IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Nobozaku Sougito

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Nobozaku Sougito   Sob 25 Lip 2009 - 18:41

Imię: Nobozaku
Nazwisko: Sougito

Profesja: Shinigami
Waga: 75 kg
Wzrost: 186 cm

Wygląd:

Charakter: Nobozaku jest osobą przykładającą się do tego co robi jak najlepiej potrafi oraz nie poddającą się, również jest małomówny i skryty. Bardzo lubi słuchać innych. Jest osobą bardzo zamyśloną lecz zawsze stara się myśleć logicznie. Interesuje go otaczający go świat. Nie lubi ludzi ociągających się z wykonaniem czegoś. Stara się zawsze ocenić siły rywala i porównać ze swoimi lecz często podczas walki górę u niego biorą emocję i porywa się na rywali, z którymi ma małe szanse. Nie lekceważy nikogo kto go prosi o pomóc. Gdy sam jest w potrzebie nie cierpi prosić o pomoc. Prosi o nią tylko w bardzo ważnych sprawach. Chce się jak najszybciej rozwijać i czuję potrzebę bycia we wszystkim co raz lepszym. Mało kiedy zaprzyjaźnia się z kimś, ale jak już to robi to z osobą według niego godną zaufania.

Ekwipunek:Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami

Historia: Nobozaku urodził się 20 lat temu w jednej z najbardziej biednych dzielnic Rukongai. Jego poród był bardzo ciężki dla jego matki Kasumi i ledwo co go przeżył. Ojciec Ibiki ,który odbierał jego poród z powodu braku czasu na szukanie lekarza lub kogoś kto na tym się zna powiedział, że przetrwanie Nobozaku to jest coś niezwykłego i znak, że w przyszłości będzie kimś wielkim. Wierzył w to cały czas. Z zawodu był cieślą, matka zaś była bezrobotna. Ich syn Nobozaku od małego był chowany na dobrego człowieka i rodzice chcieli ukryć przed nim wszystkie zło, które istniało na świecie . Było tak pewnie dlatego, że był jedynakiem i bali się bardzo o niego. Mimo, że byli młodzi nigdy nie starali się o drugie dziecko z powodu problemów zdrowotnych jego matki. Mały Nobozaku był świadkiem rodzinnej tragedii już w wieku 3 lat kiedy to jego i dwie sąsiednie dzielnicy Rukongai zaatakowały Hollowy, których pojawienie się tam jest owiane tajemnicą do dziś. Wtedy to jego matka została zaatakowana przez Pustego i przemieniona przez niego w jedną z nich. Po tym nie panowała nad sobą i o mal co nie zabiła swojego męża. W porę jednak przybył jeden z shinigami i szybko się rozprawił z nią i kilkoma innymi pustymi. Po tej tragedii życie małego Nobozaku zmieniło się. Nie było już tak radosne i mimo, że jeszcze prawie nic nie rozumiał to czuł to. Ojciec harował jeszcze ciężej co dawało nie wiele większe zarobki niż kiedyś. Minął rok i Nobozaku zaczynał uczyć się mówić. Szło mu to bardzo dobrze jak na jego czteroletni wiek. Ci co go znali mówili, że będzie bardzo inteligentną osobą. W wieku pięciu lat mówił już dobrze i świat bardzo go interesował. Ojciec jednak był po stracie żony niechętny do rozmów. Sporo o wszystkim powiedział mu sąsiad, który był już starą duszą. Powiedział mu, że po za Rukongai w Soul Society istnieje o wiele lepsze życie w Seiretei. Jednak by się tam dostać trzeba być shinigami. Chłopiec powoli pojmował świat i już jako sześciolatek chciał wiedzieć co raz więcej o shinigami przez sen, który się u niego często powtarzał. Opowiadał on o tym jak wysoki shinigami walczy z Hollowami. Był to ten sam bóg śmierci, który zabił jego matkę. Gdy dowiedział się o akademii szkoleniu dusz na shinigami chciał do niej jak najszybciej wstąpić. Drugą rzeczą, która go tak interesowała była strata jego matki. Chciał wiedzieć o niej jak najwięcej i to jak ją stracił. Dowiedział się dość sporo lecz przyczyny jej śmierci nikt mu nie chciał zdradzić lub pytana osoba jej nie znała. Znane to było po za ojcem Ibikim jego siostrze Anzu i koledze po fachu Hiashi'emu. Co do pójścia do akademii ojciec się nie zgadzał mimo, że Nobozaku trenował się w walce sam jak najlepiej tylko potrafił. Zgodził się dopiero rok później za namową swojej siostry. Po za staruszkiem to ona wiele mu opowiadała. No i stało się. Nobozaku został zapisany mimo młodego wieku do Akademii Shinigami. Wszyscy jego nauczyciele uważali go za bardzo zdolnego. Odkąd do niej wstąpił to jej poświęcał jak najwięcej czasu. Chciał ją ukończyć z jak najlepszymi wynikami. Jego moce powoli były uwalniane. Co do teorii to nauczyciel dawał mu dodatkowe