IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Wto 14 Lip 2009 - 11:43

Jedno z nielicznych osiedli Pustych. Hollowy, zwłaszcza te słabe którym wystarczy nasączone duchowymi cząsteczkami powietrze Hueco Mundo nie muszą jeść ludzkich dusz, względnie nasycone nieco mniej przejawiają dzikie zachowanie, a przychodzi rozsądek - wtedy łączą się w grupy żeby chronić się przed mocniejszymi pobratymcami. Osiedle na zboczu Mauzoleum różni się od innych, tutaj większość Pustych jest stosunkowo silna, mimo to nadal przejawia spokój. Rządzi nimi Adjuchas, który zna sposób na ujarzmienie ich krwiożerczych zapędów. Osiedle jest poza wpływem Las Noches, nie stanowi mimo wszystko dla niego konkurencji, jest to zamknięta społeczność, której członkowie rzadko kiedy nawet zapuszczają się w inne rejony Pustyni, jeszcze rzadziej do innych światów.

Ostatnio zmieniony przez Kitsune dnia Pon 14 Gru 2009 - 20:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Oddział : Fraccion
Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Wto 14 Lip 2009 - 20:22

Korin spokojnie wkroczył na teren osiedla. Skoro i tak pomimo wszelkich starań został dostrzeżony to nie było już sensu bawic się w podchody- to mogło jedynie wzbudzić podejrzenia wśród odizolowanej społeczności zamieszkującej okolice mauzoleum. Gdy znalazł się w odpowiedniej przystanął ponownie.

-Nie musicie podejrzewać mnie o jakiekolwiek złe zamiary...-rzucił spokojnie-Nie jestem tu by wam szkodzić. Chciałbym jedynie prosić o przywilej rozmowy z przywódcą.

Mówiąc uniósł dłonie w uspokajającym geście. W istocie nie miał interesu w szkodzeniu tym wszystkim hollowom. Chciał jedynie zdobyć księgę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Sro 15 Lip 2009 - 10:15

Puści patrzyli na Ciebie bez wyrazu i nic nie mówili, jeden z nich podszedł bliżej:
- Obcy nie są mile widziani, opuść to miejsce. Z Najwyższym Kapłanem widzi się tylko ten z kim akurat chce się widzieć.

Stał nadal, w milczeniu jakby oczekując odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Czw 16 Lip 2009 - 15:58

-A gdybym chciał żyć tu z wami?-Przekrzywił zamotaną w pasma materiału głowę-Co musiałbym uczynić?

Roześmiane oczy, delikatny głos, uprzejmy ton...Oj tak, Korin łgał aż iskrzyło. Cóż lepszego mógł zrobić? Atakowanie takiego zgrupowania było zbyt niebezpieczne, a poza tym zupełnie nie w jego stylu, skradanie się do podziemi ryzykowne i pozostawiające tylko niewielką szansę na skuteczny odwrót a na posiłki z Las Noches nie miał co liczyć...Cóż za piekielne utrapienie! No ale cóż począć? Jedyne co mógł zrobić to starać się jak najbardziej zminimalizować ryzyko.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Czw 16 Lip 2009 - 18:44

Ten sam Pusty, który dał ci ostrzeżenie przechylił głowę niczym zdumiony kot nad nową zabawką:
- Idź tam - wskazał palcem mauzoleum - i głośno i z szacunkiem proś o audiencję wielkiego Ormuzda.

Mało skromne imię, pomyślałeś - w końcu należało do jednej z bogów perskich. Udałeś się w górę, po drodze mijałeś wiele Hollowów jak i coś w rodzaju nor, czasami z małą nadbudówką. W końcu dotarłeś i stanąłeś przed kamienną budowlą - 30 metrowa, zwieńczona małą kopułą oraz wejściem, które było dostosowane do nieco większych istot jak Puści.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Pią 17 Lip 2009 - 13:36

Jeżeli przed samym wejściem nie zauważyłby żadnych strażników planował wejść spokojnie, spacerowym krokiem zatrzymując się dopiero w momencie dostrzeżenia takowych. Wątpił by dojście do Ormuzda nie było strzeżone w sposób oczywisty i demonstrujący rzekomą potęgę samego Mistrza. Napotkawszy strażników Korin skłoniłby się grzecznie lecz nie przesadnie służalczo przykładając prawą dłoń do lewej strony piersi.

