IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Fuu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Pią 8 Sty 2010 - 16:59

Potrwało to chwilkę zanim dziewczyna obróciła się by łaskawie popatrzeć na kotkę. Nie wyglądała na zbyt zachwyconą tym że ktoś nie dawał jej spać, ale nie gniewała się. Przynajmniej do momentu w którym nie zaczęło się show... co jak co, ale widok kota zmieniającego się stopniowo w dziewczynę nie był widokiem zbyt codziennym. Właściwie... ile osób wcześniej to widziała? Ona raczej nie, gdyż z wrażenia odsunęła się aż pod ścianę przykrywając się kołdrą. Odruch bezwarunkowy.
-Co... co... CO TO KUR** MAĆ MA BYĆ?-Dalszej części szkoda przytaczać, gdyż nie wnosiła ona zbyt dużo do ogólnych wartości merytorycznych poza paroma dodatkowymi bluzgami czy obelgami w stronę bliżej niezidentyfikowanego obiektu... który po chwili stał się jednak całkiem widoczny. Przynajmniej było wiadomo że strach mieszał się u niej ze wściekłością.
-T... ty? Tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...-Warknęła patrząc się na nią spode łba. Prawdopodobnie nie była zbyt zachwycona, i tylko konieczność przytrzymywania kołdry powstrzymywał ją od natychmiastowego uduszenia Fuu.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Oddział : Dywizjon 9
Mistrz Gry : Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Pią 8 Sty 2010 - 17:11

Typowa, choć może nieco bardziej nerwowa reakcja. Generalnie przewidywania Fuu w jakimś stopniu sprawdziły się, choć tą, która może stracić zdrowie będzie prędzej ona niż dziewczyna przed chwilą jeszcze wylegująca się w łóżku.
Najchętniej od razu wyjaśniłaby całe zajście... Problem w tym że brak jest w pobliżu jakiegoś sprzętu do pisania.
*To chyba był głupi pomysł... Ale lepsze to niż spędzenie całego życia jako maskotka*
Nie bardzo podobało jej się odsłanianie się, ale z braku czegoś do okrycia musiała w miarę szybko coś zrobić. Nie miała zbytnio ochoty obrywać czymkolwiek w zasięgu rąk Shany.
Kilka razy machnęła obiema dłońmi przed sobą ("uspokój się") i wskazała na siebie jedną ręką a drugą zaczęła jakby pisać w powietrzu ("i daj mi coś do pisania").
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Pią 8 Sty 2010 - 17:36

Odpowiedzią na to parokrotne machnięcie rękami było trafienie kołdrą prosto w jej głowę - zanim Fuu zdjęła ją z twarzy, dziewczyny już nie było na łóżku. Ale jak tak popatrzyła, ten materiał w sumie był na tyle duży by ją całkowicie zasłonić. Zamierzony ruch Shany, czy może tak się szczęśliwie złożyło że nie dostała z czegoś cięższego, powiedzmy... całym łóżkiem?
Gdy dziewczyna już skończyła się owijać, Shana wróciła w swoim kimonie... oraz z notesem i długopisem w dłoni. Wyglądała na mocno wkurzoną, co było widać po tym jak podała notatnik - tak nim machnęła, że prawie dostała by nim w nos.
-Podaj mi przynajmniej dwa powody dla których miałabym Ci tego nie wcisnąć do gardła, zboczeńcu-Warknęła szybko patrząc się prosto w oczy Fuu. To było... ciekawe, gdyż pomijając gniew można było zobaczyć w nich również... żal.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Pią 8 Sty 2010 - 17:47

