IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Pią 28 Sie 2009 - 19:49

Stara zapominania metropolia otoczona lasem. Stare zniszczone miejsce - do osiedla prowadzi jedna droga wyłożona starymi popękanymi płytami. Po drodze jest parę latarni, lecz te często odmawiają posłuszeństwa i świecę tylko wtedy kiedy tego nie potrzeba. Osiedle zostało niedokończone. Bloki nie maja okien, ściany są niepomalowane. Na ziemi leżą zwały gruzu, gdyż budynki od dawna nie były konserwowane.
Na terenie osiedla jest wejście do podziemi.
Straszne i zapominanie osiedle w jednym z najgorszych miejsc na ziemi, lecz to tutaj były początki.... Rady Zmroku.

Ostatnio zmieniony przez Kyu Yasushiro dnia Pią 28 Sie 2009 - 19:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Pią 28 Sie 2009 - 19:52

Byliście tak w siebie wtulenie przez parę minut.
- Chciała ci coś pokazać - powiedziała chwytając twoja rękę. Nim się obejrzałeś byłeś już w zupełnie innym miejscu... jedyne co było podobne to noc. To było pewne jesteś gdzieś w Azji. Było strasznie zimno i wszędzie leżał śniegu. Było parę latarni, które sporadycznie poświeciły się chwilę i równie szybko gasły - całe pordzewiałe, a czas przez jaki tu był dał o sobie do powiedzenia. Stałeś na dużej popękanej płycie chodnikowej - na pewno nie z XXI wieku. Miejscami na płytach leżały potłuczone butelki. Wokoło było las, słyszałeś szum drzew . Co prawda nie widziałeś drzew leć - tylko ich czarne cienie na tle ciemnoniebieskiego nieba. W oddali przed tobą były jakieś osiedle, lecz czegoś tobie w nim brakowało. Tak było ono nie skończone... brak okien bez tynku i całe zwały gruzu na ziemi. W oddali było słychać szmery ludzi. Gdy dokładniej się przyjrzałeś to zobaczyłeś jakieś wejścia do podziemi
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Pon 7 Wrz 2009 - 15:39

Zimno to pierwsza myśl jaka wpadła mi do głowy a zaraz po tym powiedziałem trzęsąc się Co to za dziwne miejsce?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Czw 10 Wrz 2009 - 13:38

- Jesteśmy w Rosji.... Dokładniej na Syberii. - odpowiedziała bardzo spokojna, jakby na co dzień tu bywała.
- Chodź bo jeszcze mi tu zamarzniesz - powiedziała i złapała ciebie za rękę biegnąc w stronę osiedla. O dziwo biegała dosyć szybko. Po chwili biegu znalazłeś się pod wielkim stalowymi wrotami do krypty. Drzwi miał z 3 metry wysokości i 7m szerokości, a stal w drzwiach. Kumi podeszłą do terminalu.... identyczny był po prawej. Uderzało od niego zielone światło.
- Jak to kurde było... - powiedziała do siebie - Mam po chwil dodała i przyłożyła rękę od zielonego światła.
- открой - rzuciła nauczycielka do ściany. Po chwili stalowe drzwi z wolna zaczęły się otwierać z robiąc straszliwy hałas.
- Wróciłam - wykrzyczała gdy drzwi się jeszcze otwierały.
- Pewnie wszyscy znowu się spili..... ach ja to z nimi mam - jak z dziećmi - powiedziała do ciebie.
Zobaczyłeś że za drzwiami był długi korytarz o identycznych wymiarach o drzwi. W środku było jasno, za sprawą lamp ukrytych w podłodze i ciepło.
- Chodż - rzuciła Katsurugi i pewnym krokiem weszła do środka.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Sob 12 Wrz 2009 - 9:27

Trzymałem Kumi za rękę i z uśmiechem podążałem za nią a gdy doszliśmy do drzwi i usłyszałem słowa w innym języku z dziwiłem się jednak wiedziałem że pewnie powie mi wszystko w swoim czasie jednak o jedną rzecz musiałem się zapytać Wszyscy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Czw 17 Wrz 2009 - 20:03

