IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Variel [shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Variel [shinigami]   Wto 7 Lip 2009 - 19:15

Imię: Variel
Nazwisko: Shiso
Profesja: Shinigami
Waga:79 kg
Wzrost:189 cm
Wygląd: Jestem wysoki i dość smukły choć na pewno nie wiotki, dobrze zarysowane mięśnie w cale nie przypominają typowego mięśniaka, a jedynie osobę ćwiczącą dla samodoskonałości, a nie na pokaz. Mam długie brązowe włosy i widoczny (choć krótki) zarost. Pogodny wyraz twarzy i wieczny uśmiech wprawiający niektóre osoby we wściekłość, ale kto by tam się na nich oglądał ...
Charakter: Żyjący w swoim świecie osobnik jest przyzwyczajony do samotności chodź lubi towarzystwo innych nie jest mu ono niezbędne, bardzo samodzielny i zaradny, potrafiący jednak pomagać innym. Niestety samodzielność granicy z chłodem i szorstkością na pomoc okazywaną przez innych.
Ekwipunek: Gikonganx5, Gigai, strój i odznaka shinigami

Historia: Pierwsze lata mojego życia nie różnią się od moich rówieśników ... do czasu gdy w wieku 9 lat umiera moja matka, a ojciec nie ma dla mnie czasu, bo "ktoś musi na ciebie zarobić". Ojciec zapisał mnie na Judo, abym nie zakrzątał sobie głowy problemami i pamięcią o matce. Wtedy zauważyłem, że siniaki od uderzeń innych znikają bardzo szybko i nigdy nie wróciłem do domu posiniaczony. W ten sposób uczyłem się walki i samoobrony. Podczas jednego z treningów złamałem rękę, lekarz kazał mi nie ruszać gipsu przez 3 tygodnie, ale ja po dwóch dniach miałem już pełną kontrolę nad kończyną i zdjąłem gips, a ręka była cała. Tak mijały lata oparte na szkole i treningach, aż do 18 roku życia wtedy musiałem jakoś na siebie zapracować. Postanowiłem zostać ochroniarzem, firma ochroniarska przyjęła mnie od razu ze względu na moje wieloletnie treningi Judo. Tak mijały lata do czasu ...
... Ten dzień nie różnił się niczym od poprzedniego wstałem wcześnie rano, szybko zjadłem kilka owoców i wyszedłem do pracy, dostałem przeniesienie, do nowo otwartego centrum handlowego, jako ochrona sklepu jubilerskiego, a to bardzo odpowiedzialne zadanie. Ochrona i personel byli poddenerwowani w końcu to dzień otwarcia ich miejsca pracy w którym jeszcze nie byli, nikt nie był, a oni pierwsi zobaczą wspaniałość tego budynku.
Weszliśmy, to wszystko było jak sen, mieliśmy 90 minut do otwarcia personel zaczął przygotowywać stoiska, a my ochroniarze poszliśmy przygotować nasze stanowiska, rozeszliśmy się więc.
Idąc korytarzem zobaczyłem, że z tych 90 minut pozostało 10 ! ... ale ogromy ten sklep, sam jubiler zajmował prawie 50 m2 powierzchni.
Zostały 2 minuty ... 1 minuta ... oficjalne otwarcie !!! ... i ... nagle ściany budynku popękały, a sam budynek legną w gruzach, a my zostaliśmy przygnieceni przez rumowisko...
... Myślałem, że to koniec, ale jednak nie otworzyłem oczy i zobaczyłem wiele wstąg pojawiających się i znikających nie wiadomo gdzie. Postanowiłem złapać tę najbardziej "stabilną" była ona czerwona, kolejny błysk i znalazłem się w jakiejś wiosce, ale budynki były w ogromnym skupieniu .... to nie wioska pomyślałem tylko jakaś uboga dzielnica miejska. Po dwóch szwendania się po okolicy zauważyłem, że nie odczuwam głodu, a po kilku tygodniach zauważyłem grupę osób w czarnych szatach, przechodzili koło jakiegoś domu i weszli do środka znikając w jego wnętrzu. Postanowiłem sprawdzić co to za ludzie tak bardzo różniący się od reszty. Podszedłem więc bliżej i zacząłem nasłuchiwać. mimo przykładania uszu do samych drzwi usłyszałem tylko kilka niewyraźnych słów najpierw "shynyghami", później coś o jakiejś akademii, uznałem, że już wystarczy ...
... Następnego dnia zacząłem pytać ludzi o jakąś akademię i trafiłem do akademii shinigami, później dowiedziałem, że to miejsce to Rukongai.

Pieniądze: 500 Ryo.

Atrybuty:
Siła: 5+1+1=7
Szybkość: 5+2=7
Zręczność: 5-2+4=7
Wytrzymałość: 5+1+4=10
Inteligencja: 5+3=8
Psychika: 5-3=2
Reiatsu: 5+1+4=10
Kontrola Reiatsu: 5+3=8

Udźwig: 70 kg
Prędkość(śr.): 7
Prędkość(max.): 24 km/h

Poznane Hadou:#1 - Shou
Poznane Bakudou:#14 - Tounyuu
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Variel [shinigami]   Sro 8 Lip 2009 - 22:15

Wiec tak po pierwsze przepraszam że tak późno komentuje, wcześniej po prostu nie zauważyłam, przepraszam.

A teraz od początku

Wygląd - biedny ale jakoś ujdzie
Charakter - biedny ale jak wyżej

Historia - biedna, trochę zbyt chaotyczna miejscami, i nie zgodna z realiami anime

Poza tym nie masz wybranych umiejętnością i ewentualnych wad, a widziałam że wg historii powinieneś mieć szybką regeneracje
Poza tym szybka regeneracja, szybką regeneracją ale złamana ręka w 2 dni WTF ? Nigdy w życiu.. O twoim kolesiu chyba by było głośno na cały świat że jest jaszczurką Moim zdaniem ta ujma polega na powiedźmy skróconym czasie leczenia o ok 1/3, i zwiększaniu wytrzymalości

Z tego co wyczytałam twoja postać użyła w historii pewnej rzadkiej i silniej zdolności z tymi paskami dusz, wątpię żebyś miał na to staty.

Do społeczności dusz odsyłają shinigami, dusze nie odsyłają się same.

Kolejna sprawa z tego co pamietam dusze któe nie odcuwały głodu nie miały szans na dostanie się do akademii, zonaczało to że nie umieja wchłaniać i wykorzytwać ray.

Hm hm nie wiem czy to ja źle czytałam ale akademia shinigami nie nazywa się Rukongai

Dalej nie rozumien niektórych zdań:

"Po dwóch szwendania się po okolicy zauważyłem, że nie odczuwam głodu, a po kilku tygodniach zauważyłem grupę osób w czarnych szatach, przechodzili koło jakiegoś domu i weszli do środka znikając w jego wnętrzu."

sporo do poprawy, na razie nie daje nic
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Variel [shinigami]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1