IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Tajemniczy Szałas Kiyoko

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Czw 9 Lip 2009 - 16:57

szzzzzzzzzzz....
... szumi wiatr pomiędzy patykami i listkami upchanymi ciasno w ścianę szałasu. Niepozorna, ale stabilna konstrukcja przylega szczelnie do grubego pnia. Zewsząd otaczają ją krzaczki i roślinki zielne. Sklepienie tworzą korony najwyższych drzew, a czasem także niebo. Podstawą jest ściółka. To właśnie tu, w tym tajemniczym miejscu...

Mieszkam ja! Mój domek jest bardzo fajny. Nie tak fajny jak ten domek, co w nim mieszkała mamusia i tatuś, i ja, ale fajny. Czasami odwiedzają mnie zwierzątka, czasami dziwni ludzie, ale zawsze jest ze mną jakiś neko. To tutaj zatrzymałam się kilka dni temu. Trochę bolą mnie już nóżki od chodzenia. Niedaleko jest jakieś miasteczko, więc mam dostęp do ryżu. Mogę sobie jeść też duużo duszyczek. Są pyszne. A prochy rozsypuję o tam <wskazuje rączką na małą polankę niedaleko szałasu, na której widnieje już spory kopiec> Dobrze nawożą roślinki : >

Dzisiaj wstałam bardzo wcześnie, wcześniej niż zwykle. Przetarłam oczka i pogłaskałam neko (bo neko trzeba głaskać!).
-Ohayo gozaimasu, neko-kun!
Powiedziałam ziewając, po czym przeciągnęłam się i wyszłam na zewnątrz nie czekając na jego odpowiedź. Jeszcze nie zesztywniał, więc chyba żyje.
Muszę poszukać czegoś do jedzenia, bo burczy mi w brzuszku... - pomyślałam tylko i zrobiło mi się smutno, bo przypomniało mi się, jak jadłam śniadanka z mamusią i tatusiem...
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Sob 11 Lip 2009 - 12:05

Neko nic nie odpowiedział, pomyślałaś że pewnie jeszcze śpi. Po cichutku wyszłaś ze swojego szałasu i gdy byłaś już na zewnątrz rozejrzałaś się po okolicy. Była ładna pogoda: ciepło ani żadnej chmurki. Słyszałaś ćwierk ptaków. Zaburczało Ci w brzuchu i zaczęłaś szukać coś do jedzenia, najlepiej nadawała się jakaś dusza, ale ich było coraz mniej w lesie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Sob 11 Lip 2009 - 12:43

Tak sobie szłam i szłam...
i szłam...
i szłam...
i zawróciłam widząc kraniec lasu.
Gdzieś tu musi być jakiś człowiek... albo przynajmniej zwierzątko... takie malutkie... chociaż duszyczki zwierzątek są jeszcze obrzydliwsze od onigiri niani... Dobrze, że nie próbowałam jeść neko... Ale ja CHCĘ jeeeść!
Przyczaiłam się za grubym pniem drzewa.
Jak Kiyoko będzie chodzić, to się zmęczy. Lepiej, żeby jedzonko przyszło do Kiyoko. - pomyślałam wierząc w to ze wszystkich sił i postanawiając trwać w swoim uporze.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Sob 11 Lip 2009 - 13:07

Nikt niestety się nie kręcił z ludzi w okolicy. Zrezygnowana postanowiłaś upolować jakieś zwierzątko. Skryłaś się za krzakami i czekałaś na swoją potencjalną ofiarę. W końcu ku Twoim wygłodniałym oczkom pojawił się jeleń.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Sob 11 Lip 2009 - 13:23

Oczka Kiyoko rozbłysły, na twarzy pojawił się charakterystyczny, złowieszczy uśmieszek.
Panie jelonku, pan nawet nie wie, jak Kiyoko bardzo się cieszy, że pana widzi!
Podeszłam spokojnie do zwierzątka i się z nim przywitałam:
-Dzień dobry panie jelonku!
Po czym pogłaskałam go po grzbiecie.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Sob 11 Lip 2009 - 19:25

