IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Oddział XI - Oficerowie (Krwawnik)

Go down 
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Oddział XI - Oficerowie (Krwawnik)   2009-07-27, 16:25

Kapitan:
Morihiro Ichimonji

Wygląd:
Morihiro jest mężczyzną średniego wzrostu (około 175cm) oraz dość lekkiej budowy (dokładnie 68kg) o jasnej cerze i czarnych, krótko przystrzyżonych włosach. Ubiera się na modłę europejskiej szlachty z dawnych lat- jedwabne koszule z koronkowymi mankietami, surduty, żaboty, wysokie buty jeździeckie z najlepszej skóry oraz nieodłączna, czarna jak noc pochwa na miecz zdobiona złotymi motywami winorośli. Nikt tak na dobrą sprawę nie wie skąd u niego zamiłowanie do tego typu dziwacznych ubrań ale niewielu ma ochotę głośno skrytykować oryginalny styl kapitana Ichimonji.

Charakter:
Wielu shinigami uważa, iż Morihiro jest osobą niezwykle spokojną i opanowaną. Niewielu miało okazję zobaczyć go zestresowanego, choć chodzą słuchy, iż mimo wszystko czasami się denerwuje, co można łatwo rozpoznać po charakterystycznym pstrykaniu w palce. Kolejną charakterystyczną cechą Morihiro są staromodne maniery, z których bardzo rzadko rezygnuje. Zawsze przepuszcza damy w drzwiach, prawie nigdy nie krzyczy, do nikogo nie zwraca się po imieniu miast tego stosując formy grzecznościowe. Kapitan 11 oddziału nie ma przyjaciół ani nawet dobrych znajomych i całe swoje otoczenie trzyma na delikatny, bardzo umiejętnie skrywany dystans. Wielu Shinigami widząc tego spokojnego, dobrze wychowanego osobnika dziwi się, iż został on kapitanem oddziału słynącego z waleczności i nieokrzesania. Budzi to wieczne rozbawienie wśród tych członków „jedenastki”, którzy mieli przyjemność walczyć u boku swego dowódcy podczas najcięższych starć. Wiedzą oni bowiem, iż na polu bitwy Ichimonji zmienia się w istnego demona destrukcji pragnącego jedynie anihilacji kolejnych przeciwników, splamieniu okolicy jak największą ilością ich krwi oraz ogólnym sianiem spustoszenia. Najbardziej przerażający jest jednak fakt, iż Morichiro nie wystarczy zwyczajne zabicie kogoś...on musi to zrobić „pięknie i artystycznie”, co w tym wypadku ogranicza się do zadania śmiertelnej, acz nie powodującej natychmiastowego zgonu rany a potem bawieniu się z powoli umierającą ofiarą tak, by wyciągnąć z walki jak najwięcej sadystycznej przyjemności. Taka śmierć jest oczywiście zarezerwowana dla wrogów nieco silniejszych, nie dla „płotek” ginących od byle pchnięcia. Nawet wojowników oddziału 11 jest też w stanie przerazić widok ich kapitana skąpanego w posoce stojącego po środku pola walki i spokojnie ocierającego bladą skórę chusteczką. Niewielu wie też, iż Ichimonji serdecznie gardzi Kendo na rzecz sztuki szermierczej, która bardziej pasuje do jego stylu walki.

Zanpakutou.: [szukaj w dziale mg/shinigami/zanpaktou NPC]

Porucznik:
Jun Hatoyama

Spoiler:
 

Wygląd:
Jun jest wysokim (około 190cm wzrostu), barczystym mężczyznom o długich czarnych włosach, krzaczastych brwiach, ogorzałej cerze i wiecznie wykrzywionych w niemiłym grymasie wargach. Pod kimonem kryje robiące wrażenie umięśnienie będące świadectwem jednej z jego najbardziej rzucających się w oczy umiejętności- niesamowitej siły. Ma wielkie jak bochny chleba łapska o krótkich palcach, o których mawia się, iż potrafią przebić nawet maskę hollowa. Jun nie przywiązuje specjalnej wagi do ubioru nosząc najzwyklejsze kimono shinigami przyozdobione jedynie znakiem informującym o piastowanej przez niego randze.

