IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Lista Hadou

Go down 
AutorWiadomość
Roten Yaibaavatar

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Lista Hadou   Nie 16 Sie 2009 - 1:38

Koszt PR zaklęcia = minimalnie: równy numerowi kidou, maksymalnie: równy numerowi kidou powiększonemu o kontrolę reiatsu postaci.
Domyślne obrażenia = zużyte reiatsu + numer.


#1 - Shou (Pchnięcie)
Inkantacja: Siło boska, odrzuć nieprzyjaciela! Zaklęcie destrukcyjne numer jeden - Shou!
Opis: Najprostsze zaklęcie ofensywne. Kumuluje małą ilość reiatsu i strzelą nią w daną osobę. Zaklęcie te odpycha osobę, a nie zabija.
Gest: Wskazanie celu palcem wskazującym.

#2 - Shuuha (Fala Uderzenia)
Inkantacja: Fala wynosi i pogrąża. Zaklęcie destrukcyjne numer dwa - Shuuha!
Opis: Z dłoni wypuszczamy dużą, wysoką jak i szeroką, falę uderzeniową, która może ogłuszyć jak i odepchnąć przeciwnika.
Gest: Wyciągnięcie obu ramion w kierunku celu. Dłonie otwarte, stykające się z sobą kciukami.

#3 - Housenka Houka (Ogień)
Inkantacja: Smoku zmierzchu, otwórz oczy i przegnaj cienie nocy. Zaklęcie destrukcyjne numer trzy - Housenka Houka!
Opis: Bardzo proste zaklęcie polegające na stworzeniu ognia w ręce.
Gest: Ogień powstaje kilka centymetrów nad wewnętrzną stroną dłoni. Dopóki znajduje się w tej pozycji rzucający może zwiększać płomień żywiąc go dodatkowymi porcjami reiatsu. Shinigami musi jednak pamiętać, aby otoczyć ogień izolującą warstewką rei zapobiegającej oparzeniom dłoni.

#4 - Byakurai (Biała Błyskawica)
Inkantacja: Palcu sprawiedliwego, wskaż grzesznika. Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Byakurai!
Opis: Zaklęcie, które tworzy niewielkiej średnicy promień przeszywające wszystko co napotka na swojej drodze.
Gest: Wskazanie celu palcem wskazującym.

#5 - Kuragari (Strzała Mroku)
Inkantacja: Niebo przysłoniła istota mroku. Zaklęcie destrukcyjne numer pięć! - Kuragari!
Opis: Najlepiej używać tego kiedy trzyma się przeciwnika. Wtedy wyciągając rękę do góry, oczywiście jedną wolną, przyzywamy strzałę błyskawicy. Może ona w dowolnej chwili wrócić do ręki wytwórcy.
Gest: Wyciągnięcie ręki do góry, w której pojawia się zaklęcie po zakończeniu inkantacji.

#6 - Gogyou (Podmuch Ognia)
Inkantacja: Palec do ust przyłożony, nieprzyjaciel w popiół obrócony. Zaklęcie destrukcyjne numer sześć! - Gogyou!
Opis: Wykonawca wypuszcza z ust podmuch gorącego powietrza. Może poparzyć jak i odepchnąć przeciwnika.
Gest: Po zakończeniu inkantacji zaklęcia uwalnia się poprzez wydmuchanie powietrza przez usta.

#7 - Dokubutsu (Zatruta Kula)
Inkantacja: Zapach śmierci palący trzewia. Zaklęcie destrukcji numer siedem! - Dokubutsu!
Opis: Osoba korzystająca z zaklęcia tworzy zatrutą kulę z reiatsu. Rzuca w nią w przeciwnika, a ta za pomocą woli wykonawcy wybucha. Gaz zatruty rozprzestrzenia się przy wrogu, paraliżując po kolei jego organy. Doświadczeni shinigami mogą stworzyć duże kule trucizny.
Gest: Zaciśnięcie dłoni i stopniowe jej otwieranie podczas inkantowania.

#8 - Sando (Deszcz Kwasu)
Inkantacja: Chmury zatrute, niebiosa nieczyste. Zaklęcie destrukcyjne numer osiem - Sando!
Opis: Tworzy nad głową celu chmurę, z której zaczyna padać kwaśny deszcz, dosłownie kwaśny deszcz. Kwas z zetknięciu z skórą człowieka mocno parzy, czasem doprowadzając do uszkodzenia naczyń krwionośnych.
Gest: Nakreślenie w powietrzu znaków tworzących nazwę zaklęcia.

#9 - Washi ken (Papierowe ostrze)
Inkantacja: Największy kowalu światów, ty co wykułeś setki ostrz, daj mi swój oręż. Zaklęcie destrukcyjne numer dziewięć - Washi ken!
Opis: W dłoni rzucającego pojawia się ostrze w kształcie katany (Aczkolwiek nieco cieńsze), posiadając również jego właściwości. Jednak styczność z reiatsu nawet prostego zaklęcia (bądź pocisku) potrafi skutecznie je rozwiać - chyba, że rzucający poświęci na jego podtrzymanie więcej reiatsu (Zaklęcie poziomu 0)
Gest: Sięgnięcie w okolice tsuby i wykonanie zamachu jak przy wyciąganiu miecza

#10 - Kasai (Ognisty Wir)
Inkantacja: Zawiruj powietrze ogniem z czeluści - zaklęcie destrukcyjne numer dziesięć - Kasai!
Opis: Wysyła w kierunku celu niewielkie ogniste tornado chłoszczące wszystko po drodze płomieniami. Przyprawia sporo bólu tworząc oparzenia, acz ogólnie nie zadaje zbyt wiele obrażeń.
Gest: Splecenie ze sobą wyciągniętych ramion wokół których zaczynają wirować płomienie tworzące tornado.

#11 - Tsuzuri Raiden (Wiążąca Błyskawica)
Inkantacja: Kirinie, łasko niebios! Poraź swą mocą nieprzyjaciela! Zaklęcie destrukcyjne numer jedenaście - Tsuzuri Raiden!
Opis: Zaklęcie tworzy niewielki strumień elektryczności, który płynie przez przewodnik (w tym wypadku łańcuch), raniąc nieprzyjaciela.
Gest: Dotknięcie przewodnika.

#12 - Fushibi (Rozpostarty ogień)
Inkantacja: Płomieniu z odwłoka piekielnego pająka dotknij mych wrogów i spal ich skórę! Zaklęcie destrukcyjne numer dwanaście - Fushibi!
Opis: Rozpościera żarzącą się, pomarańczową sieć. Lepi się do każdej żywej istoty, która nieopatrznie weszła z nią w kontakt. Zaklęcie reaguje na czyste reiatsu (np. byakurai) w styczności, z którym eksploduje raniąc wszystkie "przylepione" stworzenia.
Gest: Złączenie palców dłoni.

#13 - Buke Katachi (Forma Wojownika)
Inkantacja: Ty Panie! Maska krwi i ciała wszelakiego stworzenia! Ty, który nosisz maskę z krwi! Który zawsze pomagasz potrzebującym! Nie zważaj na mój ból i daj mi więcej siły! Zaklęcie destrukcyjne numer trzynaście - Buke Katachi!
Opis: Wokół użytkownika pojawia się czerwona poświata, jego następny atak jest dwa razy silniejszy. Lecz po ataku użytkownik jest powierzchownie raniony w różne miejsca przez własne reiatsu. Jest to pierwszy poziom tego rodzaju zaklęcia.
Gest: Podniesienie na wysokość twarzy dłoni ze złączonymi palcem wskazującym i środkowym.

#14 - Buke Katachi Ni Jun (Forma Wojownika Poziomu Drugiego)
Inkantacja: Burza zmysłów, im gwałtowniejsza, tym szybciej się wyładuje. Trzepot skrzydeł! Który piekło i niebo pochłonie! Ty Panie! Który zawsze pomagasz potrzebującym! Nie zważaj na mój ból i daj mi więcej siły! Zaklęcie destrukcyjne numer czternaście - Buke Katachi Ni Jun!
Opis: Wokół użytkownika pojawia się jasno niebieska poświata, jego następny atak jest cztery razy silniejszy. Lecz po ataku użytkownik doznaje średnich ran. Jest to drugi poziom tego rodzaju zaklęcia.
Gest: Podniesienie na wysokość twarzy dłoni ze złączonymi palcem wskazującym i środkowym.

#15 - Buke Katachi San Jun (Forma Wojownika Poziomu Trzeciego)
Inkantacja: Rozrzucone kości bestii! Karmazynowy kryształ! Pusty zamek wypełniony brzękiem włóczni! Trzepocie tysiąca skrzydeł! Który nosisz imię Człowieka! O Władco! Który delikatnie z umiarkowaniem dotykasz ludzi nie znających grzechu! Który zawsze pomagasz potrzebującym! Nie zważaj na mój ból i daj mi więcej siły! Zaklęcie destrukcyjne numer piętnaście - Buke Katachi San Jun!
Opis: Wokół użytkownika pojawia się przejrzysta mleczno biała poświata, jego następny atak jest 6 razy silniejszy. Lecz po ataku użytkownik doznaje poważnych ran.
Gest: Podniesienie na wysokość twarzy dłoni ze złączonymi palcem wskazującym i środkowym.

#16 - Semai Jishin (Niszczące Uderzenie Ziemi)
Inkantacja: Stalowe koło! Rusz się, będziesz ziemią! Powstań, a będziesz mocą! Zaklęcie destrukcyjne numer szesnaście - Semai Jishin!
Opis: Swoim uderzeniem w ziemię pod nim użytkownik wywołuję małe trzęsienie ziemi, które może przewrócić przeciwnika.
Gest: Uderzenie dłonią w ziemię wraz z wypowiedzeniem nazwy zaklęcia.

#17 - Genjuu Ishi (Wielka Skała)
Inkantacja: Rozrzucone kości bestii! Wielka moc dobroci! Ty która pomagasz matce naturze! Stań przede mną! Użycz mi swej mocy! Zaklęcie destrukcyjne numer siedemnaście - Genjuu Ishi!
Opis: Nad dłonią tworzy się skała, tym większa im większa jest moc użytkownika. Skała może posłużyć do rzucenia we wroga lub jako pocisk do Oogata Shippuu.
Gest: Wyciągnięcie do góry ręki.

#18 - Oogata Shippuu (Wielki Podmuch Wiatru)
Inkantacja: Fala wynosi i pogrąża. Niebo przesłaniają burzowe chmury! Zapach wiatru który zaraz poczujesz! Zaklęcie destrukcyjne numer osiemnaście - Oogata Shippuu!
Opis: Przed wyciągniętymi rękami użytkownika pojawia się mała błękitna kula. Która potem rozpada się i powstaję wielki podmuch wiatru który jest w stanie ściąć drzewa. Przed atakiem można też użyć Genjuu Ishi i stworzony głaz posłać w przeciwnika za pomocą tego zaklęcia.
Gest: Wyciągnięcie obu ramion w kierunku celu.

#19 - Itami senritsu (Melodia bólu)
Inkantacja: Ty co znasz mych słów rytm, ten co się bólem zowie. Ty który słowa pieśni znasz na pamięć zagraj mu tę melodię.Zaklęcie destruktywne numer dziewiętnaście -Itami senritsu!  
Opis: Podczas inkantacji używający rysuje palcami klucz wiolinowy a następnie niczym mim popycha go w stronę celu. Osoba będąca pod wpływem zaklęcia słyszy coraz wyższą melodię wewnątrz głowy. Zależnie od sił postaci dźwięk będzie się nasilał uniemożliwiając pełną swobodę ruchów spowodowaną ASTRONOMICZNYM bólem głowy. Co słabsi będą tracili przytomność lub zdolność walki. W skrajnych przypadkach Może to prowadzić do tymczasowej głuchoty bądź śmierci.
Gest: Nakreślenie palcem znaku wiolinowego w powietrzu.

#20 - Torimonoi Nentou (Przejęcie Umysłu)
Inkantacja: Moja krew moje ciało, twoja krew twoje ciało.Panie przekaż mi siłę potrzebną do dominacji, daruj mi moc konieczną do kontroli tej marnej istoty proszę cię panie, ja twój najwierniejszy ze sług. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia - Torimonoi Nentou!
Opis: Zaklęcie możliwe do wykonania tylko w zwarciu… Używający kładzie swą dłoń na piersi przeciwnika w momencie kończenia inkantacji. Toczy się wtedy walka w umyśle ofiary(podobna jak w czasie przemiany w Vaizarda z tym wyjątkiem że mentalna istota obrońcy ma rany i zmęczenie realnej formy a napastnik jest w pełni sił. Jeśli ofiara przegra traci kontrolę nad swym ciałem a umysł zostaje uśpiony na czas około 3 godzin. Jeżeli ofiara wygra skutek jest odwrotny, Atakujący może wtedy w dowolny sposób wykorzystać ciało ofiary, w momencie śmierci ciała Atakujący powraca do swojego ciała a przeciwnik...No cóż.
Gest: Położenie dłoni na piersi celu.

#21 - Juu Ken (Dziesięć Ostrzy)
Inkantacja: Największy kowalu światów, ty co wykułeś setki ostrz, daj mi swego oręża daj mi cząstkę swej siły. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia jeden - Juu Ken!
Opis: Rzucający wybiera(naznaczając je swoim Reiatsu) 10 miejsc na placu boju gdzie pojawią się miecze które jednocześnie zaczynają pędzić by przebić cel…(pierwszy poziom)
Gest: Poprzez palce zostawia w powietrzu reiatsu, z którego później tworzony jest miecz.

