IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Oddział X - Oficerowie (Narcyz)

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Oddział X - Oficerowie (Narcyz)   2009-07-22, 14:04

W przypadku tutejszych postaci najpierw podane jest IMIĘ, a potem NAZWISKO!

Kapitan:
Tamami AsaharaWygląd:
Tamami Asahara jest niską drobną kobietą wyglądającą raczej śmiesznie przy swoim poruczniku. Jej 152cm w porównaniu z ponad 2 metrowym, umięśnionym wojownikiem tworzą komiczne wrażenie. Pomimo tego iż Pani Kapitan zjada ogromne ilości pokarmu, wciąż zachowuje szczupłą sylwetkę. Jej twarz zwykle zdobi miły, spokojny uśmiech. Pani Kapitan X oddziału zwykła ubierać się w typowy mundur i kapitańskie Haori. Wielu uważa iż zwyczajnie nie ma czasu by kupić sobie jakiekolwiek inne stroje.

Charakter:
Tamami należy do tych shinigami, którzy stronią od przemocy. Zawsze stara się wyjść z opresji nie zadając nikomu ran czy to fizycznych, czy psychicznych. Dla tego też często ubolewa nad tym, iż podczas buntów w żaden sposób nie można uspokoić rebeliantów słowami. Pani kapitan jest niezwykle czuła na ludzką krzywdę w związku z czym zawsze żałuje, gdy którykolwiek z jej ludzi zostanie ranny albo zginie podczas walki. Pomimo wewnętrznego ubolewania nad niepotrzebna przemocą otaczającą ją, Tamami ukazuje wszystkim stoicki spokój i miły uśmiech. Jeszcze nikt nigdy nie widział jej złej. Wielu mówi iż dzieje się tak dal tego, że przed nieprzyjemnymi sytuacjami chroni ją Kapitan VIII dywizji. Obie kobiety traktują się wzajemnie jak siostry. Kapitan X oddziału jest raczej pracowita, i sumiennie wypełnia wszelakie zadania do niej należące. Pomimo tego iż często zdaje się być strachliwa i nieporadna, jest świetna w podejmowaniu decyzji w trudnych warunkach, a gdy już przyjdzie do walki, doskonale sobie radzi. Jest prawdziwą mistrzynią bakkodou. Na zebraniach kapitanów zajmuje głównie funkcję rozjemcy, i stara się utrzymać dobre stosunki pomiędzy wszystkimi oddziałami. Naiwnie wierzy w dobro ukryte w każdym. Tamami jest niezwykle lubiana przez cały swój oddział, w dużym stopniu ze względu na swoje umiejętności kulinarne. Zwykła przygotować wspaniałe wyżerki dla żołnierzy którzy powracali z trudnych zadań.

Zanpakutou: [szukaj w dziale mg/shinigami/zanpaktou NPC]

Porucznik:
Hiroshi EnkoiWygląd:
Hiroshi jest jednym z najlepszych ludzi w oddziale X. Od zawsze miał ku temu warunki w postaci wzrostu sięgającego 2 metrów, oraz potężnej budowie. Całość w połączeniu z raczej groźną miną zapewnia mu bezpieczeństwo podczas patroli. Często zdarza mu się iż, podczas gdy akurat przechadza się niebezpiecznymi dzielnicami, bandyci wyskakują z kryjówki z bronią, a następnie uciekają widząc że trafili na kogoś jego rozmiarów. Zwykłą odznakę porucznika przewiązuje na długiej, białej płachcie będącej pamiątką po swoim ojcu, dawnym kapitanie oddziału XI. Wielu buntowników kojarzy to Haori, (gdyż materiał to właśnie dawny płaszcz kapitana) i tym bardziej obawia się konfrontacji.

Charakter:
Hiroshi jest raczej gburowaty i mrukliwy. Niemal nic nie mówi, a gdy coś mówi to zwykle narzeka. W jego słowach zazwyczaj więcej można znaleźć przekleństw niż znaków przestankowych. Mimo to większość członków z oddziału na swój sposób go lubi. Zapewne dla tego iż integruje się z podwładnymi pojawiając się na wszelakich imprezach, i wypijając niebotyczne wręcz ilości alkoholu. Nikt jeszcze nie pokonał go w pojedynku na picie. Nigdy nawet nie stracił jasności myślenia. Jako porucznik zwykle ceniony jest za swoja stanowczość działania, oraz doskonałe umiejętności myślenia taktycznego. Po mimo tego iż jest amagiczny, a jego zanpakutou nie pomaga w unieruchamianiu, świetnie spełnia swoją rolę uspokajając buntowników samym wyglądem i sposobem bycia. Specjalnie ubiera się odpowiednio, wypracował minę, fryzurę oraz sposób mówienia a nawet chodzenia, by straszyć innych. Niewielu buntowników jest na tyle odważnych, by stawić mu czoła. Hiroshi bardzo ceni sobie swoich podwładnych, i zna niemal każdego z nich. To właśnie w oddziale X znajduje się większość jego przyjaciół.

Zanpakutou: [szukaj w dziale mg/shinigami/zanpaktou NPC]

VI oficer:
Hasegawa Muraita

Wygląd: ~~~

Charakter: ~~~

IX Oficer:
Chiyo Katsu

Wygląd: ~~~

Charakter: ~~~

X oficer:
Toshiko Iwase

Wygląd: ~~~

Charakter: ~~~

XI oficer:
Masahide Honshi

Wygląd: ~~~

Charakter: ~~~

XVIII oficer:
Takahashi Kido

Wygląd: ~~~

Charakter: ~~~
Powrót do góry Go down
 
Oddział X - Oficerowie (Narcyz)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: NPC Publiczni :: Dusze (Shinigami i Vaizard)-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Free blog