lekcje, bo dzięki ciągłej nauce i talentu do niej był sporo do przodu przed rówieśnikami. Z praktykę już nie było tak wyśmienicie. Tu był zwykłym średniakiem choć starał się jak najlepiej potrafił. Po 3 latach nauki w akademii wiedział już wszystko co powinien, a moce były bardzo bliskie uwolnienia. Uwolnił jednak dopiero za rok w wieku jedenastu lat podczas jednej z walk treningowych. Wszyscy mówili, że będzie podczas walki dobrym strategiem, a nad siłą musi jeszcze popracować. Z własnej woli postanowił szkolić się na shinigami jeszcze dwa lata by być jak najlepiej przygotowanym do tej roli. Jednym z ważniejszych wydarzeń w tym czasie dla niego był mały turniej w akademii w którym był jednym z faworytów. Startowało w nim 32 kandydatów na shinigami, a walki przebiegały systemem pucharowym. W pierwszej rundzie odniósł błyskawiczne zwycięstwo jednak w drugiej trafił na inny talent akademii - Kai'a Jigoku. Po długim boju pokonał go lecz miał mało sił na następną rundę. Po kilkunastu minutowym odpoczynku przyszedł czas na trzecią rundę. W niej zmierzył się z osobą trochę słabszą od Kaia, ale z powodu ran odniesionych w poprzedniej walce i zmęczeniu przegrał. Mimo to wielu go chwaliło. On jednak czuł, że mógł zajść dalej.Pod koniec drugiego dodatkowego roku jak 10 lat temu znów z niewyjaśnionych przyczyn kilka Hollowów pojawiło się w Rukongai. Tym razem w okolicach akademii. Nobozaku chcąc udowodnić swoje zdolności postanowił pokonać ich. Wiedział jednak, że sam nie da rady więc w raz z Kai'em i innym dobrym kandydatem na Shinigami koleżanką z klasy Mariką wyruszył na podbój Pustych. Było ich mniej jak ostatnio bo jedynie 4. Cała trójka miała już wcześniej uwolnione moce i niedługo wstępować do, którejś z trzynastu dywyzji obronnych. Dla całej trójki to była trudna walka. Ci puści byli dla nich nadzwyczajnie trudni do pokonania. Nobozaku nie mógł się do końca skupić walce. Walczył z Pystumi po raz pierwszy. Czuł gdy były bardzo blisko niego strach lecz ciągle starał się go pokonać. Wreszcie tego dokonał. Jednak samo przełamanie strachu nie dawało sukcesu. Walka pomiędzy nim, a jednym z Hollowów była dla niego bardzo wyczerpująca. Z trudem uporał się z nim,a Kai i Marika z dwoma innymi. Został jeszcze jeden. Ten był najtrudniejszy do pokonania. Po kilku minutach cała trójka nie miała już siły, a Hollow jako swoją ofiarę wybrał Marikę. Jednak za nim było po niej pojawił się sensei tej trójki Asuko Kawatari i pokonał Hollow'a po czym ochrzanił wyczerpaną trójkę za to, że sami rzucili się na pustych. Powiedział, że nie potrafią ocenić swoich sił i miejsca w szeregach przez co mogą popsuć niejedną misję zgładzenia pustych więc zrezygnował, żeby oświadczyć iż są gotowi być shinigami. Kai i Marika byli zrozpaczeni, a jednak dla Nobozaku nie było to aż tak straszne. Cała trójka postanowiła trenować razem by kiedyś wrócić do akademii i pokazać, że są już gotowi zostać shinigami. Trenowali wspólnie całe 6 lat. Podczas tego czasu spotkali osobę, która znała się na Hadou i Bakudou. Był to właśnie owy staruszek, którego w młodości wiernym słuchaczem był Nobozaku. Miał on na imię Biso. Nauka zaklęć szła najłatwiej Nobozaku. Podczas niej Biso obserwował szczególnie Nobozaku i martwił się, że chłopak kiedyś się dowie rzeczy przez, którą znienawidzi shinigami. Marika też nie była daleko za nim w tyle, ale za to Kai stawiał wyłącznie na siłę fizyczną.
Starzec Biso nauczył Nobozaku trzech zaklęć: dwóch Hadou, oraz jednego Bakudou. Opanował je do perfekcji. Były to nr.4 Hadou Byakurai, Hadou nr.8 Sendo oraz Bakudou nr.18 Mokuhon. W wieku 19 lat zakończyła się nauka całej trójki u Biso. Podziękowali mu za nią i postanowili wrócić do akademii. Uczynili też tak. Sensei zauważył ,że ich umiejętności znacznie wzrosły, ale i tak zostawił ich w akademii jeszcze na jeden rok. Dla Nobozaku był on jedynie powtórzeniem i gdy wreszcie się Nobozaku pożegnał się z sensei'em i powrócił na ostatnią noc do domu. Ojciec pokazywał sztucznie zadowolenie sukcesem syna gdyż nienawidził Shinigami za to, że zabili jego żonę. Czuł, że ojciec nie cierpi bogów śmierci tylko nie wiedział za co. Nobozaku dziś położył się wcześniej spać, bo od jutra zaczyna się jego przygoda jako prawdziwego shinigami.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI

Atrybuty:
Siła: 5 +1 [płeć]+ 1 [rasa] = 7
Szybkość: 5 +1 [własne] +2 [rasa] = 8
Zręczność: 5 -2 [płeć] +4 [własne] = 7
Wytrzymałość: 5 +1 [płeć] +1 [własne] +1 [zamiast umiejętności] = 8
Inteligencja: 5 + 1 [za wadę] +3 [rasa]= 9
Psychika: 5 +5 [własne] -3 [rasa]= 7
Reiatsu: 5 +1 [własne] +1 [rasa] = 7
Kontrola Reiatsu: 5 +2 [własne] = 7

OGÓLNE

Udźwig: 70 kg
Prędkość(śr.): 8 km/h
Prędkość(max.): 26 km/h

Techniki
Magia:
Poznane Hadou: 4.Byakurai,8.Sando
Poznane Bakudou: 18.Mokuhon

Umiejętności: Podstawy Samoobrony,
Wady: Wrażliwość na Alkohol

Ostatnio zmieniony przez Nobozaku dnia Pon 27 Lip 2009 - 14:30, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Sob 25 Lip 2009 - 19:00

Źle stawiasz przecinki :P.

Powinno być tak: Blablabla, że
A nie: Blablabla ,że

Oprócz tego prędkość(śr.) powinieneś mieć chyba 8 ;P.
Mechanicznie wszystko wygląda w porządku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Sob 25 Lip 2009 - 19:57

Poprawione z prędkością ,a co do przecinków to mój stary nawyk ,ale postaram się z czasem to naprawić
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Sob 25 Lip 2009 - 20:21

Cytat :
Poprawione z prędkością ,a co do przecinków to mój stary nawyk ,ale postaram się z czasem to naprawić
Jakoś nie widzę...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Sob 25 Lip 2009 - 20:34

Ehh, widzisz jak trudno zmienić przyzwyczajenie, ale myślę, że to aż taki ważny błąd nie jest
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Sob 25 Lip 2009 - 20:48

Miałem podobny problem. Do niedawna (gdzieś miesiąc temu) nawias pisałem bez spacji przed nim.

Przykład: Blablabla(blabla) zamiast blablabla (blablabla).
Może i takie drobiazgi to nic, ale jeśli kiedyś napiszesz tak do kogoś ważnego e-mail, napiszesz jakiś formularz na komputerze - na pewno będą z tym problemy, oducz się tego, to nie takie trudne (wystarczy parę razy na siłę zwrócić na to uwagę, potem sam będziesz zauważał).

