IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Ayano

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Sob 29 Sie 2009 - 20:16

Podbiegłam do dziecka. Potrząsam nim żeby dało jakieś oznaki życia... lecz nic się nie stało, dziecko naprawdę nie żyło.
Cholera... co teraz?! Niech ktoś mi pomoże!!! pomyślałam gorączkowo i znów zaczęłam uciekać przed siebie. Ciężko mi było zostawić chłopaka ale jakbym tam została bym pewnie skończyła jak on.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Nie 30 Sie 2009 - 19:05

Że też myśli nie ratują. Dobiegłaś do końca ulicy było tam kolejne skrzyżowanie. budynki niczym się nie różniły - nadal były białe i wszędzie były pootwierane okna. Znalazłaś swój wcześniejszy obiekty zainteresowania o nazwie budka telefoniczna, a co ważniejsze w budce ktoś był..
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Nie 30 Sie 2009 - 19:09

Ehh, całe szczęście że kogoś znalazłam... pomyślałam po czym podbiegłam do butki telefonicznej
Przepraszam, czy mogę zadzwonić... to pilne... nie daleko w okolicy stało się coś strasznego i potrzebuje pomocy... powiedziałam do nieznajomego
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Czw 3 Wrz 2009 - 19:15

W budce stal ktoś kogo nie chciałaś spotkać..... był to potwór. Spojrzał tobie prosto w oczy swoimi pustymi oczami. Twarzą która nie wyrażała żadnych emocji. Maska przypomniała wielka puszkę i dziurami na oczy i prostokątnymi otworami. W twoim barku szpon potwora. wyleciał druga strona i daleko jeszcze leciał. Czułaś straszny ból gdyż jego szpon był nieregularny i im dalej leciał tym bardziej ranił twoje ramię. Szpon miał około 1 cm średnicy. Po chwili w twoim drugim barku wylądował taki szpon. Twoje ramiona odmówiły posłuszeństwa. Nie mogłaś nimi ruszyć chociaż chciałaś. Po chwili zostałaś podniesiona w górę i krew obficie poleciała na ziemię - tworząc krwawa kałuże. Grawitacja zrobiła swoje zostałaś podniesiona w górę pod katem 60 stopni i zaczęłaś bardzo powoli zjeżdżać w stronę bestii.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Sob 5 Wrz 2009 - 9:09

Nic nie mogłam zrobić, moje całe ciało drżało od bólu, tak to był niemiłosierny ból.
Czy ja mam tak skończyć?? Ja nie che umierać!! pomyślałam gorączkowo widząc że jestem coraz to bliżej bestii. Przypomniało mi się owe ciała w sklepiku i rozpacz chłopczyka, który później w okrutny sposób został zabity. Łzy mi poleciały po policzku.
Jego cała rodzina zginęła i on sam też, nie mogę dopuścić żeby im to uszło na sucho... muszę coś zrobić, ale co?! Co może zrobić zwykła dziewczyna, w dodatku tak bardzo ranna?! rozmyślałam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Sob 5 Wrz 2009 - 9:35

- Soukatsui - usłyszałaś głos - nagle budkę uderzył niebliski promień energii. Cała budka została rozniesiona w pył. Opadłaś na ziemię, a szpony nadal siedziały w twoich ramionach.
- Routa - usłyszałaś znowu ten sam głos i parę metrów od ciebie - buchnął ogień z asfaltu.
Odwróciłaś się w stronę tajemniczego głosu. Stał tam mężczyzna w czarnej szacie i kataną przy pasie. Jego włosy były koloru białego, a oczay były koloru czerwonego. Nie miał brody, a brwi były ledwo widoczne. Na prawy poliku widziałaś dużą rysę.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Sob 5 Wrz 2009 - 9:44

Kim on jest?! pomyślałam od razu gdy zauważyłam tego faceta, gdy się bardziej przyjrzałam jemu zauważyłam że on jest w czarnej szacie i przypomniałam sobie że bardzo często widziałam takich ludzi którzy kręcili się po mieście i walczyli z właśnie z takimi potworami.
Ból nadal mnie przeszywał w ramionach, nie mogłam się ruszyć, nic nie mogłam zrobić. Czekałam na dalszy rozwój sytuacji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Sob 5 Wrz 2009 - 9:56

- Żyjesz - rzucił do ciebie i powolnym krokiem zaczął podchodzić. Stanął nad tobą i przykucnął... Złapał za szpon i szybkim ruchem wyciągnął ci go z ramienia. Poczułaś był jeszcze mocniejszy. Szybko przystawił ci swoją rękę do twojego ramienia - zaświeciła się ona żółtym światłem. Poczułaś ulgę, przestało cię boleć i rana się zasklepiła. Mundurek był nadal we krwi. Zrobił to samo z twoim drugim ramieniem. Chciałaś go porządnie skopać, że nawet się nie spytał.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Sob 5 Wrz 2009 - 10:01

Na szczęście się powstrzymałam od skopania go bo w końcu uratował mi życie lecz nadal byłam wściekła nie że tak brutalnie wyciągnął szpony lecz to że pomoc dopiero teraz przybyły. Wstałam na równe nogi po czym wskazałam na niego palcem.
Ty... dlaczego tak późno?! Mogłam tu zginąć!! powiedziałam wściekła w stronę mężczyzny.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Sob 5 Wrz 2009 - 21:56

- Ja tylko sobie przechodziłem. Poczułem tą energię i poszedłem zobaczyć co się stało. Ratowanie ciebie było jedynie dodatkiem.... - urwał i popatrzył na ciebie.
- Chodź ze mną... pewnie nie po raz pierwszy spotykasz te bestie. I chcesz się dowiedzieć o co w tym wszystkim chodzi - powiedział obracając się na prawej nodze i ruszając przed siebie, czyli w stronę ulicy, którą przed chwilą biegłaś.
- A bym zapomniał - rzucił bezpańsko i pstryknął palcem - poczułaś jak przytłacza ciebie jakaś energia. Zrobiło ci się duszno. Po paru sekundach wszystko minęło, lecz świat znowu nabrał kolorów - obok ciebie pojawili się ludzie, dosłownie jakby znikąd. Usłyszałaś miejski gwar. na ulicy znowu zaczęły jeździć samochody. Tajemniczy mężczyzna nadal stał przed tobą. Miał na sobie czarny długi płaszcz. Na głowie był czerwony kapelusz - w niektórych miejscach był bardziej czerwony i innych słabiej, co dawał ciekawy efekt. Poza tym nosił jeszcze ciut przy długie jeansy - bardzo wywarte. Założył również białą koszulę. Jeansy były tak długie, że zasłaniały całe buty. PO dłuższym przyjrzeniu się mu doszłaś do wniosku, ze ma nie więcej niż 19 lat.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Nie 6 Wrz 2009 - 8:08

Spoglądałam na niego od góry do dołu.
Nieźle wygląda.... pomyślałam po czym jeszcze na niego zła powiedziałam:
Hmm, to może mi powiesz co jest grane i może się w końcu przedstawisz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Nie 6 Wrz 2009 - 11:36

- Powiem i o wszystkim w moim domu.... a no tak - urwał.
- Jestem Akio Denshi - przedstawił się i wystawił ku tobie rękę.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Nie 6 Wrz 2009 - 14:38

Spojrzałam się na niego zdziwiona:
Ja się nazywam Ayano Izumi... przedstawiłam się
To chodźmy do Twojego domu... rzuciłam mu po czym czekałam aż w końcu będziemy iść.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Nie 6 Wrz 2009 - 14:56

Przeszliście dwie przecznice. Denshi zatrzymał się przed sklepem monopolowym. Wyjął z kieszeni klucze i zaczął grzebać przy zamku do drzwi. Po chwili zielone drzwi stanęły przed tobą otworem. Nad drzwiami widniał szyld z napisem "Alkohole świata".

Piszemy tutaj
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Ayano   Today at 15:23

Powrót do góry Go down

Dom Ayano
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3