IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Sklep u Katriny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Pon 10 Sie 2009 - 18:03

Słyszałeś przeciągłe zawodzenie, które chyba miało oznaczać zawodzenie:
- hmmm... cóż... nie pamiętam. Nie poszło nam źle podczas ostatniej walki, wypadałoby jednak czegoś cię nowego nauczyć, nie sądzisz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Pon 10 Sie 2009 - 18:40

Na twarzy Rotena ponownie, na chwilę zagościł uśmiech, spowodowany dobrym zrozumieniem się z Hoshinagim.
- *Właśnie tak sądzę. Dlatego chcę lepiej poznać Ciebie... i twoje możliwości. Ty wiesz o mnie wszystko, ja o tobie tylko trochę. Znam zaledwie twoje imię i wiem kim jesteś... Więc, co mi powiesz?*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Wto 11 Sie 2009 - 13:09

Hoshinagi zdawał się być całkiem rozmowny:
- A no, w sumie to ciekaw jestem jedzenia, zwłaszcza pizza wygląda apetycznie... sądzę, że gdyby w szkole było więcej zajęć WFu i ty byś bardziej się starał to może by ci lepiej, mało atletyczny jesteś.

Durne uwagi trochę trwały, właściwie mogłeś powiedzieć - jest strasznym gadułą, z czego niewiele wynika. Dopiero po kilku minutach rozpoczął temat dość intrygujący:
- Przeciw komu masz zamiar mnie użyć? Będziemy walczyć z Unmei?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Wto 11 Sie 2009 - 15:37

- *Póki nie wiemy jak go zabić, walka z tym psycholem nie ma żadnego sensu, no może poza ratowaniem własnego życia lub jeśli zaatakuje on kogoś niewinnego. Postaramy się go unikać.*
Zaprzeczył. Nie miał zamiaru prowadzić bezsensownej walki.

Roten chwilę zastanawiał się. *Obecnie jedynym przeciwnikiem, z którym będziemy walczyć będą chyba puści. Nie mamy innych wrogów, pomijając jeszcze takie wyjątki jak Unmei czy inni silni psychopaci.* potem odparł.
- *Nie wiem, z kim nam przyjdzie walczyć, ale skoro mamy pewną siłę, walki z pewnością nie unikniemy. Mogą to być źli shinigami, puści, czy ludzie o dziwnych mocach.*Odpowiedział Hoshinagi'emu dość ogólnikowo.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Wto 11 Sie 2009 - 17:32

Hoshinagi zaczął przechodzić w końcu do konkretów, które oczekiwałeś:
- No to musimy mieć przewagę, jak na razie potrafisz tylko ciąć. Jak sądzisz, co po moim imieniu można wywnioskować na temat mocy jakie posiadam?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Wto 11 Sie 2009 - 19:28

- *Hoshinagi... Miecz tnący gwiazdy. No że... Ostry jesteś?*
Powiedział i po chwili dorzucił.
- *No i gwiazdy... Gwiazdy to kosmos, więc musisz posiadać jakieś kosmiczne moce.*
W tej chwili Roten cicho się zaśmiał, bo wniosek do jakiego doszedł był chyba nienajtrafniejszy, ale kontynuował.
- *Oprócz tego przywołuję Cię formułą "spadnij", a więc czy to znaczy, że atakujesz z góry?*
To powiedziawszy oczekuje na ocenę jego wniosków.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Wto 11 Sie 2009 - 20:16

Miecz pomrukiwał co i raz:
- Noo nieźle, w takim razie powiem ci, że musisz się zamachnąć na przeciwnika, jakbyś miał na tyle długi miecz, że go sięgniesz. A teraz pozwól mi iść spać, zresztą, ktoś zaraz wchodzi.

I w tym momencie usłyszałeś pukanie, do środka wszedł Todo:
- Cześć mistrzu, ostro balowałeś. Jak się czujesz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Wto 11 Sie 2009 - 20:42

- *Dobra, przetestuję to. Dobranoc.*
Powiedział do zanpakutou i dał mu w końcu spokój.

