IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 
 

 Lista Hadou

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Roten Yaibaavatar

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Lista Hadou   Nie 16 Sie 2009 - 1:38

Koszt PR zaklęcia = minimalnie: równy numerowi kidou, maksymalnie: równy numerowi kidou powiększonemu o kontrolę reiatsu postaci.
Domyślne obrażenia = zużyte reiatsu + numer.


#1 - Shou (Pchnięcie)
Inkantacja: Siło boska, odrzuć nieprzyjaciela! Zaklęcie destrukcyjne numer jeden - Pchnięcie!
Opis: Najprostsze zaklęcie ofensywne. Kumuluje małą ilość reiatsu i strzelą nią w daną osobę. Zaklęcie te odpycha osobę, a nie zabija.

#2 - Shuuha (Fala Uderzenia)
Inkantacja: Fala wynosi i pogrąża. Zaklęcie destrukcyjne numer dwa - Uderzenie!
Opis: Wyciągamy przed siebie dwie dłonie. Z nich wypuszczamy dużą, wysoką jak i szeroką, falę uderzeniową, która może ogłuszyć jak i odepchnąć przeciwnika.

#3 - Housenka Houka (Ogień)
Inkantacja: Smoku zmierzchu, otwórz oczy i przegnaj cienie nocy. Zaklęcie destrukcyjne numer trzy - ogień!
Opis: Bardzo proste zaklęcie polegające na stworzeniu ognia w ręce.

#4 - Byakurai (Biała Błyskawica)
Inkantacja: Palcu sprawiedliwego, wskaż grzesznika. Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica!
Opis: Zaklęcie, które tworzy niewielkiej średnicy promień przeszywające wszystko co napotka na swojej drodze.

#5 - Kuragari (Strzała Mroku)
Inkantacja: Niebo przysłoniła istota mroku. Zaklęcie destrukcyjne numer pięć! - strzała mroku!
Opis: Najlepiej używać tego kiedy trzyma się przeciwnika. Wtedy wyciągając rękę do góry, oczywiście jedną wolną, przyzywamy strzałę błyskawicy. Może ona w dowolnej chwili wrócić do ręki wytwórcy.

#6 - Gogyou (Podmuch Ognia)
Inkantacja: Palec do ust przyłożony, nieprzyjaciel w popiół obrócony. Zaklęcie destrukcyjne numer sześć! - Spal!
Opis: Wykonawca wypuszcza z ust podmuch gorącego powietrza. Może poparzyć jak i odepchnąć przeciwnika.

#7 - Dokubutsu (Zatruta Kula)
Inkantacja: Zapach śmierci palący trzewia. Zaklęcie destrukcji numer siedem! - Truj!
Opis: Osoba korzystająca z zaklęcia, zamyka dłoń, tworząc w niej kulę zatrutą z reiatsu. Rzuca w nią w przeciwnika, a ta za pomocą woli wykonawcy wybucha. Gaz zatruty rozprzestrzenia się przy wrogu, paraliżując po kolei jego organy. Doświadczeni shinigami mogą stworzyć duże kule trucizny.

#8 - Sando (Deszcz Kwasu)
Inkantacja: Chmury zatrute, niebiosa nieczyste. Zaklęcie destrukcyjne numer osiem - Padaj!
Opis: Po wykonaniu parę znaków rękami, z chmur zaczyna padać kwaśny deszcz, dosłownie kwaśny deszcz. Można kontrolować w którym miejscu pada. Kwas z zetknięciu z skórą człowieka mocno parzy, czasem doprowadzając do uszkodzenia naczyń krwionośnych.

#9 - Genkotsu (Łapka Cienia)
Inkantacja: Łapo wynurzająca sie z czeluści ziemi, złap go! - zaklęcie destrukcyjne numer dziewięć - Złap!
Opis: Zaklęcie twarzy dwie cieniste łapy, które wyrastają obok przeciwnika i uniemożliwiają jego ruchy po przez złapanie jego cienia.

#10 - Kasai (Ognisty Wir)
Inkantacja: Zawiruj powietrze ogniem z czeluści - zaklęcie destrukcyjne numer dziesięć - spal!
Opis: Shinigami splata ręce, a wokół nich powstaje tornado ognia. Strzela nim w przeciwnika, któremu wywierca ono małą dziurę w brzuchu - parzy go. Bardzo bolesne, acz nie rani poważnie.