Charakter:
Hatoyama sprawia wrażenie wiecznie ponurego milczka i samotnika. Większość czasu spędza katując swe ciało kolejnymi forsownymi treningami, takimi jak bicie pięściami w żarzące się węgle, podnoszenie naprawdę potwornych ciężarów czy wielokilometrowe biegi wytrzymałościowe. Jeśli akurat nie trenuje to najłatwiej jest go znaleźć na łonie natury, gdzie zwykł przesiadywać nieruchomo wpatrzony w niebo. Wojownicy oddziału jedenastego nigdy nie przeszkadzają Jun'owi, chyba że akurat mają jakiś bardzo ważny powód. Sam porucznik nie zwykł natomiast wydawać jakiś specjalnie zawiłych i skomplikowanych rozkazów. Mruknięte "Zniszczyć Hollow w takim a takim miejscu" musi wystarczyć. Mimo wszystko cieszy się on jednak wielkim szacunkiem podwładnych, przede wszystkim ze względu na swe niesamowite zdolności bojowe. Podczas bitwy Jun w milczącym skupieniu rozrywa przeciwników na strzępy swymi powolnymi ale niesamowicie silnymi ciosami gołych łapsk niezwykle rzadko korzystając przy tym z pomocy miecza. Taki styl walki przysporzył mu przezwiska używanego wśród szeregowców znacznie ciężej niż jego zwyczajne imię. Nazywają go oni po prostu "Oni" sądząc, iż w jeśli chodzi o krzepę w niczym nie ustępuje on legendarnym ludożerczym olbrzymom z legend.

Zanpakutou: [szukaj w dziale mg/shinigami/zanpaktou NPC]


Dowódca Piątej Grupy Uderzeniowej:
Czwarty Oficer XI Oddziału Obronnego:

Masu EguchiWygląd:
Czwarty oficer jedenastki jest średniego wzrostu, i dość potężnej muskulatury. Ta cecha dodatkowo eksponowana jest przez jego strój. Nosi on bowiem kimono całkowicie pozbawione rękawów. Dodatkowo miejsce, w którym powinny one być, jest porwane, jak by tą modyfikację do stroju wprowadził sam, w bardzo prosty sposób. Postrzępione są również doły nogawek. Krótkie, przystrzyżone na wojskową modłę włosy oraz opaska na lewym oku, nie zakrywająca całkowicie szerokie blizny, sprawiają iż robi wrażenie gburowatego, wojskowego generała. Do tego stereotypu nie pasuje jedynie radosny uśmiech, który niemal zawsze gości na twarzy dowódcy piątej grupy uderzeniowej.

Charakter:
Masu jest człowiekiem wesołym i zadowolonym ze swojego życia. Jego ulubionymi zajęciami jest bowiem walka, oraz picie sake. Obie rzeczy są dla niego dostępne w odpowiedniej ilości tak długo jak jest w szeregach jedenastki. Dla tego też piąty oficer niemal ciągle rubasznie rechocze i żartuje. Masu przez wielu nazywany jest „sensei”, przede wszystkim dla tego, iż zwykł on przyjmować do swojej grupy uderzeniowej świeżo upieczonych członków oddziału jedenastego. Pomaga im zrozumieć zasady rządzące oddziałem, i przyzwyczaić do trudów misji, na które wszyscy członkowie jedenastki będą natykać się w trakcie trwania swojej kariery. Jako jedyny oficer ma prawo osobistego doboru zadań wykonywanych przez piątą grupę uderzeniową, dla tego też jego oddzialik zajmuje się najróżniejszymi typami zadań. Masu zawsze stara się by jego podopieczni pracowali bez bezpośredniej jego pomocy. W ten sposób bowiem najszybciej rosną w siłę.

Zanpakutou: [szukaj w dziale mg/shinigami/zanpaktou NPC]


Zastępca dowódcy piątej grupy uderzeniowej:
Szósty oficer XI Oddziału Obronnego:

Kaz IrieWygląd: ~~~

Charakter: ~~~

Historia: ~~~

Szeregowiec piątej grupy uderzeniowej:
Eiko IsekiWygląd:
Eiko zdaje się nie pasować do oddziału XI z wielu różnych powodów. Jednym z nich jest jej wygląd. Dziewczyna wygląda bardzo młodo, a do tego jest niska i bardzo drobna. Wygląda wręcz jak by silniejszy wiatr był w stanie nabić jej siniaka. Swoje długie, czarne włosy zwykła związywać w dwa warkocze, których końce ozdabia metalowymi pierścieniami. Ubiera się w najzwyklejszy mundur shinigami nie zdobiąc go zwykle w żaden specjalny sposób. Swoje zanpakutou nosi za pasem najpewniej starając się w żaden sposób nie wyróżniać. Oczywiście efekt nie jest najlepszy, gdyż niemal każdy z Jedenastki stara się wyglądać tak by od razu rzucać się w oczy.

