IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Enrique Kepasa [Shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 17:45

DANE

Imię: Enrique Ciekawostka: wolałbym żeby moje imię nie było odmieniane tylko używane jako nazwa własna
Nazwisko: Kepasa takwięc w rozmowie nie będzie zwrotów typu : ,,Enriqu" czy ,,Enriq" To jest po prostu
Profesja: Shinigami "Enrique Kepasa" i brzmi : ,,Kogo widziałeś?" ,,Enrique Kepasa" a nie ,,Enriqa Kepasę"
Waga: 78 kg
Wzrost: 192 cm
Ekwipunek:Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami
Pieniądze: 500 Ryo.

Wygląd:

Brunet, krótkie, lekko falowane, gęste włosy, jasnozielone oczy, krzaczaste brwi, postawna postura, przeciętna tężyzna fizyczna, szczupły, średniej urody, lekko brązowa cera, pełne usta, kształtne uszy, zazwyczaj brak zarostu, dość duży, prosty nos, duże dłonie, silnie owłosione nogi, duże stopy ( roz. 46)

Charakter:

Zawsze pojawia się tam, gdzie coś się dzieje, zazwyczaj stając się główną przyczyną konfliktów, zwłaszcza po alkoholu, co nie jest trudne zważywszy, że stan upojenia uzyskuje przez samo wejście do miejsca spożycia, lubi burdy i walenie po pysku, choć sam nieraz oberwał. Nie posiada uprzedzeń odnośnie koloru skóry, płci, religii czy pochodzenia, wszystkich traktuje zgodnie z tym jacy są, a nie kim są. Uważa on, że kobiety i mężczyźni są równi. Bardzo otwarty na zawieranie nowych znajomości i starający się pielęgnować te już zawarte. Jego przyjemne usposobienie, pomimo srogiego wyglądu, pozwala na zjednywanie ludzi, którzy mają z nim doczynienia. Nie potrafi zachować jasności umysłu w towarzystwie pięknych kobiet, zazwyczaj mówiąc jakieś głupstwo. Widząc ptaki popada w panikę na oślep wymachując rękami, wygląda to dość żałośnie, lecz twierdzi on, że ,,prawdziwy mężczyzna" nie wstydzi się swoich słabości. Posiada dostateczne poczucie humoru, w każdym razie wie kiedy ktoś opowiada żart i się z niego śmiać czy też kiedy ktoś z niego żartuje. Lubi dzieci i chciałby w przyszłości kilka spłodzić. Nigdy nie odmawia pomocy i wspomaga każdego kto jej potrzebuje. Posiada liczne hobby takie jak: pływanie, spanie i jedzenie. Jego ulubione powiedzenia to : ,,Hmm?" ,,Mhm?" ,,Eee..."

Historia:

Enrique nie pamięta nic ze swojego pobytu na Ziemi. Jednakże, życie w Rukongai wspomina z niesamowitą szczegółowością.
Wychowywał się samotnie, żebrząc i kradnąc, nie zna swoich rodziców i nie wiem nic o swoim rodzeństwie, toteż nie mając dobrych wzorców nie posiada rozwiniętej ogłady wobec kobiet.

Jako mały chłopiec wyróżniał się zawziętością i często zakładał się o cokolwiek. W wieku 6 lat załorzył się, że wejdzie na najwyższe drzewo w okolicy, dokonał tego, jednak kiedy znajdował się na samym szczycie, poślizgnął się na odchodach ptaków (stąd fobia -.-) ,stracił równowagę i spadł z wysokości 4 metrów na ostry kamień, zarabiając pokaźną bliznę w wiadomym miejscu i zyskując nagrodę z zakładu - 2 ryżowe ciasteczka. Wypadek spowodował u niego kilku dniową śpiączkę. Hałas, który był tym spowodowany zainteresował człowieka, który opatrzył mu ranę. Kiedy obudził się w domostwie nieznanego dobroczyńcy, nie było właściciela. Znużony dużym ubytkiem krwi, leżał pragnąc poznać swojego wybawcę. Kiedy właścicel wrócił, poznali się lepiej, a zauroczony zaradnością chłopca człowiek, przygarnął go i traktował jak własnego syna. Mieszkali razem przez kolejne 5 lat, podczas których Enrique pomagał swojemu przybranemu ojcu we wszystkim starając się spłacić dług wdzięczności. Razem ze swoim przybranym ojcem załorzyli mały bar, gdzie gromadzili się pobliscy mieszkańcy. Brak kobiet w okolicy (nie pytajcie mnie czemu żadnych nie było, taki okres akurat) spowodował, że Enrique nie wiedział jak zachowywać się w towarzystwie kobiet. Nie chorował często, a jego przeziębienia kończyły się znacznie szybciej niż u innych.

Pewnego dnia, strudzony i przede wszystkim wygłodniały, shinigami zawitał do ich baru. Był on (shinigami, nie barek) dość charakterystyczny ze względu na kolor swoich włosów. Mianowicie były one ciemnoniebieskie .
Jako 11-letni już chłopiec został zauważony przez shinigamiego o niebieskich włosach, który stwierdził u niego dobre predyspozycje do bycia jednym z nich, shinigami przekazał swoją rekomendację gdzie trzeba i wkrótce Enrique został zaproszony do Akademii.

Enrique bardzo się podekscytował i po względnie krótkim pożegnaniu ze swoim opiekunem, czym prędzej udał się do Akademii.
Na miejscu czekał już na niego zapoznany shinigami o niebieskich włosach, który od tej pory zajął się chłopcem i zaprowadził go do grupy weryfikującej. Tam Enrique musiał udowodnić, że potrafi wydobyć z siebie reiatsu, a także, iż posiada dobrą kondycję, wytrzymałość i niemałą siłę. Egzamin wytrzymałościowy polegający na biegu dookoła kamienia przez 10 min nie sprawił mu problemu, czego nie można powiedzieć o wyzwalaniu reiatsu. Krótko mówiąc wyglądało to tak, że chłopak stał w miejscu i pod wpływem wysiłku oraz skupienia zmieniał kolor z jasno beżowego na ceglastoczerwony, podczas gdy na skroniach wychodziły mu żyły. Wreszcie po przeszło 20 min udało mu się wyzwolić zadowalające komisję reiatsu i mógł udać się na odpoczynek. Czekał jakąś godzinę, podczas której denerwował się czy mimo mizernych prób uda mu się dostać do Akademii. Po godzinie został wezwany na ogłoszenie werdyktu. Komisja wyglądała srogo, ale uśmiech puszczony mu ukradkiem przez niebieskowłosego dał znać, że poszło dobrze. Został przyjęty do Akademii i dostał 2 dni wolnego na przeniesienie rzeczy z domu do kwater. Mieszkał w pokoju z dwoma innymi studentami, którzy z racji starszego wieku, znęcali się nad nim. Już pierwszego dnia został zamknięty w latrynie i przez to spóźnił się na zajęcia, czym zasłużył sobie na bicie bambusem po plecach. Poprzysiągł sobie stać się wystarczająco dobrym, aby zyskać szacunek i uznanie zarówno innych studentów, jak i nauczycieli. Jednak przez kolejne 2 lata był gnębiony przez swoich współlokatorów i nabawił się opinii spóźnialskiego. Znalazł jednak w tym dobrą stronę, robiąc zakupy za kolegów i sprzątając po nich, jednocześnie ćwiczył i nabierał siły. Największe problemy sprawiały mu zajęcia z używania magii, natomiast jego zdecydowanym faworytem były zajęcia z walki mieczem i przerwy.

