IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Rezydencja Yasuhiro Shiba

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Pią 31 Lip 2009 - 12:25

Z zewnątrz

Posiadłość rozdzielona jest na kilka sporych budynków – Ogormny dom Yasuhiro w którym szlachcic spędza większość czasu, magazyn, sala treningowa oraz „szatnia”, przy której to rozciągają się dwa całkiem spore gorące źródła. Budynki oddzielone są drzewami wiśni, kwiatami oraz równo przyciętymi krzewami – o całość roślinności dba kilkoro ogrodników pracujących dla Yasuhiro. Do samego „pałacu” prowadzi przeszło setka białych schodów... Wszytkie budynki wykonane są z jasnego, kamienia, zaś ciemne dachy przywodzą na myśl szybko stary, klasyczny styl japońskiej architektury.
Posiadłość otoczona jest szerokim wysokim murem z całkiem wytrzymałego i ładnie prezentującego się kamienia w kolorze bieli.

Wewnątrz

Cały pałac urządzony jest z przepychem typowym dla niezwykle bogatego Yasuhiro. Rezydencja mieszkalna dzieli się na sporo komnat z łazienkami, do tego dochodzi dosyć ogromna sala „audiencyjna”. To chyba najczęściej odwiedzana komnata przez odwiedzających domostwo. Jest spora, wykonana w typowi japońskim stylu. Ściany wykonane są z papieru, ciemną drewnianą podłogę pokrywają miękkie, zielone maty do siedzenia, na środku zaś widoczny jest niski stolik wielkości małej łódki. Wszystko ozdobione jest delikatnymi złoceniami i delikatnymi kwiatowymi wzorami.

[Only admins are allowed to see this image]
kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Pią 31 Lip 2009 - 12:39

Trey

Pod koniec drogi zmachałeś się już trochę, nie było jednak źle... Gdy pokonałeś ostanie schodki blada kobieta skłoniła ci się nisko – Witaj Paniczu, Pan czeka na Ciebie w Sali... Jeśli pozwolisz będę Ci towarzyszyć przez drogę do niej – Tu wyprostowała się, całkiem śmiało spojrzała na Ciebie swoimi wyjątkowo pustymi, niemal czarnymi oczyma. Chwile później podeszłą do drzwi, rozsunęła je i gestem ręki zaprosiła Cie do środka.

Ruszyliście razem przez długi korytarz, wpadało do niego sporo światła przez długie i szerokie okna, jednak mimo to zdawał się być jakiś taki ciemny i nieprzyjemny. Być może była to wina niezwykle ciemnego drewna, które przybierało niemal czarną barwę. Spacerowałeś z kobieta po willi przez dobre 4 minuty... Dziewczyna nie odezwała się ani słowem.

Po dłuższej chwili rozsunęła przed torba drzwi, skłoniła Cie i gestem zaprosiła Cie do środka... Byłą to sala „audiencyjna”, w której już miałeś okazje być na wystawnym obiedzie przyszykowanym przez twojego „kuzyna”. Gdy wszedłeś do środka dojrzałeś Yasuhiro

- który wyglądał tak

Siedział przy sporym stole nakrytym przeróżnymi daniami, uśmiechnął się do Ciebie gdy tylko wszedłeś – Witaj Hikari-san, siadaj i opowiadaj co u Ciebie

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Trey

Karta Postaci
Punkty Życia:
45/50  (45/50)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Pią 31 Lip 2009 - 13:05

Może i droga nie była zbyt trudna, jednak chłopak trochę się zmęczył. Żałował, że nie potrafi wykonać shunpo, ale cóż na to poradzić. Ma jeszcze wiele czasu, poradzi sobie... Dalej już szedł za kobietą. W milczeniu, starając się przewidzieć co też kuzyn chciał od niego. Doszedłszy do znajomej mu sali, obrzucił ją przelotnym wzrokiem, starając się dojrzeć Yasuhiro. Przepych sali sprawił, że poczuł się troszke nieswojo, lekko zniesmaczony. Odwzajemnił uśmiech, a następnie usiadł naprzeciw gospodarza
- Witaj Yasuhiro-san! Rad jestem widząc Cię w pełni sił i zdrowia. Ostatnio wykonywałem prace zlecone przez naszego nestora rodu, o czym zapewne już wiesz. Jednakże, trapi mnie, w czym ja - pokorny twój krewny - moge Ci pomóc?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Sob 1 Sie 2009 - 23:10

- Teraz ja poproszę cie o pomoc... Mam kilka rzeczy do załatwienia, mało czasu i potrzebuje kogoś zaufanego - Mężczyzna zamknął spokojnie oczy, po czym to uśmiechnął się szeroko i miło do Ciebie. - Częstuj się... Może chcesz bo ja wiem trochę sake ? Albo czegoś innego ?

Tu otworzył lekko swoje powieki, z wąskich szparek zerkał na Ciebie sowimi jasnymi oczyma, wskazał dłońmi na stół, ten wypełniony był przeróżnymi smakołykami, na sam przykład Sashimi, sushi, dango, ikayaki czy surimi. - Czym chata bogata... Czy jak to tam było.

Po dłuższej chwili rozeszły się ciche kroki przed drzwiami - Panie... Przynoszę Pakunek - Odezwał się kobiecy głos za drzewami, rozpoznałeś ten głos, podobnie mówiła kobieta która Cie tu przyprowadziła.

- Wejdź Naohiro - Rzekł twój "kuzyn", swój wzrok przeniósł powoli w stronę rozsuwanej ścianki, która moment później się rozsunęła, kobieta które je rozsunęła siedziała w siadzie japońskim, trzymała w rękach niewielki pakunek i świeczkę, skłoniła się wam po czym to wstała i podeszłą do Yasuhiro, podała mu pakunek. Męczyna przyjrzał się mu - paczuszka byłą powiązana naprawdę wieloma przedziwnymi węzłami. - Dziękuje, jeśli możesz przygotuj konia dla naszego gościa - Rzekł ciemnowłosej, ta po chwili skłoniła się, wstała i wyszła, zaś szlachcic przesunął paczkę ku tobie - Odstawisz to w wyznaczone miejsce, Dadzą Ci później mapkę...

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Trey

Karta Postaci
Punkty Życia:
45/50  (45/50)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Pon 3 Sie 2009 - 12:44

Uważnie słucha słów wypowiadanych przez kuzyna... Misja... Zaufanie... Czas... Nawet jesli Yasuhiro miał dobre intencje, brunet nie mógł w to do konca wierzyć. Chociaż, czas pokaże. Jako że dostał zaproszenie, grzechem było by nie skosztować potraw tu przyrządzonych. Od sake juz miał lekkie zawroty głowy, więc postanowił nie pic, dla własnej wygody i bezpieczenstwa. Gdy tylko przyszła kobieta, zamknął oczy. Rozważał kazde słowo które padło z ich ust, starając się doszukać w nich coś... nietypowego. Gdy wyjasniono mu cel misji, ponownie otworzył oczy, wziął paczke do ręki, by ją na oko zważyć, po czym odezwał się - Rozumiem... Podczas drogi, może mnie coś... spotać? Jakieś planowane napady? Oraz, jeśli wiedzieć mozna - co znajduje się w owej paczce?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Pon 3 Sie 2009 - 13:05

- Planowane napady ? raczej wątpię, ale droga jest długa wiec nie zagwarantuje Ci bezpieczeństwa, tym bardziej że musisz kilka okręgów przejechać... - Szlachcic zerknął na twoją broń, wskazał na nią swoim długim, uzbrojonym w sygnet rodowy, palcem - Ale widzę że już przygotowałeś się na ewentualne zagrożenia, oczywiście jeśli chcesz mogę Ci jeszcze czegoś użyczyć z własnej zbrojowni.

Yasuhiro sam poczęstował się ikayaki, kucharze człeka byli naprawdę wyśmienici podane potrawy nie dość że były genialnie smaczne, to jeszcze pięknie przystrojone. Szlachcic sam zajadał się pokarmem. W sumie był tak bogaty że bez trudu mógł by wynająć armie wyśmienitych kucharzy gdyby tylko chciał.

- Jeśli będziesz już chciał ruszać daj mi po prostu znać... Chociaż radziłbym Ci zebrać się jak najwcześniej... wieczorami i nocami jest o wiele niebezpieczniej nawet w tak bogatym okręgu jak ten - Znów uśmiechnął się miło, nagle otrząsnął się, przypomniał sobie że pytałeś o paczkę - Jest to podarunek dla mojego znajomego, niewielkie dzieło sztuki. Prosiłbym jednak o nie otwieranie go... Jak by wyglądała paczka otwarta w czasie drgi przez kuriera ?... Spaliłbym się chyba ze wstydu.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Trey

Karta Postaci
Punkty Życia:
45/50  (45/50)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Pon 3 Sie 2009 - 17:55

-Dobrze, rozumiem. Wygląda na to, że będe musiał uważać na paczke... - uśmiechnął się szczerze, zjadł sushi, po czym wstał. Wtopił swój wzrok w zleceniodawce
- Tak więc, niezwłocznie wyruszam. Nie miej mi tego za złe, czas na spotkania zawsze się znajdzie. Poza tym, skoro to podarunek, niegrzecznie było by zwlekać. Czy powinienem coś jeszcze przekazać? Pozdrowienia, czy coś w tym stylu? - powiedział dość poważnym tonem, czekając na jego reakcje. Oraz, na dostarczenie mu mapy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Pon 3 Sie 2009 - 22:56

- Byłbym wdzięczny gdybyś pozdrowił odbiorcę od mnie, powiedź aby wpadła do mnie jak najszybciej - Uśmiechnął się do Ciebie miło, wstał powoli - jeśli pozwolisz odprowadzę Cie kawałek - Ubrał na stopy swoje zdobione rzeźbieniem, treningowe sandały, po czym to ruszył w stronę przesuwanej ścianki.. rozsunął ją i przeszedł.. tu się zatrzymał, czekał najpewniej na ciebie.

- Dziękuje, byłbym niezwykle rad gdyby paczka trafiła tam jeszcze dziś - Ruszyliście długim korytarzem, widziałeś jak gdzieś po boku młody ogrodnik przycina krzewy. - Jak już wykonasz "misje" wpadnij do mnie ponownie. poproszę kucharzy aby przygotowali coś smacznego - Wyszliście z budynku "domowego", ruszyliście w dół po schodach... Oczywiście pokonanie ich trwał trochę. Z daleka widziałeś już osiodłanego brązowego konia, oraz ciemnowłosą służkę którą widziałeś już wcześniej. Gdy tylko zeszliście kobieta skłoniła wię wam lekko, po czym to podała Ci zwinięty pergamin.

- To moja ulubiona klacz, powierzam Ci ją bo jest inteligenta, szybka i łagodna... Wierze że w twoich rekach będzie bezpieczna - Podszedł do zwierzęcia, poklepał je po silnym karoku.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Trey

Karta Postaci
Punkty Życia:
45/50  (45/50)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Pon 3 Sie 2009 - 23:17

Bez słowa poczekał na kuzyna, po czym przystąpił do niego, wychodząc z komnaty - A ja jestem rad, że obdarzasz mnie zaufaniem. Postaram się jak najszybciej dotrzeć do celu swej podróży. Zaraz po tym wróce, by złożyć Ci raport, o powodzeniu misji. Wszakże, więcej informacji nikomu nie zaszkodzi. A kucharze... żeczywiście, swietnie gotują. Masz bardzo dobry personel. Przy okazji.... jak ma na imię kobieta której powinienem dostarczyć paczke? - zapytał, idąc obok szlachcica, oraz przyglądając się wystrojowi wnętrza. Jednak się mylił - chłopak miał poczucie estetyki... albo przynajmniej osoby które to projektowały. Następnie zeszli schodami. W sumie, dzieki temu też można dbać o kondycje... Tu uśmiechnął się do siebie zabawnie, wyobrażając sobie kuzyna wchodzącego i schodzącego ze schodów. Od razu skierował swój wzrok na klacz, co spowodowało otworzenie jego ust z zachwytu. Faktycznie, zadbana i piękna... - Jak ma na imię? - zapytał, po czym zaczął przeklądać pergamin, w celu zlokalizowania miejsca docelowego
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Pon 3 Sie 2009 - 23:55

-Informacje zawsze są przydatne... Aaa Odbiorca to Fuyuko Sugiatni, jej ojciec jest jednym z lepszych kowali w całym rukongai - Odsunął się nieco w tył, uniósł ręce, wsunął dłonie w rękawy kimona.. Jak to zwykle bywało uśmiechał się miło - od taki naturalny wyraz twarzy - Ma na imię Raikou, i myślę że idealnie do niej pasuje - Skro kuzyn zapewniał że jest szybka, to najpewniej "błyskawica" pasowało na imię dla tego zwierzaka.

rozwinąłeś pergamin i spojrzałeś do środka... Faktycznie miałeś sporą drogę do przebycia. Znajdowałeś się w okręgu pierwszym, zaś dojechać miałeś do 4. Były to raczej spokojne okręgi, chodź wiedziałeś że od czasu do czasu coś się działo.

Służka stanęła obok szlachcica, patrzyła niemalże tępo w ziemie.. Chłopak za to uśmiechał się do Ciebie - W takim razie szerokiej drogi ! Oczekuje Cie z powrotem z niecierpliwością !

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Trey

Karta Postaci
Punkty Życia:
45/50  (45/50)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Wto 4 Sie 2009 - 9:20

Jeszcze przez chwile podziwiał zwierze, po czym zwrócił się do niego -Dobrze, niech tak będzie. Oraz, dziękuje za zaproszenie - wyszczerzył się, schował paczke jak i mape, wsiadł na klacz, skłonił się na siodle w strone dwójki, po czym pojechał kłusem tam, gdzie był jego cel - do zobaczenia! - jeszcze dodał, skupiając się na trasie. Nie przemęczał zbytnio konia, a jednak starał się jak najszybciej poruszać
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Sro 5 Sie 2009 - 10:17

(wiem że akcja nie toczy się tam, ale wracamy do twojej siedziby)

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Rezydencja Yasuhiro Shiba   Today at 19:46

Powrót do góry Go down

Rezydencja Yasuhiro Shiba
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1