IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Rezydencja Kuchikich

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pon 3 Sie 2009 - 7:57

*kurw....*

Cholera myślałem, że u nich tylko Kidou przeszkadza i jak to nie da się używać w shikai...?

*ehhh i z jednej strony pozostają mi marzenia a z drugiej chęć nauki sztuk walk do maksymalizacji techniki... co teraz mam wybrać* spogląda na swoje Zanpaktou... *mogę niby dojść do dwójki, siódemki, i w sumie do wielu innych także lecz to w XI rozwinąłbym się, musze nad tym pomyśleć*

Kiba-san jeśli można wiedzieć w którym dywizjonie służyłeś?? oraz czy potrafisz określić do którego dywizjonu bym pasował?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.anime-no-sekai.pl
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pon 3 Sie 2009 - 10:15

- Cóż, w formie shikai zwykle miecz zmienia kształt na coś raczej niecodziennego. Niemal nie zdarza się by ostrze miecza odpieczętowanego pasowało do pochwy, która przecież nie zmienia swojego kształtu. Battoujutsu zaś w niczym nie pomoże bez pochwy. - Kiba najwyraźniej nie zdołał dobrze doczyścić swoich okularów. Zaczął więc chuchać na szkiełka i odezwał się dopiero po chwili. Zaczął znowu przecierać okulary.

- No wiesz, ja służę w oddziale VIII i prawdę mówiąc nie mam bladego pojęcia do jakiego byś pasował. Niemal Cie nie znam młody - Wzruszył lekko ramionami wciąż czyszcząc okulary - Poza tym, to nie Ty wybierasz sobie oddział. Możesz co najwyżej starać się dołączyć do któregoś, ale decyzja i tak zależna jest od sił wyższych. Powinieneś zwyczajnie zdecydować się na któryś, przeczytać wymagania i starać się jak najlepiej pokazać od odpowiedniej strony co nie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pon 3 Sie 2009 - 11:25

kurde męczyłem się żeby wejść do rezydencji Kuchikich przybyliśmy tutaj i teraz mamy wrócić z niczym bo styl nie jest odpowiedni...? XI oddział to broń SS, chciałbym być jej częścią dotrzeć do czegoś przez swe czyny i mieć przy Sobie ludzi którzy mi ufają i nie uciekną z pola walki, wiem, że to o czym mówię będzie wymagało bardzo ciężkiej pracy ale jednak nic nie przychodzi łatwo, wiem, wiem, że to głupie iż wypytuje Cie o wszystko ale jestem trochę zmieszany, co ty o tym sądzisz Kiba-san, o nauce Battodo oraz całej reszcie zmagań, innymi słowy co według Ciebie powinienem teraz zrobić?

Yosuke szuka jakiegoś poparcia w swoim nauczycielu bądź niedoszłym nauczycielu, ma nadzieję na jakąś rade przez co patrzy z zaciekawieniem na niego i czeka na odpowiedź
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pon 3 Sie 2009 - 11:40

- Cóż... możesz uczyć się Battoujutsu, jednakże w XI wyśmieją cię zapewne. Jeśli zaś chcesz zęby kiedykolwiek mieć posłuch wśród ludzi z tej dywizji, musisz umieć wparć każdemu z nich z osobna i wszystkim jednocześnie. Inaczej będziesz co najwyżej zwyczajnym szeregowcem, a w większości przypadków pośmiewiskiem. - Kiba patrzył na Ciebie jakby nieco zmartwiony. Zdawać by się mogło iż chciał by Ci wytłumaczyć jakoś coś, co mogło by zachwiać twoim światem. - Na twoim miejscu, jeśli chcesz dołączyć do jedenastki, zajął bym się ostrym treningiem fizycznym. U nich najważniejsza jest siła, szybkość i wytrzymałość. Hołdują walce raczej.... sądzę ze słowo prostackiej jest obraźliwe, ale w pewien sposób oddaje zasady. Nie stosują stylów walki, tylko czystą mieszankę uwarunkowań fizycznych i własnej broni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pon 3 Sie 2009 - 12:17

*rzeczywiście jestem tylko zwykłym szarakiem i muszę ciężko ćwiczyć aby być kimś u żołnierzy SS*

cholera, muszę więc porzucić trening Battodo i znaleźć własny styl... Kiba-san wytrenujesz Mnie abym był szybszy i wytrwalszy oraz aby moje uderzenia były mocniejsze?? oczywiście jeżeli się nie zgodzisz wrócę do akademii trenować jednakże nie chce aby czas spędzony na przygotowaniach był stracony a widziałem już próbkę twojej mocy, nie mam zamiaru tak po prostu dać się zgnoić w dywizji XI o ile Mnie tam przyjmą
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pon 3 Sie 2009 - 20:13

- Mocy? A kto CI mówił że ja mam moc? - Bibliotekarz podrapał się po potylic i westchnął cicho. Być może miał nadzieję iż uniknie trenowania młokosa, jednakże z drugiej strony głupio mu było odmawiać. - Słuchaj, wiele Ci nie pomogę, ale pokaż mi jak szybko umiesz dobyć swojego miecza. Zobaczymy jak to wygląda.

Kiba założył wreszcie okulary na nos i spojrzał na ciebie uważnie. Pomimo niepozornego wyglądu byłeś pewny jednego - bibliotekarz był o wiele szybszy niż ty. Zapewne świetnie znał się również na skupianiu swojego Reiatsu oraz kidou. W jego oczach Yosuke zobaczył jednak coś co zapewne było jego największym atutem. Wyrażały one bowiem ogromny intelekt "nauczyciela".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pon 3 Sie 2009 - 22:37

*hmmm czyli moje trudy nie pójdą na marne* ucieszył się Yosuke

chowam miecz do pochwy po czym wystawiam go lekko kciukiem, staram się mocno skupić na szybkości i płynności tego co robię po krótkiej chwili skupienia wyciągam miecz i robię szybkie uderzenie skośne po czym znów chowam miecz do pochwy.

i jak to według Ciebie wygląda Kiba-san?? a co do twojej mocy śmiem twierdzić, że nie jesteś złym wojownikiem...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Wto 4 Sie 2009 - 0:32

- Myślisz ze jak bym był dobrym wojownikiem to został bym bibliotekarzem? - Kiba przyglądał się twojemu cięciu, a następnie stał bez słowa zastanawiając się nad czymś. Zaczął nawet cicho powtarzać pod nosem jakieś, niemożliwe do zrozumienia z odległości, słowa.

Kilkukrotnie poprawił okulary nim ostatecznie wydał osąd - Cóż... Myślałem żeby poduczyć Cię Iaido ale jeszcze masz za mało szybkości i sprawności manualnej. Może później, w końcu za Iaido nie powinni cię w jedenastce aż tak gnębić. - Podrapał się po skroni patrząc na Ciebie najwyraźniej zamyślony - Dobra Młody, mam coś co powinno póki co pomóc. - pogrzebał za czymś w kieszonce spodni, po czym wyjął z nich niewielką piłkę zrobioną z ciasno splecionych sznurków. Mniejsza wersję prymitywnych piłek do gry w nogę.

Nim dobrze pojąłeś o co chodzi, mały przedmiot pomknął w twoja stronę. Piłeczka uderzyła w twoje czoło i opadła prosto na twoją lewą dłoń. Złapałeś ją niemal odruchowo zwyczajnie zaciskając garść. - No młody, póki co nie zrobię ci jakiegoś bajecznego szkolenia, ale to będzie dobre ćwiczenie dla zajętego ucznia. Zadanie polega na tym, byś był w stanie podrzucić tą piłeczkę nad głowę i trafić w nią mieczem na wysokości swoich kolan. Musisz ćwiczyć w wolnych chwilach. Zgłosisz się do mnie za tydzień i zobaczymy jakie będą efekty jasne? Trafisz tutaj?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Wto 4 Sie 2009 - 9:03

Yosuke pierwsze co pomyślał po słowach Kiby to, że to ćwiczenie raczej nie będzie dl Niego wymagające jednakże pozory zapewne mylą...

*ok, mam zapał do treningu, prawdziwego treningu, chodzę tylko na kilka wykładów i po południa zawsze spędzam na treningu ale mam podrzucać tylko piłkę i próbować trafić ją mieczem, zobaczymy co z tego wyjdzie, mam nadzieję, że kiba-san wie jak Mnie wytrenować*

podczas drogi powrotnej będę zwracał uwagę na szczegóły, dam Sobie rade. ale mam pytanie Kiba-san czy w iaido pozycja startowa nie była klęcząca?? być może pomyliło mi się to z inną sztuką ale trochę by Mnie to martwiło, uważam, że zawód nie ma nic do umiejętności jakie posiadasz Kiba-san ostatnie słowa wymawial z małym uśmiechem na twarzy...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Wto 4 Sie 2009 - 10:34

- To do jakiego oddziału trafisz zależy od twoich umiejętności, zaś to jakie umiejętności posiadasz decyduje do jakich zadań w oddziale zostaniesz przydzielony. Taka jest reguła Młody - Bibliotekarz spojrzał gdzieś na bok poprawiając nieco nerwowo swoje okulary - natomiast Iaido jest sztuką pojedynczego cięcia, zresztą, może kiedyś zobaczysz. Póki co spróbuj z piłeczką chce zobaczyć jak Ci wyjdzie.

Sam Kiba patrzył w inną stronę jeszcze przez chwilę. Dopiero później spojrzał na Yosuke mrużąc przy tym oczy, i całkowicie odruchowym gestem poprawił okulary. Był wyraźnie ciekawy efektów twojej próby.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Wto 4 Sie 2009 - 12:07

*to powinno być proste chociaż i tak wiem, że muszę dać z Siebie wszystko*

Podrzucam piłkę wysoko nad swoją głowę, miecz oczywiście mam schowany w pochwie wystawiam go tylko kciukiem czekam obserwuje cały czas piłkę gdy widzę, że jest już niewysoko nad moją głową wykonuje cięcie poziome

po wszystkim patrze na swój wynik i na minę swego nowego nauczyciela...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Wto 4 Sie 2009 - 22:23

Rzecz jasna zadanie nie udało Ci się nawet lekko zahaczyć ostrzem piłeczki. Przedmiot zwyczajnie był zbyt mały, i poruszał się zbyt szybko. Twoje ostrze nie było nawet bliskie trafienia. Nauczyciel natomiast uśmiechnął się jedynie lekko - Nie takie łatwe jak się zdaje co? - Zagadnął po kilku sekundach wciąż lekko się uśmiechając. - No chodź, wracamy, słońce zachodzi za jakieś 5 godziny, akurat zęby dojść spokojnie do domu.

Ruszyliście w drogę powrotną która zajęła wam około 4 godziny. Wyszło krócej niż poprzednio gdyż akurat schodziliście z góry. Po drodze udało Ci się zauważyć kilka dość charakterystycznych punktów takich jak strumyczek tworzący niewielki wodospad, przecinającą wasz szlak w poprzek ścieżkę, oraz parę dość łatwych do rozpoznania drzew czy kamieni. Ostatecznie dotarliście najpierw w okolice domu Kiby, gdzie się pożegnaliście. Miałeś stawić się we wskazanym miejscu w sobotę za tydzień o 12.00. Następnie sam ruszyłeś do swojego domu.

(Pisz w [Only admins are allowed to see this link] )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Czw 27 Sie 2009 - 19:03

Tenshi,

Weszliście do środka, patrząc na Kenjiego i Yoriko ty także pozbyłeś się obuwia, przez większość czasu jak ktoś przechodzi kalkowałeś ruchy Kenjiego a przy witaniu Yoriko. W pewnym momencie poczułeś niesamowicie pyszny zapach. Kenji otworzył drzwi, w środku był stół zastawiony różnymi potrawami - od razu zebrała ci się ślina, a w głowie zahuczało, w końcu nic nie jadłeś przez kilka godzin.Siedziały tam dwie osoby w starszym wieku. Kenji nisko się pokłonił:

- Dobry wieczór, wujku, dobry wieczór dziadku.

Yoriko tylko się pokłoniła.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Czw 27 Sie 2009 - 19:40

Tenshi nie miał wielkiego wyboru. Wcześniej wszystko było jasne, teraz jednak wiedział iż jeśli popełni jakiś błąd to zwyczajnie nie zatopi swoich zębów w wybornym jadle. Musiał wszakże to zrobić... inaczej by sobie nie wybaczył. Musiał jeść!

Pozostało wyjście korzystania z wiedzy innych, postanowił więc w milczeniu w ten sam sposób co Yoriki, w końcu dziewczyna nie mogła zrobić czegoś całkiem głupiego... chyba... no w każdym razie nie aż tak głupiego!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pią 28 Sie 2009 - 13:37

Cała wasza trójka zasiadła do stołu i widząc, że Kenji zaczął jeść ty też zacząłeś. Właściwie trudno mówić o jedzeniu - ty pochłaniałeś, a potrawy były tak dobre, że nawet twoje wysublimowane kubki smakowe były w niebie. W pewnym momencie starszy pan, ubrany w drogie szaty z małą, kozią bródką i długimi srebrnymi włosami powiedział ciepłym głosem:
- Kenji-kun, rozumiem że to są twoim towarzysze w drużynie, o których mi opowiadałeś.
Twoja uwaga szybko skierowała się w stronę mężczyzny, Kenji coś opowiadał o was, o tobie *ciekawe co?* pomyślałeś.
- Widzę, że jedzenie wam smakuje. Tenshi, słyszałem że pomagasz kucharzom w Akademii, ponoć teraz stołówka cieszy się większym uznaniem, zapewne wiesz nieco o gotowaniu, może jakieś uwagi wobec tego co mamy na stole?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pią 28 Sie 2009 - 18:38

- Jeśli Pan pozwoli, ja jedynie gotowałem na stołówce za zezwoleniem nauczycieli. Zdaje się iż w rzeczy samej tamtejsi kucharze wynieśli naukę z oglądania jak to robię. - Tenshi starał się powstrzymać jedzenie na chwilę dość długą, by odpowiedzieć temu dziwnemu człowiekowi. Trzeba jednakże przyznać iż ten człowiek miał niesamowitych kucharzy - A jeśli chodzi o jakość pożywienia serwowanego tutaj, cóż moją jedyną radą pozostaje sprzedawanie go by powiększyć swój majątek. Opłacało by się otworzyć restauracje, na pewno można by zarobić fortunę mając w kuchni tak umiejętnego kuchmistrza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pią 28 Sie 2009 - 20:56

Mężczyzna uśmiechnął się i zagaił do Yoriko gdzie także wykazał się wiedzą, dowiedziałeś się między innymi, że jej brat jest już porucznikiem II oddziału, do tego Yoriko nie ma rodziców już:
- Na pewno nie jest ci lekko, ale widząc tak dobrze wychowaną, inteligentną i piękną damę jestem przekonany, że niedługo znajdziesz odpowiedniego kandydata, z którym założysz rodzinę.

Yoriko oblała się rumienieńcem:
- Dziękuję, jest pan bardzo miły.
- A ty Izdurbal-kun, masz jakieś plany na przyszłość? Z tego co wiem zdajesz się być jednym z lepszych w kidou, a to oznacza o niebywałym intelekcie, zapewne w XII oddziale chętnie by cię widzieli.

Uwaga ta połechtała nieco twoje ego, lecz zaraz przypomniałeś sobie ponure lico porucznika tegoż oddziału, które nie działało zachęcająco.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pią 28 Sie 2009 - 22:20

- Cóż... Nie mam nijakich planów. Podejrzewam iż moje braki w umiejętnościach takich jak szermierka czy też ogólna słabość psychofizyczna sprawi iż zostanę co najwyżej kucharzem w którymś z oddziałów, niemniej dziękuję za tak łaskawe traktowanie mojej osoby - Tenshi starał się nawet by jego mina nie wyglądała na tak strasznie znudzoną, w końcu musiał coś zrobić, by Ci ludzie nie zatłukli go. Zapewne w końcu mogli by to zrobić, byli w końcu raczej bardzo silni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Sob 29 Sie 2009 - 12:07

Mężczyzna spojrzał na ciebie swoimi przenikliwymi oczami, czułeś się niemal jakbyś był pod działaniem promieni retgenowskich:
- Pamiętaj chłopcze, od ciebie zależy jak daleko chcesz zajść. Szkoda byłoby takiego chłopaka jak ty w kuchni choć wierzę, że wtedy byłbyś wybitnym kucharzem, a teraz przepraszam - obowiązki wzywają.

Wstał, reszta także ukłoniła i ty też choć nieco z opóźnieniem. Dokończyliście wszyscy posiłki. Szliście korytarzem, a Kenji się odezwał:
- Miło, że wpadliście, robi się już późno. Odprowadzę was do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Sob 29 Sie 2009 - 22:51

- Ta... - Tenshi, jak mniemał, mógł po raz kolejny przejść na swój normalny tryb działania. Zgarbił się lekko, gdyż taki gest pogłębiał nieco wrażenie olewania otaczających daną osobę zdarzeń. Doskonale nadawał się więc by pokazać całemu otoczeniu iż odgrywał jedynie, i to z trudem, inną rolę. Tole która zresztą już na pierwszy rzut oka nie była prawdziwa. W końcu jak by to wyglądało, Tenshi który jest czymkolwiek zainteresowany... brrrr, na sama myśl przechodzą dreszcze, i to dreszcze które są skutkiem widoku jawnego łamania wszelakich zasad rządzących światem.

- Strasznie kłopotliwa ta etykieta, prawda? - Izdurbal opuścił lekko głowę. W sumie targały nim liczne przemyślenia, i o dziwo zdołał dzięki nim zepchnąć na chwilę temat dziwacznej bestii na pobocze. Myślał bowiem o rodzicach, tak swoich jak i swoich towarzyszy. W końcu z całej trójki tylko Kenji miał ojca (o matce w końcu Iz nic nie wiedział) a do tego zdawało się iż stosunki między nimi były bardzo.. formalne. Wychodziło na to iż znalazł się w jakiejś patologicznej drużynie... ciekawe jest to jak swój trafia do swojego... i jak bardzo nieswojo potrafi swój wyglądać i się zachowywać. O dziwo, Tenshi zaczął nawet wspominać swoich rodziców. Dawno o nich nie myślał, zaś teraz w zasadzie zaczął tęsknić za domem. Teraz nie miał miejsca które mógłby uważać za takowy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Nie 30 Sie 2009 - 20:18

Udałeś się w stronę swojej kwatery, w której czekało na ciebie kilka twoich rzeczy, między innymi zestaw kuchenny. Myśli o domu nie dawały ci spokoju, były też tam książki, między innymi autorstwa Kuchiki, ale nie miałeś na nic siły więc padłeś na łóżko.

Znowu znalazłeś w tym samym miejscu co poprzednio, szybko starałeś się odszukać istotę "lepiej żebym ja ją pierwszy zobaczył niż ona mnie" pomyślałeś. I niczym na życzenie pierwsze odwrócenie głowy wskazało ci leżącą bestię. Nie spała, miała otwarte oczy, jej ciało ruszało się od oddychania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pon 31 Sie 2009 - 20:15

Tenshi odruchowo odsunął się o kilka kroków. Ostatecznie widział stworzenie już drugi raz.. w czasie gdy był pewny że spał. Sen... w śnie nie powinno mu się stać nic strasznego. I nie stanie się, prawda? Mimo to wolał nie być w zasięgu potężnych ramion tudzież jakichkolwiek innych kawałków ciała potwora. Wziął kilka głębokich wdechów chcąc opanować nerwy i strach, a wszystko to by w ostateczności wybełkotać niepewnie pytanie - K..Kim jesteś? - niemal odruchowo skarcił się w myślach. Pytanie powinno w końcu brzmieć "czym jesteś?".
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Pon 31 Sie 2009 - 20:28

Istota jakby zawarczała, podniosła się niedbale i spojrzała żółtymi oczyma. Usłyszawszy twoje pytanie powiedziała tym samym głębokim głosem co ostatnio:
- Jestem mocą. Pradawną mocą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Wto 1 Wrz 2009 - 14:58

- Yyyyyy... w takim razie pewnie nie powinienem uwalnia cię z pradawnych łańcuchów.. prawda? - Chłopaka nieco ośmieliło to, iz zdołał wyduka pierwsze słowa. Postanowił jednak cofną się jeszcze o dwa kroki, i by w pogotowiu w razie gdyby unik miał okazać się niezwykle przydatnym wyjściem ratującym jego życie. Co prawda był to sen... chyba był to sen... no w każdym razie ostrożności nigdy nie jest za wiele gdy rozmawia się z "pradawna mocą" wyglądająca jak wielka bestia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Wto 1 Wrz 2009 - 17:05

Bestia szarpnęła się w twoją stronę, ale przetrzymały ją łańcuchy:
- Marny człowieczku! Te łańcuchy to twój strach, nie zerwiesz ich swoimi wątłymi rękoma. Gdy będziesz gotów łańcuchy same opadną, a ja ci użyczę mocy.

Bestia zawarczała groźnie:
- Odejdź, nie jesteś gotów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Wto 8 Wrz 2009 - 10:23

- Yyyy... - Tenshiemu nie trzeba było powtarza. Zamierzał odejść tak szybko jak tylko było to możliwe. Dla tego też bardziej adekwatnym słowem było - uciec. Teraz dopiero doceniał rolę, jaką w jego życiu odgrywał strach. Zwykle twierdził iż jest jedynie utrudnieniem, ale skoro stanowił łańcuchy dla tego monstrum, to Tenshi powinien zacząć bardziej o niego dba. W końcu nikt by nie chciał żeby coś takiego wydostało się na świat... prawda?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Wto 8 Wrz 2009 - 19:45

Zacząłeś biec w nieznanym sobie kierunku, jak najdalej od bestii. Nie wiesz ile przebiegłeś, ale zaczęło cię palić w nogach i płucach, co cię trochę zaniepokoiło, bo byłeś przekonany, że to sen...

promienie słońca wybudziły się z koszmarnego snu. Obudziłeś się w swoim pokoiku, o dziwo całkiem wypoczęty<uzupełnij rei do końca>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rezydencja Kuchikich   Today at 19:45

Powrót do góry Go down

Rezydencja Kuchikich
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2