IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Shun Egao[Shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Shun Egao[Shinigami]   Pon 31 Sie 2009 - 18:10

Imię: Shun
Nazwisko: Egao
Profesja: Shinigami
Waga: 55 kg
Wzrost: 170 cm
Wygląd: http://i160.photobucket.com/albums/t177/FREE_ELECTRON/AnimeBoy2.jpg
Charakter: Shun , co tu innego mówić, ma po prostu tak zjechaną psychikę, że trudno ją określić. W dzieciństwie, słyszał głos który mu kazał skakać. Shun'owi udało się na jakiś czas go okiełznać w pewnym stopniu, że przestał go tak często kontrolować. Nigdy, nie lubił prowadzić otwartych rozmów w grupach. Nieczęsto się zdarzało, że w ogóle ktoś chciał z nim rozmawiać. Zawsze był taki gburowaty, nudny, i nadzwyczaj spokojny, nigdy nie był duszą towarzystwa.
Jaźń:
Cóż, jaźń, jest o dziwo przeciwieństwem Shun'a. Zwykle, namawia go do nie zbyt dobrych rzeczy, jednak nie do czynienia krzywdy innym, a sobie. Jednak odnosił się do niego swym stałym, pogodnym głosem. Natomiast do ludzi, był o wiele przyjaźniej nastawiony, i opinia jaką sobie wyrabiał Shun, uległa w gruzach. Zwykle, ów jaźń, kiedy przejmie ciało chłopaka, lata wokół wszystkich, i będzie ich dręczyć dopóki, nie zaczną z nim prowadzić rozmowy. Jest uparty, i również dziecinny. Uwielbia bawić się we wszystko, od berka, przez chowanego, po różnego rodzaju bajki i filmy.
Ekwipunek: Jakaś szata adepta.
Historia:
Część 1:Ludzkie Życie
Urodził się w Ameryce w Nowym Jorku w 1979 roku. Żył w biednej, gangsterskiej dzielnicy. Zawsze szlajał się po mieście, byle dalej od domu. Matka ćpała, ojciec pił. Wkrótce, jednak odnalazł go jego wujek, i razem z nim wyjechał do Japonii. Lecz wujek, nie był jakimś przykładem dobroci, i wsadzili go do więzienia. Shun został zmuszony, do mieszkania w sierocińcu. W wieku 12 lat, uciekł w nocy przez okno, i wszedł na dach domu dziecka. Była to jego pierwsza próba samobójcza. Zamknął oczy i skoczył, a raczej spadł. Uderzył o ziemię. W budynku zapaliło się światło. Słychać było jakieś kroki, i krzyk przerażenia.
Co mu się stało! Dzwońcie po pogotowie-krzyczała jakaś kobieta. Ostatnią rzeczą, jaką usłyszał było stukanie w klawisze… i słowa „Dzień Do…”
Obudził się następnego dnia w szpitalu, cały posiniaczony i podłączony do kroplówki. Sala, nie licząc reszty pacjentów, była pusta. Wypuścili chłopaka, bo paru dniach, może tygodniach. Nie liczył tego.
Lecz na tym się nie kończyło. Sytuacja powtórzyła się ponownie, za dwa miesiące od wyjścia ze szpitala. Lecz tym razem skoczył z wyższego budynku, i było cudem, że przeżył. Wylądował w szpitalu. Oddano go na terapię, aby dowiedzieć się, co się z Shun-em dzieje. Niczego się nie dowiedzieli. W wieku 18 lat, wypuszczono go z domu dziecka, z skończonymi studiami zawodowymi. Przed tym próbował się zabić jeszcze 5 razy, lecz już nie skakał. Wbijał sobie noże, i tym podobne.Został odesłany na długą terapię. Posiadał jeszcze jedną wadę psychiczną, jaką było rozdwojenie jaźni. Nikomu o niej nie mówił, nie chciał jej leczyć. A może chciał, lecz ów głos w głowie był zbyt silny? Terapia trwała wiele lat, i po zakończeniu jej, był zmuszony zamieszkać jeszcze przez rok w sierocińcu. Po wyjściu z sierocińca mógł zarabiać własne pieniądze. Pewnego dnia znalazł się na dachu jakiegoś ogromnego banku, gdzie miał posprzątać. Nagle nadleciał jakiś helikopter. Drzwi trzasnęły. Shub odwrócił się, i ujrzał faceta, zdejmującego kominiarkę, trzymającego w jednej ręce pistolet a w drugiej worek, pewnie z pieniędzmi. Mężczyzna, zdjął kominiarkę, i chłopak ujrzał jego twarz, na tyle dokładnie, że mógł ją swobodnie opisać. Wysoki, szczupły mężczyzna, z lekko zakrzywionym nosem, łysy, z wystającymi kościami policzkowymi. Jednak złodziej go zauważył. Nie mógł ryzykować, więc po prostu strzelił w niego dwa razy. Shun zachwiał się, i zleciał z dachu. Chłopak uderzył z impetem o ziemię, i zginął na miejscu.

Taka samotna dusza, nie była w stanie, przeżyć długo w tym świecie. Shun widział swoje martwe ciało, i przywiązany do niego łańcuch. Lecz po chwili zobaczył, iż ten łańcuch jest przerwany. Przerażenie ogarnęło bezbronną duszę. Łańcuch zaczął się zjadać, powoli, powoli. Dusza krążyła po mieście, czekając, aż łańcuch sam się zje, i chłopak zostanie demonem. W końcu, nadeszła ta chwila. Shun nie wiedział co się dzieje. . Wybuch energii, gwałtownie rozpoczął przemianę. Maska, pojawiająca się z nikąd, pokryła twarz, którą pokryło już futro. Ciało pokryła jakaś czarna, gładka powierzchnia, pięć palców u rąk, zmieniło się w trzy, z ogromnymi pazurami, nogi zniknęły, a zamiast nich pojawił się jakby ogon. Nagle Shun poczuł głód. Szybko wyczuł większe skupienie reiatsu, i ruszył w tamtą stronę. To był niemały błąd. Był to Shinigami, prawdopodobnie większej rangi. Demon, cofnął się do razu i po prostu uciekł z tego miejsca. Lecz nie było to takie proste. Shinigami zorientował się, co się dzieje, i ruszył za Shun-em. Pusty jednak, korzystając z odległości, jaka dzieliła go od Boga śmierci, zaczął kołować po mieście, i w końcu uciekł Shinigami. Po pewnym czasie, wyszedł z kryjówki i nakarmił się mniejszym reiatsu, jakie dawał przeciętny człowiek.
Zapewne dwa lata później, gdy był zdecydowanie, bardziej doświadczonym demonem, zaczął polować na większe składy reiatsu jakie dawali nie przeciętni ludzie, lub jakiś pojedynczy, słaby Shinigami. Pewnego dnia, tak podróżując, dostrzegł bardzo duży skład energii. Wiedział, iż nie ma z tym kimś lub czymś szans w walce, jednak poleciał, aby sprawdzić co lub kto to. Zauważył jakąś postać, w białej szacie. I wtedy się zaczęło. Nagle wiele słabszych skupisk reiatsu pojawiło się na budynkach. Byli to Shinigami. Wszyscy zeskoczyli jak jednen mąż, i cięli go w maskę. Nie wiele ostrzy trafiło, wiele udało się Hollowowi uniknąć. Lecz wystarczył jeden, prosty cios w maskę i Hollow się rozpłynął. Ostatnią rzeczą jaką widział, byli Shinigami , którzy ruszyli ku skupisku reiatsu.

#2:Runkongai
Shun ocknął się w jakimś dość dużym domku, w nawet wygodnym łóżku. Tak dawno, nie leżał na łóżku. Usiadł na nim, i dopiero spostrzegł, że nie jest, już wilkiem, nie posiada maski. Szybko ruszył ku lustrze. Ucieszył się, na widok ludzkiego ciała, jednak pozostawała mu kwestia, gdzie on jest. Ruszył szybkim krokiem ku wyjściu z pokoju. Powoli otworzył drzwi, i stanowczo ruszył do następnego pomieszczenia, gdzie siedziała, i wesoło gawędziła młoda para. Mężczyzna spojrzał na niego i uśmiechnął się. Przedstawił siebie, swą żonę, i zaczął tłumaczyć gdzie jest Shun, kim teraz jest, itd. Znajdował się bowiem w 10 okręgu Runkongai. Lata mijały w jego nowym domu, a on uczył się o nowym świecie. Pewnego dnia, spotkał jednak patrol Shinigami , z czego jeden z nich, zauważył jego dość wysokie Reiatsu. Został odesłany do akademii

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Siła: 5+1+2+1=9
Szybkość: 5+2+1 =8
Zręczność: 5+2-2+3=8
Wytrzymałość:5+3+1=9
Inteligencja: 5 +3 =8
Psychika: 5 –3=2
Reiatsu: 5+1+2 =8
Kontrola Reiatsu: 5+1 =6
Klasowe
Własne
Płciowe
Pkt. z Wady/Umiejętności
OGÓLNE
Udźwig: 90 kg
Prędkość (śr.): 8 km/h
Prędkość (max.): 26 [km/h]

PŻ (Punkty Życia): 90
PR (Punkty Reiatsu):48

Poznane Hadou: #10 - Kasai (Ognisty Wir)
Poznane Bakudou: #13 - Kashitsu (Zmiana Ruchu)

Umiejętności: Żądza Krwi
Wady: Rozdwojenie Jaźni

Ostatnio zmieniony przez Shun Egao dnia Pon 28 Wrz 2009 - 14:11, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shun Egao[Shinigami]   Wto 1 Wrz 2009 - 10:47

Hmmmmmm... hm

Od początku:
1. Wypisz tylko interesująca cie płeć, jeśli już piszesz ich staty
2. Charakter jest raczej cieńki, nie nazywaj cech tylko je rozpisz.. poza tym ni jak do siebie nie pasuje
"Shun jest raczej smutnym, zawsze zdenerwowanym, mrocznym, cichym i spokojnym gościem."

Swoją drogą swój charakter, albo swojego najlepszego kumpla też jesteś w stanie opisać tylko w 4 niepełnych linijkach ?

Postaraj się bardziej bo to do mnie nie przemawia.

3. Historia - słabiusieńko, wg mnie do ponownego napisania od początku.
- Twoja postać tylko pływała podczas życia ? Nie chodził do szkoły, nie miał kumpli, rodziny ? wyszedł na świat przez poączkowanie ?
- Umarł, no dobra ? a po śmierci odradził się jako shinigami i od razu był w oddziale... ?
- Zaklęcia ? a skąd do cholery zaklęcia ?
- Poza tym chyba zaczyna się jako postać w akademii...
- A jeśli zaczynasz jako postać w akademii usuń sobie ekwipunek.
- popracuj trochę nad opisami, i zrób coś żeby bardziej zaciekawić historią, bo ta jest nudna jak falki z olejem, a świat jest zuy

4. Staty - nie sprawdziłam

5. negatyw

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Shun Egao[Shinigami]   Wto 1 Wrz 2009 - 10:51

Charakter - jest wyraźny. Wiadomo, że postać jest smutna i ponura. AKCEPT

Historia - Nie ma nic o pobycie w Akademii, a w tej grze zaczyna się przed, w trakcie bądź świeżo po Akademii, bez przydziału do oddziału. Twoja postać walczy z Pustymi, a nawet Arrancarami, to nie przejdzie. Poza tym momentami są po prostu błędy w pisowni. NEGATYW

Co do um. rozdwojenie jaźni to tego nie widzę, a powinno być coś o niej w historii. Poza tym to bardzo ciężka wada, więc nie polecam.

Statystyki wyglądają ok. Popraw historię i będzie gites.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Shun Egao[Shinigami]   Wto 1 Wrz 2009 - 12:34

heh kilka(nascie?) kwiatkow znalazlem a najbardziej spodobal mi sie
Cytat :
jedno osobowe grupy.

Co ja bede pisal skoro w sumie byloby to samo co w poscie Kamys..

negatyw
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Shun Egao[Shinigami]   Pią 25 Wrz 2009 - 7:51

Cóż, poproszę o sprawdzenie. Pewnie znów coś mam źle, ale w charakterku nie jestem najlepszy.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Shun Egao[Shinigami]   Pią 25 Wrz 2009 - 11:57

Jest dobrze(szału historia nie robi, ale poprawna moim zdaniem), trochę pozmieniałem szyk całości żeby to było czytelniejsze.

AKCEPT
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shun Egao[Shinigami]   Sob 26 Wrz 2009 - 12:54

Hmmm... znaczę od początku - charakter niezbyt mi się podoba, podstawowe rzeczy są w nim opisane - zachowanie jeśli chodzi o kontakty miedzy ludzkie, jednak sam początek mnie odstrasza. Ujdzie jakoś w tłoku

Historia

Hmmmm...Dziwię się że po tylu próbach samobójczych nie zamknęli Ci postaci u czubów, sprawa dwa rozdwojenie jaźni - na to się leczy, ciężko jest leczyć bez leków ale ponoć da się żyć. Skoro masz drugą jaźń proszę o opisanie jej w charakterze. Od razu zaznaczam że jest to trudna wda do odgrywania np Mg może przejmować Ci czasowo postać (oczywiście zależy od mg który Cie weźmie, ale u mnie było by to ogromne utrudnienie). Tyle jeśli chodzi o offtop o wadzie, teraz dalej o historii

Postać losowo trafiła akurat na dach, żeby po chwili zrzucił go facet który nie wiadomo co tam robił... Cóż intrygujące.

Skąd Shun posiada taką wiedzę na temat tego co dzieje się po śmierci ?

Był naprawdę silnym pustym skoro sam umiał otwierać gargantę...

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Shun Egao[Shinigami]   Sob 26 Wrz 2009 - 13:39

Cóż, wydaje mi się , że historię poprawiłem, choć musiałem zmniejszyć ją o parę zdań. Co do jaźni, wiem, jak to mieć ów jaźń. Osunąłem garganty, i wiedzę o życiu po śmierci Dopisałem coś do charakteru o jaźni, ale cóż w charakteru jestem po prostu cieniutki.
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Shun Egao[Shinigami]   Pon 28 Wrz 2009 - 8:12

Poproszę jednak o opisanie drugiej jaźni, jako osbny charakter wówczas zastanowie sie ostatecznie nad akceptacja

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Shun Egao[Shinigami]   Pon 28 Wrz 2009 - 14:12

Dodane.
Powrót do góry Go down
Kamys