IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Sklep monopolowy "Alkohole Świata"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 19:55

Spojrząłam sie na chłopaka
Śmierć?... powiedziałam lekko nieprzytomnie i raczej do siebie... i gdy trzymał łańcuch, kiwnęłam tylko głową na znak że jestem gotowa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:01

- Tak - powiedział i brutalnie rozerwał łańcuch, trochę to ciebie bolało , lecz nie tak bardzo gdy robił ci dziurę w klatce piersiowej. Następnie złapał ciebie za rękę i prze teleportował, w jakieś dziwne miejsce. Była to polanka ot tak sobie.
- Wydzielona przestrzeń, mogę ja dowolnie formować, nie można się tu dostać , bez dokładnego znania jej położenia. - powiedział białowłosy , który stał na kamieniu wyrastającym z ziemi.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:05

Ładnie tu jest... a więc co mam robić?? spytałam się chłopaka już nie pytała jak on to zrobił. Chciałam mieć to jak najszybciej za sobą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:09

- Musisz znaleźć swoje boskie moce.... wtedy sam już będziesz wiedziała co dalej robić..... Urwałem ci dużo łańcucha, więc musisz się pośpieszyć, bo jak się skończy koniec z tobą - powiedziałem bardzo poważnie mężczyzna.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:12

Przełknęłam ślinę.
Ale jak ja to mam zrobić... Jak mam odnaleźć te moce?? spytałam się jego i oczekiwałam odpowiedz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:13

- Po pierwsze to się rozgrzej..... tak jak ciebie uczyli na w-f - powiedział, trochę luźniej, lecz byłaś pewna ze to nie żart.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:17

Okej... powiedziałam i zaczęłam się rozgrzewać. Zaczęłam robić podstawowe ćwiczenia na rozciągnięcie rąk, później tułowia a na końcu nóg. Później zrobiłam 10 przysiadów i brzuszków. Gdy skończyłam w końcu rozgrzewkę spojrzałam się na niego i spytałam:
Co dalej?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:19

- Teraz..... walcz - powiedział do ciebie , nie rozumiałaś zbytnio o co mu chodzi, póki z ziemi i wylazł coś i utworzyło się w wilka z ziemi. Wilk ruszał się i śliniła, patrząc na ciebie... nie wróżyło to niczego dobrego.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:24

M-mam walczyć?! oburzyłam się patrząc na śliniącego wilka. Cofnęłam się kilka kroków.
Hehe... dobry wilczek... powiedziała uśmiechając się mile, lecz wiedziałam że to nic nie da.
Co zrobić?? Nie mam borni?? Jak ja się przed nim obronię??
Gdyby mnie teraz wilk zaatakował próbowałam unikać go za wszelką cenę, uciekając a jak się nadarzy sytuacji kapnąć go.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:27

Chyba ten wilk był istotą nieinteligentną, gdyż twój przekaz werbalny na niego nie zadziałał... Wilk rzucił się na ciebie, pomimo twojej próby uniku, pochwycił twoją rękę w swoja paszczę.
Poczułaś straszliwy ból, jego kły przebiły ci sie przez skóry i mięśnie wbijając i zatrzymując na kości.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:34

Krzyknęłam z bólu. Ból był nie miłosierny. Wzięłam za łeb wilka i z całej siły odepchnęłam go od siebie... wiedząc też że może to dać zły efekt na mnie. Lecz nie było innego wyjścia. Gdy mi się to udaję uderzam w wilka pięścią aby go powalić na ziemię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:37

Niestety wilk trzymał się tak mocno twojej kości, że , tylko cie ręka mocniej rozbolała. musisz to zrobić ciut inaczej.
( - 2 pż krwotok)
(- 5 pż rana)
(- osłabienie lewej ręki )
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 20:58

Oż ty bydlaku... a masz! krzyknęłam i wykorzystałam drugą wolną rękę. Palcami uderzyłam w jego oczy i próbowałam je wydłubać. To powinno wilka nie tylko pozbawić wzroku ale i też odczepić się ode mnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Sro 30 Wrz 2009 - 21:03

Wbiłaś palce ciut za głęboko..... dokładniej potrąciłaś coś za oczami, jednak długie paznokcie na coś się przydają. Wilk puścił twoja rękę.
- Brawo szybko i skutecznie, jednak zbyt dużo dałaś w zamian - powiedział bialowlosy.
- Teraz coś trudniejszego - Powiedział i z ziemi wyłoniły się dwa wilki, lecz po chwili przyjęły formę zwykłych czarnych wilków.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Czw 1 Paź 2009 - 8:04

Że co?! Kolejne wilki?! Ale zaraz, wyglądają inaczej niż ten co przed chwilą walczyłam... czyżby byli silniejsi... rozmyślałam i czekałam aż zrobią swój ruch i ewentualnie jakoś się przed nimi uchronię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Czw 1 Paź 2009 - 12:38

- Postaraj się teraz nie utracić kolejnej ręki. - powiedzial i usiadł na kamieniu w klęku tureckim, zamknął oczy i się nad czymś skupił. Wilk w tej chwili zaczęły biec an ciebie, zwolniły 10 metrów przed tobą i skoczyły.... skoczyły na 10 metrów obydwa lecąc prosto na ciebie, jeżeli czegoś nie zrobisz.... to już po tobie.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Czw 1 Paź 2009 - 13:53

Skoro one wyskoczyły tak wysoko to ja w tym momencie jak one na mnie lecą rzucam się przodu. I podczas gdy ląduje robię przewrót przez ramię.
Przed tym jedna jak się rzucam to jeszcze próbuje jakoś kopnąć chociaż jednego wilka w żebra(Chodzi mi o rzucenie się i podczas lotu obrócenie się o 360stopni tak jakoś by wilka kopnąć. Bądź... Obrócić się tak by lecieć na plecy, aby móc je kopnąć w dość łatwiejszy sposób podczas lotu)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Pią 2 Paź 2009 - 14:58

Wilka kopnęłaś, lecz nie zrobiło to na nim wielkiego wrażenia - no może nie na tyle bo tobie pomóc.... wilka dalej leciał i wylądował prosto na tobie przygniatając prawe ramię, na drugim wylądował drugi wilk. Musiałaś przyznać że te wilki trochę ważyły.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 10:34

Byłam unieruchomiona przez wilki, nie mogłam ruszyć rękoma. Ale mi zostały jeszcze nogi. Spróbowałam przekręcić się na lewą stronę i zgiąć prawą nogę jak tylko mogę i później podnieś ją możliwe do brody. Gdy to zrobię próbuje kopniakiem uwolnić się od wilka z mojej lewej strony po czym robię to samo z drugim wilkiem
(wiem, byle jak to opisałam... ale nie umiem się wysłowić...xD)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 11:06

Niestety nie dałaś rady, a dokładniej twoja noga sienie "zemściła". Wilki zaczęły się do ciebie zbliżać już miały się wgryźć w twoja szyję.... Nagle wszystko zaczęło się dziać wolniej - z chwili na chwilę wolniej. Poczułaś się jakoś dziwnie, poczułaś jak coś w tobie rośnie, poczułaś moc.... Coś się stało. Przymknęłaś oczy, po chwili je otworzyłaś, wilków już nie było..... łańcucha w twojej klatce piersiowej również....
Było ciemno.... nic nie widzisz
- Jesteś słaba - usłyszałaś jakiś dziwny głos w swojej głowie, był taki mroczny, taki tajemniczy.... ale nie wydawała ci się obcy - ten głos był z tobą przez cały czas. Ty to wiedziałaś.
- Pokażę ci jak się walczy, jak się zabija, jak być **#&*@*%&*# - Nie mogłaś zrozumieć ostatniego słowa, coś ci to zakłócało.
Zapanowała jasność..... Stałaś na ciemnoniebieskiej ziemi, na wzgórzu. Wzgórze było otoczone stalowym ogrodzeniem, przy ziemi się unosiła mgła, ta ziemi była wszędzie, nie było niczego innego tylko ciemnoniebieski grunt i wzgórze na którym stoisz.
- Pokaże ci jak to jest umrzeć - powiedział ponownie ten tajemniczy głos.
- Poznasz piekło..... ziemskie piekło -
- Zginiesz -
Znów na ziemi....
- Ayano naprawdę tego nie chciałam, lecz muszę - powiedział smętnie Akio
- Saynoara - rzucił, z ogromnym smutkiem.... wyjmował miecz - z powietrza. Ostrze zapłonęło. Zaczął na ciebie biec z zamiarem przecięcia na pół. Chciałaś coś powiedzieć, lecz nie mogłaś.
- Zamknij się słaba suko - powiedział dziko do ciebie ten tajemniczy głos.
Mogłaś jedynie patrzeć.....
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 11:20

Upadłam na kolana.
Nie chciałam aby tak się to wszystko potoczyło. Nie chce aby mnie zabijał. Nawet nie wiem co dokładnie się stało ze mną. Ale jak Akio mnie atakuje to oznacza tylko jedno... że musiałam się przemienić w tego potwora. Zamknęłam oczy, czy naprawdę musze tak skończyć?! Nic nie mogę zrobić! Nie chce tego! Chce być tak silna jak on... z jakiegoś powodu chce być taka jak on! myślałam gorączkowo, załzawiły mi się oczy... zamknęłam oczy, wiedziałam że zaraz mnie uderzy ale nic nie mogłam zrobić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 11:46

Usłyszałaś głośny śmiech.
- Jesteś taka słaba, ze nie potrafisz nawet obronić tego co kochasz...... - urwał ten dziwny głos.
Akio potężnie się zamachnął i ciał ciebie na wysokości klatki piersiowej. Twoje ciało samo się poruszyło, bez problemu uniknąłeś tego uderzenia.
- Jaki słaby - powiedziałaś do Denshiego.
~Nie chcę tego, Nie chcę zginać, Nie chcę by Akio umarł, to nie tak miało się skończyć.....~
To twoje ciało nie tej bestii.... jak nie chce go oddać to zabiorę mu je siłą.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 12:32

Nie wiem dlaczego, ale nagle obudził się we mnie gniew. Gniew był spowodowany tym że ta bestia przejęła nade mną kontrolę i robi ze mną co tylko chce! To jest nie wybaczalne!
-Heh... może i jestem słaba i nie mogę obronić swych najbliższych ale z pewnością w przyszłości to się zmieni, stanę się silniejsza i pewniejsza siebie. W końcu będę mogła zabijać takich jak ty i będę mogła chronić swoich najbliższych! Więc, wybacz ale to jest moje ciało, moja dusza... nie pozwolę byś nadal mną kontrolował!!! Rozumiesz! krzyczałam w myślach, walcząc na słowa z bestią.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 13:03

- Słowami nie zabijesz - krótko powiedziała bestia.
- Ale dam ci czas.... pokażesz mi swoją siłę - powiedziała niespodziewanie..... W jedej chwili odzyskałaś kontrolę nad swoim ciałem. Nie to nie było twoje ciało, czułaś się o wiele potężniejsza niż zwykle.... Z twoich rąk wyrastały długie pazury. Miałaś ogon. Na twojej twarzy była maska - zbiłaś ją silnym uderzeniem w twarz.....
Na twarzy młodzieńca stojącego przed tobą zaczęło się malować zdziwienie.....
- Izumi.... - powiedział nadal trzymając gardę.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 13:16

Nie podam się tak łatwo! powiedziałam do siebie.
W końcu odpuścił sobie i znów jestem sobą. Ulżyło mi... ale co teraz mam zrobić?! Mimo że już odzyskałam kontrolę to nadal wyglądam jak pusty...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 14:02

- Udało ci się - powiedział ze znacznym spokojem w głosie.....
- Od teraz jesteś shinigami.... - dodał po chwili.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 14:11

N-naprawdę?! spytałam się go z niedowierzaniem
łał... to suuuper! A myślałam że już po mnie... krzyknęłam z radości
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 14:13

- Też tak myślałem na początku, nie wiem jak zdołałaś odzyskać kontrolę - powiedział po chwili.
- No a teraz się nakrzycz - powiedział spokojnie.....
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 14:15

Hmm... postawiłam na swoim i tyle... nie mam zamiaru żeby takie coś kontrolowało mnie... powiedziałam, później jednak poddałam się euforii że jestem shinigami. Skakałam z radości i w ogóle różne śmieszne rzeczy robiłam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 14:22

- Gdzie ja to położyłem kamerę..... - powiedział mężczyzna, podczas gdy ty robiłaś n-ty przewrót po ziemi.
- Tylko jedno mi nie pasuje... dokładniej twoje ciało, pazury powinny zniknąć, jak ogon..... - urwał. A ty dalej robiłaś salta, oczywiście jak nigdy nie pomyślałaś kiedy się nauczyłaś je robić...
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Today at 7:51

Powrót do góry Go down

Sklep monopolowy "Alkohole Świata"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next