IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Sklep monopolowy "Alkohole Świata"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 14:25

Gdy tylko to powiedział zatrzymałam się i dopiero teraz zorientowałam się że rzeczywiście pazury i ogon mi nie znikły.
Ej... co ja mam z tym zrobić?? Strasznie brzydko w tym wyglądam... powiedziałam lekko zdenerwowana próbując zrywać owe części.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 14:30

- Szczerz mówiąc to tak ci lepiej jeszcze kocie uszka, a otaku będą za tobą szaleć.... zrób to tego jakaś kocia pozycje i podbiłaś serce jednej trzeciej Japonii.... - powiedział siadając na ziemi w tureckim klęku.
- Przez chwile byłaś pustym.... mogło dojść do mutacji tych dwóch ras - zaczął prowadzić wywody.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 14:36

Ej ty zboczeńcu... jeszcze jedno słowo a Cię zabije! powiedziałam wściekle pochodząc do niego
Pusty? A więc taj się nazywają... ej no... mam nadzieje że będę taka jak wcześniej... powiedziałam siadając na przeciwko jego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 14:44

- Zapewnie doszło do zmian wewnątrz ciebie..... nie mamy gwarancji czy twoje ciało powróci do normalności, w każdym razie ogon jakoś upchasz za tymi białymi majtkami...... pazury może uda się jakoś wycofać za pomocą kidou. - powiedział, ciekawe skąd wiedział o twoich majtkach......
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 4 Paź 2009 - 14:49

Perspektywa tego że mogę zostać już taka po prostu mnie zwalało z nóg... a tak po za tym... te majtki...
Ty zboczeńcu... skąd wiesz o moich majtkach?! powiedziałam ze złości przybliżając się jeszcze do niego bardziej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Wto 6 Paź 2009 - 16:27

- A kto latał paręnaście metrów nad ziemią, rzucając bestiami ?... to chyba oczywiste że w czasie tych "lotów" podwiało ci spódniczkę. - powiedział zachowując spokój, w końcu rozmowy o twojej bliźnie stały się już codziennością.
- Izumi ? - zapytał się nagle.... Poczułaś straszliwy ból na rękach, jakby coś ci się wżerało w skórę, nie mogłaś nimi ruszyć... Przymknęłaś oczy z bólu. Padłaś na ziemię - niczego już nie pamiętałaś.....
Otworzyłaś oczy - zobaczyłaś chmury, ale słońce ciebie nie raziło w oczy pomimo, iż chmury były rzadkie. Ręce !!!
Mogłaś nimi ruszać, i o dziwo wszystko wróciło do normy, lecz obok, zakrwawione. Miałaś na sobie czarne kimono w ręce no-dachi. Czułaś coś dziwnego od tego ostrza, jakby ono było twoja własnością....Słyszałaś jakiś słaby szept w głowie, lecz był na tyle cichy że nie mogłaś wyróżnić w nim żadnego słowa. Po chwili świat zaczął jakby się spalać, po drugiej stronie byłą ta jaskinia w której się wcześniej znajdowałaś. Leżałaś w śpiworze dalej ubrana... czyli ten zbok cię teraz nie rozebrał. Powoli się podniosłaś i zobaczyłaś na stole obok kartę i klucze.... strasznie cie korciło, aby przeczytać.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Czw 15 Paź 2009 - 17:01

Podeszłam ostrożnie do stolika
Hmm... ciekawe co jest napisane...
wzięłam kartkę która leżała aby ją przeczytać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Czw 15 Paź 2009 - 19:59

Droga Izumi !
Przepraszam ze tak niespodziewanie, ale muszę ciebie opuścić i załatwić parę spraw poza ziemią. Nie wiem ile mi to zajmie, ale przejdźmy do rzeczy - zaopiekuj się moim sklepem.....
Możesz dowolnie korzystać, za zasobów jaskiń i magazynu. Klucze są od drzwi.
Denshi Akio
Chyba wypadałoby się zaopiekować tym sklepem, ale co z szkołą..... Jaką decyzje podejmiesz ?
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Czw 15 Paź 2009 - 20:05

Że co?! Jak ten cholerny zboczeniec mógł mnie w takiej chwili opuścić... jeszcze mi daje pod opiekę tą cholerną dziurę... powiedziałam na głos ze złości.
Po paru minutach dopiero się uspokoiłam, usiadłam na krześle.
Co ja mam robić?? Co powiem rodzicom? I co zrobię ze szkołą? Ehh... ale to kłopotliwe... jak się pojawi ten zboczeniec pożałuje tego... ehh... co zrobić... cóż chyba nie mam zbytnio wyboru... muszę się zaopiekować tym sklepem ale muszę to pogodzić ze szkołą i nauką... będę tu przychodzić po lekcjach mówiąc rodzicom że idę do koleżanki się pouczyć i powiem że często będę u niej nocować... może to jakoś ich przekona... pomyślałam po czym wstałam z krzesła.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Czw 15 Paź 2009 - 20:20

Cóż złość wyładowywałaś dłużej niż zwykle, ale co zrobisz ze swoim ciałem, przecież nie zaczniesz biegać z tym białym mieczem po ulicy, po pierwsze włóż go do pochwy.
<ding> <dong>
- Halo jest tu kto ? - usłyszałaś męski głos, który na pewno nie należał do Denshiego....
Ale chyba masz pierwszego klienta. Przydałoby się go obsłużyć.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Czw 15 Paź 2009 - 20:25

Włożyłam swój miecz do pochwy i jak usłyszałam jak ktoś wchodzi do sklepu, szybko poszłam sprawdzić kto to...
Hmm, pewnie jakiś klient... niech to... pomyślałam gdy tak szłam.
Gdy doszłam spytałam się
Sklep jeszcze zamknięty, czego Pan chce? powiedziałam lekko zdenerwowana
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Pią 16 Paź 2009 - 19:47

Gdy weszłaś do pokoju na twarzy owego mężczyzny zaczynało się malować zdziwienie.... ogromne zdziwienie.
- Gdzie Denashi ? - spytał się ciebie cały czas patrząc się na ciebie. Trudno było ocenić gdzie głównie kierował się jego wzrok na twoje krągłości czy na framugę za tobą....
Mężczyzna na chwilę odwrócił wzrok do "framugi" i zamknął drzwi do sklepu jego wzrok ponownie wylądował na framudze. Z jego twarzy mogłaś wyczytać dwa słowa " Ale duże ", ciekawe do kiedy "framugę" ocenia się po słowie duże - małe.... Ty również patrzyłaś na niego, ale nie z takim samym usposobieniem co on, to było o wiele lżejsze, zobaczyłaś że do jeansów mam przypięty dziwny krzyż od którego emanowała energia z resztą do niego również. Ujrzałaś, że jego ręce wykonują jakieś dziwne ruchy, jakby coś gniotły. Ciekawe co chcą potarmosić ?.....
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Pią 16 Paź 2009 - 19:57

Kolega Denashiego? Kolejny zboczeniec! pomyślałam oburzona, lecz moją uwagę ciągle przykuwał mały krzyżyk który jest przypięty do jeansów. Lecz teraz co innego jest ważne.
Na co tak się gapisz? Co?! Jejku kolejny zboczeniec... Kim jesteś i czego chcesz?! Denashiego nie ma, gdzieś wyjechał i zostawił mi tą dziurę pod opiekę... powiedziałam szybko wkurzona. Cały czas miałam w głowie jego ruchy rąk i gdzie się tak upojnie patrzył.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Pią 16 Paź 2009 - 20:02

Cóż pierwsze słowa nie wywarły na nim wielkiego znaczenia, widocznie często to słyszy.
- Aha, wiec niańczysz tą budę.... hehe - powiedział do ciebie i lekko się uśmiechnął. Jego oczy już zaprzestały się przyglądać "framudze" - przekierowały swoje pole rażenia na twoją twarz, by móc łatwiej prowadzić z tobą konwersację.
- Chcialem kupić trochę rurek... - powiedział.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Pią 16 Paź 2009 - 20:06

Spojrzałam się na niego ze zdziwieniem
A to cham... ignoruje mnie kompletnie... pomyślałam
Rurek?? A skąd mam wiedzieć gdzie są... powiedziałam ze złości i zaczęłam się rozglądać w poszukiwaniu tego co chciał kupić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 18 Paź 2009 - 15:12

- Zwykle trzymał je w magazynie... - powiedział do ciebie, patrząc na kolekcję alkoholi widniejących za tobą. Zignorowałaś jego słowa, gdyż znalazłaś jedna paczkę rurek, pod ladą. Proszę rurki o smaku czekoladowym firmy "JSC". W i to tego jeszcze w polewie truskawkowej... aż chce się jeść. A zapomniałbym jeszcze miały takie fajne opakowanie. Tylko był jeden problem, nie znałaś ceny rurek.
Po chwili namysłu doszłaś do wniosku ".... Po jaką cholerę przyszedł do sklepu monopolowego, by kupić rurki ?!?! " Uznałaś że warto by było siego spytać o to, no i sprzedać rurki - w kocu Denshi nie powiedział ci co masz robić z pieniądzmi, więc chbya nic się nie stanie jak sobie trochę podbierzesz. Właśnie znalazłaś pierwszy plus opieki tym cholernym sklepem.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 18 Paź 2009 - 16:52

Założyłam ręce na piersi. Coś mi tu nie pasuję. Niemożliwe żeby przyszedł tu tylko po to.
Dobra, po co tu tak naprawdę przyszedłeś? Co?! Chyba nie po rurki, co?! Powiedz mi o co chodzi to jemu przekaże... jestem jego dobrą koleżanką... powiedziałam odważnie i stanowczo z zamkniętymi oczami
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 18 Paź 2009 - 17:38

- No przecież mówię ze przyszedł po rurki..... - powiedziałem głęboko wzdychając.
- Akio, nigdy nie trzymał ich pod ladą, poszukaj w magazynie..... - urwał, chyba że chodziło mu o jakieś inne rurki. W końcu dopiero zaczynasz poruszać się w świecie duchowym. Właśnie do głowy przyszedł ci nowy pomysł..... niech pokaże tą dziwną rurkę twoim oczom. Chyba ze on nie jest człowiekiem.... w końcu bije od niego niewielka energia.
Powrót do góry Go down
Ayano Izumi

Karta Postaci
Punkty Życia:
40/40  (40/40)
Punkty Reiatsu:
143/143  (143/143)

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Nie 1 Lis 2009 - 18:44

Chodź ze mną do magazynu... i pokażesz mi gdzie są te rurki... rzuciłam szybko i poszłam razem z mężczyzną do magazynu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Wto 24 Lis 2009 - 19:46

Mężczyzna poszedł za tobą niczym piesek, który merdał ogonkiem patrząc się na twój tyłek. Ciekawe czy jest bardziej zboczony niż Denshi. Drzwi do magazynu stanęły otworem, mogło to być trochę nierozważne, gdyż było tu "trochę" niebezpiecznych broni. Mężczyzna spokojnie zaczął przeczesywać pokój po chwili znalazł sporą skrzynię - w środku były "rurki", Wyglądały jak trochę przy długi trybik. Nie czułaś w niej żadnej energii(skrzyni, jak i rurkach).
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sklep monopolowy "Alkohole Świata"   Today at 13:32

Powrót do góry Go down

Sklep monopolowy "Alkohole Świata"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6