#22 - Kinokiita Ken (inteligentne ostrze)
Inkantacja: Największy kowalu światów, ty co wykułeś setki ostrz, daj mi swego oręża daj mi cząstkę swej siły, daj mi miecz który będzie za mnie walczył. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia dwa - Kinokiita Ken!
Opis: Użytkownik po wypowiedzeniu zaklęcia powinien wolną ręką wykonać gest jakby wyciągał katanę z sayi, po tym geście w jego dłoni zmaterializuje się ostrze które będzie samo się przemieszczać i atakować przeciwnika, ostrze ma jednak słaby punkt trafienie skupioną wiązką Reiatsu nawet siły ‘’Błękitnej Błyskawicy” wystarcza by przestało istnieć.(drugi poziom)
Gest: Naśladowanie ruchu wyciągania katany z sayi.

#23 - Gyokaku (Ciężkość)
Inkantacja: Wąż swe mięśnie rozpręża, ciężar zwiększ jego oręża! Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia trzy - Gyokaku!
Opis: Technika polega na zwiększeniu ciężaru miecza, a dokładniej wpływu na niego grawitacji, dzięki temu przeciwnikowi dużo ciężej jest walczyć. Z tą techniką shinigami jest w stanie pokonać nawet fizycznie silniejszego od siebie przeciwnika.
Gest: Dotknięcie oręża przeciwnika.

#24 - Hyaku Ken (Sto ostrzy)
Inkantacja: Przybywam po raz kolejny do twej kuźni, moi przeciwnicy stanęli i nie ugięli się przed twoją bronią , więc błagam wyjdź zemną i ukaż im twoje dzieło. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia cztery - Hyaku Ken!
Opis: Jak w przypadku zaklęcia dziesięciu ostrzy wybiera się miejsce pojawienia się miecza lecz tym razem tylko jedno. Bowiem w tym miejscu pojawi się ciemna stalowa kula wysyłająca ostrza z niesamowitą prędkością po prawie całym polu walki.(trzeci poziom)
Gest: Otwarta dłoń, w której pojawia się kula, którą następnie wyrzuca się w preferowanym przez siebie kierunku.

#25 - Denkou (Grzmot)
Inkantacja: Burza zmysłów, im gwałtowniejsza, tym szybciej się wyładuje. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia pięć - Denkou!
Opis: Jest to dosyć potężne zaklęcie, lecz mało celne. Wykonując znaki, chmury gromadzą się na niebie, a w odpowiednim momencie, duże wyładowanie elektryczne uderza w przeciwnika, tworząc duże spustoszenie.
Gest: Uniesienie ramienia w górę z wyprostowanym palcem wskazującym. Wraz z końcem inkantacji szybki zamach ramieniem w dół.

#26 - Bakuhatsuiro (Eksplozja barw)
Inkantacja: Płoną barwy świata na płótnie namalowanym. Pękają, tryskają i grzmot sprowadzają. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia sześć - Bakuhatsuiro!
Opis: Shinigami wyrzuca do kilkudziesięciu kuleczek reiatsu, które w kontakcie z istotą żywą wybucha w niewielkiej eksplozji powodując głośny huk.
Gest: Przyłożenie do siebie dłoni pomiędzy którymi powstają kulki.

#27 - Shippu Shinrai (Podżegające Ostrze Burzy)
Inkantacja: Mocą uyconą od pana błyskawic. Niechaj ostrze rozerwie całun nocy. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia siedem - Shippu Shinrai!
Opis: Użytkownik wytwarza elektryczną aurę wokół swojego miecza, po czym mocnym machnięciem uwalnia ją w formie rozległej, elektrycznej fali uderzeniowej. Im rozleglejsza tym mniej ostra, natomiast zawsze jest w stanie porazić przeciwnika, nawet jeśli mogłoby się to skończyć co najwyżej draśnięciem.
Gest: Przejechanie ręką po boku ostrza (nie ostrym rzecz jasna, choć jak tam kto lubi...).

#28 - Hoeryuuken (Pieść Wyjącego Smoka)
Inkantacja: Smoku Milenijny, symbolu potęgi. Sprowadź swoim wyciem, na mego wroga męki. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia osiem - Hoeryuuken!
Opis: Użytkownik gromadzi Reiatsu wokół swojej pięści, by następnie, uderzając powietrze, stworzyć ogromną falę uderzeniową, zmiatającą wrogów w zasięgu. Jednak zbyt gwałtowne uwolnienie energii może doprowadzić do wybicia stawów, a w skrajnych przypadkach złamać rękę.
Gest: Zwyczajne zaciśnięcie pięści.

#29 - Kouri Ya (Lodowa strzała)
Inkantacja: O Władco! Który nosisz imię Człowieka! Delikatnie drapiąc ścianę marzeń przyzwij lód z otchłani lodowca! Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia dziewięć - lodowa strzała.
Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia dziewięć - Kouri Ya!
Opis: Wzdłuż wyciągniętego ramienia pojawia się kula wody, która formuje się na kształt strzały. Można nią sterować ruchami ręki, po trafieniu w przeciwnika zamienia się w lód zamrażając daną część ciała. Wielkość strzały zależy od umiejętności rzucającego zaklęcie.
Gest: Wyciągnięcie przed siebie ramienia z wyprostowaną dłonią. Druga dłoń chwyta wyciągnięte ramię na wysokości łokcia.

#30 - Senkou saikoro (Błysk śmierci)
Inkantacja: Panie snów i światła, najwyższa i najjaskrawsza gwiazdo. Ukaż tym nędznikom swój blask. Zaklęcie destruktywne numer trzydzieści - błysk śmierci!
Opis: Przez ciało rzucającego przebiega jasny biały blask powodujący w zależności od umiejętności i poziomu reiatsu używającego paraliż, poparzenia, omamy(przeciwnikowi się zdaje że walczy z kilkoma przeciwnikami lub że jego przeciwnikiem stała się nagle jego najukochańsza osoba). Czasem też u słabszego przeciwnika spowoduje utratę przytomności na skutek snów sprowadzonych na postać.
Gest: Rozpostarcie ramion na boki.

#31 - Shukkahou (Kula Czerwonego Ognia)
Inkantacja: Ty Panie! Maska krwi i ciała wszelakiego stworzenia! Trzepot skrzydeł! Ty, który nosisz imię Człowieka! Piekło i Pandemonium! Ściana wielkich morskich fal maszeruje dalej na południe! Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści jeden - Shukkahou!
Opis: Tworzy czerwoną kule ognia wielkości dłoni, która zostaje wystrzelona w kierunku przeciwnika. Jedno z łatwiejszych zaklęć uczonych w Akadami Kidou dla Shinigami.
Gest: Wyciągnięcie ramion ze stykającymi się dłońmi.

#32 - Okasen (Promień Złotego Ognia)
Inkantacja: Mój królu! Noszący maskę z krwi i ciała, dzierżący imię człowieka! Trzepot twych tysiąca skrzydeł przyzywa płomienie wschodzącego słońca. Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści dwa - Okasen!
Opis: Wystrzeliwuje do celu żółtą wiązkę reiatsu, która z każdą chwilą zwiększa w drodze swój promień. Przy trafieniu powoduje duże, obszarowe zniszczenia.
Gest: Zamaszysty ruch zanapkuto bądź ramieniem z wyprostowaną dłonią,.