Na 4 roku był już na tyle dobry, że został wytypowany do treningu na pustych w terenie. Miało się to odbyć pod opieką mistrza fechtunku i kilku starszych studentów. Wszystko przebiegało sprawnie, a Enrique, który lekko się zagalopował, dokonał niebywałego czynu, bowiem sam pokonał pustego, czym zasłużył na uznanie reszty grupy. Jego nieprzeciętna siła budziła zainteresowanie nauczycieli i zainteresowanie innych studentów. Dzięki temu miał już łatwiej, a nauczyciele przymykali oko na niedociągnięcia w postaci kiepskiej kontroli reiatsu czy dziwnej fobii wobec ptaków. Podczas pobytu w Akademii poznał kilka osób, jednak ich wcześniejszy przydział do dywizji spowodował długą rozłąkę. Ze względu na trudności z nauką spędził w Akademii prawie 9 lat podczas których pływał, biegał, ćwiczył z obciążeniem, uczył się czytać i pisać, nabierał ogłady, poznawał zasady zachowania się przy stole i rytuał parzenia herbaty, jednak nigdy nie wspinał się na drzewa, wciąż pamiętając o swojej przygodzie w dzieciństwie. Tutaj też spróbował po raz pierwszy alkoholu i nie był w stanie wyrobić sobie mocnej głowy. Płeć piękna trzymała się z daleka ze względu na jego słabość do kobiet.

Na egzaminy końcowe zjawił się punktualnie czym zaskoczył wszystkich. Stres wywołany tak ważnym wydarzeniem niezmiernie mu przeszkadzał, jednak udało mu się opanować ducha i wykonać wszystkie zadania prawidłowo.
Akademię ukończył bez żadnych rewelacji i tu zaczęła się jego przygoda...

STATYSTYKI

Atrybuty:

Siła: 5+1(płeć)+1(profesja)+2(własne)+1(zamiast umiejętności)+2(za wadę Pies na baby )=11
Szybkość: 5+2(profesja)+2(własne)=9
Zręczność: 5-2(płeć)+2(premia profesji)+2(własne)=7
Wytrzymałość: 5+1(płeć)+2(własne)+2(za wady Stara rana i Wrażliwość na Alkohol)=10
Inteligencja: 5
Psychika: 5-3(profesja)=2
Reiatsu: 5+1(profesja)+1(własne)+2(wiek)=9
Kontrola Reiatsu: 5+1(własne)+2(wiek)=8

OGÓLNE

Udźwig: 110kg
Prędkość(śr.): 9 km/h
Prędkość(max.): 28 km/h

Techniki

Magia:
Poznane Hadou: #9 - Genkotsu
Poznane Bakudou:

Umiejętności:

Żądza krwi
Regeneracja [za wadę Fobia, uaktywni się kiedy osiągnę wymagania)

Wady:

Fobia - Ptaki
Pies na baby
Stara rana - lewy pośladek, rana przebiega na ukos pośladka, długość rany 20 cm.
Wrażliwość na Alkohol

Ostatnio zmieniony przez Rysiex dnia Sro 29 Lip 2009 - 21:11, w całości zmieniany 24 razy
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 17:52

NEGATYW:
- Imię... sorry, co to ma być? Nazwisko nie lepsze, wiesz co to znaczy Gomenasai?
- Historia... wysil się trochę, popracuj wyobraźnią.
- Stara rana na pośladku... i co to za wada ma być, twojego tyłka nikt nie ogląda, resztę wad także nie uwzględniłeś w historii, a POWINIENEŚ.

Statsy to nie moja dziedzina, ogólnie karta do niczego się nie nadaje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 18:10

(jezuu jako ściślak nie lubię czytać bezsensownych kart...)

- Imię - eeeee ? Poproszę nowe
- Charakter - za dużo to ja się o twojej postaci nie dowiedziałam...
- Histora - cienkoooo. Nie wiem ile lat był twój koleś na ziemi ale 19 lat opisanych już w SS jest w sposób niezwykle biedny, oczywiście pomijając fakt że fabularnie to on nie robił niemal nic to jeszcze osobiście wymagam opisu wad i zalet - skąd, po co i jak.