Na pytanie Todo - odpowiedział krótko.
- Dobrze, jak zwykle, tylko wszystko mnie boli i nie za bardzo mogę się ruszać. A co u Ciebie?
Spytał patrząc na niego i oczekując jakiegoś "raportu".
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 12 Sie 2009 - 12:59

Todo jakby w ogóle nie przejął się twoim zdaniem i poklepał Cię po plecach:
- No więc nie ma bardzo kto widział chłopaka, zdecydowanie stara się nie rzucać w oczy. Jakaś dusza powiedziała mi żebym poszukał w jakiejś spelunie, nazywa się...eee... a już pamiętam: "El Muerte". Podobno to lokal spod ciemnej gwiazdy, ale można się dużo dowiedzieć, nie wszedłem tam, bo nie wiem jak mogliby mnie potraktować.

Po chwili też dodał:
- Spotkałem Katrinę, powiedziała, że mam u niej zostać i że nie miałeś prawa mi dawać ciała. Do tego dodała, że i tak masz kilka cukierków duszy, więc masz nie prosić o więcej.

Trudno powiedzieć czy Todo był zadowolony, jednak po namyśle i tak musiałeś coś z nim zrobić, w końcu rodzice wrócą to nie mogą go za bardzo zobaczyć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 12 Sie 2009 - 13:51

Z wszystkiego o mówił Todo - Roten wychwycił tylko jedno.
- El Muerte, tak?
Resztę puścił raczej mimo uszu. Podrapał się po głowie i przeciągnął powoli.
- Może wybiorę się tam na spacer? Wiesz gdzie konkretnie to jest?
Roten spróbował powoli się podnieść. Nie był śpiący ani zmęczony, więc leżenie i gapienie się w sufit nie było mu na rękę.

Jeśli jednak nie daje rady i okazuje się, że jest mocniej poturbowany niż mu się wydawało - jednak wraca do podziwiania tego sufitu...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 12 Sie 2009 - 17:03

Todo odpowiedział twierdząco:
- Jest w samym centrum, widziane tylko przez istoty duchowe bo tylko jakieś dziwaki tam wchodziły, ja sam się bałem. Wygląda bardzo podejrzanie.

Ciągle ból dokuczał ci w poruszaniu więc postanowiłeś poleżeć. Po chwili weszła Kiyoko, miała jakąś tabletkę i szklankę wody:
- łyknij to, pomoże ci.

Nie mając za bardzo wyboru, bo Kiyoko niemal wpychała ci do ust pastylkę posłusznie zażyłeś lek po czym w chwilę potem poczułeś się ciężki. Obudziłeś się popołudniu i byłeś w znacznie lepszym stanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 12 Sie 2009 - 17:27

Roten otworzył oczy i ujrzał znajomy suit. *Co jest? Gdzie ja jestem? A... Tu gdzie zasnąłem. Ciekawe ile spałem, bo czuję się jakbym odpoczywał przez trzy dni... No, w każdym razie lek pomógł.* długo próbował przypomnieć sobie, co miał zrobić, ale w końcu zdołał *Miałem iśc do lokalu El... Morto... Murte... Muerte?* zapamiętanie tej nazwy było dla niego tak samo problematyczne jak dla Todo.

W końcu, po kilkunastu minutach wracania do siebie - umysłem, postanowił wstać. Jeśli poradził sobie z tym - mimo, iż jest już popołudniu, wykonuje poranne czynności, takie jak - w następującej kolejności: zjedzenie, umycie się i przebranie. Następnie nie pytając się nikogo o pozwolenie wychodzi, by sprawdzić lokal, który odkrył Todo. W razie gdyby Kiyoko lub ktoś inny pytał się - gdzie idzie, mówi prawdę.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 12 Sie 2009 - 19:05

Wstałeś i na początku nie bardzo wiedziałeś gdzie co jest, po kilku minutach napotkałeś łazienkę, bez pytania pozwoliłeś sobie na mały prysznic, spojrzałeś na siebie: poniżej obojczyka była niewielka blizna, ale ładnie zszyta i zagojona, można by pomyśleć, że ktoś ją narysował, bo w ogóle nie odstawała.