- Oj no Henrnic...Yui.....Kawanose....Yukihime....Joe..... Ulric..... Marta - a zresztą co ja będę ich wymieniać, najlepiej będzie jak sam ich poznasz. Chociaż upici mogę wydawać się inni, bardz inni. - Powiedziała Kumi wchodząc do wnętrza bunkra. Teraz słyszałeś szmery leszcze lepiej i udawało ci się wyróżniać pojedyncze słowa - co najważniejsze po japońsku. Oni byli blisko. Po 10 minutowym spacerku doszliście do kolejnych wrót, jednak te były w kształcie koła. Były o wiele mniejsze bo tylko 3 metry średnicy. Nie było przy nich żadnego terminalu. Ponieważ były cały czas otwarte. Przeszliście przez ich granice i usłyszałeś dźwięk zamykanych wrót. Zobaczyłeś przed sobą wielką salę. Ściany były pomalowane na żółto. Na ziemi była zielona posadzka, w bardzo dobrym stanie. Nie była popękana i błyszczała, chociaż miejscami było widać ślad po zabłoconych buciorach. na ścianach nie było niczego nadzwyczajnego. W oddali kolejny korytarz..... ciągle korytarze.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Czw 17 Wrz 2009 - 20:33

Szedłem przy uroczej nauczycielce a gdy wymieniła wszystkich uśmiechnąłem się w końcu wiele nowych znajomych a gdy doszliśmy do kolejnych wrót dopiero do mnie doszło jedno imię Yukihime Aobe?! zapytałem zdziwiony nie odsuwając się od Kumi nawet na krok
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Sob 19 Wrz 2009 - 16:34

- Yukihime Aobe ? - powtórzyła nauczyciela i podrapała się po głowie.
- Żeś zadał pytanie - nie pamiętam, Dla nas Aobe to Aobe - powiedziała lekko zła na swoja pamięć.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Nie 20 Wrz 2009 - 7:29

Aha zaśmiałem się i dalej podążałem przy nauczycielce co jakiś czas patrząc na nią a gdy na nią nie patrzyłem to rozglądałem się po korytarzu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Pon 12 Paź 2009 - 12:24

Szliście jeszcze przez 10 minut tym korytarzem. Zaczęło się robić jaśniej....
- Katsurgi wreszcie wróciłaś - usłyszałeś wysoki męski głos.
- Kumi-chan - usłyszałeś cienki damski głos mogący należeć do malej dziewczynki
- Katsurugi-dono ? - powiedział ktoś bardzo poważnie.
Wszedłeś do dużego,acz niewysokiego niewysokiego. Na ośrodku był stół i przy nim siedział dobrze zbudowany mężczyzna. Ściany były pomalowane na biało i farba o dziwo nie odpadała. W pokoju było parę komputerów, przy jednym z nich siedziała mała dziewczynka.
Daleko przed tobą był jakiś dziwny terminal. Pozycje przy nim zajmował długowłosy mężczyzną. Co ciekawe na ekranie terminalu widać było pobliskie tereny.
- A gdzie Joe ? - spytała się Katsurgi
- Znowu bawi się ciekłym azotem.... - odpowiedział dziewczynka sprawnie pisząc coś na klawiaturze. Kumi tylko głośno westchnęła
- Co z Yukihime ? - spytała się ponownie Katsurugi.
- Kosi pustych w wzgórzu..... - odpowiedziała ponownie dziewczynka.
- A co ty tutaj przyprowadziłaś ? -spytał się siedzący do tej pory cicho mężczyzna przy stole.
- Strażnik.... - powiedziała spokojnie Kumi. Nagle wszyscy zamienili się w słupy soli. Powoli odwracając się w strunę Kumi, ich gały lądowały na tobie. Nastała długa cisza, która zakłócały tylko wiatraki komputerów.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Wto 13 Paź 2009 - 10:21

Stałem ciągle za piękną nauczycielką i słuchałem tego o czym mówili. Mimo wielu dziwnych rzeczy wydawali się w porządku jednak gdy po słowach Kumi wszyscy na mnie spojrzeli nie wiedziałem co zrobić i tylko stałem patrząc to na wszystkich to na Kumi i mając nadzieje że coś powie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Pon 26 Paź 2009 - 19:18

( Będę to ciągnął jak walki w bleach'u :P, co do reszty sorry że tak krótko, ale poświęciłem wenę na odpis u siebie na sesji.)
Cisza została przerwana przez bezpłciowy głos.... alarmu. Pożar, Trzęsienie ziemie, tsunami czy jakie cholerstwo... owym cholerstwem była armia
dziwnych bestii o białych maskach - zwane pustymi. Ale wracając do sytuacji dziejącej się w bunkrze...
- Kuso - zaklął mężczyzna siedzący przed dużym monitorem, szybko się odwrócił kliknął parę przycisków na wyświetlaczu pojawił się obraz pokazywał on dziwne cienie poruszające przed osiedlem. Było ich dużo....
Mężczyzna siedzący przy stole szybko się zerwał i zaczął biec ku wam. Trafił w ciebie, a nie ... on tylko wykonał salto nad tobą.
- Kumi rusz się.... - powiedział szybko do nauczycielki, ona tylko zaczęła biec za nim.
- Agito, zostajesz tutaj czy idziesz z nami - spytała się nauczycielka.
- Rusz się Kumi - rzucił biegnący facet.
- Już idę Henric, a ty Agi zostań tutaj - rzuciła do ciebie nauczycielka bez cienia troski.
- Zamykam - powiedziała mała dziewczynka, i wrota zaczęły się opuszczać z wielkim hukiem. Były jeszcze grubsze niż te do wejścia. Wrota opadły.... Lecz to nie stanowiło żadnego problemu dla niego, twojego strażnika. Poczułeś, że trzymasz coś w ręku, tak to była katana, ta w której zapieczętowano twojego strażnika. Wyszedł z niej on w całej okazałości. Tajemniczy ninja zaczął biec, wykonał ślizg pod drzwiami zanim się zamknęły. dalej już nic nie widziałeś, chociaż bardzo chciałeś.
- Nie masz nic przeciwko byśmy podmienili się świadomościami ? - spytał się zdyszanym głosem strażnik, ten głos "dział" się w twojej głowie... Prawdopodobnie rozmawiałeś z nim telepatycznie.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Czw 29 Paź 2009 - 7:03

Nie zdążyłem cokolwiek powiedzieć a oni już zadecydowali za mnie jednak mój strażnik najwyraźniej chciał walczyć bo pobiegł za nimi a gdy usłyszałem jego głos najpierw się rozejrzałem po czym pomyślałem Podmienić się świadomościami? o co chodzi?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Nie 15 Lis 2009 - 13:33

- O to że ja będę tobą, a ty mną, dzieciaku - Po chwili dodał - To co ? - Zapytał się ten sam głos co wcześniej. Sprawa wydawała się tobie niebezpieczna - bo czemu wcześniej nie dał tobie takiej propozycji ? Coś tu nie pasowało..... Wszyscy wokoło robili coś w komputerach, a ty stałeś jak kołek, który na dodatek nic nie mógł zrobić. Ale żeby podmieniać się świadomościami z mężczyzna o którym wiesz tyle co ateista o Bogu. Warto czy nie ? W normalnej sytuacji spytałbyś się Kumi co zrobić, ale teraz jej tutaj nie ma. Jak się okazuje sam nic nie potrafisz zrobić, jesteś bezsilny wobec losu. To ona zawsze ci ratowała dupę, i chyba już nigdy jej się nie będziesz mógł się odwdzięczyć....
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Sro 25 Lis 2009 - 19:57

A można to wrócić a po za tym poco się zamieniać przecież to ty jesteś na zewnątrz a ja w środku? pomyślałem a raczej zadałem pytanie w myślach
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Sro 25 Lis 2009 - 20:02

- Środku czego ? - zapytał się w myślach - albo udawał głupiego lub musisz mu to podać w innej formie, bardziej zrozumiałej dal tego wiekowego samuraia.
- Jak jej coś się stanie to co zrobisz ? Siedząc tutaj nie będziesz mógł nic zrobić - lecz w moim ciele możesz jej uratować życie, nie sądzisz że warto by się odwdzięczyć ? - zapytał najnormalniej w świecie.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Sro 25 Lis 2009 - 20:10

przecież to ja jestem w tym budynku a ty na zewnątrz więc czemu chcesz się wymienić jak wiesz że możesz powalczyć a chyba to lubisz powiedziałem już na głos bo zapomniałem żę gadam z nim przez myśli
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Czw 26 Lis 2009 - 20:46

- Myślałem, że ty chcesz powalczyć.... ale jak nie chcesz, to napierać nie będę - powiedział, chwilę potem usłyszałem ciche "kuso". Nie miało to najmniejszego sensu. I właściwe skąd na Syberii pojawiło się takie osiedle, to wszystko nie trzymało się kupy. W ogóle to dzisiaj zdarzyło się dużo... Jeszcze rano byłeś w Japonii - a teraz na Syberii ! Jeszcze parę dni temu byłeś normalnym uczniem - teraz jesteś dziwnym tworem, chronionym dziwnym osobnikiem o którym wiedziałeś tyle co nic.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Pią 27 Lis 2009 - 22:46

Całą ta sytuacja naprawdę mnie szokowała chciałem pomóc ale wymiana ciałami czy tam umysłami z tym wojownikiem raczej nie wydawała mi się zbyt bezpieczna i chcąc pomóc rozejrzałem się po środku może ktoś mi powie co mam robić albo przynajmniej będzie miejsce w którym zobaczę co się dzieje na zewnątrz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Wto 1 Gru 2009 - 16:15

Cóż cały widok na ekranach zajęły wszelakie konsole. Na twarzach osób pozostałych w środku, nie było żadnych emocji - wiedzieli co trzeba zrobić i nie był to na pewno pierwszy raz. Lecz skąd na Syberii tyle pustych? Przecież żyje tu mało ludzi... Chyba się tego nigdy nie dowiesz. W między czasie poczułeś 3 szybkie wystrzały energii. Dwa były ci bardzo dobrze znane - Samurai i Katsurugi, lecz trzeci ? Skąd on. Niedługo po tym poczułeś ogromna serię wystrzałów pomniejszych reiatsu.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Sro 2 Gru 2009 - 8:10

Na pewno walka już się zaczęła powiedziałem do siebie gdy poczułem te energie a przez głowę przechodziły mi różne myśli co mam zrobić? mogę tylko tu siedzieć i czekać bo pewnie jeśli się kogoś o coś spytam to będę mu przeszkadzał w obowiązkach. Czemu w ogóle tu jestem?. Czułem się naprawdę nieswojo gdyż ani nie mogłem pomóc ani nie wiedziałem zbytnio gdzie jestem więc jedyne co mi zostało to stać w miejscu i czekać
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Sro 9 Gru 2009 - 17:24

Czekałeś tak dobre paręnaście minut. Cóż energia twoich przyjaciół z każdą chwilą malała w niewielkim stopniu. Natomiast tych niewielkich wciąż przybywało. Jednak w pewnym momencie pojawiło się nowe znacznie potężniejsze źródło złowrogiej i dzikiej mocy. Natomiast energia jednego z "waszych" zniknęła, całkowicie - ktoś umarł... A ty z każdą chwila pogrążałeś się w swojej bezsilności.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Pią 11 Gru 2009 - 8:10

co tam się dzieje?! krzyknąłem sfrustrowany, nie wiedziałem nic a te znikające i pojawiające się energii naprawdę mnie denerwowały gdyż wcześniej nie czułem takich rzeczy a teraz jest to dziwne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Pią 18 Gru 2009 - 8:20

Nikt ci nie odpowiedział... Obejrzałeś się wokoło.... jedyne co zostało to zakrwawione ekrany i rozszarpane ciała ludzi. Sam też byłeś we krwi. Co tu się stało ? Dźwięk łamanego metalu. Naprawdę grubej powłoki. Spojrzenie. Dziura. W twoją stronę leciała ręka - nieludzka. Przebiła ciebie. Poczułeś jak twoje ciało ogrania straszliwy chłód. A więc tak wygląda śmierć ? . Zobaczyłeś wszystkie sceny ze swojego życia. Spadłeś na niebieską podłogę. Miałeś zamknięte oczy. Leżałeś na ziemi a twoje ciało było lekko kąsane chłodem. Otworzyłeś swoje oczy. Zobaczyłeś czerń łamiącą się z ciemnoniebieskim i ciemnozielonym. Wstałeś - przed tobą panowała ogromna czerń. Gdzie ty jesteś ?
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Sob 19 Gru 2009 - 19:05

gdzie ja jestem? powiedziałem wzdychając po czym po chwili przeszło mi przez głowę co w ogóle dzieje się z moim życiem a zaraz po tym rozglądnąłem się
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Pią 25 Gru 2009 - 11:54

Nie usłyszałeś żadnego dźwięku poza echem wypowiadanych przez ciebie słów. Wokoło panował mrok. Podłoga była usłana kolorem niebieskim. Podsumowując jesteś w dupie i nawet nie wiesz czyjej... A na dodatek nie ma nikogo kto mógłby ci pomóc. Stojąc w miejscu się nie uratujesz - tutaj Kumi już nie przyjdzie ci pomóc.
Powrót do góry Go down
Agito Katakura

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/100  (100/100)
Punkty Reiatsu:
40/40  (40/40)

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Sob 26 Gru 2009 - 10:40

A moje życie było takie proste westchnąłem po czym zacząłem biec przed siebie w końcu co innego mi zostało
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku   Today at 14:16

Powrót do góry Go down

Syberia/ Tajemnicze osiedle/ Rada Zmroku
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1