IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Nobozaku Sougito

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Dom Nobozaku Sougito   Wto 28 Lip 2009 - 15:23

Wygląd z zewnątrz:
Jest to niezbyt duży parterowy dom ze ścianami otynkowanymi na biało i brązowym dachem. Przed nim znajduje się mały trawnik po którym widać, że jest dość często koszony. Przez jego środek przebiega betonowy chodnik prowadzący od furtki ze strony uliczki do domu. Dom i trawnik przed nim jest ogrodzony drewnianym, wysokim płotem. Za domem znajduje się miejsce do treningu. Czasami są tam rozstawione różne pniaki i kukły.

Wygląd wewnątrz:
Zaraz po wejściu do domu widzimy korytarz dzielący dom na pół. W pierwszych drzwiach po prawo znajduje się kuchnia. Pod oknem stoi niewielki stolik przy którym znajduje się trzy krzesła. W pomieszczeniu tym znajduje się również kuchenka, zlew i szafka. Są one ustawione pod ścianą zaraz po prawej strony od wejścia. Po lewo znajduje się wysoka szafa, która rzadko kiedy jest otwierana. Niedaleko drugiego okna znajduje się lodówka pod, którą jest mała zamrażalka. W kolejnych drzwiach po prawo znajduje się pokój w którym śpię. Jest w nim łóżko, obok, którego stoi mała szafka z drobiazgami. Na niej stoi budzik i lampka. W pokoju znajduje się również szafa z ubraniami. W pierwszych drzwiach po lewo od wejścia do domu znajduje się wejście do piwnicy w której nie znajduje się nic szczególnego. Kolejne drzwi po lewo to mała łazienka. Znajduje się tu prysznic, zlew, ubikacja i pralka. Wysoko są rozwieszone sznurki na którym wywieszam pranie. Ostatnie, trzecie drzwi po lewo to pokój w którym znajduje się duży regał na którym jest dość liczna kolekcja książek. Po za tym znajdują się kanapa i dwa fotele do kompletu. Na środku stoi ława. Wszystkie ściany w domu są pomalowane na biało.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Wto 28 Lip 2009 - 19:12

Był wieczór, usiadłeś sobie na kanapę z książką w ręku i tak czytając rozmyślałeś nad jutrzejszym dniem. Nad tym w jakim oddziale chciałbyś być i jak w nim będzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Wto 28 Lip 2009 - 20:16

Książka była dla mnie dość ciekawa. Po chwili dokończyłem ją czytać i wziąłem się za rozmyślanie do którego z oddziałów Gotei 13 dołączyć. Szczerze mówiąc wiedziałem o nich nie wiele. Jedynie to czego doczytałem się w książkach i pamiętam, że Staruszek Biso wspominał, że dywizja 12 specjalizuje się w badaniach. To może być dla mnie odpowiednie. Lubię odkrywać nowe rzeczy co jest dla mnie o wiele lepsze niż walka, którą Kai (kolega z akademii) uwielbia pond wszystko. Walką właśnie specjalizuje się oddział 11 więc wątpię bym chciał do niego dołączyć. Szczerze mówiąc jakoś nie mogę wybrać. Chętnie bym się poradził staruszka, ale jest już za późno by do niego iść. Po za tym do jakiej dywizji pasowałbym najlepiej chciałbym się dowiedzieć co ostatnie gryzie tatę i dlaczego bije z niego niechęć w stosunku do shinigami i ogólnie całego Seiretei. No, ale teraz to muszę iść spać. Chcę się wyspać. Jutro mam bardzo ważny dzień. Po tych dość długich rozmyślaniach chowam książkę na miejsce, po czym przebieram się w piżamę i kładę na swoje łóżko. Po chwili zasypiam.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sro 29 Lip 2009 - 13:56

Zasnąłeś, nic szczególnego Ci się nie śniło. Obudziły Cię pierwsze promienie słońca które powoli zalewały Twój pokój. Była godzina 6:00.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sro 29 Lip 2009 - 14:33

Przecieram oczy , spoglądam za okna po czym wstaję powoli. Po tym ubieram się też z niezbyt dużym pośpiechem gdy nagle przypomina mi się coś
Zapomniałem, dziś muszę podjąć decyzję do którego z oddziałów Gotei 13 dołączę mówię zapinając pasek od spodni. Idę do kuchni zjeść śniadanie. Jest dopiero po 6.00 więc mam jeszcze trochę czasu do namysłu . Robię sobie trzy kanapki i wstawiam wodę na herbatę po czym czekam aż się zagotuje wcześniej przyszykowując sobie kubek na nią i wkładając do niego herbatę malinową.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 30 Lip 2009 - 18:34

Gdy woda się zagotowała, wlałeś ją do kubka z herbatą. Odczekałeś z 2 minuty aż się herbata zaparzy. Usiadłeś sobie przy stole i powoli konsumowałeś swoje kanapki rozmyślając nad tym do jakich oddziału chciałbyś się dostać. Przypomniałeś sobie że najpierw trzeba złożyć podanie o przyjęcie do jakiegoś oddziału Gotei do głównego kapitana, a dopiero wtedy iść do odpowiedniego Oddziału i porozmawiać z tamtejszym kapitanem o przyjęcie Ciebie do oddziału.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pią 31 Lip 2009 - 10:47

No to dziś muszę się wybrać do kapitana głównodowodzącego. pomyślałem popijając herbatą kanapki. Poszedłem do swojego pokoju i z szafki przy łóżku wziąłem długopis oraz kartkę formatu A4. Piszę podanie do 12 z 13 oddziałów Gotei 13. Mam nadzieję, że zostanę przyjęty. Ta dywizja pasuje mi najbardziej z powodu badań dzięki którym mogę dowiedzieć się sporo nowych rzeczy. One mogą w przyszłości okazać się bardzo przydatne. Po za tym myślę, że bardzo często walczyć nie będę musiał jak gdybym był w oddziale 11. Gdy skończę pisać wkładam podanie w jakoś kopertę i szczelnie ją zamykam. Odpowiednio podpisuje po czym sprzątam po śniadaniu. Jak już to wszystko skończę biorę kopertę i wybieram się do kapitana głównodowodzącego.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 3 Sie 2009 - 10:16

Posprzątałeś po śniadaniu, wziąłeś kopertę z podaniem i poszedłeś w stronę drzwi wyjściowych. Gdy już miałeś wychodzić obejrzałeś się za sobą czy aby wszystko zostawiłeś po sobie w należytym porządku (aby później Twój ojciec się do niczego nie przyczepił) po czym wyszedłeś i skierowałeś się Dywizjonu 1, w którym z pewnością spotkasz się z głównodowodzącym ponieważ jest kapitanem owego oddziału.

([Only admins are allowed to see this link])
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pią 7 Sie 2009 - 9:27

Przychodzę do domu po czym sprawdzam skrzynkę na listy czy coś do mnie nie przyszło. Jeśli nie idę za dom trochę potrenować. Na początek kopię i uderzam na zmianę w jeden z pniaków treningowym i gdy już się rozgrzeję robię jeszcze 50 pompek. Potem wyciągam mojego zanpakutou i uderzam z jego pomocą w kukły lecz nie aż tak mocno by je zniszczyć. Podczas tego myślę jak nawiązać kontakt z moim Zanpakutou i ciekawy jestem jak wygląda w formie shikai.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 9 Sie 2009 - 15:53

Trenowałeś przez całe popołudnie i w końcu zmęczony usiadłeś na ławeczce... posiedziałeś trochę i odpocząłeś... ojca nadal nie było w domu, zastanawiałeś się gdzie może być. Zaburczało Ci jednak w brzuchu, postanowiłeś coś zjeść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 9 Sie 2009 - 19:56

Dłużej nad tym nie myślałem z powodu głodu. Otarłem pot z czoła, wstałem i wszedłeś tylnym wejściem do domu wcześniej sprzątając wszystkie przyrządy do treningu w jedno miejsce. Gdy już byłem w domu skierowałem się do kuchni. W wejściu skręciłem w stronę lodówki, otworzyłem ją i sprawdziłem co jest w środku. Nie dawno robiłem zakupy przed przybyciem tu więc miałem w czym przebierać. Wybrałem sobie z zamrażalki jakieś gotowe danie, bo nie miałem ochoty nawet na robienie kanapek. Wstawiłem posiłek do mikrofalówki i czekałem aż będzie gotowy. Po kilku minutach w mikrofali zapaliło się światełko które oznaczało, że jedzenie już gotowe. Wyjąłem je i usiadłem na stole po czym ze smakiem zjadłem.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 16 Sie 2009 - 18:38

Gdy skończyłeś jeść swój posiłek postanowiłeś trochę odpocząć, pomyłeś naczynia i poszedłeś do swojego pokoju, ojca jeszcze nie było, wcześniej jeszcze wziąłeś jeszcze jakąś książkę do czytania. Gdy byłeś już u siebie, położyłeś się wygodnie na łóżku i zacząłeś ową książkę czytać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Wto 18 Sie 2009 - 7:54

Przeczytałem kilka rozdziałów i jak mnie ciekawiła czytałem ją do końca, jak wydała się nudna odłożyłem z powrotem na półkę. Po tym wstaję z łóżka i wychodzę na zewnątrz. Przed wyjściem spoglądam do kuchni czy ojciec już nie wrócił. Niezależnie od tego wychodzę. Siadam na ławce przed domem i patrzę na ulicę oraz na ludzi przemierzających ją.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Wto 18 Sie 2009 - 7:59

Książka okazała się dość nuda, i żeby nie zasnąć wstałeś i skierowałeś się przed dom. Usiadłeś na ławeczce i patrzyłeś się bezinteresownie na ludzi i gdzie nigdzie na shinigami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 20 Sie 2009 - 14:45

Znudzony i tym zajęciem po około 15 minutach wstaję z ławki po czym kieruję się do furtki. Przez nią wychodzę za ogrodzenie mojej posiadłości na ulicę i idę na spacer, który obejmuje jedynie najbliższe okolice mojego domu. Idę drogą, którą zazwyczaj ojciec wraca z pracy.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Wto 25 Sie 2009 - 15:55

Idziesz tak sobie spacerkiem, aż nagle poczułeś dość poteżne reiatsu, możliwe że nawet klasy kapitańskiej. Czułeś że owa energia zbliżała się w Twoją stronę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 27 Sie 2009 - 13:01

Po poczucie tego dziwnego uczucia odwracam się w stronę z której emanuje reiatsu po czym zaczynam się kierować tam by zobaczyć jego posiadacza. Gdy już się z nim spotkam nic nie mówiąc na początku patrzę na niego.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pią 28 Sie 2009 - 21:13

Idziesz w stronę owej energii, gdy tam dotarłeś to co zobaczyłeś zupełnie Cię zbiło z tropu. Zobaczyłeś swojego ojca który walczył z Twoim kapitanem! A te reiatsu pochodziło od Twojego ojca.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sob 29 Sie 2009 - 10:00

Obraz ten mnie bardzo zadziwił. Wiedziałem, że ojciec nie cierpi Shinigami, ale bez powodu by się nie rzucał na żadnego, a tym bardziej na takiego z rangą kapitańską. Bardziej jednak dziwne było to, że posiada tyle reiatsu. Czyżby przede mną przez tyle lat coś ukrywał?
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 30 Sie 2009 - 18:29

Widziałeś że Twój kapitan nie walczy na poważnie z Twoim ojcem.
Możesz już przestać?? Jestem trochę zajęty... Twój syn sam wybrał ten dywizjon, więc nie win mnie za to... powiedział kapitan lecz Twój ojciec jeszcze bardziej się wściekł i co raz to mocniej atakował.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 31 Sie 2009 - 7:46

Więc to o mnie chodzi. To też i ja muszę ten spór rozwiązać pomyślałem po czym podszedłem o wiele bliżej i powiedziałem do ojca
Tato, przestań. Jak ci przeszkadza, że jestem w tym dywizjonie to bij mnie, a nie rzucaj się na kapitana. i następnie złapałem go za rękę. Czułem, że nie ma żadnych szans z kapitanem.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sob 5 Wrz 2009 - 9:01

Ojciec spojrzał się na ciebie gniewnie.
Chyba se żartujesz, to jego wina bo on się na to zgodził! A teraz zejdź mi z drogi!!! powiedział ojciec po czym szarpnął swoją rękę i zaatakował kapitana uderzając swoją kataną od góry. Natomiast kapitan z łatwością odparł ten atak, nadal patrzył na Twojego ojca ze zdziwioną miną.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sob 5 Wrz 2009 - 9:22

Nie ma z nim szans, ale mimo to muszę go powstrzymać pomyślałem po czym wtrąciłem się w kolejny atak pomiędzy nich dwóch i starając się zablokować go moim Zanpakutou. Nie używałem go jeszcze nigdy, ale mam nadzieję, że uda mi się zatrzymać ten atak. Jeśli mi się uda staram się w jakiś sposób odepchnąć ojca po czym wymawiam odpowiednią inkantację do Hadou Mokuhon i używam go na moim ojcu. Jeśli się uda będzie unieruchomiony, ale problem nadal nie będzie rozwiązany. Myślę jednak, że lepiej to rozwiązać słownie niż walką.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sob 5 Wrz 2009 - 9:53

Udało Ci się wtrącić się między tym atakiem i zablokować ten atak swoim znapaktou. Użyłeś owego zaklęcia i go unieruchomiłeś. Zauwazyłeś że ojciec był wściekły tym co zrobiłeś.
Ty..ty... dlaczego jesteś przeciwko mnie?? Co?! krzyknął wściekły na Ciebie ojciec.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sob 5 Wrz 2009 - 12:12

Nie jestem za żadnym z was, ani przeciwko żadnemu. Chcę jedynie byś zrozumiał ojcze, że dołączyłem z własnej woli do dywizji 12 i nie zmienię swojego zdania w najbliższym czasie. Chcę też wiedzieć dlaczego winisz za to mojego kapitana i za co masz taką urazę do tego oddziału mówię do ojca z jako takim spokojem czekając na odpowiedź i spoglądając raz na niego, a raz na kapitana.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 6 Wrz 2009 - 8:21

Twój ojciec patrzył się na ciebie gniewnym spojrzeniem lecz milczał. Odwrócił głowę w inną stronę, najwidoczniej nie chciał się tłumaczyć.
Nie Twoja sprawa, rób co uważasz... powiedział w końcu i nie wiedząc jak Twój ojciec uwolnił się po czym schował swoją katanę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 6 Wrz 2009 - 9:27

Trochę mnie zaskakuje. Nawet nie wiedziałem, że potrafi walczyć. Spytał bym o to kapitana, bo coś czuję, że mieli już kiedyś ze sobą styczność pomyślałem po czym zrezygnowałem z dalszego wypytywania i mówię do kapitana
Przepraszam za zachowanie mojego ojca. Postaram się, by to już się nie powtórzyło
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Wto 8 Wrz 2009 - 6:16

Kapitan się uśmiechnął i powiedział:
Aaa nie przejmuj się tym... każdemu rodzicowi to się zdarza.
Po tych słowach spojrzał się na Twojego ojca, westchnął i znów zwrócił się do ciebie:
No to do zobaczenia do jutra... powiedział po czym zniknął Ci z oczu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Wto 8 Wrz 2009 - 18:17

Ja również westchnąłem po czym spojrzałem na ojca i nic nie mówiąc z powrotem skierowałeś się do domu. Szedłem dość szybko, bo szczerze mówiąc nie miałem ochoty z nim teraz rozmawiać. Gdy jestem na miejscu wchodzą do kuchni i robią sobie coś na szybko do jedzenia.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 10 Wrz 2009 - 14:47

Poszedłeś do domu kompletnie olewając swojego ojca. Gdy już doszedłeś poszedłeś szybko do kuchni coś zjeść. Gdy kończysz jeść, patrzysz na godzinę. Była już 18.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Today at 2:53

Powrót do góry Go down

Dom Nobozaku Sougito
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next