Gdy już ogarnąłeś się poszedłeś do głównego pokoju, tu też nikogo nie było. Pamiętałeś za to gdzie jest lodówka, ale było w niej zaledwie parę kiełbasek. Zjadłeś co było, a następnie wróciłeś do miejsca gdzie leżałeś, była tam twoja katana i bluza od stroju. Widocznie nadal byłeś poza ciałem.

<uzupełnił PŻ do końca, PR dopisz 600>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 12 Sie 2009 - 21:27

*To dobrze, do tego lokalu nie ma potrzeby, bym wchodził w postaci ludzkiej. Pewnie będą też tam jacyś shinigami, więc może wtopię się w tłum.* myślał Roten. *Jeśli to taki "mroczny" lokal mogę przypadkiem wdać się w bójkę, choć spróbuję za wszelką cenę jej uniknąć, w takim miejscu mogą być silni goście i na pewno nie będzie tam honorowych pojedynków jeden na jednego.* dostrzegał liczne zalety bycia w duchowej postaci, a także planował sposób działania. *Pokaże im zdjęcie Korima i spytam sięczy widzieli tego człowieka lub coś o nim wiedzą. Tyle.* Nie wiele więcej myśląc, zabrał ze sobą zanpakutou i udał się na spacer do tajemniczego lokalu "El Muerte".
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Czw 13 Sie 2009 - 16:53

Wyszedłeś w stroju shinigami, niewidoczny wśród ludzi. Rzędy sklepów ciągnęły się ulicami, ale nijak mogłeś zlokalizować owego lokalu. Długo to trwało aż w końcu jednej z bocznych obskórnych uliczek stało kilka dosyć osobliwych postaci obok wejścia nad którym widniał szyld zrobiony z neonowych lampek "El Muerte". Przy wejściu stał prawie 3 metrowy, przypominający trolla z bajek osobnik, łypał groźnie na boki, a twoja obecność zdawała się go nieco drażnić. Chyba był bramkarzem.

Piszemy w: http://bleach.iowoi.org/centrum-f57/speluna-el-muerte-t698.htm
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 19 Sie 2009 - 15:22

Roten posłusznie niczym piesek usiadł i zgodził się coś zjeść... Tego typu propozycji Roten nigdy by nie odrzucił. Gdy otrzymuje jedzenie - wiadomo co z nim robi. Oprócz tego, co powiedział dotychczas Katrinie, nic więcej nie dodaje, bo po co - no, chyba że pyta o jakieś konkrety...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 19 Sie 2009 - 15:29

Roten,

Gdy Katrina wróciła podała ci miskę owoców, sama usiadła i nic nie wzięła do jedzenia:
- Accretia to organizacja, która zrzesza istoty o wysokim potencjale duchowym. Przyjmują każdego: człowieka, shinigami czy bounto. Na początku nikt się nimi aż tak nie przejmował, ich celem nie była walka z Pustymi, lecz wykorzystanie mocy do celów przyziemnych. Zmieniło się to gdy do organizacji weszła potężna rodzina Quincy - wtedy z gangu powstała w kilka lat korporacja, która obecnie jest jedną z czołowych w całej Japonii, a dzięki ich członkom zapewne stanie się liderem.

Zrobiła krótką przerwę i ciągnęła dalej:
- Nie wiem czy chodzi im już tylko o wykorzystywanie mocy duchowych do osiągnięcia celów zwykłych ludzi czy też więcej, ale uważaj - są niebezpieczni i bardzo sprytni.