Z tego co pamiętam fobia nie obejmuje jednego rodzaju stworzeń tylko np wszystkie.. W tym wypadku powinny być to wszystkie owady - w końcu rzadko się je spotyka. Kolejna sprawa, wymagam abyś opisał skąd ta fobia.
resztę wad i zalet też proszę zawrzeć w historii..

Kolejna sprawa to raczej moja rada... Wada schizofrenia to jest naprawdę, ogromne UTRUDNIENIE w końcu to choroba psychiczna i to poważna...

Staty są w porządku

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 18:13

Ekhm... od razu z negatywem, najpierw podziel się konstruktywną opinią.
Gomenasai znaczy ,,przepraszam", ,,proszę o wybaczenie" - o ile się nie mylę
Moje imię nie ma tu dużo do znaczenia, tak mnie nazwali rodzice.
Nie jest tak łatwo napisać dobrą historię żeby każdemu dogodzić.
Może i nie ogląda (w końcu jestem w kimonie -.-) ale rana gdzieś musi być, a umieszczanie jej na torsie nie jest rozsądne z uwagi na łatwość zranienia, więc przepraszam ale musi tam być. Schizofrenię usunęłem, wrażliwość na alkohol ująłem, na fobię nic ci nie poradzę bo już się z tym urodziłem, nie spotkałem się z sytuację żeby ktoś się jej nabawił.

Wiadomo że ją jeszcze będę zmieniał, po prostu już mi poszło raz napięcie jak pisałem i chciałem mieć jakiś punkt odniesienia.

Edit
Już pojawiła się geneza fobii, nic lepszego nie wymyślę, to nie jest horror Alfreda H.
Oczywiście historia się jeszcze rozwinie, nie musicie mi akceptować pierwszego dnia.

Edit
Nie lubię spamu, moglibyście też zmieniać posty na zasadzie editu, choć równiedobrze może tak zostać, widać co nowego mi sugerujecie
Zmieniłem imię i nazwisko wedle życzenia
To ma być w końcu rana czy ułomność?

Ostatnio zmieniony przez rysiex dnia Pon 27 Lip 2009 - 18:34, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 18:26

Cytat :
Moje imię nie ma tu dużo do znaczenia, tak mnie nazwali rodzice.
Rysiexx? Proszę cię, zmień to: Richard, Ricard, Ricardo, Ryszard, ale nie Rysiexx - to brzmi jak nick dla dziecko neo. Nazwisko zresztą też jest yyy Ryszard Przepraszam? Może Arigato albo Ohayo.

Schizofrenii nie nabawia się od uderzenia w głowę, w ogóle twoje wyjaśnienia są co najmniej trywialne i cała historia. w.n. alkohol i tak zapomniałeś uwzględnić.

NEGATYW NADAL. Może wpierw popatrz na inne karty postaci, które dostały akcepta. Nikt cię tutaj z tym nie przepuści.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 18:27

Co do starej rany - posiadanie jej na tyłku jest trochę mało poważne, ponieważ na tyłku żadko zdarzają się głębokie, groźne dla życia rany, a tym właśnie jest ta wada. Skoro jednak ktoś ciął Cię mieczem głęboko na 30 cm prawie przecinając jelita i rozwalając jakimś cudem kość ogonową albo coś - okej, ale licz się z tym, że kopniak w tyłek sprawi, iż będziesz miał otwartą ranę pośladka, którą ktoś będzie Ci musiał opatrzyć.

Nazwiska nie będę się czepiał, ale przy przedstawianiu się każdy będzie myślał, że go przepraszasz za to jak się nazywasz xD.

Oprócz tego - jeśli chcesz mieć 25 lat, to się bardziej wysil. Na razie możesz mieć 10-15.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 18:42

Później wejdę na dłużej, to walnę konkretny opis co i jak.

Metryczka - imię i nazwisko -> śmieszne zestawienie, ale nie będę się czepiał. "Ryszard Przepraszalski", itp. Niech będzie. Któryś z rodziców miał fantazję.

Wygląd - brak konkretnego opisu, ale na podstawie wypisanych cech wyglądu można sobie w pełni wyobrazić postać. Nice.

Charakter - uwzględniono niektóre wady, ogólnie w porządku. Trapi mnie tylko ostatnie zdanie. O co chodzi z tymi "ptakami"? Czy mam to rozumieć jako "interes"? xD

Historia - uboga. Wdrapując się na drzewo mógłbym podsunąć pomysł z ulem, którego mieszkańcy dość dotkliwie pokąsali/pożądlili bohatera, a nie ranę na dupie i schizofrenię. Jak ranę na dupie da się jeszcze opisać, to charakter bohatera nie będzie pasował ze schizofrenią, niestety.

Tu pytanie dla wszystkich MG... czy w Soul Society żyją i istnieją zwierzęta? Mówi się, że zwierzęta nie posiadają duszy, a Soul Society to "Społeczność Dusz".^^
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 18:44

Dla mnie to jest historia na jakieś 5 lat, i to dla tego że nie można robić młodszych postaci xD

Wiem że mają ryby... i Dziki ! Skądś muszą brać mięcho...

wydaje mi się że zwierzątka są, ale cóż ja się mało znam

kamys01
kamys02

Ostatnio zmieniony przez Kamys Tsuki dnia Pon 27 Lip 2009 - 18:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 18:45

Tak, istnieją - Renji jak był mały łowił ryby, no i Ganji ujeżdża dzika.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 18:55

Spokojnie, jak już mówiłem historia mi się jeszcze rozbuduje. Póki co zmiany zaznaczam na żółto żebyście mieli ułatwione zadanie.

Schizofrenia już odpadła, a owady zmieniły się w ptaki
Pośladki zawierają dość duże naczynia krwionośne nie mówiąc o jednym z większych mięśni w którego to dostawaliśmy zastrzyki w dzieciństwie (zakładam że towarzystwo jest trochę starsze)

Edit
Hmm, jakby tu się rozpisać o pobycie w Akademii? Całe 14 lat a za bardzo tam nie ma co opisywać.

Edit
Dobra, ściąłem sobie 5 lat, będzie mniej do opisywania
Czy poza historią jeszcze mam dużo do zmienienia/dopisania?
Zauważyłem pewną prawidłowość, ludziom z urozmaiconymi graficznie opisami mniej zwracacie uwagę na długość historii, robienie wcięć, przerzucanie zdań itp. sprawia że opis zdaje się być obszerniejszy
Tak wogóle na ile lat mi starcza ta historia? Ale mówcie obiektywnie, bo komentarz ja bym ci dała 5 i to tylko dlatego że nie można mniej mnie nie satysfakcjonuje
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 19:55

Ummm.. słuchaj, ja zawsze daje sobie historie na worda i wywalam niepotrzebne entery, by dowiedzieć się jaką długość ma historia naprawdę...

Pozwól poza tym iż zapytam.. skoro historia "się jeszcze rozbuduje" to po co wrzucałeś przed takową rozbudowa? Zapewne kosztowało by cię to mniej dziwacznych domniemań dotyczących tutejszych metod oceniania.

Na oko twoja historia moim zdaniem starczy na.. no może 10 lat. Wystarczy byś zerknął na historię Kamys, i zobaczysz że osoba w wieku 20 może robić bardzo wiele. Jeśli zaś chodzi o opis akademii.. cóż można się na ten temat nieźle rozpisać. Wystarczy całość podzielić na powiedzmy 3 kawałki.

1. Pierwszy dzień w akademii - opisujesz jak przyjęli, czemu przyjęli, test wstępny, nowych znajomych, nowych wrogów, pierwsze spotkania z takowymi, nowych nauczycieli, ambicje.

2. Dalsze dni w akademii - rozwijane umiejętności, znajomi, przyjaciele, być może jakiś cel bądź idol, któremu chciał byś dorównać? jeśli poszukujesz nauczycieli jako takowych idoli spójrz w dziale NPC, albo zapytaj któregoś z MG czy nie mógł by dla Ciebie napisać nowego. Jeśli czegoś takiego potrzebujesz, nawet ja mógł bym opisać.
Całość można oprzeć na jakimś ważnym wydarzeniu, w stylu pamiętnego treningu z treningowymi pustymi albo odwiedzić kapitana V dywizji.

3. Ostatni dzień - egzaminy końcowe, przydział do oddziałów (o ile już masz), rozstanie z przyjaciółmi, ostatnie rady profesorów. Możesz spróbować zawrzeć wątek podziwu dla Kapitana V dywizji który pojawił się w odwiedziny, by zatwierdzić egzaminy, można dodać opis podejścia twojej postaci do końca pewnego etapu życia.

To oczywiście jedynie kilka propozycji. W razie gdybyś potrzebował kolejnych, cóż, możesz pytać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Pon 27 Lip 2009 - 19:59

Dzięki za podanie jakiś punktów oparcia, postaram się zawżeć twoją propozycję w swoim opisie

edit
Trochę dopisałem tym razem na czerwono, oglądając inne historię sądzę, że jest już tego minimalna, akceptowalna ilość, 825 wyrazów to ponad 3 razy więcej niż żądają na maturze z polskiego
Prawie 2 strony pisane jedenastką w wordzie
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Wto 28 Lip 2009 - 15:07

Sprawdziłam, przeczytałam i zaakceptowałam

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Wto 28 Lip 2009 - 18:29

Czyli narazie jestem na zero xD

Edit
Jaka jest różnica między kartami postaci w tym miejscu a czekającymi na MG ?
Wydaje mi się że to, to samo. Tam też wytykacie błędy
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Wto 28 Lip 2009 - 20:41

Jakbyś nie zauważył, to tam błędy BYŁY wytknięte NIM TRAFIŁY do oczekujących na MG, tam są tylko KP które uzyskały w efekcie końcowym akceptację.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Wto 28 Lip 2009 - 20:53

Mhm, czyli wszystko jest w porządku ^^, jak długo KP tam leżą i od czego to zależy?
O ile zrozumiałem z ogólnych oględzin forum to zaakceptowana KP czeka aż pojawi się MG który będzie chciał prowadzić rozgrywkę z graczem, wyjątkiem jest bodajże Deviol do którego to trzeba się osobiście zgłosić żeby przyjął gracza.
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Sro 29 Lip 2009 - 1:31

Jak długo tam leżą - to zależy od ich jakości. Ciekawe karty postaci z dobrymi graczami są raczej szybko wybierane, z kolei słabsze, graczy początkujących, niechętniej i mogą tam leżeć całkiem długo.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Sro 29 Lip 2009 - 7:39

Czyli zdaje się że rozwiązując kwestię historii postaci trafię do ,,oczekujących" i dalej to już tylko czekać na MG
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Sro 29 Lip 2009 - 16:37

Ta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Sro 29 Lip 2009 - 20:33

Po zapoznaniu się z działem Mistrzowie Gry stwierdzam, że bardzo odpowiada mi sposób oceniania i prowadzenia graczy przez Deviol'a, więc chciałbym się ubiegać o jego przewodnictwo zgodnie z wypowiedzią :
Cytat :
Nie ja wybieram graczy. To gracz ma stwierdzić czy mu się podoba MG.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   Sro 29 Lip 2009 - 21:24

Ładna deklaracja, dobra i treściwa KP, wszystko czego mi trzeba. Oświadczam, że postać gracza Rysiex trafia pod moją opiekę.

A... i bym zapomniał:

AKCEPTACJA
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Enrique Kepasa [Shinigami]   

Powrót do góry Go down

Enrique Kepasa [Shinigami]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1