Charakter:
Nie tylko wygląd różni Eiko od reszty oddziału jedenastego. Dziewczyna nie zachowuje się bowiem w typowy dla innych członków i członkiń swojego oddziału sposób. Nie chodzi tu tylko o to iż stroni od wszelakiego alkoholu, je niezwykle małe posiłki i niemal fanatycznie trzyma się zasad etykiety. Największą różnicą jest fakt, iż dziewczyna zdaje się być niezwykle strachliwa. Jąka się w kontakcie z niemal każdym, zdaje się wstydzić dosłownie wszystkich. Unika kontaktu wzrokowego i czerwieni się gdy tylko ktoś, choćby przypadkiem, spojrzy jej w oczy. Mimo tych wszystkich cech Eiko jednak dostała się do jedenastki kończąc jedynie przyspieszony kurs w akademii, a to dla tego iż uwielbia walczyć. Niewielu ją o to podejrzewa, jednak prawdą jest iż jedynie w trakcie prawdziwych potyczek czuje się wolna i niczym nie skrępowana. Jest tak zapewne dla tego, iż Eiko nie umie tak naprawdę nic innego. Walcząc czuje się więc równie dobra jak inni, choć w rzeczywistości jest lepsza od większości.

Historia:
Eiko urodziła się w jednym z najbogatszych okręgów Rukongai. Jej rodzice prowadzili nieźle prosperującą knajpkę. Nie mogła więc narzekać na brak pokarmu czy wody. Mimo to jej życie nie było usłane różami. Szybko okazało się iż dziewczynka pozbawiona jest jakichkolwiek talentów. Nie potrafiła wykonać nawet najprostszych prac przeznaczonych dla kobiet. Przy zmywaniu tłukła naczynia, próby szycia kończyły się zszywaniem w całość obu stron rękawa, zaś wszelakie instrumenty były szybko niszczone w jej dłoniach. Cała okolica naśmiewała się z Eiko przez bardzo długi czas, zaś rodzina odsuwała na bok, wstydząc się za nią. Tak oto dziewczyna została by pewnie zupełnie zapomniana i odstawiona n margines, gdyby nie pewne, zwykle niefortunne wydarzenie. Gdy Eiko miała 12 lat do knajpy jej rodziców przybył pewien agresywny gość. Mężczyzna, patrząc po wyglądzie zewnętrznym, pochodził z dalekich okręgów Rukongai. Nosił na sobie bowiem jedynie poszarpaną koszul, jego włosy były zaś w kompletnym nieładzie. Ów „gość” próbował zastraszyć ojca Eiko przy pomocy noża, i w tedy też dziewczyna po raz pierwszy zdecydowała się walczyć. Złapała w dłonie gałąź, i dzięki właśnie temu odnalazła swój prawdziwy talent – walkę. Ze względu na takie właśnie wrodzone zdolności, została wysłana do akademii shinigami. Ciężko pracowała by zdać egzamin wstępny, i ostatecznie udało jej się. Pomimo braków w wielu dziedzinach, Eiko ukończyła szkolenie w trybie przyspieszonym. Jej wrodzone umiejętności walki wzbudziły bowiem zainteresowanie oddziału jedenastego. Służy w nim od niedawna, jednak ma nadzieję iż zdoła zagrzać to miejsce jak najdłużej. W końcu wreszcie znalazła miejsce dla ciebie.

Zanpakutou: [szukaj w dziale mg/shinigami/zanpaktou NPC]

XX oficer:
Fukuzawa Seiichi (nazwisko; imię)

Wygląd:
Wzrost nieco powyżej przeciętnej, średnia budowa ciała. Kasztanowe włosy starannie przycina i modeluje w samurajski kucyk. W brązowych oczach czai się nieustępliwość i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów. Nosi standardowe shihakushou bez żadnych dodatków. Zanpakutou również nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Charakter:
Seiichi nie ma wybitnego talentu, ale jest za to bardzo pracowity. Ciężkimi treningami stara się zrekompensować brak tej iskierki, która czyni, ze wszystko przychodzi łatwiej. Jest świadom tego ograniczenia. Wie, ze nie ma co liczyć na range kapitana, a i porucznik raczej jest poza jego zasięgiem. Mimo to wkłada dużo zaangażowania w służbę, by osiągnąć tyle ile zdoła, by spoglądając w przeszłość moc z czystym sumieniem powiedzieć, ze to nie lenistwo i własne zaniedbania sprawiły, ze nie dotarł dalej. Dzięki temu jest silniejszy od niejednego posiadającego większe predyspozycje, ale mniej samozaparcia. Udało mu się osiągnąć pierwszy stopień oficerski, z czego jest bardzo dumny. Żywiołowy i starający się udowodnić swoja przydatność w dywizji.
Powrót do góry Go down
 
Oddział XI - Oficerowie (Krwawnik)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: NPC Publiczni :: Dusze (Shinigami i Vaizard)-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Free blog