IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sro 19 Sie 2009 - 20:48

Sala rady uczniowskiej. Pomieszczenie nie jest zbyt duże. Przy ścianach stoją szafki z różnymi dokumentami, archiwami i różnymi galeriami zdjęć. Warto dodać ze szafki sięgają do sufitu. W środku są trzy duże biurka połączone w kwadrat - niezamknięty z jednej strony. Otwarty jest od strony drzwi. W pokoju prawie zawsze panuje mrok gdyż żaluzje są pozamykane. W nocy światło dają liczne świece. Z pozoru zwykła rada uczniowska, ale z pozoru....
Tak naprawdę to rada uczniowska zrzesza uczniów Liceum, bądź gimnazjum w Karakurze. Grupa nie wciąga tutaj zwykłych uczniów, lecz tych z wysokim reiatsu. W szeregi zaciągani są również QUincy i Strażnicy. Shinigami uważani są za zło koniecznie i ta grupa prowadzi z nimi walkę.
Głównym celem organizacji jest ochrona miasta Karakura przed pustymi, shinigami i Bounto . Warto dodać że Rada nie zabija shinigami tylko ich wypędza. W sytuacji, gdy człowiek stał się zastępczym shinigami, starają się go usunac zanim otrze do II rady uczniowskiej, ale o niej później...
Uznają siebie za " Światło tego świata".
Organizacja jest bardzo przebiegła i liczy się dużą dyskrecją.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sro 19 Sie 2009 - 20:57

Ból był przerażający i zacząłem kaszleć od krwi która nazbierała mi się w ustach. co jest grane? krzyknąłem w głowię po czym wypluwając krew dalej rozmyślałem Teraz wolałbym aby ten strażnik o którym mówiła Pani Katsurugi był aktywny może wtedy by mi nie grozili zaraz po tym postanowił im odpowiedzieć ledwie mogłem mówić przez ten ból ale jakoś składałem słowa w zdania Z chęcią bym wyszedł ale nie najlepiej się czuje a po za tym szantaż to nie najlepsza metoda szukania sobie sprzymierzeńców
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sro 19 Sie 2009 - 21:10

- Co się stało ? - zbladła dziewczyna widząc tyle krwi na ziemi. - Kurde, on zaraz umrze -
- Shizuru, zamknij go - Powiedziała kobieta, która byłą prawdopodobnie przewodniczącą.
- Zgnieć lód kryjący nasz wzrok, Frost - powiedziała Shizuru.
Po chwili przed tobą pojawił się smok. Zaczęła se wydzielać od niego specyficzna energia, a z niego wylewać jakiś dziwny płyn, który po kontakcie z ziemią odrazu zamrazał.
- Axbento - powiedział smok... Poczułeś jak przez twoje ciało przebija się fala mrozu, jak twoje ciało traci całe ciepło. Lecz ty nadal żyłeś. Krew ściekająca za twojego barku dosłownie zamarzła. Lecz ty nie.
Smok
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sro 19 Sie 2009 - 21:19

co się dzieje? powiedziałem zdziwiony cała tą sytuacją ale jakoś nie bałem się umrzeć w końcu nie dawno sam chciałem się targnąć na swoje życie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sro 19 Sie 2009 - 21:31

Chciałeś coś powiedzieć jednak ledwo co ruszałeś ustami, nie mogłeś nic powiedzieć.
Zasnąłeś, już dosłownie potykałeś się o śmierć.
Obudziłeś się w w tym samym momencie, pokój był oświetlany wieloma świecami.
A ty znowu byleś w jakimś kręgu. Geez ciągle te kręgi.
Przed tobą w odległości 4,5 metra stała Kobieta w ciemnym ubraniu. Nie to była Kumi, w czarnej sutannie. Zaczęła powoli do ciebie podchodzić, wystawiała swój palec wskazujący. Nagle nad nim pojawiła się katana. Z twojej klatki wyszła ręka, lecz teraz już ciebie nic nie bolało, kiedy on wychodził. Wyszedł teraz cały w pełnej okazałości. Złapał katanę i zniknął.
Poczułeś że wszystkie twoje rany się zasklepiły.

"Technika pieczętowania numer dwa, ósmy typ pieczęci, pierwszy poziom pieczęci," - wykrzyczała Katsurugi trzymając katanę.

(odnów PR I HP)
(staty później)
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sro 19 Sie 2009 - 21:34

Wszystko to było co najmniej dziwne żeby nie powiedzieć straszne. Nie zmieniałem pozycji i patrzyłem na nauczycielkę po czym po chwili powiedziałem do niej Dzień dobry i złapałem się za klatkę jakbym chciał się upewnić że nie ma tam już dziury.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sro 19 Sie 2009 - 21:48

Dziury nie było.
- Zmiany nastąpiły szybciej niż myślałam. Decyzja zapadła, Jesteś przykuty do tego miecza. Smocza katana, oddech smoka. To nie koniec twoich kłopotów, to dopiero początek. - powiedziała Katsurugi i złapała ciebie za rękę i podniosła, a następnie wręczyła katanę, oddając honory - Jest teraz piętnasta, a lekcje się skończyły, a ja usprawiedliwiam twoja nieobecność, a teraz za mną - Rzuciła Kumi zrzucając z siebie tą durnowatą sutannę.
Poszedłeś za nią . Byliście na parterze. Stałeś przed salą.

Ostatnio zmieniony przez Kyu Yasushiro dnia Czw 20 Sie 2009 - 15:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sro 19 Sie 2009 - 21:56

Ciągle trzymając katanę podążałem za nauczycielką i jeszcze na korytarzu skomentowałem Ale to wszystko poważne po czym po chwili dodałem Mogła by pani dokładniej wyjaśnić co tu się dzieje idąc ciągle za nauczycielką
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Czw 20 Sie 2009 - 15:32

- Co tu się dzieje... To jest wojna, a nie raczej wojna o kontrolę nad szkołą. W szkole jest wiele sił, jednak są tylko dwie coś znaczące. To jest I rada uczniowska i jej przeciwieństwo.... Rada Zmroku. - powiedziała bardzo mrocznie, otwierając drzwi.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Pią 21 Sie 2009 - 21:56

Prze bark nauczycielki patrzyłem co jest w tej sali do której zostały otwarte drzwi po czym pytam się czym jest ta rada zmroku i czemu z nią walczycie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 11:18

- My z nią nie walczymy, my nią jesteśmy - powiedziała tajemniczo - Rada zmroku to są członkowie pierwszej rady uczniowskiej, którzy się zbuntowali.... znajdują tutaj ostoję. Mamy wspólnego wroga - pustych ,których nienawidzimy na równi ze sobą. I robimy jeszcze pewne inne "interesy" - rzuciła Kumi, wiedziałeś że interesy nie powinieneś brać dosłownie. W pokoju było również ciemno. Katsurugi podniosła rękę i zapaliła światło, Podeszła do stołu i wyszła zabierając torebkę.
- Chcesz się spotkać z Radą zmroku ? - zapytała się bardzo niespodziewanie.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 11:22

Mógłbym się spotkać a po za tym czemu rada uczniowska chcę abym się do niej przyłączył? zapytałem ciągle patrząc na młodą i urocza nauczycielkę ale patrzyłem na nią raczej jak na koleżankę a nie jak na nauczyciela
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 11:35

- Jesteś strażnikiem... wszyscy chcą mieć taką osobę w szeregach. Twój strażnik jest nieśmiertelny.... nawet całkowicie zniszczony powróci do życia, wyczytałam to wczoraj powiedziała Kumi dążąc ku wyjściu ze szkoły.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 11:42

Nieśmiertelny? ciekawe zaśmiałem się po czym dodałem skoro chcą mnie mieć w swoich szeregach to czemu tego ładnie nie powiedzą a nie szantażują
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 11:51

- Niewiem spytaj się ich - rzuciła do ciebie. Wyszliście ze szkoły.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 13:08

Może kiedyś a raczej gdy ich znowu spotkam a po za tym mam nadzieje że zrozumieją że nie chce się plątać w tą wojnę powiedziałem idąc tuż obok nauczycielki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 14:54

- Czy tego chcesz czy nie już jesteś w nią wplątany. Teraz musisz tylko wybrać stronę. Musisz walczyć.... - urwała Katsurugi.
- Możemy gdzieś dzisiaj pójść - spytała się.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 15:23

ale ja nie chce powiedziałem naprawdę cicho tak aby nauczycielka nie usłyszała po czym po chwili dodałem Z chęcią z panią gdzieś pójdę ale teraz pytanie gdzie możemy się przejść?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 16:44

- Uznajmy to za randkę.... o 16:30 pod fontanną w parku - powiedziała wystawiając język, następnie się odwróciła i szybko pobiegła w stronę swojego domu.
- A jeszcze jedno... nie pani tylko Kumi - rzuciła w ostatniej chwili.
Czyli jesteś umówiony, ze swoja nauczycielką.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 16:49

Randka? Skoro pani tak to nazywa to niech tak będzie powiedziałem po jej pierwszym zdaniu po czym uśmiechnąłem się głupkowato myśląc nad słowem randka a zaraz po tym zrobiłem sobie przebieżkę w stronę domu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 16:55

Zdyszany przybiegłeś do domu. Sante siedziała na dole i popijała sobie herbatkę. Miki zapewne byłą w swoim pokoju.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 16:58

Chwile odpocząłem po czym przywiałem się z Sanate i od razu skierowałem się do łazienki aby wziąć prysznic przed spotkaniem z nauczycielką. Po prysznicu wrzucam ciuchy do kosza na pranie i owijam się ręcznikiem po czym idę do swojego pokoju aby sprawdzić która godzina. Zaraz po tym sprawdzam szafę jednak nie wiedziałem gdzie będziemy iść i jak do tej pory nie brałem tej randki na poważnie to teraz całkowicie nie wiedziałem w co się ubrać więc jedyne co zostało to prowadzić się pewnej młodej kobiety. Poszedłem pod jej drzwi i zapukałem dwa razy po czym powoli nacisnąłem klamkę aby wejść mówiąc Miki pomożesz mi?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 17:08

- Tak, wchodź - powiedziała lekko.
- A co tak paradujesz w samym ręczniku po domu... dobra - czego chciałeś -spytała się ciebie.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 17:13

Gdy Miki mi zwróciła uwagę że jestem w samym ręczniku lekko się zarumieniłem i jedną ręką przytrzymałem ręcznik tak aby czasem nie spadł. Miki pomożesz mi się ubrać? powiedziałem krótko patrząc na to co robi moja koleżanka
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 19:27

Miki buchnęła śmiechem.
- Może ci jeszcze majtki założyć ? - zapytała się Miki z ironią w głosie
- A teraz bez jaj co chciałeś -
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 19:41

No dobrze źle sformułowałem pytanie powiedziałem po czym po chwili dodałem pomożesz mi dobrać ciuchy na spotkanie ze znajomą
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 19:45

- Jakiego typu spotkanie.... ? - zapytała poważnie, wyraźnie zainteresowana.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 19:47

No przyjacielskie powiedziałem krótko z niewielkim rumieńcem na twarzy i nadzieją że nie będzie drążyć tego tematu tylko pomoże.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Sob 22 Sie 2009 - 20:00

- ehhh.... no dobra - powiedziała, z niezbyt dużym zapałem. Wstała z krzesła i poszliście razem do twojego pokoju. Otworzyła szafę i zaczęła przeglądać ubrania. Miki znalazła w odmętach twojej szafy nowe jeansy i jakąś przyzwoicie wyglądającą koszulę.
- Może jej nie oczarujesz swoim wyglądem, ale będziesz wyglądał przyzwoicie - powiedziała Miki i opuściła twój pokój, abyś mógł siew spokoju i bez wstydu przebrać. Założyłeś to co tobie dała Miki i majtki wybrane przez ciebie. O skarpetach nie zapomniałeś.
Szybko opuściłeś dom i pobiegłeś pod fontannę. Byłeś parę chwil przed Katsurugi.
Kumi założyła na siebie, krótką czerwoną spódnicę i długie czarne podkolanówki. Na górze miała czerwona koszulę, prawdopodobnie nie złożyła stanika. Takie były twoje przypuszczenia.
- Cześć Agito - krzyknęła do ciebie z dala. Musiałeś przyznać ze wyglądała bardzo kusząco.

( piszemy tutaj http://bleach.iowoi.org/centrum-f57/rynek-gowny-t453-390.htm )
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej   Today at 9:53

Powrót do góry Go down

Szkoła/ Pokój I Rady Uczniowskiej
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1