IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 1/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 0/2
Rose Nevermore - 1/3

Share | 

Zomari ( Hollow)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Zomari ( Hollow)   Sro 5 Sie 2009 - 19:30

IMIĘ : Zomari
NAZWISKO : brak
PROFESJA : Hollow
WAGA : 45 kg
WZROST : 150cm

WYGLĄD :

Wzrostowo wygląda jak trochę wyrośnięty 10 latek . Prawą rękę ma umięśnioną pokrytą czarną kolczatkową skórą , a zamiast lewej ma trzy puste węże . Węże na pyskach mają maski w kształcie czaszki węża , a po środku tłowia dziury . Węże mają białą chropowaną skórę i mają długość 3 m .
Zza maski widać jego oczy , które wyglądają jak te u węży . Z tyłu głowy wyrastają czarne , długie włosy śięgające mu do samych nóg ,n ogi jak i tłów są koloru białego .
Z pleców wyrasta mu jeszcze jeden wąż od tych u rąk różni się tym , że ma 5m długości .
Zomari nie licząc prawej ręki jest bardzo słabo zbudowany .
Dziura znajduje się w miejscu brzucha .

CHARAKTER : Zomari z reguły zachowuje kamienny spokój z małym wyjątkiem , kocha polować na małych chłopców w podobnym wieku w , którym zmarł kiedy jeszcze żył . Podczas polowania na taką ofiarę nie może się powstrzymać od opętanych krzyków w stylu "aaaaaaaa!!!" , "Zabije cię !!!!!!!" .
Marzy o zostaniu vasto lorde i zrobi wszystko aby to osiągnąć .

Nie ma honoru zrobi wszystko aby wyeliminować przeciwnika i się pożywić.
Przez brak dobrej edukacji mówi bardzo wulgarnie i prostacko , nie wie co znaczy szacunek dla różnych osób Zomari by powiedział "joł" nawet do boga .

HISTORIA :

Matka Zomariego była pielęgniarką ,a ojciec zoologiem jego pasją były węże . Mama Zomariego zmarła przy porodzie ,a on został pod opieką ojca . Tata Zomariego miał w domu kolekcje węży i nie raz powtarzał "Chciałbym być wężem a , ty ??" Zomari podczas spaceru z ojcem do parku zoologicznego zaczoł widywać humanoidalne potwory z maską i dziurą w klatce piersiowej te wydarzenie odbyło się gdy Zomari miał dwa lata . Od tego czasu widywał także duchy . Pewnego razu 3 letni Zomari powiedział o tym ojcu otrzymał odpowiedż "Chyba zwariowałeś ja tam widze tylko duchy węży zabitych bez powodu " . Ojciec spędzał coraz mniej czasu z synem , ciągle powtarzał " Pożniej !!! zajmuje się wężami " . Kiedy nasz bohater miał 4 lata ojca Zomariego zabrała z domu policja pod zarzutem zabrania z zoo jakiegoś rzadkiego rodzaju węża oraz choroby psychicznej . Ojciec szarpał się z policją i wyciągnął jednemu pistolet z kabury i zastrzelił 2 policjantów , trzeci zastrzelił ojca w szarpaninie . Padły dwa strzały , jeden trafił w akwarium gdzie ojciec trzymał żmije zygzakowatą ,a drugi trafił w krtań ojca . Zomari od tamtego czasu musiał się opiekować wężami i sobą , nie zjawił się na pogrzebie ojca myśląc "Nie idę nienawidziłem go ".
Od tego wydarzenia Zomari zawsze zachowywał się niesamowicie spokojnie .
Pewnego razu gdy miał 7 lat na ulicy w parku poczuł jakieś uderzenie w tył klatki piersiowej .
Obudził się na niemal , że białej pustyni i czuł tylko głód i spokój .

PIENIĄDZE : 0 ryo

ATRYBUTY :
SIŁA : 7
SZYBKOŚĆ : 3
ZRĘCZNOŚĆ : 5
WYTRZYMAŁOŚĆ : 3
INTELIGENCJA : 10
PSYCHIKA : 5
REIATSU : 5
KONTROLA REIATSU : 5

OGÓLNE :

SZYBKOŚĆ : 10km/h

UDŻWIG : 30 kg

TECHNIKI :

BRAK

UMIEJĘTNOŚCI :

Mózg
Ulubiona Ofiara
Maskowanie Reiatsu
Medycyna
WADY :

CHUCHRO
MAŁY

Ostatnio zmieniony przez dominik111 dnia Sro 5 Sie 2009 - 20:57, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zomari ( Hollow)   Sro 5 Sie 2009 - 19:44

ogolnie to statystyk nie sprawdzam.
moja cecha charakteru:
gdy patrzę na tak cięte i szarpane opisy, krótkie historie to mam ochote krzyczeć "aaaaaaaa!!! , Zabije SIE !!!!!!!"... siebie dlatego, ze przynajmniej nie pojde do paki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zomari ( Hollow)   Sro 5 Sie 2009 - 20:00

Może tak być co jeszcze poprawić ??????????
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zomari ( Hollow)   Sro 5 Sie 2009 - 20:07

nie mam wiecej pytan..
NEGATYW
popraw wszystko... napisz od nowa, zbuduj dłuższe zdania, niech to sie czyta choc troche ciekawiej.
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Zomari ( Hollow)   Sro 5 Sie 2009 - 20:08

Ogólnie rzecz biorąc to wszystko. Poczynając od słabego opisu charakteru, przez interpunkcję (chodzi mi o źle wstawiane przecinki i kropki, niepotrzebna jest spacja z obu stron, wystarczy z jednej - jak widzisz u mnie), do szaty graicznej - wszędzie te entery...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zomari ( Hollow)   Sro 5 Sie 2009 - 20:42

teraz jak
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Zomari ( Hollow)   Sro 5 Sie 2009 - 20:49

O yeahhhhh wróć do grania w gry hack and slash - moja rada.. jak przejrzysz zeszyt od polskiego i poczytasz trochę, to dopiero wtedy weź się za kartę...

---

NEGATYW

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zomari ( Hollow)   Sro 5 Sie 2009 - 20:57

dobra poprawiłem te byki
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Zomari ( Hollow)   Sro 5 Sie 2009 - 21:05

nie widze zbytniej poprawy.
historia ma byc CONAJMNIEJ 2 razy dluzsza.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Zomari ( Hollow)   Sro 5 Sie 2009 - 22:05

dominikpac1... dominik111... jakiś mistrz kamuflażu się znalazł (Aczkolwiek tak patrze na profile i widzę że nr gg są różne)? Odstępy z obu stron znaków interpunkcyjnych (chociaż dominicpac1 czasem dawał jeden odstęp, a czasami nawet wcale), podobnie denna historia (Acz nieco dłuższa, co nie zmienia faktu że po pijaku napisałbym lepszą... a może nawet ciekawszą niż zwykle ^^ xD). Sorry że się wpierniczam tam gdzie zasadniczo MG sie wypowiadają, ale to silniejsze ode mnie ^^"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Zomari ( Hollow)   

Powrót do góry Go down

Zomari ( Hollow)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1