-Chcę prosić o przyjecie do Waszej wspólnoty- Wyjaśniłby spokojnie- Polecono mi prosić o audiencję u samego, wspaniałego w swej światłości Mistrza Ormuzda...Pragnę więc złożyć mu pokłon...

Do owych słów dołożyłby jeszcze roześmiane oczy oraz delikatny, spokojny ton głosu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Pią 17 Lip 2009 - 17:37

Dwóch Pustych stało u wejścia, nim skończyłeś ostatnie zdanie dudniący głos odezwał się do Ciebie:
- Witaj bracie, cieszę się, że w swej mądrości chcesz do nas przystąpić, lecz wiedz że jeżeli chcesz aby spadła na Ciebie moja łaska będziesz musiał przyrzec mi posłuszeństwo. Czy jesteś gotów poświęcić mi, Ormuzdowi swoją duszę tak jak reszta tutejszych braci? Jeżeli tak zostaniesz poddany próbie

Nie za bardzo wypadało pytać na czym owa próba polega, ostatecznie skończyłoby się na podejrzeniach, a tłumik pustych zdążył się zgromadzić już by oglądać przyjęcie nowego członka do wspólnoty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Pią 17 Lip 2009 - 18:40

Korin skłonił się nisko. Tylko wargi jego umysłu wykrzywiły się w paskudnym grymasie. W czasie swej całkiem długiej egzystencji Yubi złożył już nie jedną przysięgę i jakoś nie pamiętał, by jakiejkolwiek dotrzymał.

-Ja, Sylvius przysięgam Ci swe posłuszeństwo, o wielki Ormuzdzie-Rzekł głośno lecz spokojnie-I gotów jestem poddać się próbie celem sprawdzenia mej niecnej osoby...

Nie było tu nikogo, kto mógł znać jego prawdziwe imię...i któż chciałby to zmieniać? Yubi bardzo rzadko posługiwał się swym prawdziwym mianem, a już na bank nie miał zamiaru zdradzać go komuś, przy kim nie chciał trwać dłużej niż to konieczne. Owszem, próba mogła stanowić pewien problem, Korin jednak zdążył się już niemal przyzwyczai do tego, iż wiecznie napotyka problemy. Cóż więc mu pozostało? Musiał sobie jakoś poradzić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Pią 17 Lip 2009 - 19:24

Przez moment nastała cisza, po chwili znów rozbrzmiał głos:
- Wejdź do środka, umęczona duszo. Poddam Cię próbie.
Nie mając specjalnie innego wyboru wszedłeś tam. Za tobą zamknęły się kamienne wrota. Małe światło paliło się w oddali, trochę zdziwiła cię ta odległość - budowla nie zdawała się tak wielka. Ktoś w świetle stał, ale nie widziałeś kto, był zbyt daleko... a może to tylko iluzja, moc tego miejsca:
- Podejdź tu - odezwała się postać, jej głos odbijał się echem w pomieszczeniu, był bardzo głęboki.

Podszedłeś bliżej, a gdy zbliżyłeś się na odległość ok 30 metrów postać odwróciła się w twoją stronę:

-Czego tu chcesz, Adjuchasie? Widziałem jak kierujesz się w moją stronę spod Las Noches, czego Lord H szuka tutaj?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Sob 18 Lip 2009 - 9:27

-A skąd pomysł, że Lord H chciałby pomocy od słabego Adjuchas?-Korin nadał głosowi uprzejmy, spokojny ton-Ma w końcu do pomocy potężnych Arrancar, którzy znacznie lepiej wykonają dowolne zadania.

