IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Oddział I - Oficerowie (Chryzantema)

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Oddział I - Oficerowie (Chryzantema)   2009-07-22, 19:07

Kapitan:
Kiyonaga Honami

Spoiler:
 

Wygląd:
Kiyonaga jest wysokim na 178 cm shinigami o brązowych, spokojnych i niezykle bystrych oczach. Za czasów swojej młodości był dosyć potężnie zbudowany, pozostałości krzepkiej postury zostały mu do teraz. Siwa zadbana broda i włosy sprawiają, że w jakiś sposób może by kojarzony z starym mędrcem. Zwykł ubiera się standardowo jak na Shinigami – czarne kimono, oraz spodnie tworzące z nim komplet, białe obi,  kapitański płaszcz 1 oddziału. Nogi jego skrywają białe tabi, no i siadały. Swoją sporą jak na standardy katanę nosi w twardej pochwie w kolorze dosyć spokojnego odcieniu pomarańczu. Katana przewieszona jest na plecach i podtrzymywana na skórnej uprzęży.
Charakter:
Pod spokojem i opanowaniem głównodowodzącego kryje się niezwykle silny charakter, nie lubi, gdy ktoś mu się przeciwstawia. Gdy tak się zdarza staje się niezwykle surowy i bezwzględny, w takim wypadku nawet gdyby na drodze stał jego przyjaciel, musiałby się liczy z konsekwencjami.
Nie jedna jego decyzja była kontrowersyjna, jednak zawsze działał dla dobra całego SS.
Naczelny Kapitan nie jest pozbawiony słabości... Największą jest płeć piękna, którą Kiyonaga ubóstwia. Krążą nieprawdziwe plotki o tym, iż otacza się kobietami (swoimi dwiema kobietami porucznikami), nie ze względu na ich umiejętności, a wygląd.
Kolejną słabostką generała są słodycze, od których to nie raz już go zęby bolały.

Zanpakutou: [szukaj w dziale mg/shinigami/zanpaktou NPC]

Porucznik:
Hikari AamiiWygląd:
Porucznik jest drobną niską kobietą (153 cm wzrostu). Jej ciemne oczy zdają się być wyjątkowo chłodne, zaś spojrzenie pełne jest surowości. Brązowe włosy kobiety są zwykle dokładnie wyczesane i związane dwa koki po przeciwnych stronach głowy.
Jej mimika dzieli się na dwa główne rodzaje: irytacja i powaga, innych uczuć jej twarz zwykła nie wyrażać.. Odziana jest w standardowy uniform shinigami, i nie nosi żadnych dodatków ani żadnej biżuterii, przez co jej wygląd nabiera dodatkowej surowości.
Charakter:
Hikari jest niezwykle zdyscyplinowana. Na pierwszy rzut oka wydaje się być chłodna i niemal nie posiadać emocji... Jest to błąd. Kobietę często opanowuje płomienna wściekłość głownie spowodowana przez uwagi na temat jej niskiego wzrostu, oraz zachowanie Kapitana dowodzącego bądź drugiej Pani porucznik.
Hikari nosi z dumą przydomek mistrzyni w kidou, i za każdym razem, gdy ktoś temu przeczy, jest gotowa pokazać z niezwykłym zapałem, że nie ma racji...
Kobieta prawdo podobnie nie jest powiązana z nikim żadnymi zażylszymi kontaktami, niemniej zdaje się dobrze rozumieć z Kapitan VIII oddziału, powód jest dosyć prosty, Pani Porucznik Hikari lubi być o wszystkim dobrze poinformowana, zaś Kapitan VIII posiada wiele bieżących, ciekawych informacji.

Zanpakutou: [szukaj w dziale mg/shinigami/zanpaktou NPC]

III oficer:
Yusuke NokogiriWygląd:
Druga Pani porucznik jest wysoką na 172 cm, szczupłą kobietą o charakterystycznych dla rodu Haruguchi z którego pochodzi, złotych oczach, i surowych rysach twarzy. Skóra owej kobiety jest blado biała, dzieje się tak za sprawą tego iż ma ona „uczulenie na słońce”, mianowicie od dziecka promienie parzyły jej skórę, miast opalenizny postawiały zaczerwienienia, dlatego też prócz uniformu Shinigami zwykła nosić czarny płaszcz z głębokim kapturem. Włosy jej są kruczoczarne, co tworzy silny kontrast z jej skórą, zwykła je czesać w gruby warkocz, z wplecioną weń złotawą wstążką. Jak na standardy wyglądu dla kobiet można powiedzieć że jest niezwykle ładna...
Charakter:
Yusuke już nawet ze swojej postawy sprawia wrażanie kobiety aroganckiej, świadczy o tym na przykład wzrok pełen pogardy. Nie zwykła okazywać żadnych pozytywnych uczuć, jest chłodna, nie mówi dużo, chodź łatwo można stwierdzić, że język to ma dosyć cięty... Jest osobą raczej skrytą, wymaga wiele od wszystkich (od siebie też).
Pani Nokogiri jest szefową kurierów, niosących wiadomości wyższej rangi, jak że zwykle sama często nosi wiadomości musi wykazać się skrytością i tajemniczością, w końcu nie było by dobrze gdyby jakaś tajna informacja wyszła na jaw.
Zadania:
Formalnie Druga Pani porucznik opiekuje się pododdziałem „pocztowym” niemniej cały ów pododdział jest swoistą przykrywką, oczywiście roznoszą wiadomości, są też jednak oddziałem egzekutorów, do którego przyjmowani są tylko wyjątkowo silni shinigami.
Pomijając samych członków owego pododdziału u jego istnieniu wie tylko kapitan generał, który nadzoruje jego działanie.

Zanpaktou: [szukaj w dziale mg/shinigami/zanpaktou NPC][/b][/b]
Powrót do góry Go down
 
Oddział I - Oficerowie (Chryzantema)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: NPC Publiczni :: Dusze (Shinigami i Vaizard)-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create your own blog