#33 - Soukatsui (Rozbicie Niebieskiego Płomienia)
Inkantacja: O Władco! Ty, który zostałeś ukoronowany imieniem człowieka! Maska z krwii i ciał! Trzepocie tysiąca skrzydeł! Z prawdą i umiarkowaniem! Delikatnie drapiąc ścianę marzeń nie znających grzechu! Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści trzy - Soukatsui!
Opis: Zaklęcie, po którym wróg zostaje zaatakowany błękitnym promieniem. Siła i poziom Soukatsui zależy od reiatsu używającego zaklęcie. Jedna osoba zrobi dym druga potężny promień z wielką eksplozją.
Gest: Wyciągnięcie w kierunku celu otwartej dłoni.

#34 - Hidoi no Mai (Makabryczny Taniec)
Inkantacja: Kurtyna się podniosła, a krew się polała. Lecz na żadnym z ostrzy nie została plama. Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści cztery - Hidoi no mai!
Opis: Podczas wymawiania inkantacji przed użytkownikiem pojawia się masa sztyletów wytworzonych z Reiatsu. Po wykonaniu gestu ostrza ruszają na przeciwnika, dając mu niewiele czasu na reakcję.
Gest: Powolne, pionowe cięcie powietrza.

#35 - Routa (Spopielenie)
Inkantacja: Wyłoń się spod ziemii ogniu przeznaczenia, odnajdź intruza, który stoi na twym gruncie - spopiel go natychmiast, niech poczuje gniew ognia! Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści pięć - Routa!
Opis: Jedno z silniejszych zaklęć ognistych - po wymówieniu inkantacji z ziemi bucha ogień pod przeciwnikiem. Jeśli ten stał akurat w tym momencie nieruchomo - na pewno dozna bardzo poważnych ran i poparzeń, z których nie szybko się wyleczy.
Gest: Przyłożenie palców jednej dłoni do podłoża i gwałtowne ich oderwanie z wyrzutem ramienia do góry wraz z wykrzyczeniem nazwy zaklęcia.

#36 - Atsuijouki (Gorąca para)
Inkantacja: Ostatni oddech starca groźbę swą spełnia. Dusza z ciała uchodzi i grozę wśród pokutników zbiera. Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści sześć - Atsuijouki!
Opis: Rzucający tworzy stożek gorącej pary parzący wszystkich, którzy weszli z nią w kontakt. Para utrzymuje się przez parę minut tworząc pole gęstego, ograniczającego widoczność oparu.
Gest: Przyłożenie dłoni w trąbkę do ust i wydmuchanie powietrza po zakończeniu inkantacji.

#37 - Warui Inu (Wściekłe psy)
Inkantacja: Psie, użycz szczeniąt swoich złap go teraz, ugryź zdobycz! Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści siedem - Warui Inu!
Opis: Z reiatsu powstają trzy błękitne psy, które najpierw gonią za celem chwytając go za nogi i ściągają do parteru, następnie raniąc poważnie.
Gest: Upadnięcie na czworaka z zakrzywionymi palcami dłońmi mającymi naśladować zwierzęce pazury.

#38 - Hichou (Ogniste motyle)
Inkantacja: Roztańczone duchy iskier na świat opadły. Wirując śmiertelność z ciała wydarły. Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści osiem - Hichou!
Opis: Shinigami tworzy od kilku do kilkunastu płomiennych motyli, które po wylądowaniu na wskazanym celu bądź celach wybuchają szybko wzniecając duży ogień.
Gest: Przyłożenie pod usta złączonych dłoni, w których wraz z inkantacją zaczynają formować się motyle. Gwałtowny wyrzut ramion na boki wraz z końcem inkantacji uwalnia je i posyła w kierunku celu.

#39 - Suiryukou (Ryk wodnego smoka)
Inkantacja: Duchu w głębokiej ziemi drzemiący. Przebudź się! Wzywam cię, abyś ponad ziemię ku niebiosom się wybił! Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści dziewięć - Suiryukou!
Opis: Pod stopami celu wybucha gejzer gorącej wody wypryskujący nawet kilkanaście metrów górę. Przez długi czas zaklęcie miało charakter typowo ofensywny, lecz pewien shinigami wykorzystywał je do szybkiego przemieszczania się przez przywołanie gejzeru pod własnymi nogami i umiejętną manipulację jego siłą i kierunkiem. Podobne wykorzystanie kido zebrało żniwa w postaci kilku shinigami, którzy przecenili swoje umiejętności w zakresie magii demonicznej.
Gest: Uderzenie pięścią o ziemię.

# 40 - Kiramekibara (Różany błysk)
Inkantacja: Pani! Damo w aksamicie przy tronie zasiadająca. Daj znak, abym w prześladowcę twego mógł uderzyć. Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści - Kiramekibara!
Opis: Shinigami przywołuje kulę jasnoróżowej energii, która po uderzeniu w dowolną powierzchnię rozpada się rozsyłając wybuchowe odłamki we wszystkie strony.
Gest: Zaciśnięcie dłoni wokół której pojawia się różowa aura.

#41 - Ranpu (Oślepienie)
Inkantacja: Władco, unieś rękę w górę - błyszcz! Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści jeden - Ranpu!
Opis: Nad wyciągniętą dłonią wytwarza się kula, która po wymówieniu inkantacji wybucha oślepiając przeciwników. Działa jak granat oślepiający.
Gest: Wyciągnięcie ręki do góry.

#42 - Tetsusei no Reiki (Aura żelaznego pyłu)
Inkantacja: Kły i zęby. Pazury i szpony. Stalą powleczone, ostrością swą krew z ciała wydzierają. Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści dwa - Tetsusei no Reiki!
Opis: Rzucającego otaczają grudy reiatsu, które po chwili formują się w ostre stalowe zadziory. Zaczynają one krążyć wokół shinigami'ego z dużą szybkością raniąc każdego kto znajdzie się w ich zasięgu. Doświadczeni bogowie śmierci, którzy opanowali zaklęcie do perfekcji mogą poruszać się i walczyć bez obawy, że odłamki uczynią im krzywdę.
Gest: Zetknięcie ze sobą skurczonych na podobieństwo szponów palców.

#43 - Seishinken (Duchowe ostrze)
Inkantacja: Duchu w stali zaklęty, spójrz na moją klingę! Nadaj jej ostrość, bo nastał czas żniw. Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści trzy - Seishinken!
Opis: Zanpakuto, bądź klinga innej broni białej, zostaje otoczona wysoko aktywnym reiatsu, które zwiększa moc tnącą. Szczególnie przydatne przy mierzeniu się z arrancarami chronionymi przez hierro czy innymi przeciwnikami dysponującymi technikami chroniącymi przez fizycznymi atakami.
Gest: Przejechanie palcami po klindze.