Jeleń przestraszył się ciebie i nie dał się pogłaskać. Ze strach zaatakował Cię swoimi długimi i dość potężnymi rogami celując prosto w ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Nie 12 Lip 2009 - 13:56

Odruchowo Kiyoko odskoczyła na bok, schylając się przy tym lekko, żeby być poniżej linii ataku. Zanim jelonek zdążył się odwrócić, wskoczyła zwinnie pod niego próbując przyssać się do jego ciała.
Pan jelonek nie lubi Kiyoko. A przecież byłam dla niego miła =(
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Nie 12 Lip 2009 - 20:38

Szybko uniknęłaś jego ataku i wskoczyłaś pod niego. Nawet nie zdążył zareagować ty ugryzłaś go lekko... powoli wysysałaś jego duszę, delektując się smakiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Pon 13 Lip 2009 - 10:27

Ufff na szczęście nie był aż tak obrzydliwy. - pomyślałam i otarłam rączką buzię, kiedy brzuszek się napełnił.
Sięgnęłam do kieszeni.
No nie, Kiyoko skończyło się onigiri! Trzeba iść do miasta po ryż...
Dziewczynka udała się w kierunku Karakury.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Wto 14 Lip 2009 - 9:08

Jeszcze za nim poszłaś w kierunku miasta, wróciłaś do swojego szałasu. Zapomniałaś że się nie myłaś. Szybko jednak doprowadziłaś się do porządku i już byłaś gotowa do drogi. Zaczęłaś iść w stronę miasta. Gdy byłaś już przy granicy lasu ostrożnie się rozejrzałaś czy aby nikt tu się nie kręci nie proszony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Wto 14 Lip 2009 - 9:19

La la la la lalalalala lala lala la la lalalalala...
Podśpiewywała Kiyoko wesoło, kiedy nagle zauważyła, że las się kończy.
Kiyoko chce ryyyż! - rzuciła jeszcze śpiewnym tonem, po czym weszła w pierwszą lepszą uliczkę. Miała nadzieję trafić na jakiś targ, skąd mogłaby spokojnie ryż ukraść. Ale jeżeli to by nie wypaliło, trzeba by było iść do normalnego sklepu, żeby go stamtąd zabrać, albo po prostu udać się do ładnego domku i grzecznie poprosić gospodynię licząc na swój urok osobisty. Uznała ostatnią opcję za bezpieczniejszą, no ale najpierw poszuka zatłoczonej uliczki z nieuważnym sprzedawcą.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Wto 14 Lip 2009 - 12:44

Szłaś spokojnie uliczką, zatrzymując się przy każdym sklepie, patrząc co w nich jest dobrego. W końcu po 15 minutach chodzenia od sklepu do sklepu w końcu zauważyłaś super market.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Wto 14 Lip 2009 - 16:05

(emm... a te wydarzenia na pewno mają się rozgrywać w tym temacie? ;>)

Weszłam do środka i spokojnie przemierzając kolejne metry rozglądałam się w poszukiwaniu głównego składnika onigiri. Prawie nie zwracałam uwagi na to, że znajdowało się tam dużo więcej fajnych rzeczy. W końcu zauważyłam pudełko, na którym były namalowane białe ziarenka ryżu.
Przechodząc obok półki, na której stało, nawet na nią nie patrząc potrąciłam je niby przypadkiem, tak żeby wpadło prosto do podstawionej lnianej torby, w której miałam cały dobytek mojego życia.
Równie powoli i spokojnie jak do sklepu weszłam, tak i z niego wyszłam...
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Wto 14 Lip 2009 - 20:45

(tak... wiem... ale jakoś już nie chciałam robić zamieszania... ale już następnym razem będzie w innym temacie^^)

Wzięłaś pudełko ryżu i zwyczajnie wyszłaś ze sklepu, sklepikarz zwrócił się do ciebie:
hej... dziewczynko... pokaż mi swoją torbę...
Sprzedawca podszedł do ciebie, był o wiele wyższy od ciebie, w końcu Ty byłaś dzieckiem a on dorosłym.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Wto 14 Lip 2009 - 20:56

