IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Rezydencja Takato Shihouin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Rezydencja Takato Shihouin   Sob 27 Cze 2009 - 21:20

Rezydencja rodu Shihouin to prawdziwy kompleks mieszkalny, którego nie powstydziliby się najbogatsi w świecie żywych. Składała się ona z dziesięciu oddzielnych wilii, w których mieszkali członkowie rodu. Mi przypadła do mieszkania willa położona tuż przy rzece i lesie, więc widoki za oknem i miejsce do treningu, czy chociażby spaceru mam zapewniony. Mój dom jest, jak na wille przystało, wielki i przestronny. Całość domu zachowana jest w stylu europejskich willi ze świata żywych; robi ogromne wrażenie. Podłoga w holu wykonana jest z białego marmuru, a ściany zdobione są freskami. Budynek ma dwa piętra. Na pierwszym znajdują się głównie pokoje dla personelu, kuchnia i wielki salon, a także dwie z pięciu łazienek. Na drugim poza moim pokojem i pokojami dla gości nie ma niczego nader interesującego. Dom liczy blisko dwadzieścia pokoi, które są bogato wystrojone; skurzana sofa i fotele, dwuosobowe łóżko z baldachimem, oraz wielka dębowa szafa idealnie komponują się z resztą wyposażenie, które także wygląda przednie. Cały personel mieszka na pierwszym piętrze. Wyjątkiem jest moja służąca, Julia, której pokój sąsiaduje z moim.
__

Promienie słońca właśnie wpadły przez okno do mojego pokoju. Łóżko było miękkie i wygodne, nie chciałem wstawać, ale wiedziałem, że musze. Otworzyłem lekko oczy. Pokój nie zmienił się od wczoraj nic, a nic. Usłyszałem dźwięk rozsuwanych zasłon, a następnie otwierania okna. To Julia. Ta dziewczyna pracuje nawet o tak wczesnej porze.

Ostatnio zmieniony przez Takato Shihouin dnia Wto 30 Cze 2009 - 21:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Nie 28 Cze 2009 - 21:32

Dzień dobry! Jak się spało?? zwróciła się dziewczyna wesoło. Gdy skończyła rozsuwać zasłony, od razu pomszczenie się zrobiło jasne, na początku to Ci przeszkadzało bo dopiero co się obudziłeś ale po chwili się przyzwyczaiłeś do jasności.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Pon 29 Cze 2009 - 11:53

Z wielką niechęcią zmieniłem pozycje z leżącej na siedzącą i przetarłem oczy. Rozejrzałem się po pokoju w poszukiwaniu właściciela, a właściwie właścicielki owego pięknego głosu.
- Tak, bardzo dobrze – odpowiedziałem delektując się urodą Julii. – Jak to się stało, że taka fajna dziewczyna jak ona została służącą? – Dodałem w myślach.
Nie ukrywając mojej niechęci wstałem z łóżka i ruszyłem w stronę łazienki, gdzie staram się doprowadzić się do jakiegoś, w miarę dobrego stanu, a następnie wychodzę z niej i ruszam w stronę szafy, skąd biorę jakieś dzienne ubranie i się przebieram.
- Julia-san, mógłbym Cię prosić o kazanie przygotowania śniadania dla mnie? – spytałem dziewczynę.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Pon 29 Cze 2009 - 17:51

Dziewczyna ukłoniła się nisko Tobie:
Oczywiście w końcu jestem Twoją służącą... za 10 minut będzie śniadanie... życzysz sobie zjeść w salonie przy stole czy przynieść śniadanie do pokoju? spytała się Ciebie Julia.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Pon 29 Cze 2009 - 18:23

- Czy mogłabyś przestać się mi kłaniać? - spytałem się przyciszonym głosem, manifestującym moje zmieszanie. - To jest jakby trochę poniżające. Widząc kłaniającą mi się piękną dziewczynę czuję się trochę nieswojo.
-A propos śniadania to zjem przy stole. - Dodałem już normalnym tonem.
Następnie biorę mój miecz i wychodzę z pokoju kierując się w stronę jadalni, gdzie czekam na śniadanie.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Pon 29 Cze 2009 - 18:40

Dziewczyna na te Twoje słowa odpowiedziała twierdząco ponownie Ci się kłaniając... może ona już miała to zwyczaju?
Wyszedłeś z pokoju i skierowałeś się do salonu, gdy tam się znalazłeś usiadłeś przy stole i oczywiście czekałeś na swoje śniadanko. Zauważyłeś że dom był jakiś cichy, możliwe ze ty jesteś w tej chwili sam w domu. Rozglądałeś się po pomieszczeniu i w końcu Julia przyszła z Twoim śniadaniem. To co znajdowało się na talerzu... nie na wielkiej tacy na której były kilka talerzy były przeróżne jedzenie: na jednym talerzu były owoce i warzywa- pomidory, ogórki, na drugim pieczywo- bułki lub chleb, na trzecim wędlina i przeróżne sery i ryby- po 2 plasterki, i na końcu ostatni czysty talerz. Koło niego były sztuczce i szklanka. Były jeszcze 3 średniej wielkości dzbanki- dzbanek z herbatą, z kawą, z sokiem pomarańczowym. Obok dzbanków był cukier i śmietanka to kawy.
Wszystko to Julia przyniosła na specjalnym wózku. Trochę to trwało jak wszystko rozstawiła na stole. Jedzenie było jak dla jakiegoś księcia. Julia uśmiechnęła się do ciebie i odsunęła się kilka kroków od stołu, stanęła pod ścianą i patrzyła się na ciebie.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Pon 29 Cze 2009 - 18:46

- Ee-e... Czyżbyśmy gościli dzisiaj jakiegoś księcia? - spytałem lekko oszołomiony ilością i wytrawnością przygotowanych potraw. - Jak ja mam to wszystko zjeść...
Mimo tego, że niezbyt realnym zdawała się możliwość, zjedzenia przeze mnie tego wszystkiego, i chciałem już zacząć jeść, ale wbijane na siły, jeszcze za czasów życia w prawdziwym świecie, maniery dały o sobie znać.
- Jadłaś dziś cokolwiek? - spytałem stojącej pod ścianą dziewczyny. - Może masz ochotę się przyłączyć? - zaproponowałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Pon 29 Cze 2009 - 19:00

Gdy się jej o to zapytałeś jej zaburczało w brzuchu, jasne było że nic nie jadła dzisiaj, lecz powiedziała:
N-nie trzeba. Później zjem śniadanie. Zresztą mi nie wolno takich rzeczy jeść. Takie jedzenie jest tylko dla członków rodziny i gości... nie dla służby...
Te ostatnie słowa wypowiedziała smutnym głosem.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Pon 29 Cze 2009 - 20:25

- Hm... A więc bądź mym gościem - odpowiedziałem miłym tonem i uśmiechnąłem się do niej zapraszając by usiadła przy stole. - Nie krępuj się. -Starałem się dodać jej otuchy.
Czekam na reakcje dziewczyny, jeżeli ciągle się upiera by nie jeść mówię tak:
- Poza tym ja traktuję cię bardziej jak rodzinę niż służącą - stwierdzam beztroskim tonem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Wto 30 Cze 2009 - 19:05

Gdy wypowiedziałeś ostatnie zdanie ona się zarumieniła.
Proszę sobie nie żartować. powiedziała cicho i w końcu uległa Twojej propozycji i usiadła koło ciebie.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Wto 30 Cze 2009 - 21:20

- Ja żartować? Codziennie przebywam w twoim towarzystwie prawie cały dzień. W tej chwili jesteś mi najbliższą osobą w całym Soul Society – odpowiedziałem patrząc jej prosto w oczy.
Zacząłem jeść obserwując, co zrobi Julia. Jeżeli nie zacznie jeść to mówię jej tak:
- Byłoby mi bardzo miły gdybyś raczyła zjeść ze mną śniadanie.
Po skończeniu śniadania postanowiłem porozmawiać z Julią o sprawach związanych z Akademią.
- Jako początkujący Shinigami muszę zdać akademię, prawda? – zapytałem. – Jeśli tak to udam się tam jak najszybciej by rozpocząć swoją edukacje.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Wto 30 Cze 2009 - 21:30

Julia się tylko uśmiechnęła i zaczęła nieśmiało brać sobie jedzenie... ku twojemu zdziwieniu dziewczyna coraz szybciej je jadła... wynikło z tego wszystkiego że ona więcej zjadła niż ty. Wytarła sobie chusteczką buzię po czym Ci odpowiedziała:
Tak... musisz zdać akademię żeby zostać wypełni wykwalifikowanym shinigami...
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Wto 30 Cze 2009 - 21:34

- Tak też sądziłem - odpowiedziałem. - Więc udam się tam już teraz by się zapisać i zacząć moją edukacje.
Ruszyłem w stronę drzwi ówcześnie zabierając wszystkie potrzebne mi rzeczy oraz mojego zanpaktou. Po wyjściu z posiadłości kieruję się w stronę akademii.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Sro 1 Lip 2009 - 15:18

Wyszedłeś z domu i szedłeś powoli spacerkiem w stronę akademii. Szedłem jeszcze przez jakieś 10 minut i w końcu dotarłeś do bram akademii... ów budynek był wielki, zauważyłeś ze dużo kadetów- shinigami właśnie idzie do akademii na lekcje- w czerwonych i niebieskich strojach odpowiednio do płci.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Sro 1 Lip 2009 - 15:40

- Sugee! - wyrwało mi się mimo woli. Trzeba przyznać, że Akademia jest przeogromna.
Poprawiłem lekko zana przy pasie i udałem się do wewnątrz gdzie szukam jakiegoś miejsca, w którym mogę się zapisać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Czw 2 Lip 2009 - 20:31

Rozglądałeś się po dziedzińcu i w końcu zauważyłeś tablicę z ogłoszeniami. Poszedłeś tam myśląc że może tam znajdziesz coś na temat zapisów. Szukałeś i znalazłeś. Zapisy są od 9:00 do 14:00 w sali nr 7 na pierwszym piętrze.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Nie 5 Lip 2009 - 13:16

Budzę się w swoim pokoju na moim łóżku. Podnoszę się i spoglądam w stronę zegara by sprawdzić, która jest aktualnie godzina. Jeśli minęło kilka godzin od mojej wizyty w Akademii, to biorę miecz i kieruję się w stronę owego budynku.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Nie 5 Lip 2009 - 14:56

Obudziłeś się koło 20 więc już był wieczór... gdy wstałeś zastanawiałeś się czy Ci się opłaca iść do akademii, czy nie jest już aby zamknięta.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Nie 5 Lip 2009 - 19:34

- Już 20? – spytałem sam siebie. – Chyba już nie ma sensu iść do akademii, chociaż spać też nie zamierzam.
Biorę miecz i wychodzę z posiadłości. Znowu kieruje się w stronę lasu, a dokładniej w stronę owego jeziora.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Pon 6 Lip 2009 - 20:53

Wyszedłeś ostrożnie z domu a na Twojej drodze spotkałeś dwóch shinigami- kobietę i mężczyznę około 40... gdy Cię zauważyli uśmiechnęli się do ciebie mile. Podeszli do ciebie i pierwsza odezwała się kobieta:
Witam Takato-kun... widzę że już lepiej się czujesz... jak się tu Tobie podoba? spytała się serdecznym i ciepłym głosem kobieta
Mężczyzna na razie milczał patrząc się ciągle na ciebie.
Czyżby to byli Twoi przybrani rodzice?
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Nie 12 Lip 2009 - 15:42

- Tak, dziękuje. Czuję się o wiele lepiej – odpowiedziałem. – Tu jest naprawdę niezwykle, wręcz cudownie.
- Kim oni są? –pomyślałem - Sądząc po tonie tej kobiety możliwym jest, że należą do rodu Shihouin i jestem im dość bliski. Nie, to pewne – to mogą być nawet moi nowi rodzice. - Staram się zobrazować sobie poziom ich energii duchowej.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Nie 12 Lip 2009 - 20:36

Bardzo się cieszę... powiedziała kobieta dostojnie lecz miłym głosem. Mężczyzna nadal milczał. Wyczułeś z ich energii duchowej że kobieta ma reiatsu przynajmniej stopnia porucznika a mężczyzna kapitana!
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Sro 15 Lip 2009 - 10:03

- Co za poziom reiatsu! – przebiegła mi po głowie myśl. – Kim oni są!?
- Proszę wybaczyć mi moją zuchwałość, ale chciałbym prosić o prywatnego trenera. Jestem słaby, a przynależność do jednego z czterech wielkich rodów do czegoś zobowiązuje – powiedziałem i czekam na odpowiedź.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Sro 15 Lip 2009 - 14:06

Kobieta i mężczyzna wymienili się między sobą spojrzenia, po czym w końcu mężczyzna zwrócił się do ciebie spokojnym lecz trochę surowym głosem:
Nie trzeba... ja mogę Cię uczyć...
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Sro 15 Lip 2009 - 20:25

- Dobrze, zgadzam się. Kiedy możemy zacząć pierwszy trening? – pytam.
- Trening z kimś takim jak on na pewno mi się mocno udzieli, ale jak mniemam trening będzie bardzo ciężki i prawdopodobnie czasochłonny, ale cóż skoro tak ma być, to niech będzie – pomyślałem.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Sro 15 Lip 2009 - 20:59

Możemy od jutra... a teraz radziłbym pójść spać chłopcze... trzeba jutro wcześnie wstać... powiedział spokojnie mężczyzna.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Czw 16 Lip 2009 - 15:34

- Dobrze. – Ruszyłem do swojego pokoju gdzie kładąc się na łóżku staram się zasnąć.
Trening będzie trudny i czasochłonny, a jeszcze muszę iść do akademii by się dowiedzieć czy się dostałem, pomyślałem.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Czw 16 Lip 2009 - 17:39

Patrzyłeś w sufit i tak rozmyślałeś o wszystkim. W końcu znużył Cię sen.

(Opisz swój sen:))
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Czw 16 Lip 2009 - 19:29

Bezkresny las, którego wiekowość można określać w dziesiątkach tysięcy, a nawet setkach tysięcy lat otaczał mnie. Drzewa, potężne i wysokie niczym góry, u swych szczytów niby łączyły się zasłaniając niebo, a nieliczne promienie słońca, które znalazły sposób by dotrzeć tam, wśród korony drzew odbijały się od rwącego strumyka płynącego tuż koło mych nóg. Sarny, lisy, wiewiórki, wilki, a nawet niedźwiedzie przechodziły koło mnie, muskając mnie swoimi ciałami, nie okazywały strachu, były spokojne i łagodne, nigdy nie zaznały bólu i cierpienia. Panowała tu idealna harmonia. W oddali zauważyłem coś pięknego i zarazem strasznego, wielkiego gada o złotej łusce. Był spokojny i dumny. Jednym spojrzeniem potrafił przyprawić mnie o ciarki na plecach. Podszedłem bliżej by się mu przyjrzeć. Był olbrzymi, liczył może nawet dwadzieścia stóp długości i dziesięć wysokości. Popatrzył na mnie pogardliwie i wstał rozkładając przy tym swoje wielkie skrzydła. Zaryczał donośnie, a wszystkie zwierzęta zebrane niedaleko mnie uklękły jak jeden mąż schylając głowy, odczuwały widoczny respekt dla tego zwierzęcia. Był ich królem. Znów zwrócił swój wzrok na mnie oczekując bym też się pokłonił. Jego wzrok wołał, ukorz się przede mną, bo to ja jestem panem tego miejsca, nie tolerował żadnych sprzeciwów. Przyklęknąłem na jedno kolano i spojrzałem mu prosto w oczy.
Tego chciałeś, powiedziałem.
Nie odpowiedział, tylko ruszył się o krok odsłaniając mi znajdującą się za nim skałę. Spoczywał w niej miecz, miecz, od którego biła potężna energia. Wstałem i podszedłem do owej broni. Sięgnąłem ręką by dobyć tkwiącego w skale miecza, ale zawahałem się. Spojrzałem na smoka pytającym wzrokiem. Smoka, lasu miecza już nie było. Obudziłem się.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Sob 25 Lip 2009 - 9:15

Ku Twojemu zdziwieniu byłeś zlany potem, chociaż sen nie był straszny. Byłeś cały mokry, spojrzałes na zegarek. Była godzina 4:30 rano. Jeszcze było ciemno. Miałeś całą mokrą piżamę, wstałeś z łóżka i poszedłeś do łazienki się przebrać w suche rzeczy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rezydencja Takato Shihouin   Today at 2:54

Powrót do góry Go down

Rezydencja Takato Shihouin
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next