#44 - Koumaru Sogeki Koori (Kula Lodu)
Inkantacja: Bronie starożytnych! Zbudowane z kości słoniowej! Potęga ostrzy! Otchłań lodowca! Siła zamieci! Połączcie siły! Stańcie się jednym! Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści cztery - Koumaru Sogeki Koori!
Opis: Użytkownik zaklęcia wyrzuca przed siebie małą kule która zaczyna się kręcić i wyrzuca z siebie zaostrzone sople lodu we wszystkie strony. Ilość pocisków zależy od umiejętności rzucającego. Wadą tego ataku jest to, iż sople mogą zranić także sojuszników, acz nie wykonującego tę technikę shinigami.
Gest: Otwarcie dłoni, w której pojawia się kula, następnie wyrzucana w preferowanym przez rzucającego kierunku.

#45 - Taika katachi - Kamakiri (Forma mistrza - modliszka)
Inkantacja: Modliszka z wdziękiem do boju się szykująca. Kosa opada niepostrzeżenie. Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści pięć - Taika katachi - Kamakiri!
Opis: Pierwsze z serii kido współdziałających z technikami szermierczymi. Reiatsu kumuluje się od mięśni ramion, po czubek broni umożliwiając jednorazowe wyprowadzenie znacznie szybszego ataku.
Gest: Wyciągnięcie dzierżących oręż ramion przed siebie.

#46 - Taika katachi - Kusarihebi (Forma mistrza - żmija)
Inkantacja: Żmija zawsze w serce celująca. Śmierć szybka bez boleści przyszła. Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści sześć - Taika katachi - Kusarihebi!
Opis: Reiatsu nagromadzone w zanpakuto i ramionach naprowadza pchnięcie prosto w miejsce wybrane przez shinigami, któremu pozostaje tylko podziwianie efektów. Uderzenie powstrzymać może tylko niezwykle szybki blok bądź silna bariera. Silna, gdyż jedną z właściwości zaklęcia jest nasycenie zanpakuto reiatsu ułatwiającym przebicie osłon energetycznych.
Gest: Wskazanie czubkiem broni celu.

#47 - Taika katachi - Tsuru (Forma mistrza - żuraw)
Inkantacja: Żuraw do lotu się podrywa. W jednym sto zawarte, a we stu śmierć nieubłagana. Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści siedem - Taika katachi - Tsuru!
Opis: Gromadzi duże pokłady reiatsu w broni, które w chaotyczny sposób wyzwalane są wraz z przeprowadzeniem ataku tworząc na ciele przeciwnika nawet kilkanaście ran ciętych, sprawiając wrażenie, że w jednym cięciu zawartych było ich znacznie więcej.
Gest: Ukośne ustawienie broni przed sobą i przyłożenie do klingi palca wskazującego i środkowego drugiej dłoni.

# 48 - Yanma Yuki  (Śnieżny lament)
Inkantacja: Dziecięcy płacz, który nocą dociera do uszu wędrowcy. Poranna rosa która zamarza na trawie. Tak wywołana lawina uwolnicie swą furie. Zaklęcie destrukcyjne numer XX
Opis: Użytkownik tworzy lodową pokrywę  która zaczyna rozrastać się w stronę przeciwnika. Kiedy znajdzie się  przy przeciwniku (chodzi, że pokrywa może być pod stopami albo na suficie z boku ściany której przeciwnik jest blisko itd) zaczynają wyrastać z niej lodowe sople.
Gest: Pod koniec inkantacji wyprostowanie rąk przed siebie i pochylenie głowy.

#49 - Muchinangyou (Bicze pokutne)
Inkantacja: Bicze trzaskają, grzesznicy zawodzą. Nastał czas pokuty. Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści dziewięć - Muchinangyou
Opis: Przy rzucającym pojawia się kilka biczów z reiatsu, które zaczynają wirować uderzając we wszystko wokół. Jak w przypadku większości kido, także to uzależnia swoją siłę od mocy shinigami'ego. Przeciętny efekt przyniesie dwa dwumetrowe bicze będące w stanie zaledwie przewrócić słabego przeciwnika. Mocarz w dziedzinie kido przywoła cztery pięciometrowe bicze potrafiące bez większego trudu ściąć drzewo.
Gest: Oplecenie torsu ramionami i ich gwałtowny wyrzut na boki wraz z końcem inkantacji.

#50 - Ten no Ikari (Niebiański Gniew)
Inkantacja: Siło niebiańska, mocy gwiazdozbiorów! Głos moich modlitw puka do drzwi twych dworów. Odpowiedz gniewnie na me wołanie, odeślij śmiercią wrogów, daleko w nieznane! Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt - Niebiański Gniew!
Gest: Wykonanie w powietrzu znaku 'Niebiański' (天), a następnie uniesienie ręki do góry i wystrzelenie pocisku, który będzie później sprowadzany w wyznaczane miejsce.

#51 - Chokushi no Akuma - Demoniczne oczy wizji śmierci
Inkantacja: Śmierci zrodzona, zaklęta we wszystkim mającym swój początek, od której nie ma ucieczki od zarania stworzenia - jestem ślepcem, lecz pokornie chylę się przed ostatecznością. Tej, której koniec przyszedł wraz z początkiem nowego - błagam o wskazanie mego przeznaczenia, pokieruj moim ostrzem. Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt jeden - Chokushi no Akuma!
Opis: Na powierzchni tnącej broni białej (wymagany warunek) pojawia się cienka czarna warstwa. Po otworzeniu oczu na celu pojawia się cienka czarna linia. Rzucający ma jedną próbę aby wykonać cięcie DOKŁADNIE przez tą linię, co jest gwarantowanym uderzeniem krytycznym. Jeśli jednak mu się nie uda - ostrze ześlizguje się po powierzchni celu nie czyniąc mu żadnej szkody.
Gest: Zamknięcie oczu i przysłonięcie ich lewą na czas całej inkantacji, z wyłączeniem ostatniej części gdzie lewa dłoń przesuwa się po boku broni trzymanej w prawej (...albo jak ktoś jest leworęczny to odwrotnie).

#52 - Harashirohone (Pole białych kości)
Inkantacja: Kości umarłych głęboko pogrzebane, przebudźcie się! Z jękiem przebijcie ziemię was więżącą, oswobódźcie się i krwią szkarłatną się opijcie. Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt dwa - Harashirohone!
Opis: Shinigami przesyła reiatsu do ziemi, które rozdziela się na kilka mniejszych smug sunących powoli w kierunku celów. Gdy już powędrują pod ich nogi przekształcają się w ostre pale przebijające nieszczęśników. Zaklęcie wymaga od rzucającego maksymalnego skupienia koniecznego, aby zmaterializować pale w odpowiednim miejscu. Trudność wzrasta, kiedy w okolicy oprócz przeciwników znajdują się inne osoby, co może skończyć się przypadkowym nabiciem sojusznika.
Gest: Dotknięcie wyprostowanym palcem wskazującym ziemi.

#53 - Mizudanha (Wodny Strumień Ciśnienia)
Inkantacja: Głębia oceanów, mym sojusznikiem, powietrze natomiast jest jej wspornikiem. Wodnista potęga i furia orkanów, wspólnie nie będą oszczędzać filarów. Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt trzy - Mizudanha!
Opis: Po wymówieniu inkantacji użytkownik bierze bardzo głęboki oddech, następnie wypuszczając z ust cienki strumień wody o ogromnym ciśnieniu, który jest w stanie przecinać budynki, drzewa oraz skały, a w skrajnie potężnych przypadkach - nawet stal. Długość działania techniki zależy od pojemności płuc użytkownika, czyli jak długo jest w stanie wydychać powietrze.
Gest: Głęboki wdech, następnie wypuszczenie powietrza.

#54 - Haien (Niszczące Płomienie)
Inkantacja: Płomieniu nowo narodzonego, tego, który łono swej matki spopielił. Wyjdź na świat i obróć ciało w niebyt. Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt cztery - Haien!
Opis: Zaklęcie tworzy fioletowy dysk skoncentrowanej energii. Niewielki obszar rażenia nadrabia dużą siłą destrukcyjną. Potrafi obrócić w nicość nawet ramię arrancara chronione hierro.
Gest: Ostry, krótki ruch przedramieniem w kierunku celu.

#55 - Norowa no Kasai (Przeklęty Ogień)
Inktantacja: Z matki zrodzony, życia pozbawionej. Przez ojca pozbawiony wolności swojej. Z prochu powstałeś, w proch się nie obrócisz. Ogień piekielny do swej komendy zmusisz. Nastała bowiem godzina oczyszczenia, prochem i gorącem, siłą spopielenia! Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt pięć - Norowa no Kasai!
Opis: Użytkownik tworzy niewielką ognistą kulę, którą rzuca w stronę przeciwnika. Kiedy odbija się ona od ziemi, rozprasza się na mnóstwo pomniejszych płomieni (od 7 do 12), podpalających obszar pod sobą. One z kolei lecą dalej, powtarzając proces do piątego odbicia, pozostawiając po sobie pole niegasnącego ognia. Ci potężniejsi, potrafią sprawić, że ogień odbije się do siedmiu razy.
Gest: Wykonanie w powietrzu znaków 'Kagutsuchi' (カグツチ) podczas inkantacji, po czym uniesienie ręki dominującej (leworęczni lewą, praworęczni prawą), wewnętrzną stroną do góry i zaciśnięcie drugiej na nadgarstku dominującej.

#56 - Kongou Bakufuu (Adamantowy Podmuch)
Inkantacja: O panie! Furia i żal tobie podległe. Uroń krwawą łzę na grzesznika. Niech odczuje płomień swych przewinień. Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt sześć - Kongou Bakufuu!
Opis: Zaklęcie będące rozwiniętą formę shukkahou, tworzy niewielką, lecz skoncentrowaną eksplozję.
Gest: Czerwona kula tworzy się na czubku używanej przez nas broni, bądź pięści po czym uderza w przeciwnika.

#57 - Daichi Tenyo (Rozkołysany taniec ziemi)
Inkantacja: Wolo stwórcy na tronie niebieskim zasiadająca! Myśli człowieka w nieśmiertelnej duszy zakuta! Skrzydło dźwigające świat! Unieście ziemię i przytłoczcie nią mojego wroga! Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt siedem - Daichi Tenyo!
Opis:Użytkownik wyciąga ręce przed siebie, powodując lewitację obiektów znajdujących się w odległości kilku metrów od rzucającego. W przeciągu paru sekund obiekty wystrzeliwują w kierunku przeciwnika. Czym więcej punktów reiatsu zostanie spożytkowanych na zaklęcie, tym cięższe obiekty zostaną podniesione. Wyjątkowo wprawny użytkownik kidou może posłać obiekty na więcej niż jednego przeciwnika.
Gest: Wyciągnięcie ramion przed siebie.

#58 - Tenran (Mroczna Burza)
Inkantacja: Duchu burzy! Ty który niebiosa swą mocą rozdzielasz. Niech oddech twój dotknie świat pogrążając go w chaosie. Zaklęcie destrukcyjne pięćdziesiąt osiem - Tenran!
Opis: Hadou tworzące wielką wichurę, która atakuje przeciwnika niczym huragan, jednocześnie pozwala atakującemu na ucieczkę pod osłoną szalejącego wiatru. Powstaje poprzez energiczne obracanie zanpakutou.
Gest: Wraz z początkiem inkantacji pozostawienie zanpakuto w powietrzu i przyłożenie do niego otwartej dłoni. Po zakończeniu inkantacji zanpakuto zaczyna obracać się tworząc powietrzna trąbę

#59 - Raikyu Koudan (Granat Burzowego Smoka)
Inkantacja: Piorun zwiastunem ognia, piorun zwiastunem śmierci. Boskie ostrze opadnie w światłości, twoja egzystencja zaś zniknie w żałości. Niczym Bóg Burzy uderzę jak młotem, przepadnij zatem wraz z hucznym grzmotem. Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt dziewięć - Raikyu Koudan !
Opis: Owe Hado jest niemalże identyczne jak Shakkahou, tyle, że jest ponad dwukrotnie większe, ma kolor złoty oraz otoczone jest elektryczną aurą. Po zderzeniu z jakimś obiektem wywołuje eksplozję. Każdy w jej zasięgu zostaje brutalnie porażony pozbawiając na pewien czas zdolności do poruszania się.
Gest: Tworzy pocisk, przed otwartą dłonią.

#60 - Hebi hanone (Kły węża)  
Inkantacja: Cena, która przyjdzie im zapłacić za twój rachunek. Ich los jest już z góry przesądzony przez twój pocałunek. Zaklęcie destrukcyjne numer sześćdziesiąt - Hebi hanone!
Opis: Pięść zaczyna pokrywać się warstwa reiatsu, która podczas wystrzału przybiera kształt głowy węża. Trafiony przeciwnik zostaje poważnie zatruty. Słabsze cele tracą przytomność i umierają w przeciągu kilku minut, a silniejsze odczuwają silne zawroty głowy i nudności.  
Gest: Podczas Inkantacji wycelowanie pięści w przeciwnika. Pod koniec należy wysunąć palec mały i wskazujący.

#61 - Same sekiryou ibari (Gniew samotnego rekina)
Inkantacja: Deszczu przynoszący ukojenie, Piorunie tworzący płomienie. Fal niosący zniszczenie. Zaklęcie destrukcyjne numer sześćdziesiąt jeden - Same sekiryou ibari.
Opis: Użytkownik tworzy wielkiego, półprzejrzystego rekina z błękitnego reiatsu. Ukrycie się przed nim jest wyjątkowe trudno, ponieważ świetnie czuje energię celu. Lewituje w powietrzu, krążąc i wyczekując momentu, kiedy będzie mógł zatopić swoje szczęki w celu.
Gest: Na rysowanie znaku oceanu na podłożu.

#62 - Ureshī itami tome (Triumfalny wór bólu)
Inkantacja: Stąpając po chmurach, nosząc na swych barkach jedynie lekki powiew wiatru, przyjmuję wyzwanie! Moja bryza silniejsza niż batalion, rozkruszy wszelkie mury losu! Śmieję się w twarz wzgardy, gdyż jest to ostatnie, co wzgardzący słyszą! Zaklęcie destrukcyjne numer sześćdziesiąt dwa - Ureshī itami tome!
Opis: Przy wymachu powietrze przez ręką pokrywa aura, tworząc coś na kształt worka o długości około trzech metrów. Przy trafieniu w cokolwiek wór pęka, a powietrze zgromadzone w środku zadaje setki, jeśli nie tysiące niewielkich cięć celowi oraz najbliższych okolic. Jeżeli natomiast po wykonaniu wymachu w nic nie trafi - nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować ponownie. Ma się jednak jedynie pół minuty, inaczej worek pęknie raniąc tego, kto go trzyma.
Gest: Wykonanie paru obrotów dłonią przez pierwsze zdanie, następnie przedramieniem, by ostatecznie wykonać jeden gwałtowny ruch.

#63 - Ikarichi (Gniew krwi)
Inkantacja: Krwi w ciele od poczęcia krążąca. Zdradź swego pana! Ukłuj go, zrań! Zaklęcie destrukcyjne sześćdziesiąt trzy - Ikarichi!
Opis: Zaklęcie wymaga kontaktu dotykowego podczas którego shinigami wsącza w ciało celu własne reiatsu. Wiąże się ono z wodą w organiźmie i w gwałtownej reakcji przekształca ją w lód czego wizualnym efektem są ostre zręby czerwonego lodu wybijające się gwałtownie z ciała nieszczęśnika. Przed makabrycznym końcem chroni wyższy poziom reiatsu od wykonawcy zaklęcia.
Gest: Przyłożenie otwartej dłoni do ciała celu.

#64 - Raikouhou (Palący Wrzask Błyskawic)
Inkantacja: Rozrzucone kości bestii! Iglica! Karmazynowy kryształ! Stalowe koło! Rusz się, będziesz wiatrem! Stań, a będziesz niebem! Pusty zamek wypełniony brzękiem włóczni! Zaklęcie destrukcyjne numer sześćdziesiąt cztery - Raikouhou!
Opis: Wokół rąk użytkownika tworzą się błyskawice, które wystrzeliwują w cel.
Gest: Wyciągnięcie w kierunku celu otwartej dłoni.

#71 - Shojohebi Fukushū (Zemsta wężowej panny)
Inkantacja: Nie dla Ciebie spokój i cisza, mój ból i furia nie pozwolą Ci zapomnieć! Wij się w cierpieniu dwustuletniego cierpienia! Wypełnij me dłonie gniewem wzgardzonych uczuć! Zaklęcie destrukcyjne numer siedemdziesiąt jeden - Shojohebi Fukushū!
Opis: Z ust czarującego wyziewa ognisty, niebieski wąż, który po osiągnięciu celu wiruje wokół niego, podnosząc temperaturę w swoim obrębie i spalając cokolwiek z czym się bezpośrednio dotknie. Ponadto ma ciekawą właściwość stapiania ochronno-pieczętującej techniki Nageku Dōjō-ji w przeciągu parudziesięciu sekund - maksymalnie do pół minuty.
Gest: Złożenie obu dłoni na sercu, pochylenie się, a następnie odchylenie i głośne wypuszczenie powietrza przy otwartych ustach

#73 - Souren Soukatsui (Podwójny Lotus)
Inkantacja: Ty, który nosisz maskę z krwi, unosisz się na tysiącach trzepoczących skrzydeł, utwórz dwa lotosy na ścianie z niebieskich płomieni! Otwórz niebiosa i uderz niebieskim ogniem! Zaklęcie destrukcyjne numer siedemdziesiąt trzy -  Souren Soukatsui!
Opis: Udoskonalona wersja Soukatsui. Tworzy podwójny błękitny promień, który atakuje daną osobę z duża mocą.
Gest: Wyciągnięcie przed siebie dłoni stykających się ze sobą nadgarstkami.

#74 - Kesshou Yari (Kryształowa Włócznia)
Inkantacja: Bronie starożytnych! Święte lance! Nadejdźcie z niebios i pryśnijcie! Zaklęcie destrukcyjne numer siedemdziesiąt cztery -  Kesshou Yari!
Opis: Tworzy włócznię z błękitnego kryształu, która przebija (lub nie) cel. Niedługo po wykonaniu nią rzutu eksploduje rozpadając się na ostre jak brzytwa kawałki, które działają jak odłamki granatu rozpryskowego.
Gest: Wyciągnięcie ręki do góry, w której pojawia się zaklęcie po zakończeniu inkantacji.

# 77 - Shoumei Yari (Włócznia błyskawicy)
Inkantacja: O niebiosa! Dzięki wam za słup ognisty co w mojej dłoni huczy. Teraz na mego wroga grot ostry kieruję. Niech doświadczy końca! Zaklęcie destrukcyjne numer siedemdziesiąt siedem -
Opis: Tworzy potężną włócznię będącą w rzeczywistości piorunem, który wyrzucony przez shigami'ego może razić cel znajdujący się wiele kilometrów dalej.
Gest: Wyciągnięcie ręki do góry, w której pojawia się zaklęcie po zakończeniu inkantacji.

#78 - Tangerine (Tnące koło)
Inkantacja: Ostrze niebiańskiego splendoru, zakreśl okrąg i tnij tańczące na wietrze liście. Zaklęcie destrukcyjne numer siedemdziesiąt osiem - Tangerine!
Opis: Shinigami przesyła reiatsu do zanpakuto, po czym zakreśla nim w powietrzu półokrąg co tworzy sierpowaty kształt energii będący w stanie przeciąć budynek.
Gest: Zakreślenie półokręgu przy pomocy zanpakuto.

#82 - Tsuihō sa reta ikari (Wygnana furia)
Inkantacja: Odesłany na skraj świata, będę skraju bronił i nie wypuszczę swoich oprawców! Łaknąc sprawiedliwości, z oddali patrzę na dławiących się swoją pychą, błagających o przebaczenie głupców. Setki rozmów, tysiące ksiąg, miliony myśli - nadając im kształt, daję im siłę! Zaklęcie destrukcyjne numer osiemdziesiąt dwa - Tsuihō sa reta ikari!
Opis: Pomiędzy palcami rzucającego pojawia się nasiono. Po upuszczeniu na ziemi w przeciągu minuty wyrasta z niego pokaźne drzewo Ume. Dopóki rzucający nie odwoła drzewa, nie zabraknie mu reiatsu, badź nie zostanie zniszczone, zrzucając swoje kwiaty będzie nimi strzelać w przeciwników znajdujących się w pobliżu. Prędkość pocisków jest porównywalna z wprawnie rzucanym nożem.
Gest: Wykonanie pełnego okręgu obiema dłońmi przed sobą, wykonanie linii rękoma na jego czubki, złączenie palców wskazujących i kciuków obu dłoni w jednym punkcie - pomiędzy nimi pojawi się nasiono.

#83 - Rokujou Rei Ranpu (Gniewny Promień Światła)
Inkantacja: Wola poległych! Trzask błyskawicy! Istnienia za barierą światów ukryte! Pokażcie się, a nastanie świt! Pozostańcie ukryte, a kwiat duszy zakwitnie. Na świat spadł wyrok skazujący. Zaklęcie destrukcyjne numer osiemdziesiąt trzy - Rokujou Rei Ranpu!
Opis: Przed dłońmi użytkownika tworzy się koło, z którego środka wypływa osiem promieni. Docierają one na krawędź koła, po czym odrywają się od niego i wystrzeliwują w kierunku celu. Każdy pocisk jest zdolny do gwałtownej nawet zmiany kierunku lotu w pogoni za celem. Shinigami z odpowiednią podzielnością uwagi może nakazać poszczególnym pociskom pogoń za różnymi celami, jednocześnie przed jego dłonią wciąż pozostaje koło, które stanowi mechanizm naprowadzający dla pocisków. Jeśli zostanie ono uszkodzone pociski natychmiast eksplodują.
Gest: Wyciągnięcie wyprostowanego ramienia w dowolnym kierunku.

#85 - Ko Nadare (Wielka Lawina)
Inkantacja: O panie! Władco lodu! Ty który lodowe kwiaty podnosisz do życia! O władco! Który masz pod sobą wszystkich innych! Ty który zawsze pomagasz ludziom nie znającym grzechu! Spójrz na mnie! Pokaż mi swą moc! Użycz mi swej siły! Objaw się przede mną i spełnij mą prośbę! Zaklęcie destrukcyjne numer osiemdziesiąt pięć - Ko Nadare!
Opis: W czasie wypowiadania inkantacji rzucający musi trzymać ręce na głową. Nad nim tworzy się coraz większa biała kula, po wypowiedzeniu inkantacji do końca rzucający wypuszcza kule z całej siły w stronę przeciwnika. Kula zamienia się w gigantyczną lawinę która niszczy wszystko na swej drodze. Opanowanie tego zaklęcia jest bardzo trudne nie jest ono jeszcze dokończone ponieważ lawina nie jest samonaprowadzająca. To zaklęcie jest opanowane tylko przez nielicznych shinigami.
Gest: Uniesienie ramion ponad głowę.

#88 Hiryuu Gekizoku Shinten Raihou (Cios Latającego Smoka, Trzęsące Niebem Działo Błyskawic)
Inkantacja: Usłyszcie mój ryk niebiosa! Jam pradawny władca z krainy zapomnianych. Mój krok trzęsie ziemią, oddech spopiela skały, wzrok duszę w otchłani trwogi więzi. Patrzcie i swą ostatnią chwilę wychwalajcie. Zaklęcie destrukcyjne osiemdziesiąt osiem - Hiryuu Gekizoku Shinten Raihou!
Opis: Zaklęcie tworzy ogromną ilość energii, która zostaje wystrzelona w kierunku przeciwnika. Przypomina nieco cero. Jedno z najpotężniejszych poznanych do tej pory hadou.
Gest: Wyciągnięcie otwartej dłoni w kierunku celu.

#89 - Sesshōseki (Zabijający kamień)
Inkantacja: Niewiasto w piękności boginiom równa. Ty, co władców do swej woli uginałaś. Ty, co słowa zatrute szeptałaś. Ty, co przeklęta w martwy kamień zostałaś. Rozlej jad zemsty! Ukarz głupców niegodnych twego oblicza! Wysącz życie i śmierć nieubłaganą rozdaj. Zaklęcie destrukcyjne numer osiemdziesiąt dziewięć - Sesshōseki!
Opis:Użytkownik tworzy niewielką atramentowo czarnego reiatsu, którą następnie wystrzeliwuje. Wszystko co wejdzie w kontakt z kulą jest natychmiast unicestwiane, zamieniając się w pojedyncze cząsteczki reiatsu. Jedynie posiadanie silniejszej energii duchowej od twórcy zaklęcia pozwala na uniknięcie dezintegracji. Po około stu metrów lotu kula rozpada się i znika.
Gest: Zaciśnięcie pięści i powolne jej otwieranie podczas inkantowania.

#90 - Kurohitsugi (Czarna Trumna)
Inkantacja: Sączący się, mętny herbie. Bezczelny statku szaleństwa. Wrzący, przeczący, otępiały, błyszczący, sen utrudniający. Pełzająca stalowa księżniczko. Niezniszczalna błotna lalko. Zjednoczcie się! Sprzeciwcie się! Ukażcie ziemi jej niemoc! Zaklęcie destrukcyjne numer dziewięćdziesiąt -  Kurohitsugi!
Opis: Najsilniejsze hadou dotychczas. Niezwykle trudne do opanowania. Po użyciu zaklęcia wokół ofiary tworzą się czarna trumna, które zadaje poważne obrażenia.
Gest: Uniesienie ramienia ponad głowę z palcem wskazującym wycelowanym w niebo.

#91 - Senjū Kōten Taihō (Działo Tysiąca Niebiańskich Błysków)
Inkantacja: Limit tysiąca rąk, dłoń szacunku niezdolna dotknąć ciemności. Dłonie strzału, niezdolne do odzwierciedlenia błękitnego nieba. Drogo otulona jasnością, wietrze, który rozpalasz żar. Czasie, który gromadzisz się, gdy oboje są razem. Odrzućcie niepewność, słuchajcie mojego rozkazu! Kule światła, osiem ciał, dziewięć pozycji, księga nieba, skarb chorych, wielkie koło, szara leśna wieża. Celujcie daleko, jaśniejcie podczas strzału! Zaklęcie destrukcyjne numer dziewięćdziesiąt jeden - Senjū Kōten Taihō!
Opis: Zaklęcie tworzy wokół rzucającego od kilku do kilkunastu fioletowych pocisków, które wystrzeliwują we wskazanym kierunku powodując wielką eksplozję.
Gest: Wyciągnięcie dłoni w kierunku celu.

#96 - Ittou Kasou (Spopielające Ostrze)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer dziewięćdziesiąt sześć - Ittou Kasou!
Opis: Wysokopoziomowe zaklęcie, które wyrzuca z ziemi gigantyczny słup ognia w kształcie ostrza Katany.
Gest: Żaden. Kido tworzone jest w ramieniu rzucającego, które momentalnie czernieje i pojawiają się gorzejące światłem pęknięcia. Po zakończeniu inkantacji płomienie uwalniają się z ramienia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
 
Lista Hadou
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karta Postaci :: Zaklęcia-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblogs