IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Seass [shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Seass [shinigami]   Nie 25 Paź 2009 - 20:24

Imię: Seass [czytaj \"Sizz]
Nazwisko: Brak nazwiska
Profesja: Shinigami
Waga: 63kg
Wzrost: 1,89m

Wygląd: Seass ma brązowe oczy i dość poważną twarz. Jest biało skóry, a włosy ma jasno zielone i bardzo ostre [pną się w górę]. Na lewym uchu ma kolczyk. Jego nogi są długie, a brwi brązowe. oraz ma średniej szerokości usta.

Ubranie w ciele: Ma długie czarne spodnie mające w pasie zieloną obwódkę wyglądającą, jak gdyby miał zawinięty zielony sznur w pasie i czarne buty świecące się lekko na zielono. Nosi białą koszulkę z krótkim rękawkiem, a na głowie ma czarną chustkę, którą zazwyczaj ma zawiązaną na barku.
[nie patrzcie na miecze na rysunku, ich jakby nie ma]
Ubranie jako Shinigami: Podstawowy strój Shinigami. Ma także zaczepiony miecz na prawym boku i czarną chustkę na głowie.
Charakter: Zoro posiada poważny charakter, ale często się reaguje w komiczny sposób. Jak załoga płynie z jednej wyspy na inną, to on trenuje ciężarkami albo po prostu śpi. Wtedy Nami albo Sanji go często budzą w dość gwałtowny sposób. Zoro lubi pić Sake, prawie tak jak Luffy lubi jeść mięso, ale nigdy nie widać żeby był upity. Luffy lubi śmiać się z Zoro, który ma zbyt duży brak orientacji, ale sam Luffy w tym też nie jest o wiele lepszy. Zoro często się gubi, nawet w małych miejscowościach, albo nawet jak ktoś go prowadzi. Ale za to ma inne silne zmysły: Bardzo często jest jednym z pierwszych członków załogi, którzy usłyszą wroga albo czują niebezpieczeństwo. Zoro lubi rywalizować z Sanji, przez co biją się o drobne sprawy, często niestety w nieodpowiednich momentach.

Ekwipunek:
Medalion Shinigami,
Pędzle x3,
Czarna farba 5 ml.

Pieniądze:
500 ryo

Historia:
Mały chłopiec urodził się jako sierota [człowiek jak coś]. Nie wiedział jak ma na imię i z jakiego rodu pochodzi, był odludkiem. Musiał kraść, by przeżyć i choć nie był typem złodzieja to była to jego jedyna nadzieja. Mieszkał w dość dużym miasteczku, gdzie było sporo takich jak on. Razem stworzyli grupę, która była bardzo skoordynowana: jedna z osób zajmowała osobę, dwie inne szybko zabierały jedzenie i uciekały, trzy osoby przewracały osobę, by inni mogli uciec. Za powodu że dzieciak nie miał imienia zaczęli na niego wołać Kantoku (jap. trener :D), bo zawsze wszystkich pouczał jak mają kraść. Razem żyli tak przez bardzo długi czas, a Kantoku nie wiedząc dlaczego czuł się jakoś nieswojo.
~~~
Kantoku ma już lat 13.
Pewnego dnia, gdy uciekał z jedzeniem ścigało go trzech umięśnionych mężczyzn. Kantoku biegał bardzo szybko, więc nie miał z problemu z ucieczką. Znał także okolicę, lecz gdy odwrócił się, by sprawdzić czy nadal go ścigają wpadł na kogoś i odepchnięty poleciał w stronę jednej z uliczek. Nie zastanawiając się wbiegł w nią. Po chwili biegu zdał sobie sprawę z tego, że jest to ślepa uliczka. Chłopiec zakłopotany stanął na przeciwko ściany. Myślał, że już po nim, gdy mężczyźni stanęli przed nim. W pewnym momencie pojawił się miedzy mężczyznami starszy pan, który odkopnął ich w mgnieniu oka. Kantoku był pod wrażeniem. Staruszek poruszył się tak szybko, że on nie zdążył nawet mrugnąć okiem. Po chwili obok staruszka pojawiła się dziewczynka wyglądająca na tyle lat co chłopiec. Byli to dziewczynka Amika i staruszek Zoto. Nie zwracając na Kantoku uwagi odeszli. Zaczął za nimi biec, a gdy dobiegł zaczął ich pytać o różne rzeczy: o to jak to zrobili, kim są, co tu robią, dlaczego go uratowali i czy może iść z nimi... Odpowiedzieli ciszą. Zeszła tak godzina do puki 13-latek nie spostrzegł, że opuścili już miesteczko. Po długiej wędrówce dotarli do małego drewnianego domku. Zamknęli drzwi przed nim. Kantoku zasmucony usiadł pod drzewem. Nie musiał, długo czekać, drzwi otworzyły się. Wszedł do środka. Wyjaśnili mu wszystko i powiedzieli trochę o sobie, a Kantoku opowiedział trochę o sobie. Pod koniec padło pytanie do staruszka:
-Nauczysz mnie walczyć?- chłopiec z nadzieja zapytał.
-Sam nie wiem...uczę już Amikę, a Ciebie musiał bym uczyć od podstaw, bo nic nie wież o walce. Hm...
-Bardzo proszę. Bardzo chciałbym umieć tak walczyć. To było niesamowite patrzyć jak, jak uderzyłeś tych mężczyzn tak szybko!
-No dobrze, ale pod dwoma warunkami...Zmienimy ci imię bo nie możesz przecież całe życie nazywać się Kantoku (trener). Dajmy Ci imię Seass. Miał tak na i mię mój ojciec, który był znakomitym wojownikiem. Po drugie będziesz zawsze, zawsze mnie słuchał.
-Tak jest! - Wykrzyknął Seass.
Zapominając o swych byłych przyjaciołach Seass zamieszkał z nimi.
~~~
Minęły trzy lata.
Seass rósł w siłach i odkrył w sobie talent malarski. Potrafił namalować zwierzę tak jak wyglądało w rzeczywistości. Miał jednak specyficzny sposób malowania: Dwa pędzle trzymał w rękach, a jeden trzymał w zębach. Dzięki temu mógł szybko narysować niesamowite dzieło. Pewnego razu podczas treningu usłyszeli donośne krzyki i spostrzegli wielki dym w wiosce. Jakaś niewidzialna siła niszczyła wszystko co popadnie nie udawała się w stronę ich chatki. Drzewa, które widzieli zaczęły się łamać. Amika i Zoto przyłożyli coś do klatki piersiowej i upadli na ziemię. Seass nie mógł w to uwierzyć. Wszystko było niszczone jakby na polu bitwy. Przyjrzał się dokładnie, ale nic nie widzial. Nie wiedział o co chodzi. Obudzili się. Wyjaśnili mu wszystko o Hollow, Shinigami i Duszach. Często przyglądał się tym \"niewidzialnym walką\" i z czasem zaczął widzieć Duchy, Hollow i nawet Shinigami. Od tego czasu Seass dużo trenował i pytał się codziennie:
-Mogę już zostać Shinigami?
Na co staruszek odpowiadał:
-Nie! To zbyt ryzykowne!
~~~
Rok później.
Razu pewnego Seass spostrzegł, że Amika i Zato walczą z Hollowem. Było to normalne, więc się tym nie przejmował. Ale po pewnym czasie staruszek z dziewczyną padli na ziemię, Hollow zaatakował chłopaka. On pojawił się obok siebie widząc, że na piszczelu u prawej nogi ma ranę. Staruszek wstał i z krzykiem zaatakował Hollowa. Choć Zoto był doświadczony to był już stary i nie w formie, więc znów upadł na ziemie. Resztką tchu Zato wykrzyknął:
-Nie poddawaj się! Pamiętaj! My będziemy zawsze z tobą!
Ale było za późno, Seass zmienił się w ducha.

Statystyki: (10 +3 za wiek +4 z wad=18 punktów użycia)
Siła: 5 (+ 1 płeć=6)
Szybkość: 5 (+4 z wad=8)
Zręczność: 5 (-2 płać +9 do rozdania=12)
Wytrzymałość: 5 (+1 płeć +1 z wad=7)
Inteligencja: 5 (+1 do rozdania +3 za wiek=9)
Psychika: 5
Reitasu: 5
Kontrola Reitasu: 5

Ogólne
Udźwig. siła: 50kg
Prędkość śr.: 11km/h
Prędkość max.: 43km/h
PŻ: 100
PR: 50

Techniki:
Brak

Umiejętności:
Artysta: Malarz, Mistrz broni
Wady:
Brak Wyczucia, Stara rana: piszczel na prawej nodze, Amagiczny, Twardy sen
Przepraszam, że nie dokończylem, ale dokończę jutro.

Ostatnio zmieniony przez Seass dnia Sob 31 Paź 2009 - 18:20, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Nie 25 Paź 2009 - 20:54

Nie wiem czy wszystko dobrze zrobiłem, bo średnio się orientuję.
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Pon 26 Paź 2009 - 15:22

Negatyw

Od początku

1 Wygląd - początek opisu raczej kuleje, wygląda jak zlepek słów... Nieco lepiej wygląda opis ubioru, no ale miło by było żeby całość była dobrze napisana.

2. Charakter - Z tego co pamiętam w procesie tworzenia postaci jest napisane aby nie wymieniać cech. A i 3 linijni to za mało aby dobrze opisać charakter.

3. Historia - według mnie troszkę na odwal, chyba nieco nie pasująca na nasze czasy, przynajmniej ja mam takie wrażenie. Hmmm... Dwójka shinigami na ziemi, o można uznać że są zastępczy... Ale z tymi statami sadzę że twoja postać nie zdołała by dostrzec ani hollow ani shinigami. iości ray jakie posiadasz jest równe ilości przeciętnego npc człowieka a oni nie widzą duchów i tak dalej.
Końców jest dla mnie już całkiem nie do zakceptowania, umierasz idziesz do ss, albo zmieniasz sie w hollow (zależy od rodzaju śmierci), w ss zostajesz duszą i idziesz do akademii, i dopiero pod jej koniec dostajesz zanpaktoutakie jakie wmyśli mg (zwykle jedną katanę standardowej długości, ale zależy od inwencji MG).

Staty

Wytrzymałość: 5 9+1 płeć +1 z wad) - popraw 9 na nawias żeby było dobrze widać
Jak możesz napisz ile w sumie ma twa postać statów

Ujmy i wady

Zgadza się

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Pon 26 Paź 2009 - 19:41

Ok. Przepraszam, ale pierwszy raz piszę coś takiego i trochę mam z tym jak widać problem... W każdym razie postaram się żeby było dobrze
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Pon 26 Paź 2009 - 19:52

Nie no spoko, każdy przechodził pierwszy raz jak byś potrzebował jakieś rady tudzież pomocy pisz na pw

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Pon 26 Paź 2009 - 20:13

Ok. Może być teraz? zmieniłem trochę strój i dodałem strój Shinigami, bo on na razie jeszcze zostaje w ciele. Do tego dodałem jeszcze coś o malarstwie w "Minęły trzy lata...". i poprawiłem w staty.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Mistrz Gry : Tsuna-sensei

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Pon 26 Paź 2009 - 21:07

Ja się nie zgadzam! Żeby mieć avka Zoro, to trzeba zrobić dużo, dużo więcej ;>
Ale wrażliwość na alkohol... To niemalże herezja
Oki, ponarzekałem, więc na razie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Wto 27 Paź 2009 - 16:14

No to jak? Może być w końcu?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Sro 28 Paź 2009 - 18:27

Kidy ktoś zaakceptuje albo powie, żeby jeszcze coś poprawić? Bo trochę mi się nudzi...
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Mistrz Gry : Tsuna-sensei

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Sro 28 Paź 2009 - 20:40

Ja mogę się za tobą wstawić u Rotena... jeśli skasujesz wadę "wrażliwość" na alkohol ;>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Sro 28 Paź 2009 - 21:51

Już sprawdzam... Jako że nie oglądam One Peace (czy jak szła ta nazwa anime), nie będę cie oceniała za avka Zoro, chociaż przyznam że z AMV postać mi sie spodobała... Za kilka chwil zedytuje post.

Edit

1. Wygląd nie poprawiony
2. Dalej bardzo słaby... Tu można się naprawdę ładnie rozpisać. Dla mnie charakter jest kluczowy, zwykłam wymyślać sesje patrząc właśnie na ten punkt (chociaż historia też dla mnie ważna).
3. W ogóle ta historia jest dziwna ... Kolejne zakończenie które niezbyt mnie satysfakcjonuje (jak i cała reszta)... Po co sobie tak utrudniać życie, nie mógł od razu umrzeć i pójść do SS ? miał byś przy jak dopisać kilka linijek odnośnie życia w SS i wstąpienia do akademii... A i widziałam że reszty rzeczy nie poprawiłeś.. Przykre, bo puki tego nie zrobisz to ode mnie masz negatywa.

jeśli potrzebujesz pomocy pisz na PW

Negatyw

-----

Koryusai proszę zostaw robotę oceniania kart mistrzą gry ;-)

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Sro 4 Lis 2009 - 17:51

Imię: Seass [czytaj \"Sizz]
Nazwisko: Brak
Profesja: Shinigami
Waga: 63kg
Wzrost: 1,89m

Wygląd i Ubranie: Seass jest dość rozpoznawalny. Zawsze nosi zieloną szarfę wokół pasa, kolczyk w lewym uchu i czarną bandamę, którą zakłada do walki. Chociaż ma zielone włosy, w oryginale zarówno one jak i jego skóra mają jasny odcień i nie gryzą się zbytnio z resztą świata.

[nie patrzcie na miecze na rysunku, ich jakby nie ma]
Ubranie jako Shinigami: Podstawowy strój Shinigami. Ma także zaczepiony miecz na prawym boku i czarną bandamę na głowie.

Charakter: Seass posiada poważny charakter, ale często się reaguje w komiczny sposób. W wolnym czasie trenuje ciężarkami, maluje, albo po prostu śpi. Seass lubi pić Sake, ale nigdy nie widać żeby był upity. Ma on zbyt duży brak orientacji. Seass często się gubi, nawet w małych miejscowościach, albo nawet jak ktoś go prowadzi. Ale za to ma inne silne zmysły: Bardzo często jest jednym z pierwszych osób, które usłyszą wroga albo czują niebezpieczeństwo.

Ekwipunek:
Medalion Shinigami,
Pędzle x3,
Czarna farba 2 litry.

Pieniądze:
500 ryo

Historia:
Mały chłopiec urodził się jako sierota [człowiek jak coś]. Nie wiedział jak ma na imię i z jakiego rodu pochodzi, był odludkiem. Musiał kraść, by przeżyć i choć nie był typem złodzieja to była to jego jedyna nadzieja. Mieszkał w dość dużym miasteczku, gdzie było sporo takich jak on. Razem stworzyli grupę, która była bardzo skoordynowana: jedna z osób zajmowała osobę, dwie inne szybko zabierały jedzenie i uciekały, trzy osoby przewracały osobę, by inni mogli uciec. Za powodu że dzieciak nie miał imienia zaczęli na niego wołać Kantoku (jap. trener :D), bo zawsze wszystkich pouczał jak mają kraść. Razem żyli tak przez bardzo długi czas, a Kantoku nie wiedząc dlaczego czuł się jakoś nieswojo.
~~~
Kantoku ma już lat 13.
Pewnego dnia, gdy uciekał z jedzeniem ścigało go trzech umięśnionych mężczyzn. Kantoku biegał bardzo szybko, więc nie miał z problemu z ucieczką. Znał także okolicę, lecz gdy odwrócił się, by sprawdzić czy nadal go ścigają wpadł na kogoś i odepchnięty poleciał w stronę jednej z uliczek. Nie zastanawiając się wbiegł w nią. Po chwili biegu zdał sobie sprawę z tego, że jest to ślepa uliczka. Chłopiec zakłopotany stanął na przeciwko ściany. Myślał, że już po nim, gdy mężczyźni stanęli przed nim. W pewnym momencie pojawił się miedzy mężczyznami starszy pan, który odkopnął ich w mgnieniu oka. Kantoku był pod wrażeniem. Staruszek poruszył się tak szybko, że on nie zdążył nawet mrugnąć okiem. Po chwili obok staruszka pojawiła się dziewczynka wyglądająca na tyle lat co chłopiec. Byli to dziewczynka Amika i staruszek Zoto. Nie zwracając na Kantoku uwagi odeszli. Zaczął za nimi biec, a gdy dobiegł zaczął ich pytać o różne rzeczy: o to jak to zrobili, kim są, co tu robią, dlaczego go uratowali i czy może iść z nimi... Odpowiedzieli ciszą. Zeszła tak godzina do puki 13-latek nie spostrzegł, że opuścili już miesteczko. Po długiej wędrówce dotarli do małego drewnianego domku. Zamknęli drzwi przed nim. Kantoku zasmucony usiadł pod drzewem. Nie musiał, długo czekać, drzwi otworzyły się. Wszedł do środka. Wyjaśnili mu wszystko i powiedzieli trochę o sobie, a Kantoku opowiedział trochę o sobie. Pod koniec padło pytanie do staruszka:
-Nauczysz mnie walczyć?- chłopiec z nadzieja zapytał.
-Sam nie wiem...uczę już Amikę, a Ciebie musiał bym uczyć od podstaw, bo nic nie wież o walce. Hm...
-Bardzo proszę. Bardzo chciałbym umieć tak walczyć. To było niesamowite patrzyć jak, jak uderzyłeś tych mężczyzn tak szybko!
-No dobrze, ale pod dwoma warunkami...Zmienimy ci imię bo nie możesz przecież całe życie nazywać się Kantoku (trener). Dajmy Ci imię Seass. Miał tak na i mię mój ojciec, który był znakomitym wojownikiem. Po drugie będziesz zawsze, zawsze mnie słuchał.
-Tak jest! - Wykrzyknął Seass.
Zapominając o swych byłych przyjaciołach Seass zamieszkał z nimi.
~~~
Minęły trzy lata.
Seass rósł w siłach i odkrył w sobie talent malarski. Potrafił namalować zwierzę tak jak wyglądało w rzeczywistości. Miał jednak specyficzny sposób malowania: Dwa pędzle trzymał w rękach, a jeden trzymał w zębach. Dzięki temu mógł szybko narysować niesamowite dzieło. Pewnego razu podczas treningu usłyszeli donośne krzyki i spostrzegli wielki dym w wiosce. Jakaś niewidzialna siła niszczyła wszystko co popadnie nie udawała się w stronę ich chatki. Drzewa, które widzieli zaczęły się łamać. Amika i Zoto przyłożyli coś do klatki piersiowej i upadli na ziemię. Seass nie mógł w to uwierzyć. Wszystko było niszczone jakby na polu bitwy. Przyjrzał się dokładnie, ale nic nie widzial. Nie wiedział o co chodzi. Obudzili się. Wyjaśnili mu wszystko o Hollow, Shinigami i Duszach. Często przyglądał się tym "niewidzialnym walką" i z czasem zaczął widzieć Duchy, Hollow i nawet Shinigami. Od tego czasu Seass dużo trenował i pytał się codziennie:
-Mogę już zostać Shinigami?
Na co staruszek odpowiadał:
-Nie! To zbyt ryzykowne!
~~~
Rok później.
Razu pewnego Seass spostrzegł, że Amika i Zato walczą z Hollowem. Było to normalne, więc się tym nie przejmował. Ale po pewnym czasie staruszek z dziewczyną padli na ziemię, Hollow zaatakował chłopaka. Zauważył, że na lewej nodze ma ranę na piszczelu.Staruszek wstał i z krzykiem zaatakował Hollowa. Choć Zoto był doświadczony to był już stary i nie w formie, więc znów upadł na ziemie. Resztką tchu Zato wykrzyknął:
-Nie poddawaj się! Pamiętaj! My będziemy zawsze z tobą!
Ale było za późno, Seass zmienił się w ducha.
Zaczął uciekać, ale po długim czasie biegu nie zauważył kamienia, który stał na jego drodze. Przewrócił się. Myślał, że to już koniec. Zamknął oczy, ale usłyszał krzyk i silne uderzenia mieczem. Nie miał już siły, padł na ziemię. Ostatnie co zobaczył to czarne szaty.
~~~
Gdy obudził się zobaczył pewną kobietę. Leżał na kanapie, ale nie wiedział gdzie. Pomieszczenie wyglądało przytulnie, ale także jak wydawało, że było to biuro. Chciał wstać, lecz przewrócił się na łózko. Kobieta przedstawiła mu się jako Chikuma'y Shibanuma'y.

Co będzie dalej.....zobaczymy.

Statystyki: (10 +3 za wiek +4 z wad=18 punktów użycia)
Siła: 5 (+ 1 płeć=6)
Szybkość: 5 (+4 z wad=8)
Zręczność: 5 (-2 płać +9 do rozdania=12)
Wytrzymałość: 5 (+1 płeć +1 z wad=7)
Inteligencja: 5 (+1 do rozdania +3 za wiek=9)
Psychika: 5
Reitasu: 5
Kontrola Reitasu: 5

Ogólne
Udźwig. siła: 50kg
Prędkość śr.: 11km/h
Prędkość max.: 43km/h
PŻ: 100
PR: 50

Techniki:
Brak

Umiejętności:
Artysta: Malarz, Mistrz broni
Wady:
Brak Wyczucia, Stara rana: piszczel na prawej nodze, Amagiczny, Twardy sen

Może teraz być?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Sro 4 Lis 2009 - 18:07

Może być?

Ostatnio zmieniony przez Seass dnia Czw 5 Lis 2009 - 12:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Czw 5 Lis 2009 - 12:43

Jeśli mogę coś doradzić, edytuj pierwszy post miast dodawać następne z poprawioną kartą
Cierpliwości, GMi też mają życie prywatne, ja od dwóch dni nie mam odzewu i nie narzekam, bywało gorzej
Owszem każdy kiedyś robi pierwszy raz ale szczerze mówiąc pierwszy raz to była dużo łatwiejsza KP
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Czw 5 Lis 2009 - 12:56

Emmm to pozwolisz, od początku...

Wygląd:
- Cóż, krótki i opisuje w zasadzie tylko strój. Dodatkowo, cóż, jest w nim sporo błędów składniowych jak np:
- "Zawsze nosi zieloną szarfę wokół pasa, kolczyk w lewym uchu i czarną bandamę, którą zakłada do walki" - w końcu tą bandanę zakłada do walki czy zawsze ją nosi?
- "Chociaż ma zielone włosy, w oryginale zarówno one jak i jego skóra mają jasny odcień i nie gryzą się zbytnio z resztą świata." - mam problemy z zaakceptowaniem zielonych włosów, ale jeśli inni mg się zgodzą to niech będzie. Bardziej dziwi mnie stwierdzenie iż nie gryzą się z resztą świata. Był by jedyną zielonowłosą osobą na świecie. To raczej gryzie się z resztą świata xP

Charakter:
- Również nie najlepszy. Przykrótkawy i jakoś tak niewiele mi wyjaśnia. No i dodatkowo błędy składniowe Np:
- "Seass posiada poważny charakter" - charakter się posiada?o.o Znaczy jakoś dziwni mi to brzmi...
- "ale często się reaguje w komiczny sposób" - często się reaguje?o.o

Historia:
- Krótka i po raz kolejny pena błędów składniowych... no i jeden logiczny który rzucił mi się w oczy od razu:
- "Mały chłopiec urodził się jako sierota" - umm.. czyli urodził się bez rodziców..?o.o Ehm...

Cóż.. w sumie odesłał bym całą kartę do poprawy... NEGATYW...

Jak coś mamy poradnik, a i ja sam służę pomocą...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Sro 11 Lis 2009 - 11:35

Hmm.
Wygląd: tak jak powiedział Iz oraz
bandaNa a nie bandama. Jeśli ma coś nosić na głowie to neich chociaz wie jak to sie nazywa oraz coś co mnie zawsze rozwalało. "nie patrzcie na miecze, ich tu tak jakby nie ma"...
Widzę zdjęcie, patrzę an całość. Nie odpoiwadają Ci miecze to znajdz zdjecie bez mieczy ALBO zmień opis wyglądu i zmien obrazek na zupełnie inny (innej postaci).

charakter:
to, że posiada poważny charakter to nic.. skoro juz go posiada, to dlaczego reaguje często w komiczny sposób? sprzeczność..
dodatkowo jak napisałeś 'SIĘ reaguje w komiczny sposób" .. że słucham? Nie rozumiem.

Historia:
Teez bardzo duzo bledow logicznych i skladniowych. wybacz ale historia odpada.

NEGAGTYW
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Seass [shinigami]   Sro 11 Lis 2009 - 12:29

Niewiele poprawiłeś jak dla mnie... Negatyw