IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Brom [Quincy]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Brom [Quincy]   Wto 13 Paź 2009 - 17:30

Imię: Brom
Nazwisko: Silverhand
Profesja: Quincy
Waga: 48 kg
Wzrost: 176 cm
Wygląd: Wygląd Ogólny: Brom ma czarne włosy, sięgające mu do końca szyi, błękitne oczy, długą szyję, delikatne rysy twarzy, krótki, chudy nos przypominający krótki dziób ptaka i długie nogi. Jest dość dobrze zbudowany i szczupły.
Ubiór: Ubiera się najczęściej w białą pelerynę, pod którą ma biały garnitur. Nosi amulet na prawej ręce, a na szyi ma zawieszony łańcuszek z symbolem Quincy.
Charakter: Do wszystkich się uśmiecha i idzie przez życie z uśmiechem na twarzy. Ze wszystkimi chętnie rozmawia, a przy dziewczynach o zbyt dużym dekoldzie lub w innym stopniu atrakcyjnych traci zmysły. Wszelkie żarciki i docinki skierowane w jego stronę natychmiast go denerwują. Gdy jest zdenerwowany traci nad sobę kontrolę, marszczy brwi i pali się do walki.
Ekwipunek: Amulet Quincy

Historia:

Brom urodził się na wsi z dala od większości krewnych. Jego ojciec zmarł zaraz po tym, jak matka zaszła w ciążę, a ona sama zmarła przy jego narodzinach. Był wychowywany przez dziadka i przez niego szkolony, by zostać Quincy'm. Dzień po swoich piątych urodzinach nauczył się wytwarzać łuk z amuletu, choć nie szło mu dobrze z wytwarzaniem i strzelaniem strzałami. Kolejnego dnia jego dziadka złapała śmiertelna choroba, lekarze mówili, że zostało mu w najlepszym wypadku 10 lat życia.Miał już 7 lat. Umiał wytworzyć łuk ze swojego amuletu i strzelać na krótką odległość.
-Dziadku. Dlaczego mam niby zabijać te stworzenia i czy moi rodzice również byli Quincy?
-Tak, twoja matka była Quincy.
Na drugą część pytania dziadek mu nie odpowiedział, a malec ponownie zabrał się za trening.
-Patrz. Trafiłem manekina w głowę.
-Świetnie ci idzie. Oby tak dalej, a będziesz lepszy ode mnie.
Po tej krótkiej rozmowie malec trenował dalej, aż do zachodu słońca. Trzy lata później, gdy miał 10 lat, we wsi pojawiło się kilka Hollowów.
-Zostań tutaj Brom. Ja idę.
Dziesięciolatek nie posłuchał się i poszedł skradając się za swoim dziadkiem. Widział jak dziadek niszczy Hollowy. Gdy został już tylko jeden zaszedł jego dziadka od tyłu i miał już go uderzyć, gdy malec instynktownie wytworzył łuk i strzelił w Hollowa trafiając prosto w jego maskę. Po tym dziadek podszedł do niego.
-Mówiłem ci, żebyś został w domu, ale dobrze że się zjawiłeś.
Od tego dnia, na zabijanie Hollowów dziadek szedł zawsze razem z nim. Rok później podczas ataku Hollowów na miasteczko w okolicach pola walki pojawiła się zgrabna i kształtna kobieta. Nie mógł od niej oderwać oczu i całkowicie zapomniał o walce i ciągle patrzył się na nią, nawet gdy już odeszła nie mógł przestać o niej myśleć i cały czas był zdezorientowany. Brom miał już 14 lat. Jego dziadek czuł sie z dnia na dzień coraz gorzej. Wiedział, że jego dziadek wkrótce umrze.Wieczorem do domu jego dziadka weszło troje Shinigami.
-Idzie pan z nami.
-Dziadku, kim oni są? Dlaczego masz z nimi iść?
-Spokojnie Brom, to nic takiego. Pójdę i zaraz wrócę, dobrze?
Brom podszedł bliżej dziadka.
-Nie. Tym razem cię nie opuszczę.
W jednej chwili został on złapany w silne Bakudou, z którego nie miał siły się uwolnić.
-Dziadku!
Zaraz po tym jak wyszli usłyszał krzyki Hollowów.
-Skoro nie mogę walczyć ukryję swoją energię.
W tym wieku dobrze wprawiony w kontrolę swojego Reiatsu ukrył je po czym zaraz zasnął. Obudził się nazajutrz i zaklęcie wiążące przestało działać. Nigdzie nie zobaczył dziadka i wybiegł przed dom.
-Dziadku!
Jego oczom ukazał się obraz pola bitwy. Tuż pod nim leżał jego dziadek, a parę metrów od domu dwójka Shinigami.
-Mój dziadek umarł, a ten Shinigami uciekł sobie. Nie podaruje tego, ani Shinigami, ani Hollowom. Po czterech latach mieszkania na wsi w domu swojego dziadka, Brom sprzedał dom i kupił nowy w pobliskim mieście Karakura. Tam podczas walki z Hollowem ponownie spotkał atrakcyjną kobietę i nie mógł od niej oderwać zwroku, przez co został zraniony poważnie w plecy od prawej łopatki na ukos do końca pleców.

Pieniądze: 1000 Ryo

Atrybuty:
Siła: 6 (5+1 płeć-1 profesja+ 1 wady)
Szybkość: 13 (5+5 profesja+ 3 wiek)
Zręczność: 5 (5-2 płeć+2 wolne)
Wytrzymałość: 6 (5+1 płeć-1 profesja+1 wady)
Inteligencja: 5
Psychika: 5
Reiatsu: 5 (5-3 profesja+3 wolne)
Kontrola Reiatsu: 15 (5+5 profesja+5 wolne)

Udźwig: 60 kg
Prędkość (śr.): 13 km/h
Prędkość (max.): 36 km/h
PŻ: 60
PR: 75

Zaklęcia Quincy: brak

Umiejętności: Kumulator, Maskowanie Reiatsu
Wady: Pies, Stara Rana

Ostatnio zmieniony przez Brom dnia Sro 21 Paź 2009 - 19:58, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Brom [Quincy]   Wto 13 Paź 2009 - 22:25

NEGATYW

Kpisz czy o drogę pytasz dodając taką historię ?

"Wygląd: Brom ma czarne włosy, sięgające mu do końca szyi. Jest dość dobrze zbudowany i ubiera się najczęściej w białą pelerynę."

A czym opis "czarne włosy, sięgające d końca szyi ?" Heh, powodzenia. Mam rozumieć że nie nosi innych rzeczy oprócz tej wspinanej peleryny ? Nie ma rysów twarzy, w sumie nic nie ma oprócz włosów, budowy ciała i peleryny - trochę bieda.

Charakter - wow niecałe 2 linijki... Polecam powrócić do gier hack and slash czy jak tam się je pisze. Ev przeprosić się z książkami i językiem polskim w szkole

Historia - chyba trochę kpina co ? 18 lat i pół strony tekstu (usunęłam sobie wszystkie sztuczne przedłużenia i tyle wyszło).

Propionuje - nowa KP bo takiej w tym życiu nie zakaceptuje

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Brom [Quincy]   Sro 14 Paź 2009 - 15:49

NEGATYW
Zacznę od tego co jest dobrze:
Więc tak charakter jak dla mnie może być
Atrybuty tez się chyba zgadzają
Ale jednak Kamys ma racje po pierwsze Wygląd do poprawy. A co do historii to trochę znajoma lecz, nie rób z niego mistrza Quincy od razu. Reszta ujdzie. Popraw proszę tylko Historię i Wygląd i będzie Akcept
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Brom [Quincy]   Sro 14 Paź 2009 - 16:19

Na początku nie chciałem uwierzyć Kamys że to coś ma aż pół strony desu. Ale wysiliłem się i pousuwałem wszelkie zbędne przerwy. Faktycznie, cholercia, myślałem że takie pomyje będą miały nieco mniej desu (Paradoks - dzieląc tekst na bardzo małe kawałki + sztucznie go powiększając, uzyskuje się wrażenie u widza że jeżeli zrobić z tego esencję tekstu, będzie tego mniej niż jest w rzeczywistości- to tak ku przestrodze ; p) ale nieważne... jak dla mnie ta karta to taki kiepski, przedwczesny żart z okazji dnia nauczyciela. Wygląd ukazuje nam przepiękny obraz manekina z najbliższego sklepu odzieżowego, na którym powieszono płaszcz z jakiejś najnowszej kolekcji oraz perukę, by za głupio to nie wyglądało. Charakter ukazuje głębie całego tekstu. Nie zanurzyłem się w niej po uszy... nawet koniuszek palca by się nie zmieścił w tej płytkiej, brudnej kałuży. Negatyw

BTW, Amari Sokute: Rozumim że to Roten Cię wybrał i ja nie mam zbyt wiele do gadania, ale jeżeli byś zwiększył nieco wymagania co do KP, to by było fajnie... ja bym nawet po pijaku nie zaakceptował takiego charakteru, który jest krótkim wymienieniem paru cech, w dodatku średnio składnym "Nigdy nie poddawający się" ... do licha, istnieje takie słowo jak "poddawający"? >.<
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Brom [Quincy]   Czw 15 Paź 2009 - 20:57

Poprawione. Mam nadzieję, że teraz jest lepiej.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Brom [Quincy]   Pią 16 Paź 2009 - 11:59

Cytat :
Charakter: Nienawidzący Hollowów i nieprzepadający za Shinigami. Jest bardzo odważny podczas walki i nigdy się nie poddaje. Na codzień jest miły, uprzejmy i pomocny.

To że jedna osoba napisała o jednej rzeczy do poprawy, to nie znaczy że nie masz poprawić i drugiej wytknięta przez poprzednią. Innymi słowy - kpisz sobie?

Wygląd... biedny, ale w sumie przymknę oko, chociaż ja preferuje umieszczanie obrazków, ew. w razie ich braku, dokładny opis od stóp do głowy.

Pytanie...gdzie z historii wynikają jego wady, jakimi są wrażliwość na alkohol i dziewczyny? (Osobiście nie przepadam za tą pierwszą - zbyt prostacka moim zdaniem, ale to kwestia gustu)
Historia jest ciągle śmiesznie mała - Ja napisałem historię szesnastolatki na... unnn... przyjmijmy że na półtorej strony, i mi zaliczyli. Ty tutaj wychodzisz z historią na pół strony (Czysty tekst pozbawiony niepotrzebnych przerw) i bierzesz sobie 18 lat... pomijam formę tekstu, który w większości jest przebłyskami paru wydarzeń z życia postaci. Osobiście mi coś takiego się nie podoba, wolę pisać bardziej ogólnie i płynnie. (Tak samo jak sztuczne rozszerzanie tekstu dialogami... gdybym ja jeszcze dawał rozmowy między postaciami w swoich historiach, to by wychodziły średnio 2-3 razy większe).

Try again, negatyw

@down

I tak jest to lepsze niż pisanie "Unikam wszystkich ataków i go zabijam"

Ostatnio zmieniony przez Ekkusu dnia Sob 17 Paź 2009 - 14:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Brom [Quincy]   Pią 16 Paź 2009 - 12:16

Ja powiem to jeszcze raz - przeproś się z książkami, z językiem polskim...
Jeśli już to uczynisz radze przysiąc nad historią dłużej niż pół godziny ;). A jeśli już kiedyś twoja postać zostanie zaakceptowana to zastanów się czy aby na pewno gry tekstowe RPG Cie bawią, bo mnie na przykład nie bawi jak gracz piszę turkę:"rozglądam się" albo "atakuje".

Negatyw

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Brom [Quincy]   Pon 19 Paź 2009 - 16:07

Owned... tylko tyle można powiedzieć na ten temat xD

muszę to napisać bo osobiście mnie to rozśmieszyło ;]
Jednak tam również pojawiały się Hollowy. Podczas walki z jednym z nich będąc trochę nierozważnym został zraniony centymetr od ucha.

Rana centymetr od ucha od hollowa? NICE MAN ;]

Cała historia, wygląd i Charakter do poprawy ;]

Negatyw
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.anime-no-sekai.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Brom [Quincy]   Sro 21 Paź 2009 - 19:57

Poprawiłem. Ciekawe jakie teraz będą oceny. Co do twojego zastanowienia Kamys, takie gry mnie bawią i nigdy nie piszę takich krótkich tur jak "rozglądam się".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Brom [Quincy]   Pią 23 Paź 2009 - 20:34

Ja się wypowiem, bo nie idzie się powstrzymać
Wygląd-krótko, w sumie ujdzie, ale czy nie lepiej ci będzie wstawić avka?
Charakter-Cóż, krótki, i dla mnie do poprawy
Staty-Nie sprawdzam
Historia-Eh...dopuszczalna jak dla mnie
Umiejętności i Wady-Wydaje mi się, że styka.

NEGATYW
Powrót do góry Go down
K-roll

Karta Postaci
Punkty Życia:
64/100  (64/100)
Punkty Reiatsu:
54/64  (54/64)

PisanieTemat: Re: Brom [Quincy]   Sob 24 Paź 2009 - 14:26

Wygląd : Wstaw Avatar
Charakter : Popraw bo zdanie "Do wszystkich się uśmiecha i idzie przez życie z uśmiechem na twarzy." nie jest najlepszym ;]
Historia : Radzę ci ją napisać od początku
Twojego dziadka złapała śmiertelna choroba z dnia na dzień i zostało mu jedyne 10 alt >_> a jak to wykryli na wsi?
skoro Brom nie mógł oderwać wzroku od pięknej kobiety to dlaczego ten hollow go nie zabił ;>?? ale mniejsza o to, ponad to historia jest za krótka, jest po prostu do dupy.

Zastanów się czy na pewno chcesz tutaj grać? albo inaczej czy nadajesz się na gracza RPG(Role Playing Game) przetłumacz to sobie...

NEGATYW

PS. Sry za styl w którym dzisiaj pisze ale jestem ciut zmęczony...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.anime-no-sekai.pl
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Brom [Quincy]   

Powrót do góry Go down

Brom [Quincy]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1