IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Zaklęcia Quincy

Go down 
AutorWiadomość
Roten Yaibaavatar

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Zaklęcia Quincy   Nie 16 Sie 2009 - 1:41

Każdy może dodawać swoje propozycje. Wystarczy dać je najpierw mi.
Koszt oznacza ilość wymaganych srebrnych rurek. Jeżeli po liczbie jest "+", oznacza to że od tej liczby, do nieskończonej ilości rurek można przeznaczyć na czar.

Gritz
Inkantacja: Srebrny pręt uderza o pięciopalczaste, kamienne podłoże - Pięciokrotne Podtrzymujące Ramy! Gritz!
Opis: Wyrzucone, w stronę przeciwnika, srebrne rurki, tworzą pentagonalne więzienie z krzyżem Quincy. Odpowiada wielkości jednego człowieka.
Koszt: 5

Heizen
Inkantacja: Bitewna formacjo z powietrza. Proszę, przyjmij ten święty kielich! Heizen!
Opis: Technika ta, po wyrzuceniu srebrnych rurek i wypowiedzeniu inkantacji, wytwarza stworzony z reiatsu prostokątny pocisk, mogący rozerwać lub zmiażdżyć przeciwnika.
Koszt: 1-4

Seijin Oshi
Inkantacja: Ty, który możesz tworzyć i niszczyć, jedyny, odepchnij ode mnie zło!
Opis: Za pomocą jednej rurki, jesteśmy w stanie stworzyć pewnego rodzaju aurę, która odpycha wszystko od siebie, powiększając się do rozmiarów kuli o średnicy 2m.
Koszt: 1

Sejin Shuuren
Inkantacja: O ty, który potrafisz pokonać zło od środka, bez narzędzi, wywierć mego wroga!
Opis: Za pomocą rurek, możemy stworzyć eteryczne wiertła, które wiercą na głębokość metra, zaczynając od końca rurki. Wiertło ma szerokość 10cm.
Koszt: 1+

Sejin Kabe
Inkantacja: Pomóż mi zamknąć się przed wszystkim złym, ochroń mnie!
Opis: Tworzymy ścianę z energii. Jest nie do spenetrowania przez praktycznie nikogo. Im więcej rurek się na nią zużyje, tym bariera jest mocniejsza. Ściana jest kwadratem 2x2 metry, przepuszcza tylko to, z czym się styka przy tworzeniu(robiona gdy przeciwnik atakuje, np. złapie jego rękę, gdy ten będzie miał ją w zasięgu)
Koszt: 3+

Sprenger
Inkantacja: <brak>
Opis: Do techniki użytkownik potrzebuje 5 Seele Schneider'ów. Po wbiciu ich w ziemię - tak, aby mogły utworzyć pięciokąt - przeciwnik musi się znaleźć pomiędzy nimi. Wtedy jest unieruchamiany przez Reiryoku Quinciego. Następnie po wykorzystaniu srebrnej rurki - poprzez "udekorowanie" jednej z rękojeści płynną zawartością - Seele Schneider'y posyłają swoje reiatsu ku środkowi - do wroga -, powodując potężną eksplozję w jego obrębie. Technika ta, jest niepraktyczna przy walce 1 vs 1, gdyż do jej przygotowania potrzebny jest czas i swoboda ruchu. Niezastąpiona okazuje się pomoc sojusznika.
Koszt: 1

Wolke
Inkantacja: Kielich nachylony ku Zachodowi - Szmaragdowy Graal! Wolke!
Opis: Technika wytwarza ładunek energii, który może zostać użyty, nie tylko do ofensywy, ale i do, np. złagodzenia skutków upadku.
Koszt: 1-6

Sourei Kamaidan
Inkantacja: Sokole! Ty, który nigdy nie chybiasz celu! Ty, który zawsze zwycięsko wracasz z łowów! Weź w dziób mą strzałę i przeszyj nią wroga! Przyrzekam Ci miejsce przy stole biesiadnym! Nie zawiedź mnie w chwili potrzeby! Sourei Kamaidan!
Opis: Zaklęcie to przyzywa pojedynczą strzałę ze skondensowanego Reiatsu, przygotowaną do wystrzelenia przez Quinciego. Taka strzała namierza się na wyznaczony przez Niszczyciela (Quinciego) cel – źródło Reiatsu. Pędzi ku niemu, omijając, bądź też przebijając się przez przeszkody i przeszywa go z niebywałą dokładnością. Następnie zawraca i przebija cel ponownie. Cykl ten powtarza się do momentu wyczerpania zapasów Reiatsu strzały, będącej jej siłą napędową. Ze względu na charakter tworzywa, z jakiego powstała, posiada ona zdecydowanie lepsze walory ofensywne niż przeciętna strzała, wytworzona przez tego samego Quinciego. Pozostawia po sobie wątły, ledwie wyczuwalny ślad Reiatsu, niczym kometa ze swym lodowym ,,ogonem”. Ma to zarówno pozytywne, jak i negatywne skutki dla rzucającego zaklęcie. Przede wszystkim – może on zostać łatwiej wykryty przez osobę, uzdolnioną w wyczuwaniu Reiatsu. Jednakże, ten sam ślad, po uchwyceniu go przez Quinciego może zostać użyty do ustanowienia nowego celu dla strzały, bądź też zasilenia jej ładunkiem Reiatsu, który podąży wzdłuż owego śladu i po dotarciu do niej, przedłuży jej ,,życie”. Ten sam efekt można osiągnąć, wylewając na ślad Reiastu zawartość nowej rurki.

Koszt: 1+

(każda zużyta na to zaklęcie rurka przedłuża czas lotu oraz siłę przebicia strzały. Obie te wartości są także modyfikowane przez kontrolę Reiatsu postaci. Quincy sam decyduje, czy chce utworzyć jeden, potężny pocisk, gotowy przewiercić się przez każdy cel, czy też rój pomniejszych pocisków, zdolnych zmasakrować cały oddział. Każdy przebyty metr i pokonana przeszkoda osłabia strzałę.)

Mizushikari Wandaryie
Inkantacja: Mgło poranka! Wieszcząca zmiany przesłono dalekiej północy! Dźwignij się z odmętów i stań przy mym boku! Przyzywam Cię! Mizushikari Wandaryie!
Opis: Zaklęcie to rozpyla na pewnym obszarze Reiatsu z rurki, działające niczym silne pole holograficzne, rozmywające kontury przebywających wewnątrz niego osób, w sposób pozwalający na bezpieczne ukrycie się wewnątrz niego. Przeciwnik, próbujący wykryć przebywającego wewnątrz zaklętego obszaru Quinciego, bądź jego sprzymierzeńców, będzie miał duże trudności z uczynieniem tego, ponieważ będzie wyczuwał jedynie uwolnione Reiatsu Quinciego. Zasłona ta nie jest specjalnie wytrzymała i rozwiewa się po stosunkowo krótkim czasie – kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Może jednak zostać użyta nieco bardziej ofensywnie, bowiem Quincy rzucający to zaklęcie decyduje o kształcie pokrytego nim obszaru. (Raz, pod koniec wypowiadania inkantacji.) Może to być nie tylko płaski, rozchodzący się koliście od Quinciego teren. Równie dobrze może być to plątanina umieszczonych w powietrzu korytarzy, pozwalających na szybkie, niezauważone przemieszczanie się w ich obrębie i atakowanie z każdej strony otoczonego nimi wroga.


Mammakachi
Inkantacja: Marmolado wszechświata! Ty, w której zasmakowałem! Oblep mego wroga i spraw, by udławił się Twym niebiańskim smakiem! Przyzywam Cię! Mammakachi!
Opis: Reiatsu, wyzwolone z rzuconej przez Quincy rurki kieruje się w stronę przeciwnika i oblepia go szczelnie. Formacja ta tamuje przepływ energii pomiędzy oblepianym, a jego otoczeniem, skutecznie blokując jego zmysł wykrywania Reiatsu i uniemożliwiając atakowanemu na wspomaganie swych sił za pomocą Reiatsu dostępnego dookoła (Quincy/Bounto) Pokrywa ta jest wyjątkowo trudna do usunięcia, wraca uporczywie na swoje miejsce. Do całkowitego usunięcia jej z ciała potrzebna jest zazwyczaj wielokrotność Reiatsu, użytego do jej stworzenia. Po pewnym czasie jednak sama się rozpada. W rzadkich przypadkach walki z silniejszymi przeciwnikami, Quincy zmuszeni są użyć do uskutecznienia tej umiejętności większej ilości upłynnionego Reiatsu z rurek, czyniąc tę marmoladę skuteczną bronią na przeciwników, przeciwko którym kombinacja zablokowania zmysłu wykrywania Reiatsu, ukrycia się i oddawania szybkich strzałów raz po raz z większej odległości jest wystarczająca… Dobra, nie tylko na takich wrogów. Jest to przydatna broń wspomagająca, skuteczna przeciwko większości możliwych do napotkania przeciwników. Jest jednak nieużyteczna przeciwko większej ich ilości. Ma także poważne ograniczenie – o potrzebnej do jej użycia ilości rurek decyduje rozmiar przeciwnika. Na człowieka w zupełności wystarcza jedna. Na sporego pustego już dwie. Próbę oblepienia tym menosa można sobie z góry darować.

Koszt: 1+

(Każda zużyta rurka wydłuża czas trwania zaklęcia oraz polepsza jej właściwości. Są one modyfikowane także przez kontrolę Reiatsu postaci, lecz w zdecydowanie mniejszym stopniu. )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
 
Zaklęcia Quincy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Karta Postaci :: Zaklęcia-
Skocz do:  
Forumotion.com | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblogs.com