IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Naoki Taira

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Tubo

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Naoki Taira   Pią 3 Lip 2009 - 23:59

Imię: Naoki
Nazwisko: Taira
Profesja: Bounto
Waga: 77 kg
Wzrost: 178 cm
Wygląd:
Charakter: Naoki pozornie może wydawać się że jest bardzo poważny, wydoroślały itd. lecz umie się także uśmiechnąć, buchnąć śmiechem, opowiedzieć dowcip, ale jego charakter zmienia się nie do poznania, podczas walki. Początkowo jak zawsze ma "pokerową twarz", ale gdy zostaje trafiony choć raz, dostaje jakby szału, znaczy nie odbiera mu on rozumu, nie szarżuje jak głupi na wroga, lecz jego wyraz twarzy, wysławianie się jest, jakby szaleńca.
Ekwipunek:
broń

Historia: Naoki od urodzenia widział rzeczy, które dla innych były niewidzialne, był uważany za dziwaka, odmieńca, szaleńca. W 13 urodziny Naoki'ego na przyjęcie urodzinowe do domu wpadło dwóch ubranych na czarno ludzi. Matka podeszła do mnie i przytknęła usta do mojej szyi, zachowywała się podobnie jak wampir na starych filmach, lecz tylko tak stała. Faceci w czerni krzyknęli - Zostaw to dziecko ! - po czym matka odepchnęła mnie, jeden facet podniósł mnie i znaleźliśmy się w błyskawicznym czasie poza domem. Z domu dobiegały krzyki, krew opryskiwała okna, Naoki siedział i patrzył na mord jego rodziców, nie mógł się ruszyć, był tak zszokowany, że nie mógł nawet płakać jedyne co wydusił z siebie to - dlaczego?.... -. Tak o to Naoki stracił rodziców i trafił do domu dziecka. Chłopaka musieli przenieść do innego miasta, ponieważ uciekał wiele razy i szedł w miejsce gdzie widział mord rodziny. Inne miasto, Inny dom, niby się udało, ale też inne dzieci, wszyscy jednak wiedzieli jak zginęła jego rodzina i nie dokuczali małemu Naoki. Lecz gdy zaczął chodzić do miejskiej szkoły wszystko się zmieniło, stał się szkolnym popychadłem i dziwadłem. Wszyscy wyśmiewali go i nie wierzyli ze widzi zmarłych i potwory. Chłopak zapisał się na pobliski kurs walki wręcz, by żaden opryszek mu nie podskoczył. Naoki musiał wytrzymywać to wszystko, dopóki nie podrośnie i nie ucieknie stąd. Nadszedł czas 16 rok w życiu chłopaka dobiegł - czas się zwijać - to były jego ostatnie słowa jakie wypowiedział i czmychnął przez okno, miał trochę forsy, pojechał do rodzimego miasta, poszedł do swojego domu, miał klucz, dziwnym trafem nie było zamieszkane, tyle lat, te same meble, nic niczego nie ruszał. Chłopak znalazł dość dziwną rzecz, zabrał ją, by mieć jakaś pamiątkę po rodzicach. Gdy błąkał się po mieście spostrzegł, że śledzi go jakiś facet. Zatrzymał się i powiedział
- czego chcesz ode mnie ?! -
- nic szczególnego, chciałbym ci powiedzieć kilka ważnych rzeczy o twojej rasie. - powiedział to z jak największym spokojem
- rasie ? o czym ty bredzisz ?jestem normalnym człowiekiem jak wszyscy - odpowiedział z lekkim poirytowaniem
- tak ? normalny powiadasz, co uważasz przez normalność ? widzenie zmarłych ? potworów ? to uważasz za normalne tak ? powiem ci od razu że należysz do najszlachetniejszych z ras -
Naoki chwile zastanawiał się co odpowiedzieć, po czym facet powiedział.
- mogę powiedzieć dlaczego zginęli twoi rodzice -
chłopak bez zastanowienia przytaknął i poszli, facet okazał się być taki jak chłopak, był Bounto, wytłumaczył mu wszystko, jak sprawa leżała, że to shinigami zabili jego rodziców itd.
Już wiedział o wszystkim. Postanowił zemścić się na tych shinigami. Zaczął ostro trenować, po 2 latach chłopak zmienił się nie do poznania, nowe ubrania, nowy charakter, nowe postanowienia, zaczął życie od nowa. Zapisał się w tym mieście także do szkoły walki wręcz, by dokończyć nauki. Przez najbliższe lata dostał miano mistrza. Teraz jest w trakcie poszukiwania lalki.
Pieniądze: 1500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 5 + 2 + 1 + 1= 9
Szybkość: 5 - 1 + 1 +1 = 6
Zręczność: 5 - 1 - 2 + 3 = 7
Wytrzymałość: 5 + 2 + 1 = 8
Inteligencja: 5 + 3 = 8
Psychika: 5 - 1 + 7 = 11
Reiatsu: 5 - 2 = 3
Kontrola Reiatsu: 5 + 3 = 8

OGÓLNE

Udźwig: 90 kg
Prędkość(śr.): 6 km/h
Prędkość(max.): 22 km/h

Umiejętności: Miłość lalki, Mistrz walki wręcz

Ostatnio zmieniony przez Tubo dnia Sob 4 Lip 2009 - 10:35, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Naoki Taira   Sob 4 Lip 2009 - 0:15

Opis charakteru krotki, mało wiemy o postaci.. Zresztą tak samo jest i z historią. Miejscami opisana jest chaotycznie, chodź nie jest źle.
Gdzie opisane jest to jak twoja postać dochodzi do mistrzostwa walki wręcz ? Stastów nie sprawdzałam, ale na oko wydaje mi sie że są ok,
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tubo

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Naoki Taira   Sob 4 Lip 2009 - 8:22

a no tak xD sry zapomniałem :D już poprawiam :D

Poprawione ;]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Naoki Taira   Sob 4 Lip 2009 - 9:57

Hmmmm... zakceptuje Ci ale z zastrzeżeniami.

Historia jak na wiek 20 lat jest dosyć krótka i uboga. Jak rozumiem to shinigami zabili Ci rodziców, czemu wiec nie zabili twojej postaci. jak mam rozumieć wiedzieli ze rodzice byli bantou wiec twoja postać tez by była bantou...
Nie wiem czy dobrze interpretowałam.

Sprawa dwa, porawka odnosnie mistrza walki wrecz, jest dla mnie przyklejona tak zeby byla. Pozatym w 2 lata ciezko jest osignac mistrzostwo walki mieczem.

Od tyle odmnie jak narazie, jak cos zobacze to sie czpie ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tubo

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Naoki Taira   Sob 4 Lip 2009 - 10:06

"Matka podeszła do mnie i przytknęła usta do mojej szyi, zachowywała się podobnie jak wampir na starych filmach, lecz tylko tak stała. Faceci w czerni krzyknęli - Zostaw to dziecko ! " dlatego żyje xd mistrz walki wręcz mieczem ? o.O no cóż nie miałem na razie pomysłu :d na razie niech zostanie jak będę miał lepszy pomysł na tego mistrza to poprawie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Naoki Taira   Sob 4 Lip 2009 - 10:27

No tak tak, ale za pewne widzieli że twoja postać przeżyła : P a skro był synem 2 bantou, to chyba logiczne że na niego też przeszło ;p

Mógł byś dać na przykład (tylko moja propozycje), że w czasie kiedy był popychadłem w szkole zapisał się na kurs walki, żeby się bronić, a potem odkrywając w sobie talent, trenował wszystkie kolejne lata. W taki spsób z treningu 2 lat robi się więcej.

Sma chodziłam troszke na sztuki walki, i nie powiem żebym po roku była pół mistrzem ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tubo

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Naoki Taira   Sob 4 Lip 2009 - 10:36

ale oni o tym mogli nie wiedzieć xD ;p Kamys nie czepiaj się za bardzo szczegółów ja cie proszę xD

Jak nie mogli to czemu wpadli do mieszknia zeby zapolowac na matke ;p ? na pewno mieli jakies info ;p

Wiesz ja od tego jestem zeby sie czpiac, genralnie masz akcepta z tymi zastrzniami co wymienilam ^^"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Naoki Taira   Sob 4 Lip 2009 - 10:39

ale oni o tym mogli nie wiedzieć xD ;p Kamys nie czepiaj się za bardzo szczegółów ja cie proszę xD

Jak nie mogli to czemu wpadli do mieszknia zeby zapolowac na matke ;p ? na pewno mieli jakies info ;p

Wiesz ja od tego jestem zeby sie czpiac, genralnie masz akcepta z tymi zastrzniami co wymienilam ^^"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tubo

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Naoki Taira   Sob 4 Lip 2009 - 10:43

oni wpadli ściągnąć 2 bounto ojca i matkę, a że ojcem i matką byli to o tym już nie wiedzieli xd może dostali info gdzie są :D
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Naoki Taira   Sob 4 Lip 2009 - 10:52

ok ok rozumie, ale w takim razie maja slaby wywiad ;p... nie czepiam sie juz, koncze oftować, powedziałam co miałam powedzieć, czekaj na 2 akcepta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Naoki Taira   Sob 4 Lip 2009 - 12:28

Moim zdaniem wszystko jest w porządku...xD już nie będę się czepiać co do historii... nie chce już Cię męczyć^^ masz ode mnie akcepta. Teraz czekaj na jakiegoś MG który Cię weźmie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Naoki Taira   

Powrót do góry Go down

Naoki Taira
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1