IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Nobozaku Sougito

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 10 Wrz 2009 - 20:02

Dość szybko zleciał dzisiejszy dzień pomyślałem po czym posprzątałem po posiłku i poszedłem do salonu poczytać jakąś ciekawą książkę o tematyce Zanpakutou, a jeśli takiej nie mam sięgam po pierwszą lepszą.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 27 Wrz 2009 - 11:02

Wziąłeś książkę to poczytania i rozłożyłeś się na kanapie w salonie po czym zatopiłeś się w jej czytaniu. Czekałeś też aż w końcu Twój ojciec nie wróci do domu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 27 Wrz 2009 - 11:16

Odłożyłem książkę, przetarłem oczy po czym pomyślałem
Ciekawe dlaczego jeszcze go nie ma. Może poszedł znów do kapitana albo po prostu się obraził po czym wstałem z kanapy i wyszedłem z domu. Rozejrzałem się po okolicy.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 1 Paź 2009 - 7:59

Nie musiałeś długo go szukać. Twój ojciec szedł w stronę Twojego domu, lekko zadowolony. Gdy przechodził koło ciebie powiedział tylko:
Chodź... musimy porozmawiać... powiedział spokojnie już ojciec
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 1 Paź 2009 - 18:03

Wreszcie się uspokoił i widać, że humor mu się poprawił. Może ta rozmowa będzie miała z tym coś wspólnego pomyślałem i następnie ruszyłem za ojcem niezbyt szybkim krokiem ciągle obserwując go.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 4 Paź 2009 - 10:46

Doszliście do domu... usiadł na fotelu, dopiero teraz zauważyłeś że jest zmęczony. Usiadłeś na kanapie i czekałeś aż coś powie. Ojciec zamknął oczy i się spytał:
A więc, dlaczego postanowiłeś być shinigami? I jeszcze w dodatku jesteś w takim oddziale gdzie wypadki przy pracy są bardzo częste...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 4 Paź 2009 - 15:00

Zastanowiłem się chwilę wodząc oczami po pokoju po czym odpowiedziałem ojcu
Zostałem nim, bo chcę wiedzieć jak najwięcej, a jak będę silniejszy będzie to bardziej możliwe. Po za tym nie kto inny jak Shinigami ochronił nas kilkanaście lat temu. Pamiętam jeszcze dokładnie słowa tego staruszka ze starego osiedla. A oddział wybrał ten gdyż myślę, że odpowiada moim oczekiwaniom. Szczerze mówiąc za długo nad wyborem się nie zastanawiałem i nie obchodzą mnie jakieś plotki. Nie masz się co martwić, poradzę sobie po chwili dodałem gdy coś mi się przypomniało
To może teraz mi powiesz dlaczego tak nie cierpisz Shinigami? I czułem u ciebie reiatsu, to też możesz mi wytłumaczyć?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 18 Paź 2009 - 19:17

Ojciec zamilkł i zaczął iść w stronę wyjścia. Wychodząc dodał tylko - Jesteś taki sam jak twoja matka . Po tych słowach wyszedł.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 18 Paź 2009 - 19:20

Taka odpowiedź nie satysfakcjonuje mnie za bardzo, ale przynajmniej przestał się wygłupiać pomyślałem i rozłożyłem się na kanapie. Zamknąłem oczy i myślałem o matce. Mimo, że umarła jak byłem bardzo mały to nadal dobrze pamiętam jej wygląd, ale to wszystko co o niej wiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 18 Paź 2009 - 19:23

Leżąc tak i zastanawiając się co dalej zasnąłeś.