Chciał wybadać stan wiedzy rozmówcy. Była to niezbędna podstawa przy opracowywaniu kolejnych fal kłamstw mających podmyć mury podejrzliwości.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Sob 18 Lip 2009 - 13:00

Potwór kroczył powoli w twoją stronę, trudno było powiedzieć czy to był zwyczajny Pusty czy Adjuchas. Jego kroki były bardzo ciężkie, za każdym ruchem wprawiał on w lekkie drżenie podłogę, był 1,5 raza taki jak Ty, natomiast jego reiatsu było ogromne, czułeś jak przytłacza Cię, choć dałeś radę ustać:
- Każdy w Las Noches służy Lordowi H, pośrednio lub bezpośrednio, ale skoro mówisz, że nie od niego dostałeś rozkazu, w takim razie bez konsekwencji będę mógł Cię zabić. Twoje ostatnie życzenie, intruzie.

<odznaczaj tekst rozmowy, kursywą, pogrubieniem czy innym kolorem>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Pon 20 Lip 2009 - 17:38

Korin westchnął cicho. Nienawidził mówienia prawdy,ale tym razem nie miał chyba wielkiego wyboru...nie będzie przecież umierał za Lorda, który jak narazie nic mu nie dał.

-Macie mnie Panie...-westchnął ponownie z jeszcze większą rezygnacją- Wasze Mauzoleum skrywa artefakt, który z niewiadomych powodów interesuje wrogów Lorda H. Jako, iż nie jest to informacja w pełni sprawdzona do odnalezienia ów przedmiotu zostałem odesłany ja- nędzny Adjuchas...

Pozostało jedynie mieć nadzieję, iż mu uwierzą i respektują władzę samego Lorda H nie mniej niż Yubi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Pon 20 Lip 2009 - 18:02

Monstrum zaryczało, wcale nie zwalniało kroku:
- A więc nie dość, że działasz na dwie strony to jeszcze przyszedłeś mnie okraść z Kamienia Króli? Tym bardziej zasłużyłeś sobie na długą, bolesną śmierć.

Sprawa wydawała się naprawdę krucha, nie czułeś się na siłach czując zwłaszcza reiatsu, niby podobne do Hollowa ale jakby głębsze. Gdyby zgadywać to ta kreatura musiała mieć z tysiąc lat.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Pon 20 Lip 2009 - 18:31

-Działam na jedną stronę...-rzekł spokojnie Korin-Jestem wierny Lordowi H i to dla niego szpiegowałem wrogą organizację. Tutaj chciałem jedynie zdobyć informacje na temat pewnej księgi, która z jakiegoś powodu interesuje przeciwników Pana Las Noches. Oni także w końcu tu przyjdą.

Yubi nigdy nie podejrzewał, iż w obliczu pewnej śmierci uda mu się zachować tak kamienny spokój! W tej chwili nie czuł nawet strachu...raczej pewność zguby, która zawsze była czymś innym niż niepewność, prawda?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Pon 20 Lip 2009 - 19:17

Istota stanęła jakbyś powiedział coś co zaintrygowało ją:
- Księgi? Chodzi ci o księgę Erebu? Ha! Nikt nie wie gdzie jest, ja wiem że istnieje, ale nigdy jej nie widziałem. Taki mały szkodnik ma ją znaleźć, dobre żarty, hahahahaha

Echo brzmiało po całym wielkim pomieszczeniu aż dudniło, w końcu przestał się złowieszczo śmiać:
- Co za zuchwałość! Idź, tak będzie ciekawiej, będę cię uważnie obserwował.

Za tobą otworzyły się drzwi. Nogi odruchowo i mimowolnie trzęsły się jak osika i były jak z waty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Pon 20 Lip 2009 - 19:31

-Wielce jestem rad, że Cię Panie rozbawiłem...-Korin ruszył w stronę drzwi uprzednio grzecznie skłoniwszy się olbrzymowi.

Przeżył! Ten radosny fakt naprawdę podnosił na duchu i dobrze rokował na następne...kilkanaście minut? Cóż, zawsze coś, czyż nie? Nie wierzył co prawda w powodzenie swej misji ani w to, że nawet jeśli się uda kolosalna istota pozwoliłaby mu zatrzymać księgę. Nie mając innego wyboru wkroczył ostrożnie w nieznany sobie teren walcząc z tymi cholernymi drżącymi jak galareta z kurczaka nogami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Wto 21 Lip 2009 - 11:04

Moment szczęścia minął dość szybko, bo... byłeś w miejscu którego nie znałeś. Nie wyszedłeś na pewno tym samym co wszedłeś do mauzoleum. Gdzie nie spojrzeć były piaski pustyni jedynie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Wto 21 Lip 2009 - 22:31

Skoro oczy nic nie uchwyciły to może chociaż zmysł wyczucia duchowej energii okaże się przydatniejszy? Tak stare mauzoleum mogło w końcu skupiać wiele duchowych cząsteczek z okolicy a obecność tak wielkiej społeczności pustych mogła jeszcze poprawić ten stan. Nie wiedział czy ma rację, jednak cóż lepszego miał do roboty? Przymknął oczy i skupił się na przeskanowaniu okolicznych źródeł reiatsu...jeśli w ogóle jakieś tu były.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Sro 22 Lip 2009 - 10:05

Twoje zmysły nie wykryły żadnych anomalii, do tego całe Hueco Mundo było nasączone duchowymi cząsteczkami przez co takie próby i tak są niemal niemożliwe.

Zorientowałeś się jednak, że pod tobą jest nie tylko piasek, ale szczelina. Rozwiałeś piasek i zobaczyłeś, że to przysypany trakt, każda droga ma dwa końce. Jeżeli przyjąć punkt orientacyjny księżyc jako północ to droga była w relacji wschód - zachód.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Sro 22 Lip 2009 - 10:44

Korin przystanął chwilkę by pomyśleć. Mauzoleum miało być na zachód od Las Noches...może pamiętał jak wyglądała pozycja księżyca nad samą twierdzą? Mógłby wtedy ocenić, czy aby nie powinien skorygować trasy swej wędrówki. Gdyby nie był w stanie wspomóc się jakimikolwiek wygrzebanymi z pamięci informacjami planował po prostu skierować się na zachód powoli odsłaniając ruchami buta przykryty piachem trakt. Korin może nie wyglądał na takiego ale miał w sobie tyle oślego uporu, że wystarczyłoby na obdarowanie kilkunastu sympatycznych kłapouszków. Hollow dobrze wiedział, iż na końcu drogi nie czeka go najpewniej nic dobrego...no ale cóż innego mógł zrobić? Gdyby zawiódł pozostałby zupełnie sam bez protekcji Las Noches a na dodatek w świecie żywych czekał na niego z utęsknieniem Ed, którego w końcu zdradził.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Sro 22 Lip 2009 - 13:09

Szedłeś tak baardzo długo obmyślając różne scenariusze, zacząłeś powoli tracić nadzieję i sądziłeś że zdechniesz z głodu na tej pustyni. Nie miałeś wyboru - wziąłeś jedną pigułkę i poczułeś przypływ sił. Idąc dalej nie chciałeś zmarnować ostatniej, lecz jak na razie trakt ciągnął się i ciągnął, widocznie komputer się pomylił i było znacznie dalej niż kilkaset kilometrów.

Ku twojej uciecze krajobraz zmienił się, widziałeś jakby góry. Będąc pełen nadziei zacząłeś biec i omal cię to życia nie kosztowało. Okazało się, że niewielkie pasmo gór znajduje się poniżej poziomu reszty pustyni a ty omal nie spadłeś do niego z pionowego urwiska. Gdy przystanąłeś przy krawędzi

http://bleach.iowoi.org/pustkowia-f32/zachodnia-pustynia-t259-120.htm#24187
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Pią 6 Lis 2009 - 22:40

Korin skrzywił się w myślach, nie pozwolił jednak ów grymasowi wypłynąć na zewnątrz...bo i po co?

-Pana Ormuzda spotkałem podczas wykonywania zadania dla Lorda H.-Zaczął spokojnym luźnym tonem pasującym bardziej do opisywania wakacji niż jakiejkolwiek niebezpiecznej przygody.-Pierwszą rzeczą, o której jak sądzę powinniśmy pamiętać są jego wyznawcy oraz ich niechęć do obcych.

Mężczyzna wciąż pamiętał, iż jedyne powitanie, jakim go uraczono było zarazem próbą nakazania mu by odszedł. Gdy teraz na to patrzył złe wychowanie fanatyków raziło go znacznie bardziej, niż kiedyś.

-Podejrzewam, iż z początku zechcą nas przepędzić, ale nie wydaje mi się, byśmy musieli się ich obawiać...to w końcu jedynie puści lub adjuchas, a więc nic bardzo strasznego.
Yubi doskonale wiedział, iż hordy demonów niższego szczebla mogłyby stanowić niemałą przeszkodę, jednak wierzył, iż wyznawcy Ormuzda nie zdecydują się na otwarte zaatakowanie dwójki arrancar przysłanych z Las Noches.

-Sam Pan Ormuzd jest osobnikiem sporych rozmiarów, który w dodatku wydaje się posiadać całkiem sporo reiatsu.

Mówiąc Korin przypomniał sobie duszące uczucie, jakie wywoływała niegdyś bliskość guru sekty oraz niesamowite wrażenie ziemi drgającej pod jego stopami.

-Gdy byłem jeszcze młodym adjuchas jego obecność wydawała mi się niesamowicie przytłaczająca, mogłem jednak ustać, więc podejrzewam, iż obecnie nie powinniśmy już mieć takiego problemu.-Mężczyzna przerwał na chwilę przeszukując swą pamięć.-Zalecałbym rozmawiać z nim grzecznie i z dużą dozą szacunku.

Korin miał cichą nadzieję, iż Aspagia nie da się w żaden sposób sprowokować...to mogłoby się w końcu bardzo, ale to bardzo źle skończyć. Zastanawiał się też, czy Ormuzd w jakiś sposób rozpozna jego osobę, a jeśli tak to jakie będzie jego do niej podejście. Eh, pytania, pytania i jeszcze raz pytania a odpowiedzi na nie brak. Pomimo bycia arrancar Yubi wciąż nienawidził niepewności, która teraz bardzo psuła mu humor.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Sob 7 Lis 2009 - 17:00

Dziewczyna jakby nie bardzo przejmuje Pustymi na wzgórzu:
- Phi to mięczaki, jak nam podskoczą to po prostu ich rozwalimy i tyle.

W końcu docieracie przed pierwsze nory pustych, którzy patrzą na was. Nikt nic nie mówi, całe stada wielkich Hollow patrzą na was, a wy idziecie w stronę wielkiego mauzoleum. Przed wejściem stoi dwóch, ponad 10 metrowych Pustych:
- Nie wolno. Jego eminenancja nie życzy sobie gości.

Cóż, pusty mimo pewnych braków w poprawnych mówieniu daje jasny komunikat, natomiast Aspagia rzuca drapieżne spojrzenie:
- Albo będzie grzecznie, albo sami wejdziemy, na waszych trupach. To jak?

Pusty jak stał tak stoi udając, że nie słyszy, Aspagia skierowała wzrok na ciebie:
- To co teraz?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Sob 7 Lis 2009 - 17:30

Korin na małą sekundę położył dłoń na ramieniu kobiety.
-Daj mi spróbować to załatwić...-Szepnął cichutko.-Jeśli mi się nie powiedzie zrobimy jak powiedziałaś, dobrze?
Nie czekając zbyt długo na odpowiedź mężczyzna przywołał na twarz swój spokojny, uprzejmy uśmiech, po czym wystąpił krok przed towarzyszkę ręce kryjąc jak zawsze za plecami. Yubi miał zamiar choć spróbować załatwić to pokojowo, nie był wszak pewien co do prawdziwej mocy Ormuzda, a temu atak na straże raczej by się nie spodobał. Poza tym dżentelmen zawsze powinien dokładać wszelkich starań by uniknąć stosowania przemocy...w końcu znacznie wygodniej kogoś oszukać, czyż nie?
-Proszę wybaczyć gorzkie słowa mej towarzyszki, jest dobrą wojowniczką, lecz jej serce pełne jest ognia, który łatwo wyzwolić.-Rzekł do strażnika, z którym "rozmawiała" Aspagia.-Jesteśmy tu, ponieważ wykonujemy misję dla Las Noches i pragniemy prosić wielkiego Ormuzda o niewielką pomoc.
Każde słowo Yubiego wypowiedziane zostało spokojnym, rzeczowym i bardzo ale to bardzo uprzejmym tonem, a imię Ormuzda zostało zaakcentowane z należytym szacunkiem. Korin liczył na autorytet Las Noches i władającego tam Lorda H, z którym, jak miał nadzieję, Ormuzd nie zechce mieć żadnych konfliktów. Oczywiście arrancar był też gotów by walczyć, lecz tą ewentualność wolał zostawić na inne okazje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Pon 9 Lis 2009 - 19:01

Strażnik stoi niewzruszony:
- Nie ma przejścia. Ode...

Dalej już był tylko zduszony krzyk, bo Aspagia wyraźnie nie wytrzymała i uderzyła wielkoluda prosto w podbrzusze tak mocno, że je dziurawi. Drugi już szykował się do ataku, ale jego cios pięścią przyjęła na twarz, nawet nie drgnęła:
- To wszystko?
Strzepuje dłoń i prostym kopnięciem posyła pustego na wiele metrów. Ten zatrzymał się na jakimś głazie, ale było to tak daleko, że ledwo widać cokolwiek:
- Wchodzimy? Zapytała
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Wto 10 Lis 2009 - 19:04

Czy występ dziewczyny zrobił na Korinie ważenie? Oczywiście, że tak, w końcu poradziła sobie szybko, łatwo i z gracją. Nie było oczywiście możliwości, by mężczyzna pochwalił swą towarzyszkę, lub w jakikolwiek sposób okazał jej podziw, ale pozytywna myśl była w porządku.
-Pan Ormuzd będzie zachwycony...-westchnął z lekkim uśmiechem.
Yubi spokojnym krokiem podszedł do bram mauzoleum z zamiarem otworzenia ich i przepuszczenia kobiety przodem. Był wszak dżentelmenem co się zowie a to zobowiązuje do pewnych zachowań. Inna sprawa, że jeśli za progiem coś się czai, to Aspagia stanie się pierwszym widocznym celem, co było Korinowi zdecydowanie na rękę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Wto 10 Lis 2009 - 21:36

Dziewczyna tylko obejrzała się na ciebie z niedowierzaniem i wchodzi. Kilka kroków, nic się nie dzieje. Jedyne co, że z wewnątrz nie bije żadne światło. Kolejne spojrzenie Aspagii na ciebie wymusza byś i ty wszedł. Gdy to się dzieje drzwi zamykają się. Jak się okazuje trochę mdłego światła jest, bo widzicie pod stopami kilka metrów potężnych płyt, które są ustawione na podłożu jak i samych siebie.

Idąc do przodu Aspagia nagle głośno mówi, niemal krzyczy nie ostrzegając cię wcześniej:
- Ormuzd, mamy do Ciebie sprawę! Zapal nieco światła!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Sro 11 Lis 2009 - 14:06

Słysząc ton Aspagii Korin zaklął w myślach. Czyżby ta cholerna dziewucha chciała ich zabić? Na zewnątrz ograniczył się jedynie do szybkiego i delikatnego, acz zauważalnego zaciśnięcia palców na jej ramieniu.
-Pozwól, że ja będę mówcą, dobrze?-Wyszeptał tonem przyjacielskiej propozycji głęboko w duszy wściekając się na swą towarzyszkę.
Mężczyzna zrobił jeszcze kilka kroków naprzód, po czym stanął w lekkim rozkroku i ukłonił się delikatnie.
-Dwoje przedstawicieli Las Noches pragnie Cię, Panie Ormuzdzie prosić o krótką audiencję.-Rzekł głośnym, uroczystym i bardzo ale to bardzo oficjalnym tonem.
Yubi miał nadzieję, iż guru sekty nie zdążył się jeszcze wściec i jednak uda się go przekonać do współpracy. Wypowiedź Aspagii sprawiła jednak, iż nie była to nadzieja specjalnie wielka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Sro 11 Lis 2009 - 18:45

Aspagia tylko przewraca oczami, widać że służalczy ton ją irytuje tylko:
- Przestań się wygłupiać, nie musisz nikomu tak włazić w tyłek. Przecież to tylko jakiś Pusty...

Z ciemności rozlega się złowrogi, niski ryk, którego echo roznosi się po całym pomieszczeniu. Chwilę potem z ciemności wyłaniają się czarne macki, które błyskawicznie chwytają zaskoczoną Aspagię i wciągają go. Aspagia wydaje z siebie krzyk paniki zmieszanego ze wściekłością i znika wciągnięta w ciemność. Przez moment wlepiasz wzrok w ciemność... co pomaga zrobić ci unik przed lecącą Aspagią, słyszysz tylko jak potężnie uderza w ścianę gdzieś w ciemności:
- Oto co się dzieje z tymi, którzy nie okażą mi szacunku. Czego chciałeś, mam wrażenie, że cię znam, ten smród... zapach tchórza... po co przyszliście?

Nieznane źródło światła wzmocnia się, zasięg widzianych płyt zwiększa się do wielu metrów, na samym końcu, naprzeciw siedzi znany ci już wcześniej Ormuzd, na tronie z masek pustych
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Sro 11 Lis 2009 - 20:39

Korin był tchórzem, ale czy istnieje jakaś inna filozofia, która zapewnia długi żywot? Poza tym sam o sobie wolał myśleć jako o "osobie rozważnej i planującej z wyprzedzeniem", to znacznie lepiej brzmiało. Podczas swej dalekiej podróży, której celem było zostanie arrancar Yubi nasłuchał się już wielu podobnych szyderstw i negatywnych opinii na swój temat, więc niemiłe słowa Ormuzda nie zraniły go wcale.
-Ja i moja nieuprzejma towarzyszka wykonujemy właśnie misję dla Las Noches i śmieliśmy tu przybyć by prosić Cię, Panie o podzielenie się z nami malutkim fragmentem Twej wiedzy.-Usta mężczyzny wygięte były w delikatnym uśmiechu a spokojne oczy nie unosiły spojrzenia powyżej wysokości splotu słonecznego giganta.
Korin wolał narazie nie zadawać żadnych pytań, bezpieczniej było poczekać na reakcję Ormuzda i jego ewentualne zezwolenie. Co do losów Aspagii to Yubi nie przejmował się zbytnio. Guru sekty raczej nie bawiłby się w zabijanie osób jej pokroju, które do tego służą Las Noches, poza tym dziewczyna wydawała się twarda. Smutnym faktem była za to grubość i nieprzepuszczalność jej czaszki, od której wcześniejsze ostrzeżenia odbiły się widać niczym kamyki rzucone w granitowy mur. Cóż...jej strata.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.   Today at 18:21

Powrót do góry Go down

Osiedle Pustych na zboczu Mauzoleum.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next