IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 3/3
Shadow - 1/1 | Kovacs - 0/1 Ekkusu - 3/3

Share | 

Roinou Nokturnami [shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Roinou Nokturnami [shinigami]   Pon 19 Paź 2009 - 15:06

DANE

Imię: Roinou
Nazwisko: Nokturnami
Profesja: Shinigami
Waga: 45kg
Wzrost: 165cm
Wygląd: Ciało: Blady, długie, czarne kręcone włosy, delikatne rysy twarzy, orli nos, jaskrawozielony kolor oczu, długa szyja, szeroki tors, średnio umięśnione ręce, długie palce, silne nogi, płaskie stopy
Odzież / dodatki: Typowa szata shinigami, odznaka shinigami, łańcuchowe rękawice, łańcuchowy pas, czarne buty z tzw. czubami.

Charakter: Roinou jest opanowany i spokojny, jednak w szczególnych przypadkach, jego emocje potrafią wybuchnąć. Przeważnie jest honorowy i oddany, ale jeśli coś zagraża mu bezpośrednio, potrafi wykazać cechy "cwaniactwa". Jest bardzo inteligenty, dzięki tej cesze zawsze umie dobrze zażartować, znaleźć odpowiednią puentę do sytuacji. Lubi w spokojnym miejscu przeczytać dobrą książkę, nie przepada za używaniem siły i konfliktami. Jego motto to: chamstwem i silą możesz zrobić wiele, prawie wszystko, ale inteligencją jeszcze więcej". Zawsze stara się godzić ludzi, którzy kłócą się obok niego, nienawidzi stanu nietrzeźwości, ani innych stanów wywolanych przez róznego rodzaju używki, jest też przeciwnikiem stosowania ich. Ma szacunek do starszych, zawsze pokornie słucha mądrzejszych. Stara się trzymać zasad wyznaczonych przez moralność.

Ekwipunek: Łańcuchy (którymi jest obwieszony), czarne szaty, krótki sztylet do samoobrony.
Pieniądze: 2000 ryo

HISTORIA

Roinou urodził się w najbogatszej i najznamienitszej dzielnicy Soul Society. Zaznał tam wielu luksusów, jednak brakowało mu matki, która zmarła w tajemniczy sposób. Pewnego dnia po prostu zniknęła, zaklasyfikowano to jako zaginięcie. Młody Nokturnami był też jedynakiem, zawsze odciętym od ludzi w swojej grupie wiekowej, nie miał znajomych. Wykazywał się wyjątkową inteligencją, dlatego już w wieku siedmiu lat mógł konwersować z osobami o wiele starszymi, jak równy z równym. Często zasiadał w swoim pokoju, zamknięty. Czytał wtedy swoje książki, o bardzo poważnej tematyce. Zdarzało mu się bywać na najznamienitszych balach w całym Soul Society (gyż w domu nie miał z kim zostać), ludzie lubili go, zaśmiewali się często jego zachowaniem. Bo w końcu jak wygląda bradzo poważna osobowość w skórze siedmiolatka? Niestety nudziło go to, gdyż brakowało mu tam znajomych, przyjaciół. Był zawsze sam, siedział gdzieś w kącie, wytężając swój nieprzeciętny mózg na wiele nieprzeciętnych tematów.
Kiedy nieco podrósł, ojciec zapisał go na lekcje kontroli reiatsu. Nokturnami nie chodził na nie chętnie. Prowadził je starszy, emerytowany shinigami, który wyglądał na takiego, co sam nic nie umie, a wymagania ma potężne. Był on kawalerem, który czasem przejawiał homoseksualne zachowania w sotsunku do naszego bohatera. Jednak Roinou szło dobrze, przez co zyskał jeszcze większy szacunek wśród starszych. Często zabawiał ich tworzeniem kul czystej energii.
Kiedy Roinou miał dziesięć lat zaczął spostrzegać nietypowe zachowanie swego ojca. Z wiekiem zauważył, że jego opiekun wcale nie jest taki idealny. Coraz częściej wybuchały między nimi konflikty, co niszczyło psychikę Roinou. Po pół roku tych wojen domowych nasz bohater miał dość. Poszedł w ślady matki: upozorował zaginięcie, ale zbiegł do tej biedniejszej części Soul Society – w miarę bezpiecznej dzielnicy w Rukongai. Zadbał o to, aby nikt nie zauważył tego , co robi. Żył tam z dala od luksusów, do których był przyzwyczajony, nie mając nawet czasu na żadne zajęcie. Wciąż uciekał, kradł, uciekał, spał, uciekał, kradł, spał, itd.
Rzeczą konieczną, do tego, aby młody Nokturnami mógł żyć, była nauka podstaw medycyny. Kilka razy widział starszą kobietę, która leczyła kaleki i osoby chore. Kilka razy podglądał ją przy pracy, przez co poznał podstawy lecznictwa.
Zdarzarło się, że Roinou sam trafiał do tej kobiety. Mial ku temu powoażne powody. W końcu medycyna była mu bardzo potrzebna gdyż cierpiał na ciężką chorobę, w której nawet mililitr alkoholu sprawiał, że chlopak tracil przytomność. W późniejszych czasach Roinou wykorzystywał tę chorobę. Sam specjalnie upijał się, tuż przed tą kobietą. Kiedy stracil przytomność, od razu go leczyła. Dzięki temu mógł uczyć się znajomości ziół i lecznictwa z bliższej perspektywy.
Pewnego dnia Roinou (miał już wtedy lat dwanaście) trafił do domu dla bezdomnych. Spędził tam kilka dni, jednak obsługa i wychowawcy domu nie byli szczególnie wyrozumiali dla swoich „klientów”. Kiedy Roinou zobaczył wychowawcę bijącego pewną kobietę czym prędzej zaczął uciekać. Jednak w tej pani w wieku średnim, było coś, co nakazywało mu zawrócić. W końcu dał za wygraną i zaczął się cofać. Kiedy był już tak blisko, że mógł dostrzec twarz tej tajemniczej osoby w końcu poznał ją. Ostatni raz widział ją, kiedy miał pięć lat, ale resztkami pamięci powoli przypominał sobie tą kobietę. To była jego matka.
Roinou rzucił się na napastnika i kopnął go w krocze co na jakiś czas obezwładniło go. Wiedział, że matka jeszcze go nie poznała, dlatego poprosił ją o zaufanie i o to, aby pobiegła za nim.
Kiedy znaleźli się w bezpiecznym miejscu, Roinou wytłumaczył matce kim jest, skąd się tu wziął, co się działo podczas jej nieobecności. W końcu kobieta poznała go i przytuliła najmocniej jak mogła. Następnie ona opowiedziała synowi o tym, że sama również upozorowała śmierć, w nadziei, że będzie mogła opuścić swojego okropnego męża oraz że syn ją zrozumie. Po kolejnej wymianie uścisków znowu byli zmuszeni do ucieczki – jakiś gang siedział im, jak to się mówi, na ogonie.
Przez najbliższe dwa lata razem spędzali czas, razem uciekali, kradli, uciekali, spali, uciekali, kradli, spali, itd. W końcu matka zaznała szczęścia z synem, co pozwoliło jej wrócić do znienawidzonej wcześnie odpowiednio przywoitej części Soul Society. Tam odzyskała małą część wpływów, co pozwoliło im żyć dość normalnie. Wszystko robili pod zmienionym nazwiskiem tak, aby nikt ich nie poznał. Matka musiała zmienić swój wygląd i głos - w czym pomógł jej pewien zaprzyjaźniony shinigami, który jako jedyny znał ich tajemnicę - oraz styl ubierania się, ale Roinou nie musiał się tym martwić, gdyż podczas pobytu w Rukongai przeszedł przedwczesne dojrzewanie, przez co bardzo się zmienił.
Ostatecznie razem z matką zadecydował, że zostanie shinigami.

SATYSTKYKI
Atrybuty:
Siła: 8 (+1 rasa, +1 płeć, +1wiek)
Szybkość:9 (+2 rasa, +1 wiek, +1 wada)
Zręczność: 7 (-2 płeć, +3 umiejętność, +1 wolny)
Wytrzymałość:6 (+1 płeć)
Inteligencja: 11 (+3 bonus shinigami, +3 wolne)
Psychika:4 (-3 rasa, +2 wolne)
Reiatsu: 6 (+1 rasa)
Kontrola Reiatsu: 9 (+4 wolne)

Ogólne:
Udźwig: 80kg
Prędkość [śr]: 9km/h
Prędkość [max]: 28km/h
: 60
PR:54

TECHNIKI
Magia:
Znane Hadou: #21 - Juu Ken (Dziesięć Ostrz)
Inkantacja: Największy kowalu światów, ty co wykułeś setki ostrz, daj mi swego oręża daj mi cząstkę swej siły. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia jeden.
Opis: Rzucający wybiera(naznaczając je swoim Reiatsu) 10 miejsc na placu boju gdzie pojawią się miecze które jednocześnie zaczynają pędzić by przebić cel…(pierwszy poziom),
#19 - Itami senritsu (Melodia bólu)
Inkantacja: Ty co znasz mych słów rytm, ten co się bólem zowie. Ty który słowa pieśni znasz na pamięć zagraj mu tę melodię.Zaklęcie destruktywne numer dziewiętnaście.
Opis: Podczas inkantacji używający rysuje palcami klucz wiolinowy a następnie niczym mim popycha go w stronę celu. Osoba będąca pod wpływem zaklęcia słyszy coraz wyższą melodię wewnątrz głowy. Zależnie od sił postaci dźwięk będzie się nasilał uniemożliwiając pełną swobodę ruchów spowodowaną ASTRONOMICZNYM bólem głowy. Co słabsi będą tracili przytomność lub zdolność walki. W skrajnych przypadkach Może to prowadzić do tymczasowej głuchoty bądź śmierci.
Znane Bakudou:
#20 - Akai Tate (Czerwona Blokada)
Inkantacja: Czerwone światło padające na nas w chwilach próby, obroń mnie i pozwól przetrwać.
Opis: Czerwone światło w kształcie tarczy, pozwalającej na odbicie bądź zablokowanie ataku. Potrafi zablokować hadou do 30 poziomu.

UMJEJĘTNOŚCI:
Bogacz, Maskowanie Reiatsu, Medycyna

WADY:
Wrażliwość na alkohol

Ostatnio zmieniony przez Roinou Nokturnami dnia Pon 26 Paź 2009 - 19:21, w całości zmieniany 15 razy
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Pon 19 Paź 2009 - 18:20

Uwaga ! wypowie się najbardziej nie lubiany MG jeśli chodzi o sprawdzanie kart !

1.wygląd – sucho opisany kolejnymi określeniami, no ale jakoś w tłoku ujdzie

2. Charakter – i moje kochane „nie nazywanie cech” – no ale na całe szczęście nie poszedłeś na łatwiznę i nie nazwałeś wszystkich rzeczy kolejnymi cecha, cecha, cehca.
- A więc jakoś ujdzie...

3. Ekwipunek – zaczynasz w akademii, uczeń w akademii nie dostaje po pierwszym dniu zana, Gikongan, Gigai, strój Shinigami i odznaka shinigami.
Czemu ? bo jeszcze shinigami nie jest...

4. historia - krótka

„Czytał wtedy swoje książki w towarzystwie grającego w tle jazzu. Zdarzało mu się bywać na najznamienitszych balach w całym Soul Society” – Wow, w wieku 7 lat ? oczywiście widziałam że ma bogacza ale czy nie jest to pewna przesada ? Bogacz to bogacz a nie arystokracja... No ale mniejsza, nie jest to aż tak wyraźne, i być może ja nie mam racji i nie potrzebnie się czepiam

„Poszedł w ślady matki: upozorował samobójstwo, ale zbiegł do najbiedniejszej części Soul Society – 78 Rukongai. Żył tam z dala od luksusów, do których był przyzwyczajony, nie mając nawet czasy na żadne zajęcie. Wciąż uciekał, kradł, uciekał, spał, uciekał, kradł, spał, itd.”- he he he – kolejna tragiczna opowieść... Obawiam się że nawet inteligentny, jednak wychowany w bogactwie dzieciak będzie miał ogromne problemy z przystosowaniem się, zaś inteligencja nie zapewnia powodzenia zręcznych palcy...Jak dla mnie to w 78 okręgu który jest rajem bandytów.... zmarł by szybko

„Ostatni raz widział ją, kiedy miał trzy lata „– pamiętam kilka faktów z wieku 3 lat... I nie powiem aby było to coś szczegółowego... Innymi słowy wątpię w możliwość takiego przebłysku

„napastnika i jakimś cudem obezwładnił go” – he he he każdy kocha te losowe cuda, zwłaszcza nie opisane... rozumiem jak by zakradł się od tyłu i walną go lagą po łbie... No ale losowe cuda za pewne wyglądają lepiej.

„Następnie ona opowiedziała synowi o tym, że sama również upozorowała śmierć, w nadziei, że będzie mogła opuścić swojego okropnego męża oraz że syn ją zrozumie.” – Egoistka, chłopak uciekł od ojca egoisty do matki egoistki x] mrrr sory ale zawsze mnie bawią takie wątki.

„Tam odzyskała wpływy, jednak pod zmienionym nazwiskiem...” – A wcześniej nie mogła ? tylko było trzeba kraść, i żyć w biedzie ?. I ciekawi mnie jak odzyskała te wpływy całe.

5. statsy – nie sprawdzam na razie.. Ale jak zacząłeś rozpisywać to rozpisz.

6. Umiejętności i wady
Bogacz - opisane
Maskowanie Reiatsu – mógłbyś coś wspomnieć, bo nie pamiętam aby było, ale może to moja nieuwaga
Medycyna – he ? a skąd posiadł tą wiedzę

Wrażliwość na alkohol – rozpisane... Tylko, po co ktoś proponuje 7 letniemu(dobrze pamiętam?) dzieciakowi alkohol ?

6. Wykończenia

Trochę popraw (nie koniecznie wszystko, bo niektóre rzeczy są do przyjęcia), rozpisz troszkę szerzej historie, i może charakter, a dam Ci akcepta

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Pon 19 Paź 2009 - 19:07

Przepraszam, że nie poprawiłem na razie wszystkiego, ale nie dysponuję czasem. Spróbuje poprawić pomyłki jutro lub w najbliższym czasie.

Edit:
Ok, jakoś jednak mi się udało. Mam nadzieję że teraz wystarczy. Przepraszam, że nie rozpisałem statów, ale kiedy próbowałem, strasznie się w tym pogubiłem. Mam nadzieję, że jakoś do tego dojdziecie. Ach, no i jazzu nie poprawiam, ponieważ ja sam w wieku ośmiu, czy dziewięciu lat zakochał się w tym stylu, a więc Roinou rok młodszy ode mnie mógł zaczynać z taką muzyką.
Pzdr
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Pon 19 Paź 2009 - 20:42

Cóż... od początku:

Wygląd:
- krótko, ale w zasadzie ok. Nie będę się czepiał zbyt wielu rzeczy, tylko...
- "łańcuchowe rękawice, łańcuchowy pas, czarne buty z tzw. czubami." - skąd to? I tak w ogóle to co to są łańcuchowe rękawice? To to samo co rękawice kolcze?

Charakter:
- Też nie jest zły... w zasadzie mógł bym zaakceptować.

Historia:
- Nieco krótka.. no i pozostaje parę nieścisłości:
- W Soul Society nie ma Jazzu. Wybacz ale tam jest kultura na poziomie zbliżonym do wieku XI czy XII i nie można liczyć raczej na muzykę z ziemi.
- Bogaty chłopak uciekł... i nikt go nie szukał? W końcu w biednych dzielnicach sporo wiedzy można kupić za zadziwiająco małe pieniądze, a ludzie (czy też dusze) nie znikają tak po prostu. Poza tym... upozorować samobójstwo? Samobójstwo stwierdza się po odnalezieniu ciała no... inaczej jest to tylko zaginięcie.
- Jego matka zmieniła wygląd? Jak? Operacje plastyczne? Zmieniła też głos? Wierz mi nie jest łatwo całkiem się zmienić, zaś ludzie który żyli dużo czasu i tak rozpoznają. Kwestia czasu.

Zmień nieco historię i będzie akcept. Póki co NEGATYW
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Pon 19 Paź 2009 - 20:50

Ok, ostatecznie poprawione, a jak statystyki? Nie ma bledów?
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Pon 19 Paź 2009 - 22:03

co do jazzu chodziło mi o to że ciężko znaleść w SS odtwarzacz muzyki... Z tego co mi wiadomo Sama nie neguje gatunku jazzu gdyż sama miejscami mam ochotę go posłuchać... Kartę za raz sprawdzę, gdy to uczynię zedytuje ten post

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Wto 20 Paź 2009 - 14:26

Ok, już rozumiem.... czekam na werdykt ;D

Ludzie? Co jest? Nic nie piszecie! Akcept or Negatyw, piszcie jasno! Nie trzymajcie mnie w niepewności
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Sro 21 Paź 2009 - 19:40

Wiem że koniecznie chcesz umieścić tą muzykę, ale obawiam się że w SS nie było filharmonii, zaś jeśli była by tak grana jakaś muzyka to raczej tradycyjna dla japoni, ten gatunek akurat nie jest muzyką typową dla kraju kwitnącej wiśni, oczywiście mogę się mylić ale nie słyszałam żeby stamtąd się wywodził.

Dalej śmieszy mnie upnie upajanie dzieciaka alkoholem, i zdanie jego niemożności imprezowania. No ale cóż, moje zdanie.

No nie wyobrażam sobie ulotki "witam ! zapraszam na kurs kontroli ray, tanio.. proszę dzwonić pod numer 666 666 666" ;p myślę że starczy jak piszesz ska masz skile i wady, można uznać ze taka kontrole może mieć twoja postać wrdzną.

No i smieszy mnie troszke końcówka ^^"...

Styl pisania ogółem nie jest zły, powiem tak usuwam tamtego negatywa, ale nie dam ci akcepta, jak jakiś MG uzna ze na niego zasługujesz to Ci go da. Niemniej jeśli udało by Ci się z tą karta to zapowiadam że ja z taką historią jak coś nie przyjmę cie do grona graczy ^^" Raz że mam ich już dużo, dwa historia mnie nie powaliła.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Sro 21 Paź 2009 - 19:52

Ok, rozumiem.

Co do muzyki, masz racje, usuwam, ale nauki kontroli reiatsu zostawiam. Przecież nie musiało być żadnej ulotki. Może ojciec miał kontakty i poprosił emerytowanego shinigami o nauki?
Oczywiście, jeśli uważasz to za ważne, już to dopisuję.

Co do alkoholu: Skoro był lubiany, a "starszyzna" wypiła o dwie flaszki za dużo, to przecież całkiem prawdopodobne.

W kazdym razie dzieki za rady.

Ach, no i jeszcze jedno:
W poprzednim poście napisałaś, że nie dasz mi akcepta.

Kamys Tsuki napisał:
Trochę popraw (nie koniecznie wszystko, bo niektóre rzeczy są do przyjęcia), rozpisz troszkę szerzej historie, i może charakter, a dam Ci akcepta

Uważam, że zrobiłem to o o co prosiłaś, ale jednak nie zamierzasz dać akcepta. Bez urazy, nic do Ciebie nie mam, ale nie uważasz, że to odrobinę niehonorowe zachowanie?

Pozdro
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Pią 23 Paź 2009 - 21:46

P. Dobra, zaszaleję na początku mej kariery MG, sprawdzę i tą kartę.
Wygląd-Ujdzie w tłoku, chociaż nie spodobało mi się to wymienianie cech.
Charakter-Dobra...też ujdzie
Ekwipunek-To będzie zależeć już od MG prowadzącego, czy da ci broń, czy nie...na razie miej sobie...
Historia- Cóż, balujący siedmiolatek...ciekawe. Jednak nie chce mi się wierzyć, aby na jakieś bale z alkoholem wpuszczali dziecko. Ale dobra, bale mogą być, usuń ten alkohol, i wkręć jakoś inaczej to, nie wiem np. ktoś ci dolał do wody wódki i zwymiotowałeś, czy coś...wykombnuj coś

Staty-Chyba OK
Umiejętności i Wady-Też chyba ok

tak więc zmień trochę tą historię, i będę skłonny dać ci tego Akcepta.

Ostatnio zmieniony przez Shun Egao dnia Pią 23 Paź 2009 - 21:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Pią 23 Paź 2009 - 21:54

Nie dałam Ci akcepta bo jeszcze jest coś do poprawy WG mnie, nie wiem czy w twoim świecie poprawianie na niekoniecznie akceptowalne rzeczy (czyli na kolejne "błędy"), sprawia że jest dobrze... widzę że coś poprawiłeś za kila chwil sprawdzę.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Sob 24 Paź 2009 - 11:34

Przez najbliższe dwa lata razem spędzali czas - czemu nie mogli wcześniej ?

Umiejętność medycyna - być może nie doczytałam ale skąd on ją cholera zna ?

Dalej sprawę fabularną jako tak mogę zaakceptować (jak dowiem się skąd medycyna), pozostaje jedna sprawa. Zaczęłam sprawdzać twoje staty bo chyba nikt tego z bardzo nie robił i coś mi się nie zgadza, poproszę abyś je rozpisał z uwzględnieniem ptk z profesje, wolnych ptk i ptk za płeć, oraz o napisanie numerków kidou przy zaklęciach. Jeśli wyżej wymienione rzeczy zostaną poprawione i będą sie z zgadzać z miejsca dostaniesz akcpeta ( o ile nie dopiszesz dziwnych rzeczy do karty ;p ).

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Sob 24 Paź 2009 - 13:17

OK, właśnie poprawiłem historię, teraz biorę się za statystyki. Trzymajcie kciuki

Edit:
Ok, miałaś racje, miałem kilka błędów w statystykach, ale poprawiłem (i rozpisałem). Magia też rozpisana

Medycyna jest opisana, ale teraz trochę rozpisałem ten wątek, może zauważysz,

Ach, no i dodałem obrazek, mam nadzieje, że się nie obrazicie

Pzdr, czekam na obiecanego akcepta ;]

Edit 2:
Izudurbal, przepraszam zapomniałem ci wytłumaczyć: łańcuchowe rękawice to po prostu ręce obwiązane łańcuchami. Analogicznie wygląda pas. A buty? Po prostu zwykłe buty, tylko że końcówki są wykręcone w coś jak spiralę.
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Sob 24 Paź 2009 - 18:44

jak powiedziałam tak akceptuje :-)

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Sob 24 Paź 2009 - 18:47

Dzięki wielkie
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Wto 27 Paź 2009 - 18:30

Akceptuje i przejmuje. Tak oficjalnie, aczkolwiek z odpisem poczekam aż ta karta magicznie przeniesie się do zaakceptowanych ; p

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Wto 27 Paź 2009 - 18:33

uchh, rozumiem, że chodzi Ci o odpis w grze (willa Roinou)?
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Roinou Nokturnami [shinigami]   Today at 14:56

Powrót do góry Go down

Roinou Nokturnami [shinigami]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1