IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 3/3
Shadow - 1/1 | Kovacs - 0/1 Ekkusu - 3/3

Share | 

Alwaretix[Shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Alwaretix[Shinigami]   Sob 3 Paź 2009 - 22:42

Imię: Alwaretix
Nazwisko: Ithildin
Profesja: Shinigami
Waga: 75kg
Wzrost: 180cm
Wygląd:
Charakter: Alwaretix jest shinigami który ma obsesje na punkcie walki. Uwielbia patrzeć jak z przeciwnika wytryska krew po jego ciosie. Nie uznaje walki 1 vs wielu, chyba że to on jest owym jednym. Nie ma jednak żadnego zaparcia przed wyzywanie i innymi rodzajami poniżania przeciwnika. Po wygranej walce uwielbia jeszcze pognębić przegranego bądź przegranych, zanim ich wykończy.
Ekwipunek: Zanpakutou, Gikongan x5, Gigai, strój Shinigami, odznaka shinigami.

Historia:

Alwaretix miał najzwyklejsze życie na świecie. Urodził się w Polsce w Warszawie. Rodzice nazwali go Maciek, jednak juz we wczesnym dziecinstwie nie podobalo mu sie ono i po ukonczeniu osiemnastu lat chcial je zmienic. Pierwszy rok jego życia nie był zbyt ciekawy. Przez wiekszość czasu spał, albo ssał pierś matki. Jego życie od drugiego roku życia do szóstego obfitowało w ważne wydarzenia. Mianowicie po raz pierwszy popełnił straszliwą zbrodnie, jaką było morderstwo biednego pajączka. Pokłócił się też ze swoim pluszowym misiem. Ta kłótnia zakończyła się zimnokrwistym morderstwem owego misia, jednak Alwaretix bardzo tego potem żałował. Zaczął chodzić do przedszkola gdzie świetnie się bawił z wieloma kolegami. Mianowicie bawili się np w bombardowanie dziewczynek klockami. Przy okazji on i kilku jego innych kolegów musieli zmienić przedszkole ponieważ w wieku pięciu lat znaleźli ich w toalecie u dziewczynek. Tak go to zdenerwowało że aż kopnął mrowisko czerwonych mrówek, przez co go nieźle pogryzły.

W wieku siedmiu lat poszedł do szkoły. Nie był super biegły w wiekszości przedmiotów. Jedyne co mu się w szkole naprawde udawało to zjeżdzanie nauczycieli. Przez pierwsze trzy lata swojego chodzenia do szkoły częściej chodził do dyrektora niż wiekszość szkoły. Zdażało mu się nawet częściej niż raz na lekcje. Mimo że nie powienien zdawać do następnych klas to jakoś mu się to udawało. Nikt nie wiedział jak, ale napewno bardzo przydatny był fakt, że dyrektorem była jego matka. Bardzo to pomagało nauczycielą bo nie musieli wzywać rodziców do dyrektora. W czwartej klasie, kiedy miał jedynaście lat, po raz pierwszy zapalił papierosa. Nie zasmakował mu jednak, więc nie praktykował palenia.

I wtedy nadeszło gimnazjum. Alwaretix miał już trzynaście lat więc nie mógł nie zauważyć że jego koleżanki z klasy przestały być płaskie tak samo z obu stron. Zaczeły mu się naprawde podobać wiec zabrał się za "rwanie". Jako że wszyscy pamietali jakie miał jazdy w podstawówce, a to był okres w którym dziewczyny lubiły "niegrzeczny chłopców" to nie miał z tym problemów. Przysporzyło mu to jednak wielu wrogów płci brutalnej. Zarzucali mu że podrywa im dziewczyny i przez to pierwsza gimnazjum była dla niego dość trudnym okresem. Każdego dnia chodził na solówki. Wielu pewnie sądziło że jak go obiją to przestanie się podobać dziewczyną. Jednak z pobiciem go mieli sporo problemów. Nie dość że podczas walki dostawał szału, to jeszcze dużo szybciej odzyskiwał siły. Udało im się go pobić jeden raz w walke dziesięciu na jednego, przez co ludzie zaczeli o owej dziesiątce mówić z pogardą, że nie potrafią załatwić sprawy jak trzeba, czyli jeden na jeden. Po tej walce poczuł jednak że odczuwa przyjemność z walki. Pod koniec roku jednak faceci uspokoili się. Następne dwie klasy gimnazjum były wyjątkowo nudne. Nie stało się zupełnie nic co zmieniło by monotonnie każdego dnia.

Po ukończeniu gimnazjum przeprowadził się wraz z rodzicami, do Japoni. Tam przestał uczęszczać do szkoły i oddał się przyjemnością, takim jak chodzenie na strzelnice czy odwiedzaniem burdelu. Tak przeżył następne trzy lata swojego życia. Po pewnym czasie jednak znudziło mu się życie w Japoni i pojechał do Rosji, a konkretniej do Moskwy. Jednak nie był obeznany z tamtejszymi zwyczajami i szybko zapuścił się w "niebezpieczne dzielnice". Zrozumiał swój błąd kiedy dookoła siebie zobaczył około czterdziestu ruskich.

Chwile potem poczuł że odpływa. Nagle otworzył oczy. Dookoła niego była noc, nad nim stał jakiś koleś w czarnym kimonie z mieczem za pasem.
"DEMON!!!"-pomyślał Alwaretix. Rozejrzał się, obok niego leżała metalowa rurka. Chwycił ją i rzucił się na niego.
-Giń demonie-wrzeszczał jak opentany.
Ów mężczyzna bez problemu zablokował cios rurki ręką. Potem stwierdził że Alwaretix jest dość silny jak na zwykłą dusze.
Potem dowiedziął się że był on członkiem XI dywizji. Zabrał go do akademii shinigami gdzie Alwaretix trenował najostrzej jak mógł żeby w końcu mógł osiągnąć swój cel, a mianowicie, siłę dzięki której będzie mógł walczyć z każdy przeciwnikiem. Jednak nie do końca mu się to udało. Przedewszystkim nie radził sobie z kidou i po pewnym czasie zaczął je uważać za coś niepotrzebnego i niegodnego prawdziwego wojownika.

Pewnego dnia jednak przypadkiem wymskneła mu się ta myśl na głos. Usłyszał to jeden z uczniów, który uważał że kidou jest niezbędne dla każdego normalnego shinigami. Wiec kiedy Alwaretix pewnego dnia wyszedł na nocny spacer, ten go zaatakował od tyłu. Alwaretix ledwo zdążył odskoczyć. Obrócił się i wyszarpnął zza pasa drewniany miecz. Rzucił się na przeciwnika chcą go zranić, zabić, zniszczyć. Po kilku dobrze wymierzonych ciosach przeciwnik padł na ziemię. Alwaretix stwierdził że dobicie go byłoby mniejszą karą niż zostawienie go przy życiu z plamą na honorze. Od tej pory jednak pokochał walke i całkowicie znienawidził kidou.

Pieniądze: 500 Ryo

STATYSTYKI(10+4 za wiek+4 z wad)
Atrybuty:
Siła: 6+1(profesja)+1(płeć)
Szybkość: 6+2(profesja)
Zręczność: 8+2(premia z profesji)-2(płeć)
Wytrzymałość: 9+1(płeć)
Inteligencja: 5
Psychika: 6-3(profesja)
Reiatsu: 9+1(profesja)
Kontrola Reiatsu: 10

OGÓLNE

Udźwig: 90kg
Prędkość (śr.): 5[km/h]
Prędkość (max.): 16[km/h]
PŻ (Punkty Życia): 100
PR (Punkty Reiatsu): 100

Techniki
Brak

Umiejętności:
Żądza Krwi(Profesja)
Regeneracja(ogólne)

Wady:
Obsesja 1pkt
Pies 1pkt
Amagiczny 2pkt

Ostatnio zmieniony przez Alwaretix dnia Nie 4 Paź 2009 - 22:49, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Sob 3 Paź 2009 - 23:29

NEGATYW
1.Historia za krótka, masz 20 lat w grze wysil się trochę
2.sry ale wątpię żeby cała rodzina miała fetysze plus to ze w wieku około 16 lat prowadził burdel, gang i handlował dragami a nie załapali go...;p historia nie trzyma się kupy... popraw ją, wydłuż, stwórz coś z sensem to dam akcepta.
3. rozpisz za co te pkt. do statystyk
4. pamiętaj, że przy 35m wysokości klaustrofobia może być naprawdę sporym problemem ale to już nie mój problem ;]

popraw pkt 1-3 to dostaniesz akcepta ode mnie ;]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.anime-no-sekai.pl
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 0:46

Negatyw

1. Nie zgodzę się na tą wagę i wielkość, nawet jeśli nie ma takich ograniczeń to twoja postać ma za mało siły aby udźwignąć takie ciało. Ma za mało siły aby zniszczyć ścianę i budynek o którym pisałeś w charakterze, w sumie drzewa też by nie zniszczył, co z taką wielkością i ciężarem było by komiczne.

2. Charakter jest raczej słaby, rozumiem że Hollow jest trudny do opisania jeśli chodzi o charakter, ale jednak wysil się.

3. Historia - słaba, krótka

Hmmm bywa że rodzina ma problemy i zbocznia, cóż to smutne. Chodził do szkoły ? umie liczyć ? Ma rodziców ? powstał z ogórka ? hm hm ? bo w sumie nie widzę nic na ten temat. Widze że pił krew, nie wiem w jakim wieku ale sadze że nie uszło by mu to specjalnie na sucho... Chociaż gang w tak młodym wieku, w takim małym mieście (podejżewam że chyba w Karakurze, chociaż tej wiedzy też nam poskąpiłeś), raczej nie dał by rady chyba...
Gdzie wspomniałeś o wadach w histori ? Nie widziałam nigdzie, chyba że wzrok mnie myli.

Dla mnie to tu jest sporo do poprawy, jeśli chcesz ode mnie akcepta to bierz się do roboty bo żadnej karty/poprawy na odpierdziel nie zakceptuje

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 14:29

Edytowałem posta i przy okazji zmieniłem profesje i kilka innych rzeczy. Mam nadzieje że tym razem jest już wszystko ok.
Powrót do góry Go down
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 14:43

noo już jest lepiej jednakże:
1.z 3 pkt psychiki raczej nie powinien być nieustraszonym
2. naukowiec wyskakuje mu z desertem w las vegas mhm -_-
3. zacząłeś historie w wieku 16 lat, przez te wszystkie lata nie zdarzyło się nic godnego uwagi?
4. Rana na ręce przez którą się wykrwawiłeś? chyba polecieli po całej żyle...
5. po 78 okręgu Shinigami raczej nie chodzą ale to już mniejsza, w końcu zaatakowałeś shinigami a ten Cię zaprowadził do akademii co Mnie osobiście trochę dziwi ;p

NEGATYW
udanej pracy przy doskonaleniu KP...;]
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 14:56

Trochę sprawiłem, że historia jest czytelniejsza tzn. Oddzieliłem główne wątki od siebie.

Historia nieco naciągana, to samo uderza co zauważył Yosuke. Trochę młoda postać na taki hedonizm, gdzie tu szkoła? Nawet Paris Hilton chodziła do szkoły, co prawda tylko podstawówka, ale jednak xD.

Jak postać przetrwała w Rukongai? Skoro miała moc musiała jeść, a machanie kijem nie daje jedzenia.

Co do spotkania z shinigami to z reguły dusze nie lubią shinigami i vice versa. Można to było nieco lepiej zrobić, choćby to, że akurat spotkałeś faceta z XI oddziału gdzie nie patrzą w przeszłość tylko to czy jesteś silny itd.

Poza tym jest kilka błędów w pisowni, ale na aż tak nie zwracam uwagi, po prostu używaj podkreślanie błędów w Mozilli, a składnia no to musisz nabyć nawyk poprawnego pisania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 15:04

Yosuke Oni napisał:
2. naukowiec wyskakuje mu z desertem w las vegas mhm -_-
Jajogłowi naukowcy zajmujący się mutacjami genetycznymi, to dziwni ludzie. Kto wie czy facet nie mógł latać z desert eagle po las vegas??

Yosuke Oni napisał:
3. zacząłeś historie w wieku 16 lat, przez te wszystkie lata nie zdarzyło się nic godnego uwagi?
Jak dla mnie, skoro pisze że żył sobie normalnie to raczej nic godnego uwagi się nie wydarzyło.
Alwaretix napisał:
Alwaretix mieszkał w Las Vegas i żył sobie normalnie

Yosuke Oni napisał:
4. Rana na ręce przez którą się wykrwawiłeś? chyba polecieli po całej żyle...
No cóż raczej jak wytną dziury w dłoniach i wbiją się zagłeboko to chyba jest szansa że się wykrwawie.

Yosuke Oni napisał:
w końcu zaatakowałeś shinigami a ten Cię zaprowadził do akademii co Mnie osobiście trochę dziwi ;p
Bo mu się spodobało że zaatakowała go dusza z nadprzeciętnym reiatsu

Kitsune napisał:
Co do spotkania z shinigami to z reguły dusze nie lubią shinigami i vice versa. Można to było nieco lepiej zrobić, choćby to, że akurat spotkałeś faceta z XI oddziału gdzie nie patrzą w przeszłość tylko to czy jesteś silny itd.
Ale możliwe jest że to był gość z XI. Poprostu pisałem historie z punktu widzenia mojej postaci. A skąd on miał wiedzieć z jakiego gościu jest oddziału??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 15:11

Alwaretix napisał:

Ale możliwe jest że to był gość z XI. Poprostu pisałem historie z punktu widzenia mojej postaci. A skąd on miał wiedzieć z jakiego gościu jest oddziału??

Cóż, nie jestem MG, ale się wtrącę. Jeżeli piszesz historię z punktu widzenia postaci, opisujesz to w :trybie: pierwszoosobowym, czyli jakby w pamiętniku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 15:24

Zmieniłem błędy o których napisaliście wyżej.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 15:28

Alwaretrix, takie niuanse jak który oddział jest ważne, gdyby cię zobaczył ktoś z II oddziału to pewnie by Cię by zabił, inne oddziały olałyby cię albo też zabiły. Jedynie XI ma taką filozofię.

Po prostu historia jest lekko naciągana, nieskładna w pewnych momentach, nie jest dobra po prostu, a MG tutaj są wyczuleni też na wszelkie patologie, bo swego czasu nie było karty gdzie rodzice postaci to nie żule, narkomani, wyznawcy szatana albo inni wariaci a sama postać była równie zryta. Po prostu nam to nieco zbrzydło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 15:30

No więc dodałem zdanie o oddziale
Powrót do góry Go down
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 21:30

Ja nie zaakceptuje póki nie zmienisz psychiki na wyższą oraz póki nie sprawisz, że ta historia będzie wiarygodna... w sumie jeden negatyw to nie wiele więc możesz również kuczyć na innych Mg
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 22:02

Czytam to i czytam i myślę że dawno nie czytałam równie niewiarogodnej i dosyć chaotycznej historii. Mimo zwrotów akcji nie jest ciekawa, jest krótka, styl pisania nie powala na kolana, ale nie jest źle widywałam tu ostatnio gorsze.

Opowieść jest za kolorowa i za krótka, to pierwsze jakoś przeżyje, jeżeli zdołał byś ją "ładniej ubrać", i nieco ulogicznić. Na sam przykład wdarcie się na samolot nie jest takie łatwe jak pokazują to na filmach, a po ulicy raczej nie latają losowi szaleńcy z pistoletami.

obsesje rozpisałeś nieźle, o amagicznościu też wspomniałeś przydało by się jeszcze coś o wadzie "Pies".

Rada odemnie jak już Cie przyjmą i będziesz miał MG radze dokładniej niż w historii rozpisywać czynności.

Jak na razie niegatyw, czekam na to co będzie dalej

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Nie 4 Paź 2009 - 22:49

Zmieniłem historie i podwyższyłem sobie psychike.
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Pon 5 Paź 2009 - 12:45

Mniej więcej mi pasuje, nie widziałam większych błędów, soc tam mnie śmieszyło ale da się przeżyć. Akceptuje, jednak lepiej żeby inni mg jeszcze spojrzeli na kartę

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Alwaretix[Shinigami]   Wto 6 Paź 2009 - 18:05

Wcześniejsza historia spowodował u mnie spazmy śmiechu. Naukowiec genetyki z Desert Eaglem? Aż strach pomyśleć co ludzie noszą po farmacji...

Pierwsza rzecz. Urodził się w Polsce, ok. Pojechał do Japonii... skąd znał język? Wszamał magicznego ogóra i go poznał? To samo u ruskich... no i naprawdę myślisz że by się rzucili grupą 40 osobową na jakiegoś wyrostka? Wystarczyło by jeden, ew. dwóch z bronią palną... albo jeden większy dryblas z pałką.

No i... naprawdę myślisz że gościu rzucił by się na drugiego tylko dlatego, że ten pierwszy miał inny pogląd na pewne sprawy? Normalny człek uznałby "Jego strata, nie wie co traci" i zostawił kiepa w spokoju, a nie rzucał się w imię wyższej idei... to kompletnie nielogiczne.

Czyli czego się czepiam? Niespójności i niedomówień których nie znoszę. Do poprawy.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora