IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Naoki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Dom Naoki   Pią 31 Lip 2009 - 21:11

Z radiowozów wysiadła grupka policjantów, nie miałeś za dużo czasu na pakowanie się. Chwyciłeś pieniądze schowane w swoim specjalnym schowku (800 RYO), a także szpon, schowany pod łóżkiem i ruszyłeś ku drzwiom. Otworzyłeś drzwi i dopadłeś balustrady, widziałeś jak policjanci już wbiegali po schodach, twoją jedyną przewagą było to, że mieszkasz na jednym z ostatnich pięter. Nie zdążyłeś nawet zamknąć drzwi na klucz, zresztą i tak nie miałeś czym.
Puściłeś się biegiem po schodach do góry. Przebiegłeś dwa piętra w błyskawicznym tempie i wdrapałeś się po drabinie na dach. Gdy otworzyłeś klapę twoje włosy rozwiał silny wiatr. Słońce wstało już jakiś czas temu, toteż oświetlało ci doskonale całą drogę. Wszystkie budynki wokół Ciebie były tej samej wysokości, toteż plan ze zjechaniem na niższy budynek nie miał żadnych podstaw, tym bardziej, że nigdzie nie było żadnego drutu przewieszonego między budynkami. Jedyną możliwością ucieczki był kabel, który wisiał blisko ściany.
Nie miałeś wyboru i musiałeś opuścić się na nim, oby tylko wytrzymał. Droga przeszła bez większych problemów, o dziwo twoje mięśnie doskonale utrzymały twój ciężar, a kabel okazał się całkiem wytrzymały. Byłeś jakieś dwa metry nad ziemią, gdy otworzyło się jedno z okien, ujrzałeś w nim jedną ze swoich sąsiadek, w dłoni trzymała klapka, którym wymachiwała groźnie.
-Osz ty skur******, urwiesz mi od internetu- zamachnęła się klapkiem w twoją stronę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tubo

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Dom Naoki   Pią 31 Lip 2009 - 21:23

(nie mogłem się powstrzymać XD)
- Jestem hardcorem ! Pracuje w Hollywodzie, jestem kaskaderem mam certyfikaty 4 ! - powiedziałem to w stronę sąsiadki i uciekałem w stronę Pubu El diablo. Szedłem ciemnymi uliczkami by nie zauważyli mnie policjanci, Oraz cały czas rozglądałem się by nic mnie nie zaskoczyło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Dom Naoki   Sob 1 Sie 2009 - 18:14

Twoja sąsiadka zamachnęła się dłonią, w twoją stronę z niesamowitą prędkością pomknął kapeć, przed którym musiałeś umknąć.
-Niech no ja Cię tylko dorwę!! Dam Ci hardcora- groziła Ci jeszcze, gdy ty biegłeś między budynkami. Policjanci chyba nie dostrzegli Cię, byłeś bezpieczny, znowu. Przemykałeś ciemnymi uliczkami w kierunku centrum, do pubu El Diablo. Tylko był jeden poważny problem. Pub znajdował się w samym centrum, a tam na pewno będzie mnóstwo policji. No cóż, czasem trzeba spróbować.

(dalsza część w pubie).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Naoki   Today at 15:21

Powrót do góry Go down

Dom Naoki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2