#11 - Tsuzuri Raiden (Wiążąca Błyskawica)
Inkantacja: Kirinie, łasko niebios! Poraź swą mocą nieprzyjaciela! Zaklęcie destrukcyjne numer jedenaście - Wiążąca Błyskawica!
Opis: Zaklęcie tworzy niewielki strumień elektryczności, który płynie przez przewodnik (w tym wypadku łańcuch), raniąc nieprzyjaciela.

#12 - Fushibi (Rozpostarty ogień)
Inkantacja: Płomieniu z odwłoka piekielnego pająka dotknij mych wrogów i spal ich skórę! Zaklęcie destrukcyjne numer dwanaście - rozpostarty ogień!
Opis: Rozpościera żarzącą się, pomarańczową sieć. Lepi się do każdej żywej istoty, która nieopatrznie weszła z nią w kontakt. Zaklęcie reaguje na czyste reiatsu (np. byakurai) w styczności, z którym eksploduje raniąc wszystkie "przylepione" stworzenia.

#13 - Buke Katachi (Forma Wojownika)
Inkantacja: Ty Panie! Maska krwi i ciała wszelakiego stworzenia! Ty, który nosisz maskę z krwi! Który zawsze pomagasz potrzebującym! Nie zważaj na mój ból i daj mi więcej siły! Zaklęcie destrukcyjne numer trzynaście - Forma Wojownika!
Opis: Wokół użytkownika pojawia się czerwona poświata, jego następny atak jest dwa razy silniejszy. Lecz po ataku użytkownik jest powierzchownie raniony w różne miejsca przez własne reiatsu. Jest to pierwszy poziom tego rodzaju zaklęcia.

#14 - Buke Katachi Ni Jun (Forma Wojownika Poziomu Drugiego)
Inkantacja: Burza zmysłów, im gwałtowniejsza, tym szybciej się wyładuje. Trzepot skrzydeł! Który piekło i niebo pochłonie! Ty Panie! Który zawsze pomagasz potrzebującym! Nie zważaj na mój ból i daj mi więcej siły! Zaklęcie destrukcyjne numer czternaście - Forma Wojownika Poziomu drugiego!
Opis: Wokół użytkownika pojawia się jasno niebieska poświata, jego następny atak jest cztery razy silniejszy. Lecz po ataku użytkownik doznaje średnich ran. Jest to drugi poziom tego rodzaju zaklęcia.

#15 - Buke Katachi San Jun (Forma Wojownika Poziomu Trzeciego)
Inkantacja: Rozrzucone kości bestii! Karmazynowy kryształ! Pusty zamek wypełniony brzękiem włóczni! Trzepocie tysiąca skrzydeł! Który nosisz imię Człowieka! O Władco! Który delikatnie z umiarkowaniem dotykasz ludzi nie znających grzechu! Który zawsze pomagasz potrzebującym! Nie zważaj na mój ból i daj mi więcej siły! Zaklęcie destrukcyjne numer piętnaście - Forma Wojownika Poziomu Trzeciego!
Opis: Wokół użytkownika pojawia się przejrzysta mleczno biała poświata, jego następny atak jest 6 razy silniejszy. Lecz po ataku użytkownik doznaje poważnych ran.

#16 - Semai Jishin (Niszczące Uderzenie Ziemi)
Inkantacja: Stalowe koło! Rusz się, będziesz ziemią! Powstań, a będziesz mocą! Zaklęcie destrukcyjne numer szesnaście - Niszczące Uderzenie Ziemi!
Opis: Swoim uderzeniem w ziemię pod nim użytkownik wywołuję małe trzęsienie ziemi, które może przewrócić przeciwnika.

#17 - Genjuu Ishi (Wielka Skała)
Inkantacja: Rozrzucone kości bestii! Wielka moc dobroci! Ty która pomagasz matce naturze! Stań przede mną! Użycz mi swej mocy! Zaklęcie destrukcyjne numer siedemnaście - Wielka Skała!
Opis: Na wyciągniętej w górę ręce użytkownika tworzy się skała, tym większa im większa jest moc użytkownika. Skała może posłużyć do rzucenia we wroga lub jako pocisk do Oogata Shippuu.

#18 - Oogata Shippuu (Wielki Podmuch Wiatru)
Inkantacja: Fala wynosi i pogrąża. Niebo przesłaniają burzowe chmury! Zapach wiatru który zaraz poczujesz! Zaklęcie destrukcyjne numer osiemnaście - Wielki Podmuch Wiatru!
Opis: Przed wyciągniętymi rękami użytkownika pojawia się mała błękitna kula. Która potem rozpada się i powstaję wielki podmuch wiatru który jest w stanie ściąć drzewa. Przed atakiem można też użyć Genjuu Ishi i stworzony głaz posłać w przeciwnika za pomocą tego zaklęcia.

#19 - Itami senritsu (Melodia bólu)
Inkantacja: Ty co znasz mych słów rytm, ten co się bólem zowie. Ty który słowa pieśni znasz na pamięć zagraj mu tę melodię.Zaklęcie destruktywne numer dziewiętnaście - melodia bólu.
Opis: Podczas inkantacji używający rysuje palcami klucz wiolinowy a następnie niczym mim popycha go w stronę celu. Osoba będąca pod wpływem zaklęcia słyszy coraz wyższą melodię wewnątrz głowy. Zależnie od sił postaci dźwięk będzie się nasilał uniemożliwiając pełną swobodę ruchów spowodowaną ASTRONOMICZNYM bólem głowy. Co słabsi będą tracili przytomność lub zdolność walki. W skrajnych przypadkach Może to prowadzić do tymczasowej głuchoty bądź śmierci.

#20 - Torimonoi Nentou (Przejęcie Umysłu)
Inkantacja: Moja krew moje ciało, twoja krew twoje ciało.Panie przekaż mi siłę potrzebną do dominacji, daruj mi moc konieczną do kontroli tej marnej istoty proszę cię panie, ja twój najwierniejszy ze sług. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia - przejęcie umysłu.
Opis: Zaklęcie możliwe do wykonania tylko w zwarciu…Używający kładzie swą dłoń na piersi przeciwnika w momencie kończenia inkantacji. Toczy się wtedy walka w umyśle ofiary(podobna jak w czasie przemiany w Vaizarda z tym wyjątkiem że mentalna istota obrońcy ma rany i zmęczenie realnej formy a napastnik jest w pełni sił. Jeśli ofiara przegra traci kontrolę nad swym ciałem a umysł zostaje uśpiony na czas około 3 godzin. Jeżeli ofiara wygra skutek jest odwrotny, Atakujący może wtedy w dowolny sposób wykorzystać ciało ofiary, w momencie śmierci ciała Atakujący powraca do swojego ciała a przeciwnik...No cóż.

#21 - Juu Ken (Dziesięć Ostrzy)
Inkantacja: Największy kowalu światów, ty co wykułeś setki ostrz, daj mi swego oręża daj mi cząstkę swej siły. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia jeden - dziesięć ostrzy.
Opis: Rzucający wybiera(naznaczając je swoim Reiatsu) 10 miejsc na placu boju gdzie pojawią się miecze które jednocześnie zaczynają pędzić by przebić cel…(pierwszy poziom)

#22 - Kinokiita Ken (inteligentne ostrze)
Inkantacja: Największy kowalu światów, ty co wykułeś setki ostrz, daj mi swego oręża daj mi cząstkę swej siły, daj mi miecz który będzie za mnie walczył. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia dwa - inteligentne ostrze.
Opis: Użytkownik po wypowiedzeniu zaklęcia powinien wolną ręką wykonać gest jakby wyciągał katanę z sayi, po tym geście w jego dłoni zmaterializuje się ostrze które będzie samo się przemieszczać i atakować przeciwnika, ostrze ma jednak słaby punkt trafienie skupioną wiązką Reiatsu nawet siły ‘’Błękitnej Błyskawicy” wystarcza by przestało istnieć.(drugi poziom)

#23 - Gyokaku (Ciężkość)
Inkantacja: Wąż swe mięśnie rozpręża, ciężar zwiększ jego oręża! Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia trzy - ciężkość.
Opis: Technika polega na zwiększeniu ciężaru miecza, a dokładniej wpływu na niego grawitacji, dzięki temu przeciwnikowi dużo ciężej jest walczyć. Z tą techniką shinigami jest w stanie pokonać nawet fizycznie silniejszego od siebie przeciwnika.

#24 - Hyaku Ken (Sto ostrzy)
Inkantacja: przybywam po raz kolejny do twej kuźni, moi przeciwnicy stanęli i nie ugięli się przed twoją bronią , więc błagam wyjdź zemną i ukaż im twoje dzieło. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia cztery - sto ostrzy.
Opis: Jak w przypadku zaklęcia dziesięciu ostrzy wybiera się miejsce pojawienia się miecza lecz tym razem tylko jedno. Bowiem w tym miejscu pojawi się ciemna stalowa kula wysyłająca ostrza z niesamowitą prędkością po prawie całym polu walki.(trzeci poziom)

#25 - Denkou (Grzmot)
Inkantacja: Burza zmysłów, im gwałtowniejsza, tym szybciej się wyładuje. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia pięć - Grzmot!
Opis: Jest to dosyć potężne zaklęcie, lecz mało celne. Wykonując znaki, chmury gromadzą się na niebie, a w odpowiednim momencie, duże wyładowanie elektryczne uderza w przeciwnika, tworząc duże spustoszenie.

#26 - Koujoujisshuu (Więzienie Reiatsu)
Inkantacja: Ciężar grzechu duchy ziemi wzywa! Przyjdźcie i uwięźcie grzesznika! Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia sześć - więzienie reiatsu!
Opis: Po wykonaniu odpowiednich znaków, przeciwnik w parę setnych sekundy - zależy od wytrenowania osoby - jest zamknięty w więzieniu w kształcie kopca kreta, jest ono z ziemi. Wchłania Reiatsu przeciwnika, a wykonawca wchłania je. Można ją zniszczyć od środka mocnym uderzeniem albo dobrym zaklęciem - powyżej 30 numeru.

#29 - Kouri ya (Lodowa strzała)
Inkantacja: O Władco! Który nosisz imię Człowieka! Delikatnie drapiąc ścianę marzeń przyzwij lód z otchłani lodowca! Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia dziewięć - lodowa strzała.
Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia dziewięć - Lodowa strzała!
Opis: Przed wypowiadającym pojawia się lodowa strzała którą może sterować ruchami ręki, po trafieniu w przeciwnika zamraża daną część ciała. Wielkość strzały zależy od umiejętności rzucającego zaklęcie.

#30 - Senkou saikoro (Błysk śmierci)
Inkantacja: Panie snów i światła, najwyższa i najjaskrawsza gwiazdo. Ukaż tym nędznikom swój blask. Zaklęcie destruktywne numer trzydzieści - błysk śmierci!
Opis: Używający zamyka oczy i rozpościera ręce jakby chciał złożyć się w ofierze, następnie przez jego ciało przebiega jasny biały blask powodujący w zależności od umiejętności i poziomu reiatsu używającego paraliż, poparzenia, omamy(przeciwnikowi się zdaje że walczy z kilkoma przeciwnikami lub że jego przeciwnikiem stała się nagle jego najukochańsza osoba). Czasem też u słabszego przeciwnika spowoduje utratę przytomności na skutek snów sprowadzonych na postać.

#31 - Shukkahou (Kula Czerwonego Ognia)
Inkantacja: Ty Panie! Maska krwi i ciała wszelakiego stworzenia! Trzepot skrzydeł! Ty, który nosisz imię Człowieka! Piekło i Pandemonium! Ściana wielkich morskich fal maszeruje dalej na południe! Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści jeden - Kula Czerwonego Ognia!
Opis: Tworzy czerwoną kule ognia wielkości dłoni, która zostaje wystrzelona w kierunku przeciwnika. Jedno z łatwiejszych zaklęć uczonych w Akadami Kidou dla Shinigami.

#32 Okasen (Promień Złotego Ognia)
Inkantacja: Mój królu! Noszący maskę z krwi i ciała, dzierżący imię człowieka! Trzepot twych tysiąca skrzydeł przyzywa płomienie wschodzącego słońca. Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści dwa - Okasen!
Opis: Wystrzeliwuje do celu żółtą wiązkę reiatsu, która z każdą chwilą zwiększa w drodze swój promień. Przy trafieniu powoduje duże, obszarowe zniszczenia.

#33 - Soukatsui (Rozbicie Niebieskiego Płomienia)
Inkantacja: O Władco! Ty, który zostałeś ukoronowany imieniem człowieka! Maska z krwii i ciał! Trzepocie tysiąca skrzydeł! Z prawdą i umiarkowaniem! Delikatnie drapiąc ścianę marzeń nie znających grzechu! Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści trzy - Rozbicie Niebieskiego Płomienia!
Opis: Zaklęcie, po którym wróg zostaje zaatakowany błękitnym promieniem. Siła i poziom Soukatsui zależy od reiatsu używającego zaklęcie. Jedna osoba zrobi dym druga potężny promień z wielką eksplozją.

#35 - Routa (Spopielenie)
Inkantacja: Wyłoń się spod ziemii ogniu przeznaczenia, odnajdź intruza, który stoi na twym gruncie - spopiel go natychmiast, niech poczuje gniew ognia! Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści pięć - spopielenie.
Opis: Jedno z silniejszych zaklęć ognistych - po wymówieniu inkantacji z ziemii bucha ogień pod przeciwnikiem. Jeśli ten stał akurat w tym momencie nieruchomo - na pewno dozna bardzo poważnych ran i poparzeń, z których nie szybko się wyleczy.

#37 - Warui Inu (Wściekłe Psy)
Inkantacja: Psie, użycz szczeniąt swoich złap go teraz, ugryź zdobycz! Zaklęcie destrukcyjne numer trzydzieści siedem - wściekłe psy.
Opis: Z reiatsu shinigami powstają 3 błękitne psy, które najpierw gonią za celem chwytając go za nogi i ściągają do parteru, następnie raniąc poważnie.

#41 - Ranpu (Oślepienie)
Inkantacja: Władco, unieś rękę w górę - błyszcz! Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści jeden - oślepienie!
Opis: Shinigami unosi rękę w górę, a w niej wytwarza się kula, która po wymówieniu inkantacji wybucha oślepiając przeciwników. Działa jak granat oślepiający.

#44 Koumaru Sogeki Koori (Kula Lodu)
Inkantacja: Bronie starożytnych! Zbudowane z kości słoniowej! Potęga ostrzy! Otchłań lodowca! Siła zamieci! Połączcie siły! Stańcie się jednym! Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści cztery - Kula Lodu!
Opis: Użytkownik zaklęcia wyrzuca przed siebie małą kule która zaczyna się kręcić i wyrzuca z siebie zaostrzone sople lodu we wszystkie strony. Ilość pocisków zależy od umiejętności rzucającego. Wadą tego ataku jest to, iż sople mogą zranić także sojuszników, acz nie wykonującego tę technikę shinigami.

#54 - Haien (Niszczące Płomienie)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt cztery - Niszczące Płomienie!
Opis: Zaklęcie to tworzy fioletowy dysk energii, który niszczy cel.

#56 - Kongou Bakufuu (Adamantowy Podmuch)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt sześć - Adamantowy Podmuch!
Opis: Czerwona kula tworzy się na czubku używanej przez nas broni, po czym uderza w przeciwnika.

#57 - Daichi Tenyo
Inkantacja: Wolo stwórcy na tronie niebieskim zasiadająca! Myśli człowieka w nieśmiertelnej duszy zakuta! Skrzydło dźwigające świat! Unieście ziemię i przytłoczcie nią mojego wroga! Zaklęcie destrukcyjne numer pięćdziesiąt siedem - Daichi Tenyo!
Opis:Użytkownik wyciąga ręce przed siebie, powodując lewitację obiektów znajdujących się w odległości kilku metrów od rzucającego. W przeciągu paru sekund obiekty wystrzeliwują w kierunku przeciwnika. Czym więcej punktów reiatsu zostanie spożytkowanych na zaklęcie, tym cięższe obiekty zostaną podniesione. Wyjątkowo wprawny użytkownik kidou może posłać obiekty na więcej niż jednego przeciwnika.

#58 - Tenran (Mroczna Burza)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne pięćdziesiąt osiem - Mroczna Burza!
Opis: Hadou tworzące wielką wichurę, która atakuje przeciwnika niczym huragan, jednocześnie pozwala atakującemu na ucieczkę pod osłoną szalejącego wiatru. Powstaje poprzez energiczne obracanie zanpakutou.

#63 - Souren Soukatsui (Podwójny Lotus)
Inkantacja: Ty, który nosisz maskę z krwi, unosisz się na tysiącach trzepoczących skrzydeł, utwórz dwa lotosy na ścianie z niebieskich płomieni! Otwórz niebiosa i uderz niebieskim ogniem! Zaklęcie destrukcyjne numer sześćdziesiąt trzy - Podwójny Lotus!
Opis: Udoskonalona wersja Soukatsui. Tworzy podwójny błękitny promień, który atakuje daną osobę z duża mocą.

#64 - Raikouhou (Palący Wrzask Błyskawic)
Inkantacja: Rozrzucone kości bestii! Iglica! Karmazynowy kryształ! Stalowe koło! Rusz się, będziesz wiatrem! Stań, a będziesz niebem! Pusty zamek wypełniony brzękiem włóczni! Zaklęcie destrukcyjne numer sześćdziesiąt trzy - Palący Wrzask Błyskawic!
Opis: Wokół rąk użytkownika tworzą się błyskawice, które wystrzeliwują w cel.

#73 - Kesshou Yari (Kryształowa Włócznia)
Inkantacja: Bronie starożytnych! Święte lance! Nadejdźcie z niebios i pryśnijcie! Zaklęcie destrukcyjne numer czterdzieści dwa - Kryształowa Włócznia!
Opis: Tworzy włócznię z błękitnego kryształu, która przebija (lub nie) cel. Niedługo po wykonaniu nią rzutu eksploduje rozpadając się na ostre jak brzytwa kawałki, które działają jak odłamki granatu rozpryskowego.

#78 - Zangerin (Tnące koło)
Inkantacja: Ostrze niebiańskiego splendoru, zakreśl okrąg i tnij tańczące na wietrze liście. Zaklęcie destrukcyjne numer siedemdziesiąt osiem - Tnące koło!
Opis: Shinigami przesyła reiatsu do zanpakuto, po czym zakreśla nim w powietrzu półokrąg co tworzy sierpowaty kształt energii będący w stanie przeciąć budynek.

#83 - Rokujou Rei Ranpu (Gniewny Promień Światła)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer osiemdziesiąt trzy - Gniewny Promień Światła!
Opis: Przed dłońmi użytkownika tworzy się koło, z którego środka wypływa 8 promieni, rozchodzi się po "tarczy" po czym skręca i uderza prosto w przeciwnika.

#85 - Ko Nadare (Wielka Lawina)
Inkantacja: O panie! Władco lodu! Ty który lodowe kwiaty podnosisz do życia! O władco! Który masz pod sobą wszystkich innych! Ty który zawsze pomagasz ludziom nie znającym grzechu! Spójrz na mnie! Pokaż mi swą moc! Użycz mi swej siły! Objaw się przede mną i spełnij mą prośbę! Zaklęcie destrukcyjne numer osiemdziesiąt pięć - Wielka Lawina!
Opis: W czasie wypowiadania inkantacji rzucający musi trzymać ręce na głową. Nad nim tworzy się coraz większa biała kula, po wypowiedzeniu inkantacji do końca rzucający wypuszcza kule z całej siły w stronę przeciwnika. Kula zamienia się w gigantyczną lawinę która niszczy wszystko na swej drodze. Opanowanie tego zaklęcia jest bardzo trudne nie jest ono jeszcze dokończone ponieważ lawina nie jest samonaprowadzająca. To zaklęcie jest opanowane tylko przez nielicznych shinigami.

#88 Hiryuu Gekizoku Shinten Raihou (Cios Latającego Smoka, Trzęsące Niebem Działo Błyskawic)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne osiemdziesiąt osiem - Cios Latającego Smoka, Trzęsące Niebem Działo Błyskawic!
Opis: Zaklęcie tworzy ogromną ilość energii, która zostaje wystrzelona w kierunku przeciwnika. Przypomina nieco cero. Jedno z najpotężniejszych poznanych do tej pory hadou.

#90 - Kurohitsugi (Czarna Trumna)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer dziewięćdziesiąt - Czarna Trumna!
Opis: Najsilniejsze hadou dotychczas. Niezwykle trudne do opanowania. Po użyciu zaklęcia wokół ofiary tworzą się czarna trumna, które zadaje poważne obrażenia.

#91 - Senjū Kōten Taihō (Działo Tysiąca Niebiańskich Błysków)
Inkantacja: Limit tysiąca rąk, dłoń szacunku niezdolna dotknąć ciemności. Dłonie strzału, niezdolne do odzwierciedlenia błękitnego nieba. Drogo otulona jasnością, wietrze, który rozpalasz żar. Czasie, który gromadzisz się, gdy oboje są razem. Odrzućcie niepewność, słuchajcie mojego rozkazu! Kule światła, osiem ciał, dziewięć pozycji, księga nieba, skarb chorych, wielkie koło, szara leśna wieża. Celujcie daleko, jaśniejcie podczas strzału! Zaklęcie destrukcyjne numer dziewięćdziesiąt jeden - działo tysiąca niebiańskich błysków!
Opis: Zaklęcie tworzy wokół rzucającego od kilku do kilkunastu fioletowych pocisków, które wystrzeliwują we wskazanym kierunku powodując wielką eksplozję.

#96 - Ittou Kasou (Spopielające Ostrze)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer dziewięćdziesiąt sześć - Spopielające Ostrze!
Opis: Wysokopoziomowe zaklęcie, które wyrzuca z ziemi gigantyczny słup ognia w kształcie ostrza Katany.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
 
Lista Hadou
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karta Postaci :: Zaklęcia-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog