IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Kaede Sayuri

Go down 
AutorWiadomość
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Kaede Sayuri   2009-07-19, 13:51

Dane osobowe
Imię: Kaede
Nazwisko: Sayuri
Profesja: Człowiek
Płeć: Kobieta
Wiek: 16 lat
Waga: 57 kg
Wzrost: 1.70m
Wygląd: http://img20.imageshack.us/img20/8828/sakurau.jpg
Charakter: Jako że w wadach jest podane "Rozdwojenie jaźni" podam charakter aktualnie dominującej osobowości oraz przyczajonej. Zacznę od tej pierwszej.
Kaede jest osobą raczej skrytą. Nie ucieka od ludzi, ale nie lubi angażować się w jakieś projekty czy dołączać do jakiś bardzie zorganizowanych grup. Ale jeżeli już w jakiejś jest, to odruchowo zarządza ich członkami, gdyż uważa że akurat do tego to ona się nadaje. Posiada też kiepską samoocenę, i do wszystkiego co robi podchodzi krytycznie... i nie tylko. Do całego świata podchodzi krytycznie i z dystansem, uważając że dla niej brakuje perspektyw na przyszłość. I jeszcze jedno... skryta, nie znaczy że nie gadatliwa. Tylko tematy rozmów mogą być średnio wysokich lotów, gdyż o bardziej osobistych chyba tylko z sobą by rozmawiała, co przy jej, powiedzmy sobie szczerze, chorobie, jest dosyć prawdopodobne. Co by tu jeszcze dodać... nie lubi korzystać z pomocy gdy nie jest ona niezbędna. Głównie z tego powodu że nie chce robić sobie długów. Dlatego nie gardzi tymczasową współpracą, gdy są obopólne korzyści dla niej, i dla osoby z którą współpracuje. Ogólna aura postaci - normalna, acz skrywająca dużą dozę smutku i niezdecydowania.
Za to druga osobowość... to stara Kaede z czasów dzieciństwa, która w gruncie rzeczy jest przeciwieństwem tej aktualnej. Energiczna, szczera, skora do bezinteresownej pomocy. Bardzo lubi się bawić i wygłupiać, przez co ląduje niekiedy w dziwnych miejscach. Ale na komisariacie jeszcze nie wylądowała... jeszcze. Bardzo lubi ruch... oraz klocki. Jej ulubionymi przedmiotami które z nich układa to różne dziwne stwory i pojazdy jeżdżące. Gdy jest okazja do tego by zrobić coś razem - korzysta z niej. W końcu w kupie raźniej. Ponadto... robi użytek z uroku osobistego, a przynajmniej się stara, gdyż czasem nie potrafi powstrzymać swojej energii. Entuzjastycznie podchodzi do życia, uważając że cały świat stoi przed nią otworem. Nie lubi sukienek, acz uważa że bywają one przydatne w kontaktach z chłopakami, gdy ma sie do nich jakąś sprawę. No i to tyle

Historia: Kaede urodziła się w rodzinie szczebla średnio-wysokiego. Ojciec pracował w firmie telekomunikacyjnej na wysokim stanowisku, matka zajmowała się domem. Mimo iż pozycja ojca wymagała od niego dużych poświęceń jeżeli chodzi o swoje życie prywatne, starczyło mu czasu by zająć się swoją małżonką na tyle, by zaszła w ciążę, i urodziła mu wymarzonego, ślicznego chłopczyka, jego "następce". Przynajmniej taką miał nadzieje, która okazała się płonna. Kobieta urodziła córeczkę, którą nazwali Kaede.
Ojciec był zawiedziony tym że urodziła się córka, dlatego też nie poświęcał jej zbyt dużo uwagi. Wychowaniem zajęła się więc matka oraz... sama Kaede. Matka, możliwe że dlatego że czuła się nieco winna temu że jej mąż nie otrzymał syna. W jaki sposób mu to rekompensowała? Nakierowywała zainteresowania córki na bardziej... chłopięce zabawy. Piłka nożna, samochody, i takie tam. Miast lalek kupowała jej resoraki, a i nawet kolory, czy to jej pokoju, czy to zabawek czy ubranek miała bardziej... chłopięce, bo niebieskie. Dziewczynka nie protestowała. Sama, jako dziecko bystre zauważyła, że ojciec jakoś milszym okiem patrzy na nią gdy bawi się klockami lub gra z chłopakami z podwórka. Lecz z tym był problem... nigdy nie dorównywała sprawnością chłopcom. Dlaczego? Była strasznie chorowita... co rusz łapało ją jakieś przeziębienie, grypa, a nawet dosyć ciężkie zapalenie płuc. Jednak nie poddawała się. Natura obdarzyła ją paroma atutami. Po pierwsze, szybko uczyła się nowych rzeczy, co pomagało jej zrozumieć sprawy które dla zwykłych dziewczynek w jej wieku były nieciekawe i dziwne. Chodziło tu głównie o samochody. Jak to działa, jak tamto, jak siamto... ona w wieku 12 lat umiała już naprawiać samochody, gdyż miała kumpla który miał ojca mechanika. Następną rzeczą był dobry zmysł taktyczny. Nawet jak nie grała, to robiła za trenera na boisku który mówił jak piłkarze powinni grać. No i trzecia rzecz, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z płcią przeciwną. Miała w sobie, nawet w spodenkach i koszulce dużo uroku osobistego, który ułatwiał jej wkręcenie się do drużyny szkolnej, mimo iż dobrej kondycji nie miała. Starała się ze wszystkich sił dorównać chłopcom w ich zachowaniach, przez co stała się, mimo jej niedoskonałości fizycznych, energiczną i pewną siebie osobą, dzięki czemu zyskała zainteresowanie ojca... do pewnego momentu, a tak dokładniej gdy miała jakieś 12 lat, coś się wydarzyło. Otóż, kiedy Kaede ciężko pracowała na uznanie ojca, on sam tez nie próżnował. Możliwe że dzięki tym samym cechom, bystrości, umiejętności zarządzania, i możliwe, a może przede wszystkim dzięki powodzeniu u kobiet (Acz tutaj brakuje informacji) dostał do zarządzania jedną z filii firmy... w Europie. Chcąc nie chcąc, przeniósł się sam do Europy, zostawiając matkę z 12 letnią dziewczynką na miejscu. Co prawda utrzymywał z nimi kontakt czy to telefoniczny czy to przez internet, oraz przysyłał pieniądze... ale... to nie było zdecydowanie to samo, zwłaszcza że kontaktował się z nimi jeszcze rzadziej niż przedtem. A i dziewczyna straciła powód, dla którego miała by się starać w tym, czym zajmowała się dotychczas przez całe swoje życie... to było tuż przed zakończeniem podstawówki.
Gdy poszła do gimnazjum była już inną osobą. stonowaną, nieangażująca się w życie społeczne (Zaczęła nosić sukienki!). Na zewnątrz zdecydowanie się wyciszyła, ale w środku nie wiedziała kompletnie co ze sobą zrobić. Z nudów zaczęła rysować... o dziwo szło jej to całkiem dobrze. Potem przeszła na malarstwo... może to dzięki jej zręcznym palcom, które zresztą tez się przydawały wcześniej przy pracach nad silnikiem, ale wreszcie znalazła sobie zajęcie. Ale gdy nie miała pomysłu, natchnienia, czy jej się nie chciało po prostu tego robić, to ciągle nie wiedziała co ze sobą zrobić. W wieku lat 13 zapisała się na kurs pierwszej pomocy. Przeszła go bez najmniejszego problemu. Wcześniej przez jej choroby sama zainteresowała się medycyną, gdyż chciała wiedzieć dlaczego choruje. A kiedy nadarzyła się okazja by nauczyć się podstaw ratowania ludzi, skorzystała z niej... jednak po tym, znowu najczęściej była sam na sam z sobą, co jej się nie podobało... gdyż... coś jej mówiło by zrobiła to, lub to, czy tamto... przypominało to kłótnie. Az w końcu dochodziło do tego że... w jednej chwili była w swoim domu. W następnej - w jakim barze. Raz siedziała w parku, potem budziła się gdzieś na imprezie. Zaczęła obawiać się samej siebie, co nie poprawiało wcale jej sytuacji. I wtedy znalazła kolejne zajęcie... komputer. Tam nie musiała się przejmować tymi wszystkimi problemami. Na forach mogła rozmawiać z innymi ludźmi, na chatach się powygłupiać, a prawdziwy boom przyszedł dopiero wtedy, gdy zaczęła grac w gry online... zwłaszcza MMORPG. Jej zdolności przywódcze i kreatywny umysł był tan ceniony i przydatny, przez co jej plan dnia był dosyć monotonny - wstaje, je śniadanie, idzie do szkoły, jakoś odrabia lekcje, gra do późnych godzin. No i... częściowo ograniczało to zaniki pamięci. Ceną za to było mocne pogorszenie się wzroku, przez co musiała nosić okulary bądź soczewki... ale nic nie jest za darmo. Jednak, co z jej urokiem osobistym? Ano... został. I jeszcze się polepszył, gdyż należała do osób urodziwych, acz chuderlawych z natury. Dziewczyna do tego nie je zbyt dużo, więc jej waga... na razie jest w normie. Ale gdyby tak schudła jeszcze parę kilo, to wystąpiła by u niej niedowaga. I tak egzystuje... dzień w dzień... robiąc ciągle to samo... jedynie dziury w pamięci stanowią jakieś urozmaicenie... czasami ma wrażenie... że nie jest sama... że coś w niej siedzi... taka... druga ja.

Statystyki
Siła: 4 (5 -1k)
Szybkość: 5
Zręczność: 7 (5 +2k)
Wytrzymałość: 4 (5 -1k)
Inteligencja: 15 (5 +10)
Psychika: 7 (5 +1 +1p)
Reiatsu: 9 (5 +1 +3r)
Kontrola Reiatsu: 8 (5 +1 +2p)

k - Punkty z płci
p - punkty dodatkowe z profesji
r - punkty dodatkowe z profesji do reiatsu
bez literki - punkty standardowe (13, 10 podstawowych, 3 za każde 5 lat)
5 na początku - punkty bazowe
Umiejętności:

Artysta (Malarstwo/rysownictwo, w sumie podobne rzeczy)
Pojętność
Medycyna
Retoryka
Urodzony lider
Mechanik
Nadzwyczajna Uroda

Wady:

Rozdwojenie Jaźni
Słaby wzrok
Chorowity
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kaede Sayuri   2009-07-19, 14:19

Wiec od początku

Charakter - ładnie opisany

Historia - bardzo ładna i realna

Ummm nie bierzesz umiejętności ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Kaede Sayuri   2009-07-19, 14:21

Umiejętności:

Artysta (Malarstwo/rysownictwo, w sumie podobne rzeczy)
Pojętność
Medycyna
Retoryka
Urodzony lider
Mechanik
Nadzwyczajna Uroda

Ummm... umiejętności jak widzisz są. Tuż pod statystykami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys


avatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Kaede Sayuri   2009-07-19, 14:26

Znaczy chodzi mi o to

"Ludzie mogą posiadać umiejętności związane z kontrolą czasu/przestrzeni/rzeczywistości.
Ludzie otrzymują pewną umiejętność. Początkowo ma ona charakter jedynie ofensywny, bądź tylko defensywny. Gracz dostaje odpowiednio:"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Kaede Sayuri   2009-07-19, 14:30

Aha... myślałem że to MG przyznaje. Zatem, mogę sobie sam wybrać, tia? Spoko, już się robi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Kaede Sayuri   2009-07-19, 14:36

AKCEPT

Bardzo mi się podoba, mam małe ale do "medycyny" -według mnie Twoja postać może się znać na niej, może udzielać pierwszej pomocy jak to wynika z historii ale mam nadzieję, że nie bedzie miała w głowie wykonywania operacji czy czegoś podobnego bo to bez studiów medycznych raczej nie przejdzie ;-)
charakter - bardzo ladnie rozpisany, historia również według mnie nie ma niedociągnięć, statystyki również wydają się w porządku.

Jeśli chcesz, mogę Ci poprowadzić (polecam zaznajomić się z zasadami panującymi u mnie, link w podpisie) a wtedy dogadamy się odnośnie Twojej umiejętności rasowej.

Pozdrawiam
Vario
Powrót do góry Go down
Ekkusuavatar

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Kaede Sayuri   2009-07-19, 15:00

Spoko, wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Raczej nie otrzymała w pakiecie promocyjnym studiów z medycyny ; p.
I bardzo chętnie, będę wdzięczny za prowadzenie, z twojego opisu wynika że nie będzie aż tak łatwo, co akurat mnie cieszy... bo będzie ciekawie ^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Kaede Sayuri   

Powrót do góry Go down
 
Kaede Sayuri
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog