IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dingor [Hollow]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dingor [Hollow]   Czw 27 Sie 2009 - 10:25

Deviol, DEVIOL. Ekhm... Pozostałym też przekręcasz nicki. Nawet z tym masz problemy.

"Nie mam" piszemy oddzielnie, właśnie wyrzuciłem ten błąd z czasownikami. Naprawdę polecam Firefoxa.

No... To się rozumiemy. Nie chciałbym zaglądać do twojej dupy, bo nie chciałbym odkryć straszliwej prawdę, iż zamiast kału znalazłbym materię, która zgodnie z anatomią człowieka powinna być skryta w czaszce.
Poszukaj nowej gry, gdzie będziesz mógł się popisać swoimi umiejętnościami. Tam będziesz bogiem, tutaj jesteś... Skoro temat o kupie się tak przewala przez posty, to nie będę tego zmieniał. Przesrałeś sobie u większości MG i jak ktoś wyżej wspomniał, żaden MG nie weźmie cię pod swoje skrzydła. Wpierw wjeżdżasz, później mówisz, że fajni, innych wywyższasz, drugich poniżasz. Jak ktoś z tych, których "polubiłeś" mnie poprze, to już ich przestaniesz lubić, co?

"Piesek" mówi tobie GTFO. Jest wiele innych PBFów, tego nie będzie się zaśmiecać.

EoT z mojej strony. Swoje powiedziałem.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dingor [Hollow]   Czw 27 Sie 2009 - 10:44

Widze że dosyć sporo zabawy mnie ominęło ; p
Podstawowy problem Dingora tkwi we wrodzonej kłótliwości i nieznajomości hierarchii panującej na PBF'ach, więc pędzę z wyjaśnieniami

Głównym bossem jest Admin, czyli Roten. Pod nimi są wszyscy MG, którzy zajmują się graczami, stojącymi niżej w hierarchii. O losach graczy decydują MG, i odpowiadają za te decyzje przed adminem. Z jednej strony można powiedzieć że to niesprawiedliwe, lec gracze stanowią podstawę każdego PBF'a, więc trzeba się i z ich zdaniem liczyć... ALE!
Nie liczy sie ilość a JAKOŚĆ. Gościu, myślisz że potyczkując się z MG na zasadzie "Nie masz racji bo mam inne zdanie, a jak się z tym nie pogodzisz to masz problem" coś zdziałasz (Akurat tutaj jeżeli chcesz grasz musisz się dostosować do wymaganego stylu gry, nie ma przebacz)? Sorry, ale w tym momencie Ci MG których obraziłeś mają pełne prawo dać Ci negatywa za nieodpowiedni charakter GRACZA do grania na tym forum. Bo kto ma ochotę użerać się z takim natrętem, który uważa że wszystko wie najlepiej?

Co do hackowania... no cóż, jaka osoba, takie zabawy ; p
Ale przynajmniej było śmiesznie ; p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Dingor [Hollow]   Czw 27 Sie 2009 - 11:52

Na temat karty:
Cytat :
Waga: 208 kg
Wzrost: 10m
Za chudy, albo daj sobie wadę np: cherlawy. 10 metrów to jest bardzo dużo, to jest 3,4 piętro a 208kg to bardzo mało. Może styropian o średnicy metra przy takiej długości jak 10m ważyłby 208kg(serio).

Do obrazka się nie czepiam, Hollowy są do siebie podobne itd. Błąd jest w tym w tym, że dałeś zdjęcie głowy... chyba nie tylko z niej się składa(choć niewątpliwie byłoby to oryginalne podejście)?

Historia ok, są wpadki takie jakie wskazał Deviol typu "Dingor nauczył się języka niewiadomo skąd, poprostu go miał.", to się nadaje do tego TEMATU . Mimo to nie jest wypracka z polskiego więc ja bym ci zaliczył(no chyba, że cała historia byłaby taką językową wpadką, ale nie jest).

Kwestia statystyk i um zostawiam innym, którzy mają lepsze oko do tego, z tego co widzę nie ma błędów.

Co do całej sprzeczki
Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dingor [Hollow]   Sob 29 Sie 2009 - 18:31

niema sprawy, Kitsune...
KP EDYTOWANE
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dingor [Hollow]   Sob 29 Sie 2009 - 18:52

tak jak mówiłem wczesniej, dla tego pana nie zamierzam wypisywac wszystkich błędów krok po kroku, co by nie było za różowo. /

-błędy logiczne
-błędy w KP pod względem zasad mechanicznych bleach.iowoi.
-tak zwane (i bardzo szeroko rozumiane) krzaki tekstowe - czyli cos, co przeszkadza w płynnym czytaniu.

i, cos, czego wczesniej nie wypisalem ale stwierdzam, ze powinno się znaleźć - brak wymaganego poziomu kultury osobistej.

negatyw

(have a nice day)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dingor [Hollow]   Nie 30 Sie 2009 - 7:42

Cytat :
**Miejsce: Bank**
Z tego co wyczytałem było "Was" dwoje. Nie chce Tobie psuć historii, ale takie napady na banki się już nie zdarzają. Nie wyszedłbyś. Zwłaszcza w momencie, kiedy wybuchła panika - ktoś by zareagował i drzwi od wewnątrz byś już nie otworzył. Ale to tylko takie ściągnięcie do rzeczywistości.

Cytat :
...
Rabuś był doświadczony
Aha, dobra.

Cytat :
Strzelał snajper… Strzelił w serce chłopaka od tyłu z nie ostrej amunicji
Nie ostra amunicja... - amunicja ćwiczebna zwana także "ślepą". Jest to amunicja, której pocisk jest wykonany zazwyczaj z drewna, który zaraz po opuszczeniu lufy rozsypuje się. W niektórych przypadkach pocisków nie ma w ogóle.

Nabój .30-06 Springfield M22 - jedyny nabój do karabinów, który rozsypywał się zaraz po uderzeniu w cel. Szkoda, że tego rodzaju amunicji (.30-06 Springfield) nie używa się od 1954 roku. Nawet gdyby produkowali, nie jest to amunicja do karabinów wyborowych.

Poza tym, nie przychodzi mi do głowy nic, co mogłoby być wystrzelone z karabinu (ew. karabinku) wyborowego, nie zabijając Ciebie i policjanta.

Pocisków obezwładniających nie stosuje się w karabinach wyborowych.

Schizofrenii i możliwości "zachorowania" na nią w wieku 15 lat już nie będę się czepiał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dingor [Hollow]   Today at 16:13

Powrót do góry Go down

Dingor [Hollow]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2