IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Tadashi Jirane [Shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Tadashi Jirane [Shinigami]   Pią 23 Paź 2009 - 19:47

Imię: Tadashi
Nazwisko: Jirane
Profesja: Shinigami
Waga: 72kg
Wzrost: 185cm
Wygląd: Przez zatłoczoną ulicę biegł młody, siedemnastoletni chłopak. Na oko można było ocenić, że posiada około 185 cm wzrostu, więc był średniego wzrostu. Był również szczupły. Biegł nie za szybko, ale nie widać było, na jego twarzy zmęczenia. Jego śnieżnobiałe włosy wciąż były kołysane przez wiatr. A były one dość poczochrane. Kilka kosmyków opadało, na oczy. Kilka zaś przykrywało uszy, zaś jeszcze inne sterczały. Wreszcie ostatni, chyba największy stojący w poziomie, na środku włosów. Krótko mówiąc dziwnie "poukładane" włosy miał młodzieniec. Chłopak miał łagodne rysy twarzy, oraz czujne, piwne oczy. Był ubrany w białą koszulę i brązowe jeansy. Posiadał on rówież biało-czarne sportowe buty i szare skarpety. Na lewym ramieniu mała blizna, pamiętająca czasy dzieciństwa.

Charakter: : Tadashi jest postacią, o dość skomplikowanym charakterze. Z natury do wszystkiego podchodzi z pesymistycznym nastawieniem do życia. Prawie wszystko uznaje za kłopotliwe, głupie lub beznadziejne. Choć nawet jego pesymizm nie przeszkadza mu w dążeniu, do celu. Dość rzadko się poddaje, przez co zwykle dostaje, czego chce. Często wyznacza sobie życiowe cele, które stara się spełnić. Nie zawaha się zrobić desperackiego kroku, w obronie swoich racji. Bywa leniwy i nieraz nie chce mu się ruszyć tyłka z kanapy. Śpi dość długo. No dobra. Śpi bardzo długo. Zwykle wtrąca się w nie swoje sprawy. Gdyby nie jego lenistwo, byłby dobrym szpiegiem. A to podsłyszy jakąś rozmowę, a to przemknie się niezauważenie. Uwielbia kpić nie tylko z wroga. Często odzywa się chamskimi tekstami. Jest zbyt pewny siebie.
Ekwipunek:
Pieniądze: 500 ryo
Historia:

~*~
Wszystko zaczęło się 17 lat temu, gdy to Tadashi urodził się. Niestety nie miał dużo szczęścia. Urodził się w jednej, z najbiedniejszych dzielnic Tokyo. Odkąd pamięta widział o wiele więcej, niż inni. Widział przedziwne istoty, których nie mógł dotknąć. Widział sceny ich śmierci i obrazy, za czasów ich życia. Nie wiedział co to było i jak miał się tego pozbyć. Bał się bardzo tego wszystkiego. Zawsze chudy, aczkolwiek szybki i zwinny. Zawsze lubił długo spać i był leniwy. Do rodziców też nie miał szczęścia. Ojciec biedny sprzedawca, matka biedna sprzątaczka w małej firmie. Ojciec, gdy tylko budził się i wychodził, do pracy. Pracował do późna, za marne grosze. Matka również. Młody Tadashi znalazł kolegę, który również nie miał szczęścia, w życiu. Jego rodzice zmarli, gdy tylko się urodził. Kolega nazywał się Rojim. Razem kradli, napadali, na młodszych i uczestniczyli w bójkach, z innymi chłopcami. W wieku 10 lat Tadashi zaczął pić. Poduczył się tego, od kolegów. Długo go do tego namawiali. W ukryciu, przed rodzicami pił, by tylko odstresować się. Nie mógł długi czas rzucić tego nałogu. Alkohol dawał się, we znaki jego młodemu organizmowi. Miał halucynacje, upojenia alkoholowe, częste wymioty. Jednak to go nie powstrzymywało, od picia. A wprost przeciwnie. Pił coraz więcej i więcej. Kiedyś na gorącym uczynku przyłapał go pijany ojciec. Zrobił wielką awanturę.
-Pijesz, a możę nawet ćpasz i palisz! Ja Cię nauczę! -krzyczał ojciec, lecz po chwili uspokoił się. -Synu... chodzmy, na dach. -ojciec z synem poszli na wyznaczone miejsce. Tata położył się. -Usiądź. Chciałbym się dowiedzieć... dlaczego piłeś? -spytał
-Bo nic mi nie wychodzi. Jestem przegrany. -odpowiedział, ze łzami, w oczach Tadashi
-Synu... Każdy, z nas pisze książkę... Ty, ja, Twoja matka. Każdy. Opisujemy, w niej przegrane i wygrane. Jaki rozdział teraz piszesz? -powiedział ojciec
-Noo... chyba o przegranych. Ale jak to zmienić? -zapytał chłopiec
-Musisz pamiętać, że po upadku zawsze musisz wstać. Skończ pić. Napisz nowy rozdział książki. Bo pamiętaj. Tam, na górze... patrzą na nas przodkowie. Widzą nas, opiekują się nami. Postaraj się nie zhańbić ich starań, byś teraz żył. -rzekł starszy Jirane.
-Dobrze... Ojcze... -powiedzał młodzieniec.

~*~
Kilka miesięcy później matka zmarła na zawał, w pracy. Po pogrzebie matki Tadashi wrócił, do domu. Ojciec również po kilku miesiącach przyjechał, z ważnej podróży. Tadashi postanowił się poprawić. Porzucił bluzę, spodnie dresowe i kaptur, by założyć koszulę i jeansy. Wreszcie zapisał się, do szkoły podstawowej. Uczył się tam dobrze i poznał wielu rówieśników. Tam również stanął w obronie słabszego i pierwszy raz bił się w słusznej sprawie. Dobrze się uczył, gdyż był pojętnym chłopcem. Na przerwach śmiał się często, jednak nie zapominał o matce. I gdy tylko był sam, płakał za swą rodzicielką. Jednak krótko mówiąc nauka w podstawówce była miła. Później jednak nadeszła pora gimnazjum. Tu nauka przestała być miła. Pokłócił się, ze swoimi dawnymi kolegami, znalazł wrogów, dostawał coraz gorsze stopnie. Jednak zawsze był dobry. Pewnego dnia, gdy Tadashi był w pierwszej klasie, spodobał się pewnej drugoklasistce. Wywołało to wiele kontrowersji kolegów, z jej klasy. Gdy chłopak wracał, został otoczony, przez jej kolegów.
-Czekaj tu chwilkę. Widzę, że spodobałeś się Ayace. Wiedz, że ona jest zajęta przeze mnie. Ale ona woli Ciebie! Więc teraz muszę obić Ci mordę! -wnet na Tadashiego rzuciło się dwóch opryszków, z drugich klas gimnazjalnych. Tadashi nie mógł uwierzyć. Jednak musiał się bronić.
-Wybacz... -Tadashi rzucił się, w bój, z cwaniaczkami. Sądząc, po jego szybkości, mógł wygrać. Już od dawna odznaczał się szybkością. Na starcie obił jednego. Kolejny korzystając, z nieuwagi chłopca uderzył go. Ten upadł, a jego przeciwnik zaczął go wyśmiewać. Nagle w chłopcu coś wybuchło. Wstał i obił pozostałego gnojka. Po chwili wytarł się, z krwii i odszedł do domu. Uronił kilka łez, z bólu, który zadały mu zbiry. Po powrocie do domu zastał go ojciec.
-Biłeś się? No cóż... Porozmawiamy później. Teraz idę, do pracy- rzekł tata. Wziął płaszcz i wyszedł z domu. Zostawił otwarte drzwi. Tadashi podszedł niepewnie do drzwi i ujrzał, jak jego ojciec próbował przejść przez ulicę. Z sąsiedniej ulicy nadjechało rozpędzone auto i uderzyło w ojca Tadashiego. Ten podbiegł do niego i klęknął.
-Tato! Tato! -krzyczał chłopak, nie rozumiejąc, dlaczego musiało go to spotkać.
-Ttta... dashi... Wyb... bacz... jeśś... li... byłem... zły...mmm.. ojj... cem... Nig... dy... Nie... myśll..ałemm... że będ... zie... tta... ki dzień... gdy Cię... sttt... tracę... Ppprzee... pprraszam. -rzekł zakrawiony i połamany ojciec. Po chwili zamknął oczy.
-Tato... Nigdy nie byłeś zły ojcem. Kocham Cię. -rzekł chłopiec. Ojciec zmarł na jego kolanach. Musiał odbyć się ponowny pogrzeb. Tydzień po pogrzebie Tadashi powrócił do szkoły. Zdał całe gimnazjum. Dalej zapisał się do liceum.

~*~
W wieku 16 lat Tadashi jak zwykle wyszedł z domu do szkoły. Szedł przez ulicę, aż dotarł, do mostu. Nadal widział różne, przedziwne rzeczy. Takie jak duchy, potwory itp. Kiedyś widział nawet atak wielkiej, czarnej postaci, w masce (pustego). Ale kontynuując... Tadashi dotarł do mostu, gdy nagle poczuł coś dziwnego. Chwilę później lekko zatrzęsła się ziemia i most zawalił się. Tadashi spadł i połamał się. Próbował się ruszyć, lecz nie mógł. Zauważył, jak spory kawałek spada wprost, na niego. Po chwili przygnótł go i młodzik wyzionął ducha. Długo błąkał się, po świecie żywych, jako dusza. Rozmawiał, z innymi duszami, wypytując je, o wiele rzeczy. Wreszcie pewnego dnia ziemię zaatakował pusty. Tadashi zaczął uciekać, lecz pusty doganiał go. Już prawie pożarł jego duszę, gdy nagle pojawił się tajemniczy mężczyzna, w płaszczu. Zaatakował i pokonał pustego. Podszedł, do duszy młodzika. Młodzik nie będąc pewny jego intencji ruszył na niego. Zaatakował go serią uderzeń pięściami. Mężczyzna z łatwością zablokował. Po chwili jakąś inkantacją obezwładnił go.
-Masz jaja, żeby atakować shinigami. -rzekł osłchłym, twardym głosem.
-Shiminimi... co? -powiedział niepewnie Tadashi.
-Shinigami. Powiedz mi, jak się nazywasz?
-Emm... Tadashi Jirane. -odrzekł już nieco pewniej chłopiec
-Jesteś odważny. Byłbyś dobrym egzemplarzem, na shinigami. Może chciałbyś nim zostać? -powiedział bardziej przyjemnym głosem
-Znaczy... będę taki, jak ty? Noo... Dobrze. To i tak lepsze, niż błąkanie się, po świecie.
-W takim razie przygotuj się. -powiedział i dotknął Tadashiego rąbkiem miecza. Obaj wrócili, do Soul Society, z tym, że chłopak był shinigami.
Przez rok Tadashi doskonalił walkę i teorię bycia shinigami u Akushi'ego. Gdy Tadashi był już bardziej kumaty, Somabare później zakończył swą misję. Zniknął na zawsze. Tadashi został sam. Jednak musiał sobie radzić, więc zapisał się do Akademii Shinigami.

Statystyki: (10 +3 za wiek +1 z wad=14 punktów użycia)
Siła: 5(+1 mężczyzna + 1 statystyki do rozdania +1 profesja=8)
Szybkość: 5 (+2 statystyki do rozdania +2 profesja=9)
Zręczność: 5 (-2 mężczyzna +1 statystyki do rozdania +2 profesja=6)
Wytrzymałość: 5 (+1 mężczyzna +4 statystyki do rozdania=10)
Inteligencja: 5
Psychika: 5 (-3 profesja +1 statystyki do rozdania=3)
Reitasu: 5 (+4 statystyki do rozdania +1 profesja=10)
Kontrola Reitasu: 5 (+2 statystyki do rozdania=7)

Ogólne
Udźwig. siła: 90kg
Prędkość śr.: 7km/h
Prędkość max.: 32km/h
PŻ: 80
PR: 80

Techniki:
Brak aktualnie

Umiejętności:
Regeneracja

Wady: Twardy sen (+1)

Ostatnio zmieniony przez Tadashi dnia Nie 25 Paź 2009 - 8:32, w całości zmieniany 18 razy
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   Pią 23 Paź 2009 - 20:05

Od początku - wygląd nieźle... Nie rozumiem tylko po co dwa razy, w 2 odrębnych momentach w tekście wspominasz o piwnych oczach.
Charakter - było coś tam czego mogłam się czepiać ale wyjątkowo nie będe

Historia - ... jest więcej rzeczy się zacznę od tego że opoweści takie są oklepane, mieliśmy ich multum i niestety żałuje że w mojej historii również zawarty jest zły bijący dziecko ojciec... Następnym razem to poprawie amen.
Dalej (wymienię tylko rzeczy najbardziej rażące, reszty sam szukaj), ociec zabił i jeśli dobrze widziałam nie poszedł do więzienia... W japoni ? Okej...
Nie ma twoja postać podstaw do używania kopniaka z pół obrotu

Heh wiesz że umiejętność regeneracja wymaga 10 ray ? a ile ty masz ? wyższa matematyka x]

A i szczerze wątpię że shinigami wziął go ze sobą ;p

Negat

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   Pią 23 Paź 2009 - 20:12

To ja zacznę
Wygląd-Wydaje mi się spoko, jednak występuje dużo powtórzeń, zwłaszcza słowa "włosy". No i, jest jakaś moda, na charaktery typu "siedział na drzewie chłopak, bladej cery, i swymi zielonymi oczyma, patrzył przed siebie..."

Charakter-Cóż, też wydaje mi się dobrze, chociaż trudno mi uwierzyć, że człowiek jedzący PIĘĆ razy więcej niż normalny człowiek jest, nawet nie szczupły", a CHUDY. Jak dla mnie, powinien być przynajmniej szczupły, albo cholernie dużo spala, co jednak zaprzeczyłeś, lenistwem, długim snem.

Historia-To tak...rozumiem, że postać miała do dupy życie, ale żeby siedmiolatek tłukł, kradł i pił? Resztę napisała Kamys.

Staty-Cóż, wydaje mi się, że dobrze...ale niech ktoś lepiej sprawdzi.

Umiejętności-Cóż, spoko

Wady-Hm...w historii nie dopatrzyłem się wzmianki o tym, że lubi jeść.

Ogólnie nie jest źle...ale i tak trzeba popoprawiać
Negatyw
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   Pią 23 Paź 2009 - 21:57

Poprawiłem... Więc jak będzie teraz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   Pią 23 Paź 2009 - 22:09

Cóż, nie jestem pewien, czy kuzyn mógłby być Shinigami. Zwykle, Shinigami, są to dusze, martwi...chyba, że chodziło ci o Zastępczego Shinigami, ale tą decyzje pozostawiam komuś innemu.

Widzę, że zmieniłeś wadę, ray do regeneracji chyba też w porządku, staty nie wiem, nie jestem w tym najlepszy. Nie jestem pewien, czy aby dostać się do SS, nie trzeba być...ekhm...co tu dużo mówić umarlakiem. Urahara, musiał się trochę natrudzić, zanim wysłał Ichigo i spółkę do SS. Ale jest możliwe, że coś tam Shinigami wykombinował. Wiec poczekam na opinię innego MG, jednak ode mnie
Akcept
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   Sob 24 Paź 2009 - 11:17

Negatyw

" Twój daleki kuzyn, który mieszka w Tokyo jest shinigami" hie hie hie w żaden sposób nie jestem w stanie się na to zgodzić, wiedza o shinigami jest ukrywana. Nawet Ichi nie miał pojęcia że jego tata jest shini, i myślę ze to nie z własnej zachcianki tylko z potrzeby chronienia innych, no i właśnie tej całej tajemnicy. A i Tokio piszę się tak... nie jestem tez pewna czy nie czyszczono pamięci o bliskim gdy został shini czy to w innym anieme było, ale jednak cóż... Tym bardziej nie że jedną kartę bodaj uwaliłam już za miedzy innymi coś podobnego

"Na starcie poległo dwóch. Następnych trzech obiło go troche, podczas gdy jeden wyśmewał go. Nagle w chłopcu coś wybuchło. Wstał i obił resztę gnojków" uwierz mi... walka z taka ilością przeciwników jest trudna, chyba ze walczył z mrówkami...

A i do SS idzie się kiedy się umrze, i nie zgodzę się nawet jeśli to miałby być wujek, chociaż ciężko mi się na wuja zgodzić.

A teraz sprawdzę atuty i staty bo nie bardzo Ci ufam

Regeneracja - wymagania: Wytrzymałość: 10, Reiatsu: 10, wrodzone. - matematyka mój drogi graczu się kłania i umiejętność porównywania cyfr

Żądza krwi - wymagania: Siła, Zręczność, Szybkość, Wytrzymałość: 8.- brawo, ten napis oznacza że wszystkie te staty muszą być na poziomie 8... A teraz zgadnij czego gdzie ci brakuje ?

staty

5(+1 mężczyzna + 1 statystyki do rozdania +1 profesja=9) - czyżby znów matematyka ?
5 + 1 + 1 +1 = 8 !
5 (+3 statystyki do rozdania +2 profesja=11)
5 + 3 + 2 = 10
Kontrola Reitasu: 5 (+2 statystyki do rozdania=8)
5 + 2 = 7

Praszam za sposób w jakiś dziś pisze, ale trochę nie jestem w stanie wykrzesać z siebie chwilowo więcej.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   Nie 25 Paź 2009 - 11:37

Poprawione. I jak będzie teraz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   Pon 26 Paź 2009 - 17:56

Wielkie sorry za post za postem ale wypadałoby odświeżyć temat. Tak więc odświeżam.
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   Czw 29 Paź 2009 - 22:48

Jeśli chcesz być shinigami, który był człowiekiem (nie stałeś się nim pośmiertnie, jako dusza) - musisz zacząć jako takowy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   Pią 30 Paź 2009 - 7:51

Trochę poprawiłeś, jednak nie to co najbardziej kole w oczy... Po co sobie tak utrudniać ? Nie mógł by umrzeć normalnie ? wypadek, choroba ? POPRAW tak żeby zgadzało się z realiami gry, inaczej nie dostaniesz ode mnie akcpeta. Potem jak wrócę ze szkoły sprawdze sobie na spokojnie twoje staty, wady i zalety bo Ci nie fuma.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Tadashi Jirane [Shinigami]   

Powrót do góry Go down

Tadashi Jirane [Shinigami]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1