Może oberwanie pościelą nie było najprzyjemniejszym doświadczeniem, ale przynajmniej dało jakiś przyrząd do okrycia się. Chociaż teraz to i tak był dla dziewczyny najmniejszy problem...
*Jak słowo daję, jeśli wyjdę stąd żywa nigdy więcej nie będę jej obserwować bez wyraźnego pozwolenia...*
Zabrała się do pisania:
" Nie chciałabym przypominać kto wyczyniał bardzo interesujące rzeczy będąc w stanie z małym stopniem kontaktu. Poza tym..."
Tu Fuu wpadła na chwilę w zamyślenie.
*Nie mogę oznajmić że przyszłam bo mi się nudziło...*
"... nie byłam pewna czy dajesz sobie radę czy jeszcze trzeba Ci w czymś pomóc a chciałam zrobić to dyskretnie"
*Może nie będę nawiązywać złośliwie do przywiązywania się do byle stworzenia futerkowego które zapuka do jej drzwi*
Wreszcie podała wiadomość Shanie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Pią 8 Sty 2010 - 17:54

Dziewczyna energicznie wyrwała wiadomość z dłoni Fuu i od razu zabrała się do czytania. Przerobiła to bardzo szybko, i nie do końca jej się spodobało, gdyż jednym mało zgrabnym ruchem zmiętoliła kartkę przy okazji ją wyrywając. Nie wyglądało jednak na to by miała ona za chwilę wylądować w jej przewodzie pokarmowym razem z paroma zębami wybitymi w czasie niezbyt delikatnego "karmienia"
-Drugi powód "kiciu". I lepiej by był lepszy.-Tak jak myślała, chyba nie uwierzyła w tą bajeczkę. No bo kto normalny zmienia się w kota i nachodzi ludzi, by potem narazić ich na utratę zdrowia psychicznego? No kto?
Z drugiej strony, ta wyjątkowo nerwowa dziewczyna jak się okazało do zbyt normalnych również nie należy. Powinny się dogadać.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Pią 8 Sty 2010 - 18:18

*Drugi powód? Czemu nie zostałam w domu...*
Przez głowę przelatywały jej różne powody najścia, jeden mniej prawdopodobny od drugiego. Widziała jednak że kłamstwo musiało by być bardzo zmyślne żeby zadziałało na rozeźloną dziewczynę. Trzeba było wreszcie powiedzieć prawdę, może jakoś dożyje w ten sposób dnia następnego.
Porwała kolejną kartkę
"Drugi powód? Okropnie nudziło mi się w domu i chciałam poprzebywać trochę w towarzystwie osoby którą lubię. A że wcześniej odeszłam w średnio przyjemnej atmosferze wolałam zrobić to trochę po swojemu"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Sob 9 Sty 2010 - 11:42

Jej reakcja była bardzo podobna do poprzedniej. Prawie że wyrwała ta kartkę razem z palcami, popatrzyła na nią... i troszkę się uspokoiła. Palce przestały być aż tak napięte, kącik ust jej nie latał, a brwi przestały się przecinać pod kątem prostym. Innymi słowy - najwidoczniej została na tyle udobruchana że prawdopodobnie Fuu wyjdzie stąd w jednym kawałku. Może nawet nienaruszonym.
-Idiotka...-Mruknęła tylko i odłożyła kartkę w miarę spokojnie na stoliku. Odgarnęła włosy z twarzy i popatrzyła stanowczo, odważnie, ale już bez tego morderczego błysku w oku.
-Pewnie nie masz się w co ubrać, tak? Poszukaj czegoś w mojej szafie... może coś będzie...-Mruknęła i podniosła zmiętoloną kartkę z ziemi. Ufff... na razie wszystko wskazuje na to że przeżyje.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Sob 9 Sty 2010 - 11:50

*Było blisko...*
Dziewczyna nieco rozluźniła się słysząc znacznie spokojniejszą Shane. Różnie to mogło się skończyć ale nawiedzanie w taki sposób ludzi trzeba będzie sobie darować. Na długi czas.
Fuu wstała, szturchnęła dziewczynę po ramieniu i potrząsnęła głową. Po co jej ubranie skoro dużo wygodniej będzie jej wrócić tak jak przyszła. Teraz tylko jeszcze jedna rzecz...
Odłożyła kołdrę na łóżko, przyklęknęła przed Shaną i ukłoniła się tak, że czołem dotknęła podłogi. Tylko w ten sposób mogła przeprosić za całe zamieszanie. Teraz czekała na reakcję dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 10 Sty 2010 - 9:50

Prawie wszystko w tym planie było całkiem zmyślne, silnie działające na obiekt przepraszany i ogólnie dosyć radykalne. Zapewne dziewczyna doceniłaby ten gest dyby nie fakt... że dziewka ciągle była naga. Już sama tego świadomość powodowała, że Shana czuła się mocno nieswojo.
-Litości... załóż cokolwiek, przynajmniej póki tutaj jesteś! Czekaj, przyniosę coś, pogadamy... nie wypuszczę Cię dopóki mi wszystkiego nie wyjaśnisz!-Oznajmiła i ruszyła do szafy. W trakcie chodu najwidoczniej jeszcze coś jej się przypomniało, bo zatrzymała się w poł drogi.
-A... tym razem Ci wybaczę... ale następnym razem... nie baw się w taką maskaradę. To b...-Ciekawostka z rana. Ostatnia część zdania była wypowiedziała półszeptem, więc Fuu nie była w stanie rozpoznać, jakie było jej działanie. Ale do głowy nasuwała się jedna myśl... i Kimono, które wylądowało jej na niej. Albinoska mogła wyraźnie usłyszeć odgłosy bosych stóp, kierujących resztę ciała w stronę części kuchennej. Shana gotująca? No bez żartów...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 10 Sty 2010 - 10:20

Jakoś mało przejęła się brakiem jakiejkolwiek odzieży. Powoli zaczynała odzwyczajać się od ubrań, a przynajmniej teraz przestało jej przeszkadzać to że nie ma nic na sobie. W każdym razie ubrała grzecznie podrzucone kimono, coby nie doprowadzać, po raz kolejny, gospodyni do szału. Tylko co teraz miała by jej wytłumaczyć? Poinformowała dlaczego przyszła, o mało nie doznała sporego uszczerbku na zdrowiu, więc ciekawe o co jeszcze może chodzić? Na razie siedziała grzecznie jak wcześniej, tym razem już nieco odziana.
*Współczucie, przygarnięcie zwierzaka, teraz kuchnia... Ciekawe czego jeszcze o niej nie wiem...*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 10 Sty 2010 - 11:26

Z braku laku Fuu na razie obserwowała Shanę. Jak się okazało jej umiejętności kulinarne sprowadzały się do wyciągnięcia zupki w proszku i zalania ją wodą, ew. Zaparzenia herbaty z torebki. Więc jakiejś specjalnej niespodzianki nie było. Przyniosła na tatce dwie herbatki owocowe i dwa opakowania zupy pełnej makaronu i postawiła ją na stoliku. Zaprosiła ruchem reki dziewczynę by się przysiadła.
-Dobra... weź mi powiedz... hmmmmmm... co to ja chciałam?-Czarnowłosa zaczęła się potężnie głowić czego to ona od niej chciała. Na tyle mocno, że można było się nawet pokusić o stwierdzenie, że nie miała przygotowanego wcześniej żadnego pytania. Więc... po co ona ją tutaj trzyma?
-O, już wiem! Ja nikomu nie powiem że się zmieniacie w koty, a wy będziecie trzymać buzię na kłódkę. Dobra?-Pal licho że to nie było pytanie a rodzaj umowy, ale dobra.
-A, i jeszcze jedno... naprawdę musiałaś wleźć jako kot? Teraz się czuje cholernie... głupio...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 10 Sty 2010 - 11:47

Przekrzywiła lekko głowę. Od kiedy się stała jakąś artystokratką żeby mówić do niej w liczbie mnogiej? Dziwności mnożą się coraz bardziej...
"Ja rozgłosu nie szukam, wystarczy że tylko tyle osób wie, ile wie. Umowa pasuje."
Przemilczała zupełnie ostatnie pytanie. Będzie miała jakiś lek jakby złapała ją jakaś depresja... Shana nieco niezdarnie próbująca zająć się przybłąkanym kotkiem. Idealne wspomnienie na taki czas.
Przesunęła kartkę w stronę dziewczyny i upiła łyk herbaty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 10 Sty 2010 - 15:29

-No... chyba już nigdy nie wpuszczę do domu kota... albo przynajmniej każę mu się wylegitymować przed wejściem. Już dosyć mam czegoś takiego. Najpierw gadający kot, teraz jakaś... czarodziejka. Daj spokój...-Mruknęła oddzielając patyczki od siebie i rozpoczynając konsumpcję zupki jakby nigdy nic.
-Nie mam zielonego pojęcia kim on był... chociaż głos wydawał się mi być znajomy. Wpadł tutaj niedługo po twoim wyjściu. Wkurzyłam się i zaczęłam go płoszyć, ale nic z tego. Wszedł do środka i usadowił się na środku stołu. No to ja go chciałam z sandałka... a on... "Uważaj bo się skaleczysz". Kurna, nie dość że gadający zwierzak to gbur! Jakiś twój znajomy?-Zapytała w końcu po odtworzeniu wydarzeń dzisiejszego dnia. Niewątpliwie... można było skojarzyć to zachowanie z pewną taką jedną osobą.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 10 Sty 2010 - 15:39

*No nie... Czy da się jakoś uwolnić od tego pseudonauczyciela?!*
Potrząsnęła głową aż nazbyt energicznie. Jak nie spotyka go we własnym domu, to trafia na jego ślady u kogoś innego. Albo spotyka go po drodze osobiście. Wyższe siły najwyraźniej średnio za nią przepadają.
"Podejrzewam że pewnie niektórzy potrafią to co ja, ale nie znam innych. A, żadna czarodziejka. Stara historia z kotami. Nie będę opowiadać bo sama nie wiem jak to się stało. W każdym razie taka już dziwna jestem."
Podała kartkę przez stół z lekkim i trochę nerwowym uśmiechem, a potem zabrała się do swojej zupki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 10 Sty 2010 - 15:56

-Aha... rozumiem... znaczy nie rozumiem... wiesz o co mi chodzi...-Mruknęła i wróciła do jedzenia. Przez dłuższą chwilę było bardzo cicho. Obydwie panny zajmowały się swoim jedzeniem, które mimo iż nie było zbyt wyszukane czy zdrowe, to posiadało jakieś walory smakowe. W końcu jednak wszystko co dobre się kończy, i obydwa naczynia stały się puste.
-Mam nadzieje że smakowało. Jeżeli nie, to pomyślę nad zmianą marki... dziwne, nie? Jakoś wcześniej nie miałyśmy okazji się spotkać... a teraz wszystko wskazuje na to że może nawet będziemy się tolerować!-Shana uśmiechnęła się lekko na tą myśl. Jakby nie patrzeć, już samo to że stwierdziła coś takiego jest sporym wyróżnieniem. Chodzący wulkan energii, opryskliwy i szorstki kogoś toleruje! Może nawet... lubi. Acz niebezpieczną rzeczą by było zapytać się czy tak faktycznie jest.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 10 Sty 2010 - 16:05

Mówi się że przeciwieństwa do siebie ciągnie i Fuu miała właśnie na to dowód. Co prawda nie była do końca pewna czy od Shany biła sympatia czy zwykłe "nie zagryzę cię gdy będziemy niedaleko siebie" ale ze swojej strony całkiem polubiła tą chodzącą broń.
Kiwnęła głową, potwierdzając to co powiedziała siedząca naprzeciw dziewczyna. Wypiła resztę herbaty i wzięła się za pisanie.
"Dzięki za wszystko i jeszcze raz bardzo przepraszam za zamieszanie. Będę się zbierać już zbierać, wolałabym nie zaspać na zajęcia. Wracam swoim sposobem więc jakbyś była łaskawa uchylić mi jeszcze drzwi."
Podała Shanie kartkę i żeby tym razem nie zawstydzać biednej dziewczyny zmieniła formę bez ściągania narzuconego kimona, uprzednio chowając jedynie ręce do rękawów. Wyplątała się z zbędnej dla kota części garderoby i podeszła do drzwi czekając na ich otwarcie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 10 Sty 2010 - 16:11

Czarnowłosa jakoś specjalnie nie protestowała. Bez słowa otworzyła drzwi zanim Fuu skończyła swoją przemianę, więc droga na zewnątrz była otwarta. Z gracją prześlizgnęła się przez szparę, i skierowała swoje kroki ku swojemu domostwu. Zrobiło się już dosyć późno... uliczki były opustoszałe, i tylko w co poniektórych domach paliło się światło. Za to w barach... atmosferę można było określić jednym słowem - beztroska.
Tak czy siak, kotka dotarła do domu bez żadnego problemu (Proszę opisać co dziewczyna robiła wieczorem... i rano. Jak coś, jeżeli się uwinęła w miarę szybko i nie zajmowała się obserwowaniem wzrostu kamieni, to obudziła się o 6:30. Lekcje ma na 8 )

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 10 Sty 2010 - 16:30

Po powrocie do domu poszła do łazienki umyć się i przygotować ubranie na następny dzień. Chwilę zastanawiała się czy ubierać coś do snu- cała sytuacja u Shany mocno wpłynęła na postrzeganie wszelkiej maści ubiorów, bo w końcu stwierdziła że nikt nie będzie jej oglądał i efektem tego był brak jakichkolwiek ciuchów do spania. Trochę jeszcze powylegiwała się patrząc w sufit i zapadła w sen.
Rano leżała kilka minut na macie przewracając się z boku na bok aż doszła do wniosku że lepiej będzie już wstać. Poszła do części kuchennej po śniadanie z obowiązkową szklanką zimnego mleka i grzecznie je skonsumowała. Potem poszła do łazienki odbyć poranną toaletę i po powrocie wreszcie założyła ubranie w postaci szkolnego kimona. Czuła się dziwnie ograniczona mając je na sobie. Najwyraźniej pobyt u Shany wpłynął na nią dużo mocniej niż początkowo jej się to wydawało
*Niewygodne to to... Bardzo krępuje ruchy...*
Posprzątała co było do posprzątania, zabrała niezbędne na lekcje przybory i wyszła z domostwa na powietrze. Po raz kolejny wczorajszy dzień dał o sobie znać- nie miała zbytniej ochoty na spacery i poszła prosto do Akademii. Po drodze jednak ukradkiem zerkała co działo się dookoła.
Gdy dotarła na miejsce usadowiła się przed klasą, gdzie aktualnie miała lekcję, usadowiła się wygodnie na podłodze i zaczęła czytać podręcznik, który pierwszy wpadł jej w rękę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Pon 11 Sty 2010 - 19:00

Podróż do szkoły nie przebiegała zbyt ciekawie. Zwykłe ludzkie sprawy, dodatkowo w niezbyt dużej ilości zważywszy na wczesną porę. Prawdopodobnie trochę poczeka przed salą do walki bliskodystansowej, prowadzonej przez jej ukochanego kociego nauczyciela. Kiedy dotarła do akademii była już godzina 7:30, czyli nie tak wcześnie jakby sie mogło wydawać, ale i tak trochę za wcześnie. Nie zmieniało to faktu że parę osób już było przed salą. Grupka świergotających dziewczyn, jeden kujon w grubych okularach który podobno był chodząca encyklopedią, dwójka chłopaków którzy zastanawiała się na głos po jakie licho zatrudnili tego nowego nauczyciela... no i Shana, zakuwająca najwidoczniej do zbliżającej się dla niej poprawki z Hadou.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Pon 11 Sty 2010 - 19:11

Ukradkiem zerknęła na Shane zastanawiając się jak będzie ją traktować po wcześniejszym incydencie. Prawdopodobnie odbije sobie wczorajsze "krzywdy" na dzisiejszej lekcji i Fuu przez chwilę wzięła pod uwagę darowanie sobie tej godzinki. Ale po pierwsze głupio było uciekać chwilę przed początkiem zajęć a po drugie cały czas zostały jej przeprosiny... Właśnie, przeprosiny. Wyciągnęła kartkę i rozłożyła ją na książce.
"Bardzo Pana przepraszam za moje zachowanie, które mogło być odebrane jako szantaż. Nie powinnam była tak robić w stosunku do osoby wyższej rangą."
Podrapała się ołówkiem po głowie, przypominając sobie o jego wizycie u Shany.
"Prosiłabym także, aby nie męczył Pan moich znajomych."
Przeczytała wszystko jeszcze raz i kiwnęła głową. Całkiem zgrabnie zawarła wszystko co chciała przekazać. Teraz tylko poczekać na pojawienie się nauczyciela. Gotową kartkę z przeprosinami na razie schowała między stronami zeszytu. Z bezpośrednim kontaktem z Shaną wolała zaczekać do rozpoczęcia lekcji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Wto 12 Sty 2010 - 15:30

Z bezpośrednim kontaktem z Shaną i tak by musiała poczekać, gdyż kompletnie nie zwracała uwagi na otaczającą ją rzeczywistość. Nie obchodziło ją zupełnie że coraz więcej ludzi się zaczęło zbierać pod klasą... a nauczyciela jak nie było, tak nie ma W końcu jednak pojawił się dokładnie pół minuty przed rozpoczęciem zajęć. Był troszkę zdyszany, jakby wcześniej robił coś bardzo absorbującego. Prawdopodobnie po prostu zaspał... albo zatracił się w wędrowaniu po ulicach. Możliwe też że po prostu koleżeński wypad do pubu z innym nauczycielem zakończył się nieco głębszą libacją, co sprowadzało się do zaspania. Nieważne, grunt że zdążył i nie miał absolutnie ochoty się przed kimkolwiek tłumaczyć. Otworzył drzwi bez słowa, gdzie czekały na nich ułożone na stojakach bambusowe ostrza. Czyli prawdopodobnie tym razem będą mieli zajęcia przygotowujące do walki Zanpaktou.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Wto 12 Sty 2010 - 15:44

*Za co? Czy nie wystarczyło by żeby dostała ręką czy nogą? *
Bojąc się o to, że może doznać krzywd znacznie większych niż od gołej pięści skierowała się do klasy. Po drodze wyciągnęła wcześniej przygotowaną kartkę i nim weszła do pomieszczenia nisko skłoniła się i podała ją nauczycielowi na wyciągniętych dłoniach. Co prawda mogło to dziwnie wyglądać- uczennica dająca profesorowi liścik, pewnie miłosny. Oczami wyobraźni widziała i słyszała co za chwilę dłuższą lub krótszą będą mówić. Ale nie chciała żeby adresat znów uciekł przed otrzymaniem wiadomości.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Sro 13 Sty 2010 - 17:56

Prawdę powiedziawszy trudno było powiedzieć co sądzą inni uczniowie - większość dopiero co wchodziła do sali i starał się ustawić w dwuszeregu, a reszta albo nie zwracała uwagi, albo nawet gdy to zobaczyli jakoś specjalnie nie interweniowali. Ale spokojnie - o ewentualnych uszczerbkach jej reputacji powinna się dowiedzieć nie później niż za dwa dni.
Jeżeli chodzi o samego nauczyciela to spokojnie przyjął kartkę, chociaż było widać że formalny sposób przekazania jej trochę go zaniepokoił. Przeczytał zawartość, schował ją do kieszeni, i paroma ruchami ręki zbył uczennicę. Może już chciał by się ustawiła. Nie miała zresztą zbytnio innego wyjścia.
Kiedy już całe zamieszanie ustało i cała klasa się ustawiła, psor stanął przed nimi i bez większych wstępów przystąpił do wyjaśnień.
-Jak widzicie coś dla was przygotowałem. Dzisiaj będziemy ćwiczyć walkę mieczem... ma to głównie charakter poznawczy. Bo kto wie... może ktoś kto jest beztalenciem jeżeli chodzi o walkę wręcz okaże choć trochę wprawy w tej kwestii. No, nie ociągać się... a, i już widzę że jedna osoba nie będzie miała pary. W takim razie... niech się zgłosi do mnie.-No i to tyle. No, może nie do końca, gdyż nauczyciel był pierwszą osobą która chwyciła rękojeść ostrza.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Czw 14 Sty 2010 - 6:22

*Współczuję z całego serca temu, kto się do niego zgłosi...*
Jakoś nie zdziwiła ją zerowa emocjonalnie reakcja na przeprosiny. Jest dziwny więc jakiejś wylewności w rodzaju "ależ nic się nie stało!" raczej się nie spodziewała. Gdyby tak zareagował, to byłoby dopiero dla dziewczyny jakieś zaskoczenie.
Udała się prosto do Shany. Jeśli już miała obrywać czymkolwiek, wolała dostać od niej niż od profesora. Cały czas Fuu zastanawiało, jak będzie zachowywać się dziewczyna po spotkaniu dzień wcześniej. Nie chodziło tu już o samo wyżycie się na biednej koto-człowieczej osóbce *To więcej niż pewne...* , ale o sposób mówienia i ogólne traktowanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Pią 15 Sty 2010 - 16:14

Miała szczęście - Shana już miała zagadnąć do jakiegoś chłopaka, gdy została przez nią zaczepiona. Dziewczyna obróciła się do niej dosyć energicznie, i przez chwilę stała cicho, jakby zanik zdolności mowy był zaraźliwy. Można było wyczuć od niej trochę dziwne emocję... jakby... zakłopotanie i zmieszanie, przykryte po chwili cienką warstwą butności.
-A ty to co? Mam Ci przetrzepać skórę? No jak tak bardzo prosisz szronku... na dobry początek przynieś kije.-Poprosiła ją stając z rekami opartymi na biodrach. Co zrobić... lepsze to niż usłyszenie żeby spier... dzielała. Wtedy zostałby jej tylko... aż strach o tym myśleć.
W każdym razie psor po dwuminutowych poszukiwaniach drugiej osoby do pary zalecił by uczniowie przeprowadzili serię pojedynków. On sam, jako iż stwierdził że nie będzie miał zbyt wiele do roboty w czasie walki, zapewnił że będzie uważnie obserwować resztę. No i tyle.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Sob 16 Sty 2010 - 7:04

Fuu trochę niemrawo ruszyła po potrzebny sprzęt. Zresztą komu by się spieszyło żeby obrywać drewnianym kijem? Zabrała dwa, wróciła do Shany i podała jej jeden z nich.
*O delikatności mogę zapomnieć... Zresztą ostatnio dostałyśmy burę za leniwe okładanie się, więc tym razem nie będę się powstrzymywać... Zresztą tak jak ona...*
Przeszła kilka kroków od przeciwniczki, obróciła się w jej stronę i czekała aż przygotuje się. Na razie wolała pozostać w obronie i na tym żeby wyjść z lekcji tylko paroma sinikami. Mogło być to jednak dość ciężkie do zrealizowania życzenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 17 Sty 2010 - 13:35

Obydwie dziewczyny z równie podobnym poziomem entuzjazmu zajęły odpowiednie pozycje. Po blisko minucie patrzenia się nawzajem w swoje oczęta pierwsza zaatakowała Shana. Był to cios szybki, ale.. jakiś tak słaby. Fuu nawet nie musiała amortyzować uderzenia, po prostu się zasłoniła kijem i to w zupełności wystarczyło. Potem drugi cios, trzeci, czwarty... wszystkie były wyprowadzane z taką delikatnością, że można by poddać w wątpliwość fakt czy "mała czarna" to faktycznie ona sama, czy może w ciągu nocy ją podmienili. Wyglądało jednak na to że jak tak dalej pójdzie to albinoska wyjdzie z tej lekcji bez żadnego siniaka. Pod warunkiem że nie zostaną zrugane przez nauczyciela, którego sytuacja wyglądała podobnie jak ich. Stał sobie w miejscu, i jedną ręką parował wszystkie ciosy chłopaka, który dwoił się i troił by zadać mu chociaż jeden skuteczny cios.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 17 Sty 2010 - 14:05

Szło zdecydowanie za dobrze. Fuu zastanawiało czy to z powodu wcześniejszych wypadków. Nie chciała dawać możliwości nauczycielowi kolejnego poznęcania się nad jej "anemicznymi" atakami. Z drugiej strony nie chciała robić Shanie zbyt wielkiej krzywdy, skoro ona wyraźnie ma przed tym opory.
*Przepraszam, muszę...*
Gdy dziewczyna zdawała cios, Fuu zdecydowała się nie na sparowanie, a odbicie ciosu. Starała się przyjąć atak trzymając miecz poziomo żeby łatwiej odtrącić cios. Zaraz po tej zmianie zaatakowała mocniej niż Shana, celując w jej bok poniżej żeber. Po tym sama zaczęła wyprowadzać ciosy, głównie uderzając po rękach coby nie zrobić jej większej krzywdy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 17 Sty 2010 - 14:39

Ona wyszła z tego zdecydowanie gorzej niż Fuu. Po pierwsze, przez to że została zaskoczona bardziej agresywnym zachowaniem śnieżynki nie udało jej się sparować ciosu, i dostała dosyć mocno w bok. Skuliła się trochę klnąc coś pod nosem, po czym szepnęła by zacząć jeszcze raz. W sumie tak właśnie powinny zrobić... ponownie się ustawiły, ukłoniły, i zaczęły. Dalej było to już do przewidzenia. Tym razem to jej przeciwniczka przeszła do defensywy. Było to dla niej dosyć trudne, z uwagi na jej wątłą budowę ciała, jednak od czasu do czasu udawało jej się wykonać kontratak. Z marnym skutkiem.
W końcu lekcja dobiegała końca. Wynik walk wynosił 4 siniaki dla Shany i jedno skaleczenie dla Fuu gdy za bardzo przeholowała z wyrafinowaniem ruchu. Wszyscy ustawili się w dwuszeregu, gdyż wykładowca chciał jeszcze coś oznajmić.
-Nie jest źle... naprawdę nie jest źle. Nie rzucaliście się na siebie jak banda przedszkolaków, byleby utłuc. Widziałem w tym sporo techniki... chyba mogę nawet... dobra! Mam dla was propozycję... pamiętam że kiedy ja się uczyłem, mój nauczyciel miał taką zasadę, że jeżeli dwójka uczniów go przynajmniej powali na kolano, to ta parka będzie miała jego protekcję przy szukaniu odpowiedniego dla nich oddziału. Miał on pewne znajomości... i ja mam... był też kiedyś porucznikiem... no, ja nie jestem, ale w sumie niewiele brakowało... dlatego też... Wychodzę z taką samą propozycją. Jeżeli ktoś uzna że będzie gotów mnie... pokonać to za duże słowo... powalić mnie chociaż na moment w czasie walki... to proszę się do mnie zgłosić. Zweryfikujemy to. To wszystko, możecie już iść-Oznajmił, i wyszedł w ciszy z sali. Poruszenie nastąpiło dopiero później.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kesim

Karta Postaci
Punkty Życia:
85/120  (85/120)
Punkty Reiatsu:
419/484  (419/484)

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Nie 17 Sty 2010 - 15:43

*Już to widzę... Ciekawe czy tylko połowa, czy cała klasa się na niego rzuci? Mimo wszystko trochę mi go szkoda... Chociaż może nie jego, a wszystkich dookoła...*
Sama raczej ze spokojem podeszła do oferty nauczyciela. Chociaż bycie pod protekcją kogoś wyżej zawsze mogło by się przydać w przyszłości.
Dziewczyna rozejrzała się, jak na propozycję zareagowali inni. Spodziewała się zobaczyć czegoś w rodzaju rozjuszonego ale zachęconego czymś cennym stada zwierząt. Miała nadzieję że chociaż Shana zachowa się w miarę przyzwoicie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Fuu   Today at 18:23

Powrót do góry Go down

Dom Fuu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next