Na razie popraw wszędzie przecinki w historii, najlepiej wrzucając ją do wordpada i używając opcji "ZAMIEŃ"
Z: <spacja>,
na: ,<spacja>
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Sob 25 Lip 2009 - 23:19

Hm hm...

Od początku

Charakter jest raczej biedny, prawie nic nie wiadomo o twojej postaci

historia - Ma kilka zwrotów akcji ale nie powaliła mnie, może dlatego że sama nie przepadam za "małymi geniuszami", bo trochę już takich kart widziałam, ale cóż to mogę tylko powiedzieć, za własne "upodobania" nie będę nikogo uwalać.

Czepie się wiec innego ;p Niby dokładniej opisałeś jego pierwsze lata, ale miło by było jak byś opisał fragment historii bardziej szczegółowo, aby można było zobaczyć jak w danej sytuacji twoja postać dokładniej się zachowa - od taka mała podpowiedź dla mg który będzie cie prowadził

A i czekam na poprawienie znaków interpunkcyjnych, z przyzwyczajenia lepiej się czata, jak stawiane są one normalnie.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Nie 26 Lip 2009 - 6:26

poprawione
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Nie 26 Lip 2009 - 17:27

Staty w porządku

Historia dla mnie OK choć ze mnie marny pisarz

Masz u mnie TAK

Poczekajmy co powiedzą inni MG
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Pon 27 Lip 2009 - 12:10

Ode mnie też masz akcepta, moim zdaniem wszystko jest w porządku^^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Pon 27 Lip 2009 - 12:22

Okej mi już pasuje, akceptuje Ci

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Pon 27 Lip 2009 - 14:00

No dobra... Sprawdziłem.

B)Wygląd - również w porządku, do ava się nie przyczepię.

C)Charakter - postać ma charakter konstruktywny. Jest solidna, pracowita, nie stara się omijać przeszkód, tylko je pokonywać. Na co dzień ciekawska, często zamyślona, ale jednak twardo stąpająca po ziemi. Jednakże w stresie emocje biorą górę. Poprzez ogólne zainteresowanie światem chce się rozwijać, ciągle posuwać naprzód, nigdy nie zatrzymywać. Sama dla siebie chce udowodnić sobie, że jest samodzielna. Jeśli może to pomaga innym, ale sama postać rezygnuje z pomocy innych. Postać jest samowystarczalna, nie potrzebuje zbyt wielu przyjaciół: "Friend to all is a friend to none" - wybiera tych najbardziej wartościowych.

Podsumowałem to, ponieważ... choć jest opis charakteru i jest w miarę zrozumiały, to i tak bym zmienił jego ogólną formę. Posty wyżej zwrócono uwagę na przecinki. Niewielki szkopuł, ale jest do poprawki. Gdzieniegdzie występują powtórzenia. Gdzieniegdzie urwałbym dłuższe zdania, np.,
Cytat :

Nobozaku jest osobą przykładającą się do tego co robi jak najlepiej potrafi, Nie poddającą się ,ale również małomówną i skrytą,ale za to bardzo lubi słuchać innych.
gdyż się zrodził mały chaos. "Nie poddającą się" bym wrzucił do pierwszego zdania i tutaj zrobił przerwę, gdzie bym zaczął drugie: "Skryty i małomówny, ale za to lubiący słuchać innych".
Ogólnie - przeredagować. Możesz użyć mojego opisu, tzn. podsumowania, aby sobie pomóc.

D)Ekwipunek - ok.

E)Historia - ujdzie, ale mam podobne uwagi co do charakteru - przecinki, gdzieniegdzie zmienić formę zdania.

F)Statystyki - w porządku.

G)Techniki, umiejętności, itp. - nie mam żadnych pytań, czyli jest ok.

AKCEPTACJA
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Wto 28 Lip 2009 - 8:35

Dobra, jak chcesz mogę zostać Twoim MG^^
Ja tak to załóż sobie już domek w Soul Society--->Seireitei--->Tereny Mieszkalne
Zgłoś się do mnie na gg to omówimy wszystkie szczegóły:)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nobozaku Sougito   Today at 7:51

Powrót do góry Go down

Nobozaku Sougito
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1