W końcu wzięła jedno jabłko i zaczęła jeść:
- Co do Gonkuro... nic mi nie wiadomo jaką ma siłę, ale na pewno osiągnął tak jak ty shikai. Nie ma chyba tyle reiatsu, ma za to więcej doświadczenia. Zapewne im podpadł i próbuje uciec. Popatrz nad plażą i popytaj ludzi, może ktoś ich zna...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 19 Sie 2009 - 15:51

- Tak zrobię.
Powiedział gdy Katrina skończyła mówić, a on jeść.
- Dzięki za informacje, na pewno się przydadzą.
Choć pochłonięty jedzeniem Roten wyglądał tak, jakby jej nie słuchał, to jednak tak nie było. Po chwili wstał z miejsca.
- No to idę na plażę.
Rzekł i skierował się do wyjścia. Po opuszczeniu sklepu poszedł na plażę.

Kiedy znalzł się na miejscu pierwsze co zrobił - rozejrzął się w poszukiwaniu odpowiedniej osoby. Szukał kogoś, kto wyglądał na towarzyską osobę i raczej często przebywającą w tym miejscu. *Na zdjęciu Gonkuro był chyba na tej plaży, co znaczy, że pewnie często tu przychodził ze swoją narzeczoną. Jeśli ktoś równie często tu przychodził - na pewno się widzieli i może poznali.*
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 19 Sie 2009 - 18:28

Szedłeś po plaży obserwując czy ktoś jest, po chwili spotkałeś dziewczynę, która miała całkiem mocną opaleniznę co mogło świadczyć o częstych wizytach na plaży - takiej osoby szukałeś.

Podszedłeś do niej i zacząłeś mówić, ale ona jakby cię nie usłyszała. Wtedy dopiero zorientowałeś się, że nie jesteś w swoim ciele tylko nadal jako shinigami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 19 Sie 2009 - 18:54

Roten palnął się w czoło. *Ech, dlaczego wszyscy nie mogą nas zwyczajnie widzieć... Muszę szybko wrócić do ciała.* chłopak zawrócił do swojego domu, gdzie wstąpił w swoje ciało, następnie ogarniając się, żeby wyglądać jak człowiek udał się na plażę, by pogadać z opaloną dziewczyną na temat Gonkuro.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Czw 20 Sie 2009 - 7:55

Ostatnim razem zostawiłeś swoje ciało w domu, poszedłeś tam więc i widziałeś swoje drugie ja, które też się ruszało, choć było inne niż Todo: głupkowato się uśmiechało, a cały dom wręcz lśnił, do tego... miał założony fartuch:
- Witam panicza - rzekł.

Bez większych problemów udało ci się wejść do swojego ciała i zdjąć te łachy. Założyłeś coś normalnego i udałeś się z powrotem na plażę: http://bleach.iowoi.org/obrzea-miasta-f58/plaa-t871.htm#26111
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Wto 25 Sie 2009 - 19:01

- Cześć.
Odpowiedział Todo i spytał się od razu.
- Jest Katrina?
Po chwili, nim jeszcze ten odpowiedział, Roten dodał uśmiechnięty.
- Dowiedziałem się czegoś więcej o Korimie.

Potem - jeśli okazuje się, że jej nie ma - to przekazuje Todo:
- Korim Gauron ma 21 lat, pracuje dorywczo na różnych budowach, zmienia je tak często jak może, do tego uczęszcza do klubu Kendo, ostatnio był ranny, bo walczył z pustym. Posiada moc, jednak jego ataki nie są fizyczne, ale mentalne, na czym dokładnie polegają - jeszcze nie wiem.
Następnie wraca do domu, gdzie ląduje w swoim ciele i po zjedzeniu czegoś (jeśli nic w domu nie ma to zamawia coś) i wykonaniu wieczornych czynności - kładzie się spać.

Jeśli Katrina jest - wchodzi do sklepu i przekazuje jej to samo, co miał do powiedzenia Todo, przy okazji dodając pod koniec.
- A tak poza tym to zginął ten rogaty - Nymys.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 26 Sie 2009 - 9:54

Nim Todo zdołał coś odpowiedzieć ze środka usłyszałeś Katrinę:
- Wchodź!

W środku były zapalone lampy, pośrodku stał stolik, przy jego bokach siedziała Katrina, Kiyoko... i Gonkuro! Nie za bardzo szło ukrycie zdumienia z tego powodu, Katrina szybko ci wyjaśniła:
- Gonkuro znalazł się... w nieco podobnej sytuacji co ja kiedyś, poprosił bym została jego Senpai. Usiądź
- Witaj, choć patrząc na twoje poczynania mam pewne obawy czy Katrina powinna ci zaufać.
Katrina spiorunowała od razu was wzrokiem żebyście nic nie mówili, przedstawiłeś im to co wiesz. Katrina przez moment się zastanawiała:
- Źle zrobiłeś, że poszedłeś do Nymysa, skoro on wie to zapewne z Accretii też wiedzą, nawet jeżeli nie żyje, a takich jak Korim właśnie szukają. Musimy się zastanowić nad dalszym krokiem, hmmm jakieś sugestie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 26 Sie 2009 - 10:17

- Nie poszedłem do Nymysa, tylko do nieznanej istoty, która wyglądała na dobrze poinformowaną. Skąd miałem wiedzieć, kim jest?
Powiedział wzruszając ramionami i zaproponował coś.
- Mamy kilka możliwości. Możemy zniszczyć Accretię, zabić Korima, albo przekabacić go na naszą stronę. Wydaje mi się, że pierwszy wariant byłby najlepszy, ale nie wiem, czy to nie wykracza poza nasze możliwości. Drugi to ostateczność, a w trzecim przypadku zyskamy sojusznika, dlatego najpierw tego powinniśmy spróbować. Wiemy gdzie Korim bywa i czym się zajmuje, możemy się z nim spokojnie spotkać i spróbować mu pomóc? Nie wiem, dlaczego wylądował w psychiatryku, ale może uda nam się z nim dogadać jakoś - po ludzku...
Następnie spojrzał po twarzach towarzyszy, co powiedzą na jego propozycję.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 26 Sie 2009 - 16:16

Katrina westchnęła, wyglądała na nieco zmęczoną, Gonkuro się wtrącił:
- Accretii nie pokonasz tak łatwo, widzę, że jesteś mocny, prawdopodobnie potężniejszy ode mnie, ale po pierwsze na czele Accretii stoją bardzo potężni i wpływowi ludzie, po drugie zawsze mogą wynająć kogoś z Bellato,z którymi nie masz szans...

Katrina się wtrąciła jakby nie chciała już dłużej ciągnąć czegoś co może zmienić się w sprzeczkę:
- Tak więc nie atakujemy Accretii, nie mamy zamiaru zabić Korima, wiemy że bronił się przed Pustymi, co jest raczej czymś normalnym albo nawet pozytywnym. Musisz z nim pogadać, byłoby dobrze jakby tutaj wpadł, rozeznaj się też jakim jest typem z charakteru. Gonkuro natomiast znajdzie jego papiery w zakładzie psychiatrycznym. Już jest późno, następne spotkanie niech będzie pojutrze, postarajcie się zrobić co mówiłam... mam pewne podejrzenia, ale to nie pora, a teraz dajcie mi uciąć drzemkę!

Gonkuro ukłonił się i kierował się w stronę wyjścia, Kiyoko poszła na zaplecze. Gdy wychodziłeś Todo cię zagaił:
- No i jak żołnierzu? A może chciałbyś się w coś zaopatrzyć? Katrina ma kilka różnych przydatnych rzeczy... rzecz jasna nie za darmo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 26 Sie 2009 - 16:32

Roten skinał głową, gdy Katrina skończyła mówić. Podniósł się powoli i ziewnął. *Ja chyba też muszę się położyć... I wcześniej coś zjeść.* myśli i opuszcza powoli sklep - wtedy zaczepiony przez Todo odpowiada mu.
- Pewnie, jeśli ma do zaoferowania coś ciekawego za 36 Ryo.
Zaśmiał się. Był przekonany, że za te grosze nie kupi nic, więc ruszył dalej. Poza tym i tak nie wydałby tej kasy, bo musi mieć za co kupić żarcie. Jeśli Todo go nie zatrzymuje - po powrocie do domu zjada co jest, ewentualnie idzie jeszcze do sklepu wydać ostatnie 36 Ryo, by kupić sobie za nie jedzenie, a potem myje się, ogląda jakiś czas telewizję i kładzie się spać - to wszystko oczywiście już po powrocie do ciała, jeśli je tam zastanie.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 26 Sie 2009 - 21:32

W domu twoje ciało jak zwykle robiło porządki i ku twojej uciesze zrobiło obiad! Pysznie pachnąca(jak się później okazało i smaczna też) zapiekanka leżała na stole, a twój "zastępca" już kończył zmywać naczynia. Podziękowałeś mu za to i był z tego zadowolony po czym przeszedłeś do swojego ciała i dorwałeś się do zapiekanki, która znikła po 10 minutach, byłeś najedzony w pełni, reszta dnia minęła bez niespodzianek.

Wstałeś następnego dnia, było coś koło 8.30 i aż sam się dziwiłeś, że w wolny dzień(wakacje, bo był czwartek) wstałeś tak wcześnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Sro 26 Sie 2009 - 22:00

Roten na widok zapiekanki zaczął się prawie ślinić. Był zadowolony, niezwykle ucieszył go fakt, jak te cukierki duszy są przydatne. *No to zaoszczędziłem 36 Ryo!* myślał. Mógł zachować tę kasę na czarną chwilę.

Obudził się wyjątkowo wcześnie i był raczej wypoczęty. Wstał z łóżka powoli i ziewnął jednocześnie przeciągając się. *To co ja miałem...* spróbował sobie przypomnieć, jakie zadanie dała mu Katrina. *A już wiem. Mam pogadać z Korimem.* poszedł do lodówki, wyjął co w niej było i chwilę popatrzył na produkty. Zrobił z nich to, co mógł, by zjeść śniadanie. Potem zaczął myśleć. *Korim pracuje na budowach, które zmienia, a od czasu do czasu wybiera się do klubu Kendo - tam chyba najłatwiej będzie go spotkać.* myśli i w postaci człowieka udaje się do tego miejsca.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Czw 27 Sie 2009 - 9:13

Spojrzałeś do internetu i sprawdziłeś lokalizację zarówno budowy jak i klubu. Albo mogłeś zacząć od chodzenia po budowach: http://bleach.iowoi.org/centrum-f57/ulica-t420-90.htm
bądź pójść do dojo: http://bleach.iowoi.org/centrum-f57/dojo-kendo-t820-60.htm

<Od razu już odpisz w którymś>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Wto 1 Wrz 2009 - 17:27

Gdyby Todo jak ostatnio był przed budynkiem, postępuje podobnie jak poprzednio - pyta się go:
- Oi, Todo, jest Katrina?
Jeśli jest, to idzie do niej, jeśli nie ma, w każdym razie mówi to samo.
- Accretia wysłała szantażystę, by wyciągnął ode mnie informacje o Gonkuro i Korimie, zabiłem go nim zdążył coś ode mnie wyciągnąć. Był trochę dziwny, po trafieniu go rozpadł się jak pusty, choć nie przypominał go tak bardzo. Bardziej wydawał mi się być zmodyfikowaną duszą, bo jak Nymys posiadał rogi. W każdym razie gdzie Gonkuro? Mam nadzieję, że do Korima nie dotrą do czasu spotkania, ale Gonkuro może być teraz w niebezpieczeństwie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sklep u Katriny   Today at 9:48

Powrót do góry Go down

Sklep u Katriny
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next