IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Nobozaku Sougito

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sob 5 Gru 2009 - 13:11

Jeden z nich ruszył wprost na ciebie zadając proste ciecie w lewy bok. Drugi zaś użył Shunpo i znalazł się za tobą atakując cię od góry do dołu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sob 5 Gru 2009 - 13:23

Blokuję swoim zanpakutou pierwszy atak. Następnie używam Byakurai i celuję je w tego drugiego. Gdy błyskawica zasłoni mnie uciekam na prawo. Jak dobrze pójdzie zaatakuje swojego kompana
Wolałbym walkę 1 na 1, ale wątpię, by się zgodzili pomyślałem po czym od razu użyłem Mokuhon, by przytwierdzić do podłoża tego co atakował mnie jako pierwszy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sob 5 Gru 2009 - 13:42

Ten drugi rzuca się na ciebie, ale tuż przed tobą znika i pojawia się nad tobą kopiąc cię w twarz i powalając na ziemie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Sob 5 Gru 2009 - 14:09

Jak na razie wygląda na silniejszego pomyślałem, a następnie przeturlawszy się w bok, by zejść z pola rażenia wstaję i rzucam się na niego z mieczem. Chcę zobaczyć jak silny jest w walce zwarciu. Najpierw zadaje prosty cios centralnie w niego, ale wkładam w niego sporo siły. Następnie kopię go w kolano tak, by jego równowaga się pogorszyła i zadaję kolejny cios mieczem tak,by upadł.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 18:19

Ruszyłeś na przeciwnika , gdy zderzyliście się ostrzami.Ten upadł zupełnie jakby z papieru.Widziałeś pot na jego twarz , uderzył głową o ziemie syczał z bólu. Kur*a !
Słyszałeś jak głośno oddychał , zrozumiałeś że nie był taki dobry.Wyczułeś też że nie ma już zupełnie rei.Spryt podpowiadał ci że w każde ataki wkładał bardzo dużo rei , aby równać się z tobą.Drugi osobnik zamilkł gdy uwiesiłeś miecz nad shinigami.Dobrze poddajemy się tylko nas nie zabijaj !
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 18:21

Gdy tylko usłyszałem 'nie zabijaj' naszła mnie na to wielka chęć. Chciałem zatopić swoje zanpakutou w leżącym shinigami, ale spojrzałem na jego strój i pomyślałem, że nic z tego dobrego nie wyniknie. Schowałem zanpakutou do pochwy po czym poszedłem z powrotem do sklepu, wziąłem zakupy i powiedział do sprzedawczyni
Po kłopocie i skierowałem się do domu.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 18:30

Wrodzy shinigami ujrzeli że zatopiłeś się w myślach uciekli w popłochu.Odgrażali się w czasie ucieczki jednak wiedziałeś że nic z tego nie wyniknie.Sprzedawczyni w darze podziękowania wręczyła ci torbę pełną warzyw i produktów spożywczych.Czas było już się zbierać , byłeś zirytowany całą tą wyruszyłeś do domu dość wolnym krokiem.Dumając o swoim zanie przypomniałeś sobie jeszcze o istnieniu natury zana , czy aby jej nie blokujesz? Nurtowało cię to przez całą drogę...Gdy wszedłeś do pomieszczenia ujrzałeś depeszę , aby jutro z rana stawić się u oficera oddziału.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 18:37

Może teraz będzie to coś ciekawszego niż zwykły trening tak jak wczoraj. Liczę na jakąś misję, najlepiej taką w której będę miał do załatwienia z jednego Hollowa pomyślałem czytając depeszę. Następnie w kuchni wypakowałem zakupy i zabrałem się za przyrządzanie obiadu. Zamierzałem zrobić zupę. Przygotowałem odpowiednio składniki, wyjąłem garnek po czym zabrałem się za zrobienie tej zupy.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 18:43

Zrobiłeś Misoshiru zaraz po przygotowaniu dosłownie jadłeś z gara.Dzień był piękny na dworze słychać było dzieciaki.I matki wołające na obiad.Nuda... zastanawiałeś się co poczniesz przez resztę dnia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 18:50

Najadłem się do syta po czym odstawiłem garnek na kuchenkę, by ojciec gdy wróci miał co zjeść na obiad.
Myślałem, że życie Shinigami jest ciekawe, ale widocznie tylko podczas walk i na misjach. pomyślałem po czym wyszedłem z domu i poszedłem za niego potrenować. Jednak chciałem potrenować coś innego niż dotychczas cięcia mieczem,kopniaki i uderzenia pięściami. Chciałem potrenować kontrolę reiatsu. Nie wiedząc za bardzo jak wróciłem się do domu i poszedłem poszukać coś na ten temat w swojej małej biblioteczce.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 18:53

Odrazu znalazłeś rozdział opisujący trening rei.Wyczytałeś że służy do tego specjalna kula.Prawdopodobnie dostałeś ją z innym gratami które po wstąpieniu zostały ci wysłane.Przypomniałeś sobie że znajdują się w komodzie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 18:56

Ciekawe dlaczego na to wcześniej nie zwróciłem uwagi pomyślałem po czym zacząłem jej szukać w komodzie. Gdy już znajdę biorę ją oraz książkę i idę za dom potrenować. Najpierw czytam dokładnie cały rozdział, by dowiedzieć się jak mam trenować i szukam też coś na temat efektywności tego treningu.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 19:02

Dowiedziałeś się że kula w niewielkim stopniu wpływa na kontrolę.I że najlepszym treningiem jest walka.Kula działa na sposobie wpuszczania w nią rei,a później pobierania.Wyszedłeś na ganek , rozpakowałeś kulę byłeś gotowy do treningu...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 19:06

Wziąłem kule w obie ręce po czym zacząłem w nią wpuszczać odpowiednie ilości swojego reiatsu. Gdy już całą kulę nim wypełnię następnie pobieram je z niej i tak w kółko. Czekam na jakiś efekt, bo raczej jakiś widać powinno. Jeśli mi nie wychodzi dopatruje się jakiś błędów, które staram się naprawić zmieniając ilość reiatsu.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 19:10

Znalazłeś błąd lecz nie było to zależne od ilości rei.Podczas wpuszczania rei w kulę rei idzie ci całkiem nieżle gdy w połowie przesyłu w palcach wybucha rei.Zauważyłeś na kuli pierwsze cienkie pęknięcia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Nie 13 Gru 2009 - 19:15

Mam nadzieję, że to nie jest jednorazówka pomyślałem po czym próbowałem dalej. Tym razem skupiłem się bardziej nad kontrolowaniem przepływu reiatsu, by poruszało się ona w kuli płynnie nie powodując żadnych wybuchów, jak ten teraz. Staram się, by poruszało się ono w koło. Intensywniej w centrum, wolniej trochę przy brzegach.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 14 Gru 2009 - 15:20

Kontrola wychodziła ci coraz lepiej w kuli ,zauważyłeś pokaźną kugle energii.Nagle poczułeś na swoim ramieniu rękę spojrzałeś był to twój tata.Choć już upichciłem kolacje.Nie wierzyłeś własnym oczom trening był tak intensywny że straciłeś rachubę czasu.

(+1 kontrola rei)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 14 Gru 2009 - 17:34

Sporo mi to zajęło i chyba się w tym trochę poprawiłem. Dobry trening na nudę. pomyślałem po czym odłożyłem kulę z powrotem do komody i poszedłem do kuchni na kolacje.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 14 Gru 2009 - 17:46

Zjedliście kanapki niezbyt ci smakowały.Ojciec spoważniał na twarzy i oznajmił że przez 2 dni będzie z kumplami na libacji.Zapowiada się nieźle zaśmiał się.A ci jak idzie życie jako shinigami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 14 Gru 2009 - 17:51

Na razie jest niezbyt ciekawe, ale powoli wszystko się rozkręca. Mógłbyś mi więc teraz odpowiedzieć na wcześniej zadanie przeze mnie pytanie? Chodzi mi o to skąd posiadasz takiego pokłady rei jak całe życie spędziłeś jako rzemieślnik? spytałem się ojca popijając jakimś sokiem kanapki.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 14 Gru 2009 - 18:15

Jesteś już dorosły masz prawo wiedzieć, słyszałeś o vizardach? Są to ludzie którzy przyjęli cząstkę hollowa do swojej duszy.Mogą wykorzystywać jego moce i reiatsu...Spójrz na moją twarz utrzymam maskę na 1 sekundę.Zobaczyłeś jak przesuwa palce po twarzy a zaraz za nimi tworzy się biała materia , ostatecznie została utworzona oto ta maska:
[Only admins are allowed to see this image]
Nagle prysła energią i pokruszyła się , widzisz twoja matka nie zamieniała się w hollowa.Była jak ja vizardem.Twoja zacna organizacja 20 lat temu wydała rozkaz aby wszystkich nas wybić.Jedynie mi z naszej grupy udało się przeżyć przez to że nie było o mnie informacji.Wtedy byłem świeżo upieczonym żółtodziobem , a twoja matka świetną wojowniczką.Gdy przebywałem w świecie ludzi , twoją matkę zabił twój kapitan...

Ostatnio zmieniony przez Rezoshi Maouro dnia Pon 14 Gru 2009 - 18:38, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 14 Gru 2009 - 18:32

Wszystko to porządnie mną wstrząsnęło. Nie wiedziałem teraz co mam myśleć o ojcu, co o kapitanie, który na początku wydał mi się normalnym gościem. Jednak nie koniecznie on był tu tym, z którego inicjatywy to się stało. Na pewno dostał polecenie z góry. Trudno mi było uwierzyć, że bez żadnego powodu Gotei 13 chciało zlikwidować Vaizardów nikomu nie wadzących.
Dlaczego shinigami wydali rozkaz zlikwidowania Vaizardów? spytałem się ojca.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 14 Gru 2009 - 18:46

Jak wiesz hollow jest istotą dziką, shinigami mający hollow'a w swojej duszy.Cały czas walczy z nim o dominacje, jeżeli znajdzie twoją słabość zaraz wykorzysta ją przeciw tobie.Jeżeli hollow zdominuje twoje ciało zamienisz się właśnie w niego. Gotei uznało to za zbyt niebezpieczne.
Zlikwidowali wszystkich niezależnie od rangi pochodzenia...

Ojciec wstał jestem już zmęczony muszę się położyć...
Udał się do swojego pokoju.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 14 Gru 2009 - 18:50

To nie mogli spróbować im jakoś pomóc? Z resztą nieważne, aż tak bardzo mnie to nie dotyczy. Muszę się teraz pogodzić ze śmiercią matki i zająć się treningiem. Sama jest sobie winna, że nie potrafiła się opanować przed zmianą w Hollowa. Interesuje mnie tylko czy taichou wie o tym, że jestem synem vaizarda, którego zabił pomyślałem po czym poszedłem do swojego pokoju i postanowiłem, że dziś położę się trochę wcześniej spać, bo jutro mam wezwanie do jakiegoś oficera no i spotkanie właśnie z kapitanem.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 14 Gru 2009 - 19:00

Chwilę myślałeś jeszcze o tym co mówił ojciec.Także o sile jaką daje maska, chciałeś także stać się Vizardem.Położyłeś się spać po krótkiej chwili zasnąłeś .Zbudziłeś się o 8 rano nie pamiętasz o czym śniłeś słońce raziło cię swymi promieniami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 14 Gru 2009 - 19:02

Wstałem, ubrałem się po czym wziąłem z szafki depeszę, by zobaczyć na którą jestem wezwany przez tego oficera. Następnie idę do kuchni i patrzę czy ojciec przyrządził śniadanie, jak nie robię sobie coś do jedzenia.
Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Pon 14 Gru 2009 - 19:32

Ojca już nie było , przygotowałeś sobie śniadanie zjadłeś.Przeczytałeś że oficer dywizjonu 12 prosi cię abyś udał się do odziałowej kwatery.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Wto 15 Gru 2009 - 17:07

Udaje się tam jak najszybciej po drodze rozglądając się po okolicy
Ciekawe o co mu chodzi. Prawdopodobnie ma dla mnie jakieś zadanie choć może też to być co innego. Jednak po tym co dowiedziałem się wczoraj co to, by nie było, nie zaskoczy mnie pomyślałem .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Wto 29 Gru 2009 - 11:42

A to co? Ostatnio nie pozwalają mi się nudzić. To dobrze pomyślałem po czym biorę skrzynkę i w raz z nią wchodzę do domu. Przenośne laboratorium położyłem na łóżku w pokoju i postanowiłem najpierw przejrzeć zawartość skrzynki. Ostrożnie ją otworzyłem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Nobozaku Sougito   Today at 7:47

Powrót do góry Go down

Dom Nobozaku Sougito
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3