IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Dechariusa.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Dom Dechariusa.   Wto 18 Sie 2009 - 21:09

Biały domek z czarnym dachem znajduję się tam, gdzie zaczyna się leśny teren Seireitei. Z zewnątrz jest otoczony małym, drewnianym płotem. Trawa jest nierówna, z powodu rzadkiego przycinania. Jest mały, lecz przytulny. Wszystkie okna wychodzą ku pięknym drzewkom. Lokum ma jeden pokój, kuchnie, łazienkę oraz korytarz. Urządzone prosto, bez niepotrzebnych mebli i gadżetów. Sam pokoik też jest dość skąpy. Mieści się tam tylko łóżko i biurko. Za to lodówka jest zawsze wypełniona jedzeniem (Niestety, czasami przeterminowanym). Na korytarzu jest piękne lustro oraz wieszaki - na bokken i ciuchy. Łazienka jest wyposażona w prysznic, pralkę oraz kibelek.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Dom Dechariusa.   Wto 18 Sie 2009 - 21:38

Chłopak otworzył oczy by powitać kolejny, przepiękny dzień swego życia po smierci. Słońce było jeszcze nisko na niebie, ale i tak świeciło dość mocno. Ptaki ćwierkały cicho w pobliskim lesie, którego drzewa zapewne rzucały bardzo przyjemny cień. Była mniej więcej godzina szósta rano. Przepiękny dzień... niby nie różnił się jeszcze niczym od innych.. jednakże...

Jednakże to właśnie dzisiaj miał się zacząć kolejny rozdział w istnieniu Dechariusa. W końcu chłopak jeszcze nigdy nie uczęszczał do szkoły, zaś teraz przed nim był pierwszy dzień w akademii Shinigami. Pierwszy dzień oznaczał zapewne całą masę nowych wrażeń. Nowe wrażenie zaś.. zwykle robiły wrażenie.

Według planu który spisał sobie chłopak, najpierw musiał udać się na pogadankę podczas której witano jego grupę, następnie miał zjawić się na dwugodzinnym wykładzie teoretycznym. Następne w kolejności miały być zajęcia z kidou a po nich przerwa obiadowa. Pierwsze przerwy obiadowe miały w sobie tą magię, iż człowiek nigdy nie wiedział co upichcą szaleni kucharze zaszyci w pomieszczeniu gastronomicznym obok stołówki. Po posiłku według rozkładu następowała rozgrzewka, trening kendo oraz ostatecznie trening wytrzymałościowy. Po treningach wytrzymałościowych był czas na zajęcia dodatkowe, w tym wypadku na zapisanie się na nie. Z tego co Decharius pamiętał miał do wyboru "Kdou", "Kendo", "Medycynę" i "wiedze o świecie zywych" oraz przynajmniej 2 kolejne które wypadły mu z głowy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Dechariusa.   Sro 19 Sie 2009 - 9:02

Powoli wygrzebałem się z łóżka i stanąłem na nogi. Wciąż byłem zaspany, toteż powoli otworzyłem okno by zaczerpnąć świeżego powietrza. Dopiero teraz uświadomiłem sobie, że tak na prawdę to będzie chyba najważniejszy dzień mojego życia pośmiertnego. Wszystko kołatało mi się w głowie, przed oczami miałem najgorsze scenariusze. Mogłem się spóźnić, mogli mnie wywalić. Lekko zdenerwowany zacisnąłem palce na framudze okna. Wszystko będzie dobrze - te słowa powtarzałem sobie jak mantrę. Miałem stracha przed "treningiem wytrzymałościowym". Jak miałem to rozumieć? Będą mnie okładać kijem aż się popłacze?
Coraz głupsze pomysły wpadały mi do głowy, więc postanowiłem na tym zakończyć moje rozmyślania.

Flegmatycznym krokiem skierowałem się do kuchni. Otworzyłem lodówkę i zabrałem kilka jajek. Postanowiłem zrobić sobie omlet. Gdy już go zjadłem, skierowałem się do łazienki. Tam załatwiłem potrzeby fizjologiczne, oraz wziąłem prysznic. Ubrany w świeże ciuchy, spojrzałem na zegarek.
*O której ja tam miałem być?* - Przeszło mi przez myśl.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Dom Dechariusa.   Sro 19 Sie 2009 - 13:19

Jak się miało okazać była godzina 7:12 co pozostawiało całkiem sporo czasu do dyspozycji Decharius'a. Wszakże całość dnia szkolnego miała zacząć się o 8 rano.

Całość dnia zapowiadała się dosyć niebezpiecznie. Chłopak słyszał iż podczas treningów kidou zdarzały się wypadki wywołane przez niezbyt wprawionych w zaklęciach uczniów, podczas ćwiczeń kendo zdarzały się przypadki bardziej lub mniej losowe, zas treningi wytrzymałościowe brzmiały raczej groźnie. Najgorsze plotki krążyły jednak o... wykładach. Wielu uczniów rozpowiadało po Seireitei iż najgorsze obrażenia jakich doznawali wywodziły się właśnie z zacisznych sal w których powinno poznawać się wiedzę teoretyczną. Trudno było stwierdzić jaka nieziemska siła odpowiadała za takowe czyny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Dechariusa.   Sro 19 Sie 2009 - 13:31

*Kurczę. Oczywiście ciekawie będzie się dowiadywać o różnych rzeczach, ale dwie godziny? Co ja mam wtedy robić?*
Westchnąłem głęboko i skierowałem swoje myśli na inny tor.
*Potem ma być lekcja Kidou.. kurka, wypadałoby przypomnieć sobie zaklęcia. Ale z drugiej strony wiąże się to ze stratą Reiatsu, które też się przyda. Dobrym kompromisem będzie przypomnienie sobie techniki.*
Podszedłem do biurka i wyciągnąłem z niego wszystkie moje zapiski oraz notatki. Powtórzyłem je sobie i schowałem. Potem podszedłem do mojego Bokena. Wziąłem go i obróciłem kilka razy w dłoniach.
*Zabrać go? Nie, olać. Tam mi dadzą, nie będę tego narażał na zniszczenie.*
Mimo wszystko czas płynął zadziwiająco wolno. W końcu, gdy nastała godzina 7:50, wyszedłem z domu i zamknąłem go na klucz. Ręce strasznie mi się pociły, toteż schowałem je do kieszeni. Nieco nerwowym krokiem skierowałem się w stronę Akademii.
*Z jaką grupą trafię? Pewnie z jakimiś głąbami. *
W tej chwili przypomniałem sobie o czymś. Biegiem wróciłem do domu i wziąłem nowy notes. Zaraz potem wróciłem na trasę.
*Może się przydać.*
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Dom Dechariusa.   Sro 19 Sie 2009 - 20:37

( piszemy w [Only admins are allowed to see this link] )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Dechariusa.   Today at 18:20

Powrót do góry Go down

Dom Dechariusa.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1