IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Domostwo Enrique Kepasa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Domostwo Enrique Kepasa   Sro 29 Lip 2009 - 19:07

Średniej wielkości 2-u kondygnacyjny dom, elewacja koloru ceglastoczerwonego z brązowym klinkierem, mały ogródeczek z drzewkami, kwiatkami i sadzawką z rybami.

Pierwsze piętro składa się z pokoju dziennego, kuchni, jadalni i łazienki.
W pokoju dziennym znajduje się kanapa, niski stolik i telewizor.
W kuchni jest to co być powinno czyli lodówka, kuchenka, kosz i zlewozmywak.
W jadalni połączonej z kuchnią znajduje się stół na 8 osób i 8 wygodnych krzeseł.
W łazience znajdziecie sedes i umywalkę.
Na drugim piętrze jest sypialnia moja i gości, łazienka, mój gabinet oraz wyjście na taras.
W mojej sypielni leży moje łóżko.
W sypialni dla gości stoją łóżka.
W łazience możesz wziąć kąpiel lub załatwić numer 1 albo numer 2.
W gabinecie jest biurko i obracany fotel na kółkach oraz mnóstwo książek, chociaż żadnej nie przeczytałem.
Taras ma wymiary 3x5m i skierowany jest w stronę południową.

Zaraz za wejściem znaduje się niepojętnie pojemny kufer w którym leżą wszystkie te niepotrzebne pierdoły które ,,kiedyś się mogą przydać"

Sorry że tak późno zamieściłem ale PM mi się pojawił dopiero po odświeżeniu strony i nie zauważyłem. Najlepiej jakbyś mi na GG dawał cynki.
Czekam na MG jutro między 6:00 a 23:30 xD

Ostatnio zmieniony przez Rysiex dnia Pią 31 Lip 2009 - 17:23, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domostwo Enrique Kepasa   Czw 30 Lip 2009 - 10:07

//Jako gracz możesz zrobić użytek ze swojej chatki jako miejsce do przechowywania przedmiotów, bo nie będziesz biegał z całym tym syfem, który zdobędziesz w trakcie przygody. Pod opisem możesz zrobić sobie listę, która będzie stale uzupełniana. - Dev

Enrique Kepasa! Z powodzeniem udało się Tobie ukończyć Shinōreijutsuin(Akademię Shinigami). Otrzymałeś z góry, oprócz listu gratulacyjnego, wezwanie do przystąpienia jednej z trzech jednostek Seiretei: Gotei 13, Kidō Corps oraz Onmitsukidō. Twoje wyniki w Akademii nie były spektakularne. Nie wyróżniłeś się niczym szczególnym, niczym więcej od reszty studentów. Nie posiadając talentu do Kidō, ale za to talent do miecza... zadecydowano!

XI-sty Dywizjon... Twój nowy dom.

No co tak zęby cieszysz? Owszem, jesteś wojownikiem. Cholernie się cieszymy z tego powodu. Przyszło kolejne stado kotów, na który można się wyżyć. Bardzo dobrze.
Używałeś swojego miecza do walki? Teraz będziesz z nim spał, drapał się po plecach oraz obierał ziemniaki. Prawdziwi zawodowcy obcinają nim nawet paznokcie, a niektórzy dłubią w nosie. Co robisz takie duże oczy? To jest prawda, no...
To nie jest miejsce dla słabeuszy. Jesteś słaby? Gacie już pełne? Wracaj do domu. Do Czwartego przyjmą Cię bez mrugnięcia okiem. Po prostu jesteś ciotą, to wracaj do ciot. Proste.
To miejsce dla prawdziwych twardzieli. Masz jajca ze stali? Zapraszamy. Potrafisz zabijać z zimną krwią? Zapraszamy. Ktoś Ci wejdzie pod nogi, a go staranujesz? I dobrze. Nie ma miejsca dla słabych.
Docenimy Cię tylko wtedy, gdy pokażesz nam swoją wartość. Jeżeli potrafisz odszczekać się starszemu rangą, a do tego zrównać mu nos z resztą twarzy... Zdobędziesz u nas uznanie. A przynajmniej ktoś Cię opatrzy, gdy będzie po wszystkim. Jeżeli potrafisz walczyć, nie wiesz co to strach, ale też nie zostawisz kompana w potrzebie, zapraszamy.

Jesteśmy elitą. Jak to się mówi? Wojownicy, kompania braci, psy wojny i wiele innych ciekawych lub mniej ciekawych zwrotów. Jeżeli rozumiesz gdzie Twoje miejsce oraz kim powinieneś być, możesz tutaj zostać. Sprawdzimy Cię.

A teraz chodź... Chyba nie chcesz się spóźnić na trening? Będziesz moim partnerem. Przechodziłem przez to samo. Myślę, że do nas pasujesz. Jakoś nie czuję, żeby Tobie poszły zwieracze. To co? Jesteś z nami? Ramię w ramię? Chodź, nauczymy Cię... W końcu wszyscy zaczynali w taki sam sposób.

Co robiłeś? Masz jakichś przyjaciół, albo wrogów? Radziłeś sobie na treningach czy trzy razy dziennie zmieniałeś ubranie? To już nieistotne. Wyrobiłeś się. Już nie jesteś kotem. Przynajmniej nie chłopcem do bicia.

Właśnie skończyłeś swój popołudniowy trening, który był ostatnim tego dnia. Słyszałeś, że część oddziału idzie na popijawę, część leci na dziewczyny z innego oddziału, a część idzie sprawdzić się w walce. Nie jesteś nikim wielkim, ale też nie jesteś nikim. Zdobyłeś akceptację i to wystarczy, aby się zabawić z innymi. A może wolisz spędzać czas samotnie?

Twój wybór.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domostwo Enrique Kepasa   Czw 30 Lip 2009 - 10:18

Tak jest!
Jako człowiek czynu chwytam tylko za miecz i ruszam do działania!
Nie ma co tu siedzieć i zapuszczać brzucha kiedy czeka na mnie tyle pustych. Przecież nie zabiją się sami. Ruszajmy ku chwale i przygodzie!
Zaraz, tylko gdzie oni walczą?
Trzeba znaleźć kogoś kto mi pomoże znaleźć jakiegoś pustego. Wychodzę z domu na ulicę i łapię pierwszą przechodzącą osobę nie wyglądającą silniej niż ja tudzież będącą kapitanem.
-Ej ty! Nie wiesz gdzie tu można złowić jakiegoś tłuściutkiego pustego?-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domostwo Enrique Kepasa   Czw 30 Lip 2009 - 10:49

Ludzie chodzili parami lub trójkami. Pora dnia taka, a nie inna. Po prostu lepiej się spędza czas ze znajomymi.
Zaczepiłeś pierwszą parę z brzegu. Dwóch Shinigami z Twojego dywizjonu. Śmiali się akurat, gdy do nich podchodziłeś, widocznie rzucali sobie żartami. Na Twoje pytanie jeden z nich zaczął się śmiać jeszcze głośniej, a drugi tylko zakrył usta dłonią. Wyglądał co najmniej na rozbawionego. Widać humor się udzieli w rozmowie.
-Tak, w Hueco Mundo. Musisz załatwić sobie dobrą wędkę i naprawdę dłuuuuugą żyłkę. - W tym momencie pierwszy nie wyrobił, a ten który się odezwał wzruszył ramionami z rozbrajającym uśmieszkiem.

Widocznie dał Ci do myślenia, że poluje się na Pustych, gdy sami się pojawiają...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domostwo Enrique Kepasa   Czw 30 Lip 2009 - 10:58

Widząc ich reakcję rzuciłem:
-A co załorzyć na przynętę? - Wprawdzie się śmieli ale mysiałem jeszcze sprawdzić czy nie mam doczynienia z jakimiś sztywniakami tylko w porządku ludźmi. Tudzież shinigami.Pomyslałem.
Czekając aż się wyśmieją do woli, pomyślałem jakby sformułować pytanie aby nie wystawić się na dalsze drwiny.
-Wiecie może gdzie mógłbym sprawdzić się w walce?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domostwo Enrique Kepasa   Czw 30 Lip 2009 - 11:55

Obydwaj przestali się śmiać, ale nadal się uśmiechali. Ten spokojniejszy skinął głową z uznaniem.
-Młody i żądny walki... - Mruknął i cofnął się o krok.
Jego miejsce zajął śmiejący się wcześniej kolega, od którego teraz biła śmiertelna powaga.
-Świat byłby lepszy bez Hollowów, ale wtedy nie bylibyśmy potrzebni. Jeżeli chcesz się z kimś zmierzyć, to zmierz się z którymś z nas. - "Nas", miał oczywiście na myśli cały dywizjon. - Nie możemy pozwolić byśmy zapomnieli o walce. Musimy być w ciągłej gotowość bojowej... Ponoć jest jakieś spotkanie na placu niedaleko naszego dojo. Mnie to średnio interesuje. A teraz pozwól...
Po tym odwrócił się i skinął swojemu znajomemu. Razem poszli dalej, gdziekolwiek oni mogli zmierzać.

Enrique dostał cynk, że coś ma się dziać na placu... Może to ta grupa, która toczy regularne walki? Mógłby sprawdzić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domostwo Enrique Kepasa   Czw 30 Lip 2009 - 12:01

Przyjmując do wiadomości to co powiedzieli tamci dwaj, udaję się na plac niedaleko dojo.
Po drodze rozglądam się po okolicy aby zapoznać się z rozmieszczeniem domów żebym trafił spowrotem bez problemów. Hmm... Dojo powinno być gdzieś obok kwatery XI Dywizjonu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domostwo Enrique Kepasa   Czw 30 Lip 2009 - 15:35

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Domostwo Enrique Kepasa   Today at 7:49

Powrót do góry Go down

Domostwo Enrique Kepasa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1