Posłałam mu najsłodsze spojrzenie, jakie umiałam.
Tak, wiem, ładna i ekologiczna. Sprzedajecie takie też tutaj? - zapytałam uroczo, po czym moja twarz zmieniła się niczym maska ukazując skrajne przerażenie i spojrzałam gdzieś w tył za niego pokazując coś paluszkiem - Proszę spojrzeć!
Gdy tylko się odwrócił, uciekłam jak najszybciej mogłam szukając bezpiecznego, ciemnego zakamarka.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Wto 14 Lip 2009 - 21:00

Na sprzedawce jednak twoje słodkie oczka i zmyłka nie podziałały i wyrwał Twoją torbę z Twoich rąk... wysypał całą zawartość która znajdowała się w torbie na ziemie, sprzedawca zrobił się purpurowy na twarzy... tak jakby miał zaraz wybuchnąć wściekłością.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Wto 14 Lip 2009 - 21:04

Co pan robiii? - dziewczynka wyglądała jakby miała się zaraz rozpłakać - Zniszczy pan moje pocztówki od mamusi : <
W tym czasie układała w głowie kolejne plany...
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Sro 15 Lip 2009 - 14:09

Jak to co?? Jesteś małą złodziejką... proszę bardzo... powiedział i w tej chwili wysypało się z torebki ryż który przypadkowo wrzuciłaś do torby.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Sro 15 Lip 2009 - 19:19

-A-al-le... - tu rozpłakała się w iście teatralnym stylu - J-ja n-nie chcia-ałam tego zrooobiiić... - otarła rączką oczka. Przez szloch miała trudności z mówieniem - T-to ta pa-ani mi kaza-ała... - wskazała przypadkową kobietę siedzącą opodal na ławeczce - P-powiedziałaaa, że jak przynio-osę jej ryż, to powie-e mii, gdzie są mamu-usia i tatuś...
Przy tym wszystkim Kiyoko wyglądała bardzo żałośnie, jakby naprawdę ktoś właśnie wyrządził jej wielką krzywdę. Na poczekaniu rozważała kolejne posunięcia.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Sro 15 Lip 2009 - 21:03

Sprzedawca tak jakby trochę się przejął tym co powiedziałaś. Spojrzał na kobietę która siedziała na ławce... zostawił wszystkie rzeczy i poszedł do kobiety gniewnym krokiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Czw 16 Lip 2009 - 11:12

Kiyoko mogłaby zostać. Przyjrzeć się całemu zajściu, po czym wmówić kobiecie, że jest winna, a teraz nie chce się przyznać. Zyskałaby przychylność sprzedawcy, jedzenie, być może schronienie na jakiś czas. Ale nie mogłaby już wysysać bezkarnie dusz, trenować, ani na własną rękę poszukiwać rodziców. Zostałaby zwyczajnie ograniczona.

Kiyoko mogłaby uciec. Wziąć ze sobą ryż i dać nogę do szałasu. Zachowała by swoją wolność, ale musiałaby opuścić te tereny, bo stała się zbyt rozpoznawalna (sprzedawca może powiadomić policję o bezdomnym dziecku, wszyscy jego znajomi i klienci sklepu będą o niej wiedzieć).

Po szybkiej kalkulacji uznała, że lepiej będzie uciec. W końcu wolność, to jedyne co jej zostało, i co jest jej potrzebne do przeżycia.
Zebrała rozsypane rzeczy najszybciej jak umiała i zaczęła się powoli wycofywać za róg budynku, a następnie szybko biec w stronę lasu.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Czw 16 Lip 2009 - 17:47

Wzięłaś szybko rzeczy z ziemi i jak najszybciej zaczęłaś uciekać. Nikt na szczęście Cię nie gonił, co Ci trochę ulżyło...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Czw 16 Lip 2009 - 18:43

Schowała się w swoim małym domku.
Ufff to było niebezpieczne. Ale Kiyoko ma ryyyż!
Pomyślała, a jej dziecięcą twarzyczkę rozpromienił szeroki, szczery uśmiech.
Kiedy trochę odpoczęła po męczącej ucieczce, zaczęła przygotowywać nową porcję onigiri. Będzie pewnie musiała jej wystarczyć na dosyć długi czas...
Kiedy skończyła i zabezpieczyła ryżowe kuleczki, wyszła do lasu potrenować. Oczywiście trening ten bardziej przypominał zabawę - skakała po drzewach niczym małpka, robiła fikołki i inne wygibasy godne nieco nadpobudliwego dziecka, i walczyła z niewidzialnymi przeciwnikami.
Na koniec zdała sobie sprawę, że tak właściwie to musi opuścić (przynajmniej narazie) to miejsce. Posmutniała troszeczkę i zaczęła pakować rzeczy. Jutro o świcie wyruszy w dalszą drogę...
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Pią 17 Lip 2009 - 18:31

Gdy już spakowałaś swoje wszystkie rzeczy, popatrzyłaś ze smutkiem na swój szałas który był Twoim tymczasowym domem. Usiadłaś na ziemi i zaczęłaś rozmyślać nad swoimi rodzicami, ogólnie nad dobrymi chwilami które spędziłaś razem z nimi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Pią 17 Lip 2009 - 21:14

Kiyoko uroniła kilka łez. Słone kropelki potoczyły się po zaróżowionym policzku.
Mama... Tata... Gdzie jesteście? Jak was znaleźć?
Skuliła się, podciągnęła kolana pod brodę i siedziała tak w otępieniu przez jakiś czas...
Kiedy ocknęła się z zadumania, zauważyła, że zrobiło się dosyć ciemno. Poszła spać ostatni raz w swoim szałasie, zanim ruszy w dalszą drogę...
O poranku, gdy tylko pierwsze promienie słońca padły na jej twarzyczkę, bez zwlekania zabrała ze sobą rzeczy i neko, który jakimś cudem jej nie uciekł i stanęła przed szałasem.
-Do widzenia domku. Jeszcze kiedyś do ciebie wrócę. Może z mamusią i tatusiem?
Ruszyła w kierunku przeciwnym do miasta nie oglądając się za siebie i nucąc smutną piosenkę.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Sob 18 Lip 2009 - 9:44

Gdy wyszłaś za teren lasu, humor trochę Ci się poprawił. Była piękna słoneczna pogoda, ptaszki ćwierkały radośnie, ale był straszny upał, co Ci trochę dokuczał. Chciałaś sobie przypomnieć jaki dzisiaj dzień tygodnia i miesiąc, i jak w końcu sobie przypomniałaś, były przecież wakacje. A wakacje większość ludzi mają wolne od pracy i od szkoły, a to oznaczało że możesz znaleźć w okolicy smakowite dusze.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Sob 18 Lip 2009 - 15:41

Kiyoko szła wciąż przed siebie, a jej wygłodniały żołądek rozglądał się na wszystkie strony i obecnie był w stanie wyczuć choćby najmniejszą duszyczkę z odległości kilometra.
Od czasu do czasu dziewczynka jadła onigiri, albo przyglądała się strzeżonym przez nią niezwykle dokładnie kartkom od rodziców.
-Neeko-san! - wołała do kotka, a on kombinował, jakby tu zwiać z jej kieszeni.
W końcu i tak uciekł.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Sob 25 Lip 2009 - 9:21

Weszłaś do miasta, szłaś i szłaś aż w końcu znalazłaś się w jakimś parku. Byłaś zmęczona wędrówką, na ławce siedziała kobieta, widać było że płakała, była czymś załamana. To była dobra okazja aby zaspokoić swój głód.

<piszemy w parku>
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Tajemniczy Szałas Kiyoko   Today at 19:47

Powrót do góry Go down

Tajemniczy Szałas Kiyoko
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1