
Premie: -400 Ryo.
Specjane: Jesz 5 razy więcej, niż przeciętny człowiek, przez co z twojego portfela szybko ubywają pieniądze. A kiedy jesteś głodny, nie masz sił na walkę(utrudnienia MG).
Wymagania: Brak.

Pies/Nimfomanka
Specjalne: Jesteś psem na baby/nimfomanką. Po prostu, gdy ładna kobieta/przystojny mężczyzna Cię o coś prosi, nie jesteś w stanie jej/mu odmówić.
Premie: Nie potrafisz skutecznie walczyć z przeciwnikiem płci żeńskiej/męskiej(utrudnienia MG).
Wymagania: Wiek: 15+, płeć męska - pies,

nie dokończone

Ostatnio zmieniony przez Mikugetayoh dnia Nie 28 Cze 2009 - 18:22, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Mikugetayoh Asansui   Sob 27 Cze 2009 - 22:59

Nie ma to jak dawać niekończoną KP. Wyłapałem kilka błędów w Twoim charakterze.
Cytat :
Nieobecny wzrok oraz uśmiech,który często mam na twarzy wydaje się postacią nudną i ciepłą
Czyli twój wzrok i uśmiech wydaje się postacią nudną, tak?
Cytat :
bez troski
Beztroski jak już.
Cytat :
Bliskim okazuję poświęcenie, lojalność, troska o innych.
Ostatnie trzy słowa są jakby wyrwane z kontekstu.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mikugetayoh Asansui   Nie 28 Cze 2009 - 0:40

Fakt, poza tym wydaje mi się że ciężko być nudnym i mieć na raz poczucie humoru.

Troszkę nie podoba mi się sposób narracji raz przybiera formę pierwszej osoby a raz trzeciej, co sprawia że tekst ma bardzo chaotyczną formę, i źle się czyta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mikugetayoh Asansui   Nie 28 Cze 2009 - 11:38

Nie nudny tylko znudzony.
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Mikugetayoh Asansui   Nie 28 Cze 2009 - 12:05

Więc tak cieszę się że poprawiłeś narracje, niemniej i tak mam się czego dalej czepic

1. Statsy - dałeś o jeden za dużo z wieku. Z tego co udało mi się wyczytac początkowy wiek w ogóle musi byc 5 i za kolejne 5 + lat dostaje się 1 ptk stastsów czyli łącznie masz 2 a nie 3
Proszę nie bić jeśli źle myślę (jestem tu początkującym mg), i to drugie stastsy jakie sprawdzam.

2. Historia – Cóż po pierwsze jest za krótka, jak na wiek postaci. Czy on przez te swoje życie na ziemi trenował tylko aikido, latał za mamą, i nienawidził ojca ?
Sprawa druga, historia jakoś by uszła w tłoku, do czasu śmierci.
Nie wiem czy tylko ja źle myśle ale pokonanie jednego MENOSA jest dla UCZNIA NIEMOZLIWĘ. Nie mówię już o kilku mennosach, który jak napisałeś byli silni

NEGATYW
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mikugetayoh Asansui   Nie 28 Cze 2009 - 12:27

Karty nie oceniam. Lecz wtrącę swoje trzy grosze. Zawsze jak sprawdzam statystyki gracza to doliczam pkt do statystyk za pierwsze 5 lat. W sumie zawsze wydawało mi się to poprawne i nigdy nie spojrzałem na to w taki sposób jak ty Tsuki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mikugetayoh Asansui   Nie 28 Cze 2009 - 14:23

sry ale już nie mam dalej pomysłu.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Mikugetayoh Asansui   Nie 28 Cze 2009 - 15:23

Stylistykę, składnię itd pomijam - to nie matura z polaka, choć momentami mierzi.

Fabularnie:

- jest trochę przeciwieństw i absurdów: 11 latek uganiający się za dziewczynami, zostałeś zaatakowany przez Hollowa i się w nie zmieniłeś w Pustego, skąd w ogóle wiedziałeś że to Hollow, nie wspominasz przecież że widziałeś duchy. Piszesz w charakterze, że jesteś ambitny, a w historii, że się lenisz.

- to że jako uczeń Akademii radzisz sobie z mocnymi pustymi... oglądałeś Bleacha? Retrospekcje bohaterów jak byli w Akademii? Nie mieli właściwie szans z mocnymi Pustymi, a nawet ci co byli w oddziałach ginęli od Pustych jak Grand Fisher. IMO do wyrzucenia

- piszesz ogólnikowo o rzeczach ważnych: o tym jak zginąłeś, jak ci idzie w Akademii, a opisujesz zdarzenia kompletnie nie wprowadzające jak to, że ojca twojej postaci zgarnęła policja, co to wnosi? Nic. IMO do wyrzucenia. Opisz choćby bardziej szczegółowo pobyt w Akademii czy to jak zginąłeś. Historia jest trywialna, zwłaszcza jeżeli właśnie chodzi o postać ojca, nienawidzić za brak zainteresowania, przez dziecko?

Zmień historię, poczytaj sobie choćby dla przykładu historię takich graczy:

http://bleach.iowoi.org/proponowane-f48/kamys-tsuki-shinigami-t675.htm

http://bleach.iowoi.org/oczekujcy-na-mg-f63/izdurbal-tenshi-shinigami-t651.htm

I ogranicz resztę do nazw, nie kopiuj opisów atutów czy czarów bo tylko zapychasz zbędnie i tekst się rozmazuje przez co jest nieczytelny, jeszcze milej jak oddzielisz kolorem czary czy atuty.

Co do charakteru, niby rozpisany, a jednak coś z nim nie tak. Lepiej krótko, a rzeczowo:

SZCZERY/NIESZCZERY
OTWARTY/NIEŚMIAŁY
ODWAŻNY/OSTROŻNY
MIŁY/ OSCHŁY
LENIWY/PRACOWITY

Ubierz to w zdania proste i klarowne i będzie git

PS: nie traktuj tego na zasadzie "o, wyżywa się na mnie/chce pokazać, że jest taki fajny". Chodzi o doradzenie, bo po raz, że nie da ci nikt akcepta, a dwa że MG po prostu nie ma tutaj wyrazistej no i w moim mniemaniu w ogóle ciekawej postaci.

PS2: http://bleach.iowoi.org/inne-f52/nie-masz-wizerunku-dla-swojej-postaci-wybierz-tu-t666.htm oczywiście to nie jest żaden wymóg, ale chyba lepiej mieć postać zbliżoną wyglądem do realiów bleacha
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mikugetayoh Asansui   Nie 28 Cze 2009 - 16:29

Nie no spoko postaram się poprawić ale mam też takie małe pytania skąd wziąłeś te obrazki?? A tak po za tym charakter skopiowałem od innej postaci z anime ale nie bleacha bo bardzo podobna do mnie ale źle przerobiłem. Nad historią i charakterem pomyślę 2 dni bo nie miałem pomysłu i to co 1 mi wpadło do głowy.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Mikugetayoh Asansui   Nie 28 Cze 2009 - 16:34

zakładka Grafika na google i wpisywałem np: shinigami art, shinigami artwork. Jeżeli np chcesz mieć bardzo podobną postać kogoś z Bleacha, ale np inne włosy czy kolor oczu to zgłoś się do mnie to ci zmienię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mikugetayoh Asansui   

Powrót do góry Go down

Mikugetayoh Asansui
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1