IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Willa Roinou

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Nie 6 Gru 2009 - 13:25

Muszę mu powiedzieć dzień dobry... No dalej, tylko otworzyć usta.... Co za stres.... Roinou, dawaj!
- Dzień dobry - zająknąłem - proszę pana, ja... - nie mówiłem nic więcej. Stres był okrutny. Wolałem nie wypowiadać więcej słów, nie ufałem swojemu głosowi. Zrobiłem delikatny krok w przód, czekając na jego odpowiedź. Co za cham. Mógłby mnie tak nie trzymać w niepewności! Czemu nie odpowiada? Oczekiwanie wydawało mu się tak długie, ale w rzeczywistości mogłoby być to kilka sekund. Nie wiedziałem jak się zachować. Teraz cofnąłem się w tył, niepewny splotłem ręce za plecami, czekając dalej.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Wto 8 Gru 2009 - 21:21

Nauczyciel wydał z siebie coś co z powodzeniem można było uznać za pytające mruknięcie, i łaskawie zmienił obiekt jego obserwacji z książkę na chłopaka. Trudno było powiedzieć czy się gniewał czy nie, gdyż wyraz twarzy miał dosyć obojętny. Wartym odnotowania był jednak fakt że z wrażenia aż klasnął w dłonie.
-Wreszcie jesteś! Czyżbyś zapomniał o tym że poprosiłem Cię byś po lekcjach na chwilę... bądź na nieco dłużej został w sali?-Zapytał, lecz zanim Roinou zdołał wymyślić jakąś odpowiedź, ten przeszedł dalej.
-Nieważne... potrzebujesz jakiejś pomocy dotyczącej kontroli Reiatsu? Dzisiaj kompletnie Ci nie szło, a te zajęcia były naprawdę bardzo proste... na lekcjach teoretycznych byłeś dość pilnym uczniem, więc jestem skłonny dać Ci parę wskazówek... oczywiście jeżeli następnym razem uda Ci się na chwilkę odwrócić wzrok od dziewczyn.-Nauczyciel zaśmiał się trochę, śmiech to był serdeczny i raczej NIEnacechowany złośliwością. Prawdopodobnie mówił o Ayumu.

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Sro 9 Gru 2009 - 11:51

- Od dziewczyn? Ja tylko... - nie dokończyłem, domyślając się odpowiedzi nauczyciela. - No dobrze, bardzo chętnie, tylko dzisiaj mam trochę mało czasu - postanowiłem nie tłumaczyć dlaczego, wydawało mi się, że nie spodobał by mu się powód braku chociaż kilku chwil na naukę. Hmm, myślałem, że miałem tu przyjść z jakiejś innej przyczyny. Gdzie krzyki i awantura, których się spodziewałem? To chyba porządny człowiek. Dobrze, że nie słyszał moich wcześniejszych myśli, byłbym zmuszony go przepraszać. Mam nadzieję, że uwiniemy się szybko, bo ciekawość nie daje mi spokoju. Co mógł znaczyć agresywny wyraz twarzy Ayumu?
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Czw 10 Gru 2009 - 12:51

-To zrobimy tak... poobserwuję Ci jeszcze trochę. i jak nie będzie poprawy to popracujemy nad tym wspólnie, dobrze? No... z tego co wiem potrzebujesz tej sali. W porządku, tylko odnieś klucz do dyżurki...-Mruknął psor i wyszedł sobie powolutku z sali. Czyżby dowiedział się od panienki Saruwatari co zamierzacie tutaj robić? Bardzo możliwe, gdyż chłopak nie przypominał sobie by mówił cokolwiek o wspólnym treningu...
A właśnie... przecież stała za drzwiami. I tym razem coś mu sie majaczyło że nie była w zbyt dobrym humorze gdy wróciła od psora.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Czw 10 Gru 2009 - 14:40

Zadowoliło mnie to, jak potraktował tą całą sprawę.
Odczekałem, aż wyjdzie, a potem poszedłem do Saruwatari. Po drodze zacząłem snuć przypuszczenia, dlaczego jest zła. Może nie lubi, gdy ktoś jest nieodpowiedzialny. Chciała szybko mnie nauczyć tych przeklętych zaklęć i iść do domu. Ja zmusiłem ją do czekania. Jak mogłem zapomnieć o rozmowie z profesorem? Ale ze mnie idiota. Skopałem sprawę. Wyszedłem przed salę i zacząłem rozglądać się za Ayumu. Oby nie obraziła się na tyle, żeby mnie tu zostawić!
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Sob 12 Gru 2009 - 14:26

Nie zostawiła, gdyż zanim Roinou wyszedł z sali, usłyszał jak dziewczyna pożegnała się z panem Kuronomatsukim. Trochę go to uspokoiło. Później była na tyle miła że postanowiła sama wejść do sali, zamiast narażać chłopaka na utratę cennych kalorii. Acz energiczność jej ruchów nie wróżyła nic dobrego. Miao się wrażenie że aż kurz uciekał spod jej stóp.
-No dobra, to co robimy?-Zapytała dosyć ostro, zakładając ręce na piersiach. Jej postawa i ton głosu wskazywał że się trochę gniewa. Tak swoja drogą, o ile wcześniej było jeszcze słychać trochę szkolnego gwaru, teraz wszystko ucichło. Najwidoczniej większość uczniów i personelu udało się do domów. Zatem... która już jest godzina? Może to jest powodem poddenerwowania Ayumu - strata czasu? Kto wie... niekompetencja chłopaka? Być może.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Sob 12 Gru 2009 - 15:21

-No dobra, zapytam wprost. W takiej atmosferze niczego się nie nauczę. Czy mogłabyś mi powiedzieć, co sprawiło, że się gniewasz? Czas minął? Musisz iść do domu? Proszę bardzo - poczułem, że sam również staję się coraz bardziej zbulwersowany. Najprawdopodobniej była zła na mnie, ale byłem przekonany, że nie zrobiłem nic złego. Właśnie dlatego moje zauroczenie zaczęło przemijać.
Z drugiej strony byłem ciekaw, co spowodowało jej stan. Wiedziałem, że chodziło o ostatnie wydarzenia, ale co konkretniej? A może słyszała moją dość ostrą wymianę zdań z tą dziewczyną pod sekretariatem? Chyba tylko ona może mi wyjaśnić całą sprawę. O ile nie będzie zbyt zła...
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Pon 14 Gru 2009 - 19:04

-Mogliśmy mieć kłopoty. Bądź bardziej przytomny... dobrze?-Mruknęła tylko. W sumie faktycznie... obserwacja uczniów przez ścianę, wyimaginowane zachowania innych, wyjątkowo nieudane próby wykonania zaklęć wynikające z roztrzepania... to dalszy ciąg choroby, czy może jakiś stan... emocjonalny? A może niskie bądź wysokie ciśnienie? Możliwe. Niestety Roinou nie miał przy sobie barometru by stwierdzić czy tak faktycznie jest. Ale innym jakoś to szło, więc... trudno powiedzieć.
-To co chciałeś dokładniej przećwiczyć?-Zapytała już nieco bardziej udobruchana. Może gdy powiedziała co jej leżało na wątrobie przestała się już gniewać, gdyż ton i wyraz twarzy miała zdecydowanie łagodniejszy. Jakimś dziwnym trafem nic nie wspomniała o limicie czasowym... swoją drogą, ciekawe która jest już godzina.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Wto 15 Gru 2009 - 18:58

Rozejrzałem się za zegarkiem (jeśli znalazłem to sprawdzam godzinę), po czym gestem ręki zaprosiłem ją do pomieszczenia.
- Konkretnie chodzi mi o te dwa dzisiejsze zaklęcia. Nie czuję się w nich pewnie, pomimo, że są proste. Nie jestem dziś w najlepszym stanie, więc chciałbym to dobrze zrozumieć, tak, aby nie było potrzeby powtórnego zaliczania u profesora.
Szczególnie źle idzie mi to drugie zaklęcie, to które ćwiczyliśmy potem. Jeśli chciałoby ci się jeszcze raz pokazać jak to wykonać, to będę wdzięczny... - kiedy to wyklarowałem również rozluźniłem się, po tym jak zauważyłem, że Saruwatari również się rozchmurza. Uśmiechnąłem się i czekałem na pokaz Ayumu.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Czw 17 Gru 2009 - 16:21

Ćwiczenia trwały trochę czasu. Głównie polegały na tym że Saruwatari pokazywała jak powinno wyglądać dobrze wykonane zaklęcie, acz sporą część "lekcji" zajmowały też teoretyczne "wykłady" na temat tego, jak ogólnie powinno się zarządzać swoimi pokładami Rei. Trochę się plątała, trochę się Roinou musiał wysilić, ale opłaciło się - coś niecoś załapał. W końcu, przy małej pomocy Ayumu, udało mu sie wykonać obydwa zaklęcia bez zbędnych wybuchów
-No, to chyba tyle... późno się robi...-I miała i tym razem racje. Niebo zmieniło swój kolor z niebieskiego na pomarańczowy, a to oznaczało że musieli skończyć. I tak by skończyli, bo obydwoje byli dosyć wyczerpani. Dosłownie, jeżeli przyjąć że ludzie to chodzące bateryjki energii duchowej.
-To do jutra. Odpocznij trochę!-Zawołała jeszcze, uśmiechnęła się do chłopaka, i wyszła z sali treningowej. I tym sposobem został tylko on... i klucz.

(+1 kontrola Rei;-30 PR)

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Pią 18 Gru 2009 - 14:53

Na razie! - zawołałem za nią.
No tak. Iść do domu, czy ćwiczyć? Jestem wykończony, mam mało reiatsu, no i chyba pora na kolejną dawkę leków na ból głowy. Tamte chyba przestały działać. Mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie...
Poza tym nie wiem, czy mama nie zaczęła się martwić. Dzisiaj nauczyłem się już dosyć, idę do domu.

Wyszedłem z klasy, zamknąłem drzwi, upewniłem się, że klucz odpowiednio się przekręcił i ruszyłem w stronę wejścia. Już chciałem wychodzić, wsadziłem ręce do kieszeni, poczułem coś.
KLUCZ! Znowu to moje przeklęte roztrzepanie!
Zawróciłem do akademii w poszukiwaniu osoby upoważnionej do odebrania klucza.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Wto 22 Gru 2009 - 12:40

Roinou niezbyt ochoczo skierował swoje kroki do niewielkiego pomieszczenia zwanego dyżurką. Przesiadywali tutaj woźni i konserwatorzy, do których można sie było zgłosić z mało oficjalnymi, lecz niekiedy równie ważnymi sprawami jak w sekretariacie, jak na przykład zalany korytarz, wysadzona łazienka, czy też drzewo które ni z gruszki ni z pietruszki pojawiło się w sali od historii. Pokój jak już wcześniej było wspomniane, niewielki, chociaż powód tego wrażenia może wynikać stąd, że przy ścianach obecnych było mnóstwo szafek i sprzętów. Ale dosyć tego opisu pomieszczenia, przechodzimy do rzeczy, która był uprzednio spotkany przez chłopaka facet.
-Co?-Zapytał się krótko. Jedyną zmianą którą można było u niego zaobserwować jest to, że nie był już niczym upaprany. Przynajmniej na razie.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Wto 22 Gru 2009 - 17:38

- Dzień dobry - powiedziałem, już nieco śmielej znając tego mężczyznę. Rozglądając się po pokoju wymamrotałem - tu są te klucze, dziękuję bardzo, przydały się. - spojrzałem na niego próbując go rozszyfrować. Był całkiem intrygujący. Dziwny człowiek. Jeśli miałby być ostatnim, brudnym, pijanym idiotą nie zatrudniono go by w tak poważnej instytucji jak akademia.
Może to tylko moje wrażenie, ale było w nim coś... sam nie wiem.
Podałem mu klucze czekając na jego gest.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Czw 24 Gru 2009 - 11:52

Mężczyzna nic nie odpowiedział, tylko wziął klucze i zawiesił na jednym z kołeczków przy ścianie. Nad każdym kołeczkiem była tabliczka z nazwą sali, w tym przypadku "Sala treningowa Kidou". No... skoro już wszystkie sprawy formalne zostały załatwione, to dzisiaj Roinou miał już fajrant. Należałoby jednak wyjść z tego pomieszczenia/budynku, by móc cieszyć się wolnością w czasie tych paru godzin przed snem. A potem... kolejny męczący dzień. O ile dobrze pamiętał następnego dnia nie miał zaklęć... w sumie może to i lepiej, zdąży się zregenerować.
-Coś jeszcze?-Zapytał mężczyzna po chwilowej zadumie chłopaka.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Czw 24 Gru 2009 - 12:49

- Nie, nie, to wszystko. Dziękuję, do widzenia. - uśmiechnąłem się i wyszedłem. Nareszcie! Wolność. Powolnym truchtem ruszyłem do domu. Pogoda była ładna, wiatr szumiał mi w uszach, szło się nader przyjemnie. Nie przypominałem sobie, abym miał cokolwiek do zrobienia, więc spokojnie szedłem, nie martwiąc się niczym. Zgłodniałem. Zjadłbym coś. Ciekawe, czy mam coś w torbie.
Zdjąłem torbę z pleców i zajrzałem do przegródki, w nadziei, że będzie tam coś smacznego.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Sob 26 Gru 2009 - 11:24

Niestety, o ile dobrze prowadzący rozgrywkę pamięta, Roinou nie przygotowywał sobie nic poza śniadaniem w postaci Ramenu. Najwidoczniej będzie musiał iść do domu by zjeść coś porządniejszego poza kurzem, zeszytem bądź książką do historii. Niestety... ale jest druga strona medalu - był już całkiem blisko, więc prawdopodobnie nie umrze z powodu głodu. Nie zmieniało to jednak faktu że najchętniej zjadłby coś o wielkości dorodnej świni. Może mama coś przygotowała porządniejszego dla... właśnie - ciekawe czy sie chociaż trochę zaniepokoiła. W końcu został parę godzin po lekcjach.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Pon 28 Gru 2009 - 13:41

Na myśl o mamie przyspieszyłem kroku, starając się nie myśleć o żołądku. Zarzuciłem torbę porządnie na plecy i kierowałem się w stronę domu. Kiedy wreszcie zobaczyłem upragnioną furtkę niemalże biegiem dotarłem do niej. Otworzyłem drzwiczki i po chodniczku ułożonym w stronę głównego wejścia podreptałem do drzwi. Otworzyłem je szybkim ruchem, ale okazał się zamknięte. Po raz kolejny zdjąłem torbę w poszukiwaniu klucza. Kiedy odkryłem, że moje roztrzepanie po raz kolejny wzięło nade mną górę i swój klucz zostawiłem w domu zrezygnowany zastukałem kołatką i usiadłem pod ścianą czekając na mamę.

(Bardzo dobrze pamiętam, że Roinou nie pakował jedzenia, ale zawsze mogła to zrobić za niego mama, poza tym "nadzieja umiera ostatnie ;D)
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Sro 30 Gru 2009 - 11:48

Nie musiał zbyt długo czekać - po jakiś pięciu-dziesięciu sekundach drzwi się otworzyły, a jego oczom ukazała ię jego rodzicielka, patrząca się na niego z pewnym zaniepokojeniem.
-Gdzie byłeś tak długo? Obiad wystygnął... martwiłam się. Jak się czujesz...-I takie tam i takie podobne. Gradobicie pytań jednak odbijało się od jego uszu niczym groch o garnek - nic nie robił, co nie zmieniało faktu że dźwięk był dosyć uciążliwy. Jednak najważniejszą rzeczą po ciężkim i pracowitym dniu był obiad. Zimny bo zimny, ale jednak obiad.
-Słuchasz mnie?-Zapytała w końcu matka gdy jej syn przeszedł przez próg domostwa. Nie był to jednak ochrzan, a raczej pytanie w stylu "Czy wszystko w porządku?"

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Sro 30 Gru 2009 - 16:10

- Mhm... Tak, musiałem zostać po lekcjach, bo moja koleżanka miała dziś akurat czas wyjaśnić mi parę zaklęć sprawiających mi problem. Przepraszam, ale nie miałem jak cię zawiadomić. - Chyba nie jest zła. Ufff Uśmiechnąłem się i skierowałem się do kuchni. Woń obiadu jeszcze unosiła się w pokoju, pachniało całkiem miło. Jednak nie zauważyłem potrawy na stole. Pewnie mama ją zostawiła w garnku, co pozwoliło mi na próbę rozpoznania pożywienia po zapachu.
Wyraźne przyprawy, rybie mięso... pewnie coś w rodzaju sushi. Zainteresowany, chcąc poznać odpowiedź zapytałem:
- Mamo, co dziś na obiad?
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Nie 3 Sty 2010 - 14:03

-Okonomiyaki synku, tylko bez ryb, trzeba będzie kupić.-Poinformowała mama Roinou. Po chwili się przekonał że faktycznie tak było - na blasze leżał usmażony placek z różnymi ciekawymi rzeczami... może jednak lepiej byłoby nie patrzeć co dokładnie. No i może byłoby lepiej pójść do jakiegoś specjalisty, bo możliwe że choroba przenosi się na nos... bądź głowę. Tak czy siak, pomijając stan zdrowia chłopaka, jego szanowna rodzicielka zaczęła podgrzewać blachę, by zaserwować swojemu synowi z miarę ciepły posiłek.
No ale skąd ten zapach ryb? Czyżby odcięli wodę w łazience i i rano mama miała lekki problem z zadbaniem o higienę osobistą? A może to było jeszcze coś innego...

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Pon 4 Sty 2010 - 14:52

-Brakuje ryb? O nie, ja nigdzie nie idę. Za nic! Jestem wykończony, zjem bez ryb. - W życiu nie poszedłbym po tak wyczerpującym dniu do sklepu. No cóż, ale co z tym zapachem?
Postanowiłem znaleźć jego źródło:
- Mamo, idę do góry, muszę przetrzeć biurko, rano wyglądało tak strasznie, że nie mogłem na nie patrzeć. Zaraz wrócę - kłamałem. Prawdziwym celem miało być rozejrzenie się po domu. Właściwie, czemu nie powiedziałem mamie w prost o co chodzi? Przecież nie mam nic do ukrycia. Coś jednak nakazywało mi siedzieć cicho. Szybko rozejrzałem się po dolnej części domu. Nieusatysfakcjonowany poszukiwaniami udałem się na górę.
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Sro 6 Sty 2010 - 19:31

(Roinou, od dziś przejmuje Cie ja, zresztą pisałam już do Ciebie z tym na PW, na dzień dobry robię Ci TS'a)

Dzień mijał Ci powoli, i co zaskakujące (albo i nie), nie stało się nic specjalnie godnego zaufania, mama kilkakrotnie przychodziła do Ciebie aby zamienić pre słów. Głowa zaś bolała cie niemal do końca dnia, nieprzyjemna sprawa... Ale to nic.
Na koniec dnia położyłeś się spać, ciemność snu ogarnęła cie szybko, była przyjemna.

Następnego dnia

Obudziło Cie lekkie szturchniecie w bark, kiedy tylko otworzyłeś oczy dostrzegłeś swoją mamę, uśmiechała się co Ciebie lekko - Wstawaj, za godzinę szkoła - jej głos był łagodny, i spokojny... Delikatnie pchnął Cie w stan myślenia, ze stanu rozbudzania. - Ubierz się, spakuj i zejdź na śniadanie - kobieta wyszła z twojego pokoju i ruszyła najpewniej do kuchni.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Czw 7 Sty 2010 - 14:03

Chciałem jej odpowiedzieć, ale nie zdążyłem, ponieważ wyszła z pokoju. Czułem się już dobrze, wczorajszy stan chorobowy najpewniej został zwalczony, więc z pozytywnym nastawieniem wstałem z łóżka i się ubrałem. Wyjrzałem za okno. Szczerze mówiąc, nie bardzo umiałem ocenić czy pogoda jest dobra, czy zła, ale mój nastrój był tak radosny, że i tak atmosfera na zewnątrz wydawała się niemal idealna.
Pokierowałem się do łazienki nucąc cicho po po drodze. Jak zwykle dokładnie wyszorowałem zęby, umyłem twarz i chwilę pomęczyłem się z bujną czupryną na mej głowie, za pomocnika mając grzebień.
Kiedy uznałem, że wyglądam już porządnie, udałem się na dół, na śniadanie.
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Pią 8 Sty 2010 - 19:33

(odnów sobie HP i dodaj 24 punkty rei)

Ruszyłeś do łazienki, gdzie załatwiłeś wszystkie sprawy ważne dla siebie, udało Ci się nawet ułożyć włosy na tyle, aby być w miarę zadowolony ze swojej fryzury, przebrałeś się jeszcze w swój mudurek. Wyszedłeś z łazienki w poczuciu że będzie to dobry dzień, wyszedłeś z pokoju i niemal od razu dotarły do twoich nozdrzy poranne zapachy pichcenia, twoja mama przygotowała za pewne coś dobrego.

Wcale się nie pomyliłeś, posiłek był druzy i smaczny, trzeba było przyznać twojej matce że gotowała całkiem nieźle, nim skończyłeś jeść kobieta zerknęła na Ciebie z uśmiechem - To ja wychodzę, mam coś do załatwienia - Nie poczekała nawet aż zdołałeś przełknąć kęs aby jej coś powiedzieć, wyszła.

Wiedziałeś że czeka Cie dziś ciężki dzień, na początek ćwiczenia ogólnosprawnościowe, później wykłady, później godzina kidou, na sam koniec zostały Ci dwie godziny Hakudy. W sumie nie zapodawało się źle. Decyzja należała do Ciebie, czy chcesz iść do szkoły czy może ztrobić coś innego.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Nie 10 Sty 2010 - 14:24

No tak. Wiedziałem, że prędzej czy później będę musiał podjąć taką decyzję. Przecież nie mogę przez cały okres nauki być zakochanym w szkole kujonem. Z drugiej strony, po to poszedłem do szkoły, aby się czegoś nauczyć, ale... Dziś kompletnie nic mi się nie chce. W domu zostać nie mogę, bo kiedy mama wróci to może się zdenerwować. W sumie... jeśli nie chcę iść do szkoły to muszę wyjść z domu. Nie do miasta, istnieje ryzyko, że jakiś nauczyciel wracający ze szkoły przypadkiem mnie zauważy i źle się to dla mnie skończy. A więc któryś z pobliskich lasów. Będę musiał się nieźle tłumaczyć, kiedy odkryją nieobecność, ale coś wymyślę.
Uśmiechnięty, z lekkimi wyrzutami sumienia naciągnąłem buty, otworzyłem drzwi i ruszyłem w stronę lasu.
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Willa Roinou   Pon 11 Sty 2010 - 19:52

Pozbierałeś się i wyszedłeś. Jak się wydawało pogoda była naprawdę piękna, wschowiance słońce muskało delikatnie twoją twarz. Nic dziwnego że nie poszedłeś do akademii, komu by się chciało w tak śliczny dzień ? Rozejrzałeś się czy aby gdzieś w okolicy nie widać twojej mamy, lub jej znajomych... Kiedy uznałeś że teren jest czysty ruszyłeś do lasu.

Droga mijała spokojnie, uprzyjemniały Ci ją wesołe, ptasie świergoty, ptaszki co jakiś czas przelatywały gdzieś w okolicy. Po drodze minąłeś kilkoro ludzi, kilka twarzy wyglądało znajomo, nie potrafiłeś ich jednak w tej chwili skojarzyć.

Zapraszam tu > http://bleach.iowoi.org/inne-f39/las-t705.htm#32332

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu: