IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Akihito Daishi

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Akihito Daishi   Czw 13 Sie 2009 - 2:25

Imię:Akihito
Nazwisko:Daishi
Profesja:Shinigami
waga:69
Wzrost:1,80
Wygląd: Jak na avku.
Charakter:Akihito jest miły, koleżeński i otwarty na innych. Akihito jest bardzo odpowiedzialny i powierzone mu zadania wykonuje z dużym oddaniem, aczkolwiek z niezbyt dużym zapałem. Od zawsze interesował się techniką. Przez całe ziemskie życie na bieżąco śledził nowe osiągi techniki,a komputer znał jak własną kieszeń. Był tym zafascynowany. Niestety, pomimo iż był bardzo inteligenty nie był pozbawiony wad - jeżeli chodzi o coś innego niż technikę, nie ruszy się za żadne skarby świata. Tylko nieliczne osoby potrafią go zmusić go jakiegokolwiek ruchu. Jest również osobą bardzo wrażliwą, a co za tym idzie wstydliwą - jedyny kontakt jaki miał z płcią przeciwna to jego matka i siostra. Już samo spojrzenie na niego przez jakaś dziewczynę powodowało straszliwe rumieńce. On i jego siostra są niemalże totalnym przeciwieństwem. Ona nie grzeszyła inteligencją, ale za to byłą najśmielsza osoba jaka kiedykolwiek znał. Natomiast żadna uraza nawet jej nie ruszała.

Ekwipunek:Zanpakutou,Gikongan("cukierek duszy")x5,Gigai(zastępcze ciało),strój Shinigami,odznaka shinigami.

Historia:Hłopak urodził się w bogatej i kochającej się rodzinie. Półtora roku po jego narodzinach na świat przyszła jego siostra. (wygląd http://media.photobucket.com/image/avatary%20anime/phiusapine/anime/vampireknight0911LG_Rima.jpg)
Chłopiec kiedy miał już 11 lat nie uczęszczał do szkoły ponieważ miał indywidualne nauczanie w domu. Nauka przychodziła mu bardzo łatwo i
zdobywał same dobre oceny co sprawiło że rodzice byli z niego bardzo dumni. Niestety jego siostrze nauka nie szła za dobrze i często jej pomagał lecz zbytnio to nie pomogło. Chłopiec kiedy miał czternaście lat uwielbiał wychodzić na miasto ponieważ dzięki temu zdobywał nowych przyjaciół. Pewnego dnia jednak rodzice nie pozwolili mu pójść na miasto nie mówiąc dlaczego. Ot takiego jednego zakazu ciągle nie pozwalali mu wychodzić z domu. Codziennie wypytywał się rodziców o ich dziwne zachowanie jednak rodzice ciągle zachowywali się jak gdyby nigdy nic nie odpowiadali na to pytanie. do chłopaka po pewnym czasie przestali przyjeżdżać nauczyciele co bardzo go zaniepokoiło i postanowił o tym porozmawiać z siostrą którą nie niestety wiedziała tyle co on.Po 3 miesiącach takiego życia chłopak stracił kontakt z przyjaciółmi i miał już tego wszystkiego tak dość że nawrzeszczał na rodziców i zażądał od rodziców wyjaśnienia wszystkiego. Uspokoił się dopiero gdy jego matce poleciały łzy. W tym momencie drzwi wejściowe zostały rozstrzelane i wyważone. Niestety jedna z kula trafiła chłopca prosto w serce po czym umarł gdy miał 15 lat. Podczas tego zdarzenia umarła jego sistra i razem trafili do rukongai. Co stało się z rodzicami jest tylko zagadką na którą odpowiedź może się nigdy nie znaleźć.
Wracając do chłopca i jego siostry. Kiedy pojawili się w Rukongai bardzo się zdziwili gdyż myśleli że po śmierci jest trochę inaczej. Szybko zobaczyła ich pewna staruszka która szybko domyśliła się że dopiero co tu trafili. Postanowiła więc do nich podejść i zapytała się czy dopiero co się tu znaleźli. Rodzeństwo postanowiło porozmawiać z tą staruszką i opowiedziało jej swoją historię. Okazało się na szczęście że jest ona bardzo miła i przygarnęła ich do swojego domu. Na miejscu staruszka opowiedziała im wszystko o tym świecie a oni postanowili zostać shinigami. Podczas przebywania w Rukongai ,odkryłem że mam energię duchową, znudziło mi się bycie zwyczajną duszą - postanowiłem pójść do akademii, co mi przyszło bez wielkiego trudu. Dzięki inteligencji i znajomości kidou. po dostani dostali swoje pokoje w akademiku, zaprzestali żerować na staruszce i postanowi żyć na własną rękę.

Pieiądze 500ryo
STATYSTYKI:
Atrybuty:
Siła:5+1(Płeć)+1(Profesja)=7
Szybkość:5+2(Profesja)=7
Zręczność:5-2(Płeć)=3
Wytrzymałość:5+1(Płeć)=6
Inteligencja:5+2(Premia)+10(Rozdane punkty)+3(Punkty za wiek)+1(Punkty za niedobrane umiejętności) + 1 (od siebie :p)=21
Psychika:5-3(Profesja)=2
Rejatsu:5+1(Profesja)=6
Kontrola rejatsu:5=5

Ogulne:
Udźwig:70kg
Prędkość(śr.): 7km/h
Prędkość(max.)24km/h

Umiejętności:

-Znakomity Magik

-Pojętność

-Obsługa Komputerów

- Technik

Poznanie Bakodu:

Poznanie Hadou:
#35 - Routa (Spopielenie)

#41 - Ranpu (Oślepienie)

#39 - Enkosen (Okrągła tarcza)

#32 - Warui Inu (Wściekłe Psy)

#9 - Genkotsu (Łapka Cienia)

#17 - Genjuu Ishi (Wielka Skała)

#44 Koumaru Sogeki Koori (Kula Lodu)

Ostatnio zmieniony przez Akihito Daishi dnia Czw 13 Sie 2009 - 22:43, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Akihito Daishi   Czw 13 Sie 2009 - 2:49

1.Wygląd może być
2. Char spokojnie
3. Cienko, ale jakoś to da się znieść
4. No przynajmiej twoja siostra jakos wygląda, lecz imienia nadal nie ma... mała niedoróbka.
5. Wreszcie nie kłamiesz co do tej reiatsu

Dobra niech będzie, chyba mam dzisiaj dobry dzień AKCEPT

Jakby co to biorę ciebie pod moje skrzydła, rób sobie dom w akademii
Powrót do góry Go down

Akihito Daishi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1