(Opisz swój sen)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 18 Paź 2009 - 19:31

Śniłem o moim pierwszym dniu w pracy shinigami. Po tym jak wstałem dostałem powiadomienie, że mój kapitan mnie wzywa. Skierowałem się do dywizjonu dwunastego. Dotarłem tam po drodze spotykając mnóstwo shinigamich z czego każdy po tym jak się zapytałem mówił mi do której dywizji idzie. Tak się złożyło, że każdy gdzie indziej. Gdy już dotarłem na miejsce przy wejściu zobaczyłem kapitana. Przywitał się ze mną i zabrał do swojego gabinetu. Usiadł przy biurku i polecił mi zrobić to samo. Jak już to zrobiłem położył przede mną stos zapisanych kartek papieru i kazał wybrać numer 67. Kartki były ponumerowane i szybko znalazłem właściwą. Na niej była mapa terenu Rukongai, który miałbym patrolować i likwidować na tym terenie pustych. Gdy przejrzałem nr. 67 powiedział, że ma mi coś ważnego do powiedzenia o mojej matce. Ja aż wstałem ze zdumienia i czekałem co powie gdy cały świat zaczął znikać i zamieniać się w czarną nicość. Zaraz po tym obudziłem się w myślach mówiąc sobie Szkoda, że to tylko sen
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 18 Paź 2009 - 19:41

Postanowiłeś, że poszperasz w bibliotece żeby się czegoś dowiedzieć.
Pisz tu -> http://bleach.iowoi.org/akademia-shinigami-f8/biblioteka-t531.htm#28583
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Wto 20 Paź 2009 - 7:10

Wróciłeś do domu zmęczony i nie zadowolony po dzisiejszym dniu. Postanowiłeś więc odpocząć. Po czym nagle ktoś zapukał do drzwi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Wto 20 Paź 2009 - 17:35

Ehh, ciekawe kto to. Mam nadzieję, że to ktoś z 12 dywizjonu pomyślałem po czym wstałem i wolnym krokiem podszedłem do drzwi, a następnie je otworzyłem i spojrzałem kto znajduje się za nimi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sro 21 Paź 2009 - 6:20

Był tam posłaniec z 12 dywizji. Witaj jesteś Nobozaku Sougito. Odpowiedziałeś że tak po czym spytałaeś oco chodzi, a posłaniec powiedział tylko że musisz nizwłocznie udać się do kwatery dywziji 12. I tak uczyniłeś

Pisz tu -> http://bleach.iowoi.org/kwatera-dywizjonu-12-technologicznego-f30/sala-audiencyjna-t825.htm#28704
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 25 Paź 2009 - 15:21

Nie myślałem, że tak dobrze mi pójdzie. Ciekawe czy to zasługa zanpakutou czy bardziej Hadou pomyślałem i zobaczyłem taichou. Jego słowa lekko mnie zdziwiły. Wiedziałem co to jest forma shikai zanpakutou, ale nie myślałem, że do niej mi blisko. Kapitan pewnie pokaże mi swoje shikai i może coś powie jak to aktywować, bo trudno było mi się o tym dowiedzieć w rukonagai. Nawet staruszek takich rzeczy nie wiedział. Gdy dotarłem do domu przekąsiłem coś po czym zobaczyłem, która jest godzina.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 25 Paź 2009 - 16:49

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 5 Lis 2009 - 15:23

Ehh, szkoda, że nie był prawdziwy. Od początku czułem, że jakoś za łatwo idzie pomyślałem po czym wszedłem do domu. Spojrzałem na zegarek, a następnie położyłem się na kanapie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 5 Lis 2009 - 15:47

Leżałeś sobie i nagle poczułeś, że jesteś głodny udałeś się do lodówki i zobaczyłeś pustki. Więc udałeś się do baru coś zjeść a później do sklepu uzupełnić zapasy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 5 Lis 2009 - 15:50

Zawsze ojciec zajmował się zakupami więc choć raz i ja to mogę zrobić pomyślałem gdy wychodziłem najedzony z baru. Gdy dotarłem do sklepu dałem kartkę z całą listą zakupów wcześniej napisaną ekspedientce mówiąc
Po proszę to wszystko
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 5 Lis 2009 - 15:53

Dobrze już podaję Odwróciła się i weszła na zaplecze po towar. Nagle do sklepu weszli inni shinigami z 11 oddziału. Ha co ty robisz w naszym sklepie ? Odparł jeden z nich 9była ich trójka jak coś) Ty on jest z 12 oddziału Po tych słowach cała trójka wybuchła śmiechemhaha co uczysz się jak trzymać miecz?! śmiali się a tobie powoli puszczały nerwy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 5 Lis 2009 - 15:56

Ehh... Ciekawy czy wszyscy z jedenastego są tacy denerwujący. Mam nadzieję, że nie. Po prostu oleję ich, bo nie mam ochoty na rozmowę z takimi osobami pomyślałem nawet nie oglądając się w ich stronę i cierpliwie czekając na artykuły spożywcze, o które poprosiłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 5 Lis 2009 - 16:08

Wróciła ekspedientka i dała ci twój towar. Do widzenia Odpowiedziała i zwórciła się z pytaniem Co podać? do trójki shinigami. Oni nie przestawali się śmiać z ciebie. Nic głupia! My do twojej córki...he..heOdparł jeden z dziwną miną i przerażająco głupim głosem. Wyjdźcie nie skrzywdzicie mi jej znowu wy świnie! Odpowiedziała przerażona ekspedientka.

Masz dwie opcje:
1.Wychodzisz imasz wylane
2. Zostajesz pytasz o co b i działasz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 5 Lis 2009 - 16:10

Ciekawe o co chodzi. Chętnie bym się tego dowiedział nawet kosztem bójki z nimi. Szczerze mówiąc byłaby by lepsza niż ten test na ziemi pomyślałem po czym spytałem się kobiety
Może mi pani powiedzieć o co chodzi? Chętnie bym pomógł z tymi natrętami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 5 Lis 2009 - 16:14

Nie twój interes jajo głowy!! odszczekał shinigamialbo wyjdziesz albo posmakujesz naszych ostrzyOdparli. Kobieta wyrywając się i widząc w tobie jedyna wykrzyczała Oni chcą zgwałcić moją córeczkę!Zamknij się suko! I uderzył w twarz kobietę, która padła na podłogę. Lepiej się nie mieszaj młotku w nie swoje sprawy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 5 Lis 2009 - 16:17

Gdy powiedzieli o ostrzach na mojej twarzy pojawił się mały uśmiech. Cała reszta prawie wcale mnie nie obchodziła.
Nie powinieneś startować do osoby, która z tobą nie ma żadnych szans. To świadczy o twoim tchórzostwie. Spróbuj pokonać mnie, śmierdzielu powiedziałem. Miałem nadzieję, że to wystarczy, by rzucił się na mnie tamten koleś z instynktem zwierza. Cały czas byłem przygotowany do obrony.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 5 Lis 2009 - 16:21

ok no to do dzieła chłopcy zająć się nim ja idę po naszą dziewczynkę odpowiedział musiałeś się spieszyć nie było czasu na zabawę. Lecz oni nie byli tacy słabi wkońcu to 11 oddział ale dasz sobie jakoś rade:)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Czw 5 Lis 2009 - 16:51

Trochę tu za ciasno, by się bić. Walczę z dwoma. Mam nadzieję, że będą podchodzić pojedynczo pomyślałem po czym powiedziałem
Za ciasno tu jest na walkę i opuściłem budynek jak najszybciej. Gdy tylko wyszedłem wyciągnąłem zanpakutou i czekałem aż któryś z nich zaatakuje.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 8 Lis 2009 - 10:55

Jeden z shinigami wyskoczył przez okno, drugi zaś przez drzwi. Wiedziałeś że nie możesz marnować czasu i wiedziałeś też, że przeciwnik jest straszliwie silny. Postanowiłeś zaczekać na ich atak i zorientować się jacy są sil ni i przypuścić kontratak. I uratować dziewczynkę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 9 Lis 2009 - 15:47

Pierwsze ataki postaram się zablokować mieczem. Obaj niech zaatakują po razie. Potem na poważnie się zastanowię jak dalej to rozegrać pomyślałem po czym czekałem na atak któregoś z nich. Obserwowałem ich każdy najdrobniejszy ruch. Chciałem poznać ich styl walki jak najdokładniej.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Today at 14:15

Powrót do góry Go down

Dom Nobozaku Sougito
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next