IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Tokuya Haguoki[HoLLoW]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Pon 26 Paź 2009 - 22:07

Imię : Tokuya
Nazwisko : Haguoki
Profesja : Hollow
Waga: 68
Wzrost: 1m 80cm

Wygląd: Przez ciemny las gdzie ledwo pada światło idzie niski i chudszy od wszystkich hollow.Ma biała maskę z 4 czerwonymi paskami po 2 z lewej i z prawej strony .Można na niej dostrzec kilka zadrapań , z nie pokrytej cześć wystają długie i ciemne włosy ,oczy które są ledwo widoczne mają kolor mocno zielony.Całe ciało ma pokryte stalowymi blaszkami ,które przypominają łuski smoka.Palce przy obu rękach ma ostre jak kolec stalowej róży. Nie posiada jednego kciuka przy lewej ręce ponieważ stracił go w trakcie walki. Z jego łokci wystają szpiczaste pokryte krwią kolce które przyczyniły się do uśmiercenia już wielu osób.Jego palce u nóg mają podobny kształt, są równie dobrze naostrzone.Prawa ręka hollow'a jest cała we krwi bo zazwyczaj w walce za pomocą niej zadaje ostateczny cios.Dziura w jego brzuchu jest nie wiadomo z jakiej przyczyny bardzo mała.

Charakter : Nieopanowany,lekko myślny,uparty nigdy nie zmienia swojego zdania,w jego stosunku do życia nie można dostszeć jakichkolwiek emocji jakie ta postać oddaje.Wygląda na ponurego i bardzo zamyślonego. Jest nazywany przez shiningami jako 'cichy zabójca'.Mimo że jest pustym ma wyjątkowe dobrą szybkość . Jego ulubioną porą do ataku jest noc , a najlepiej mglista.Potrafi zabić przeciwnika w błyskawiczny sposób.Jako jeden cel jaki obejmuje to stać się arrancarem i ściągnąć maskę. Gdy tylko wyczuje ludzka dusze natychmiast atakuje.Nie potrafi żyć z innymi pustymi ponieważ nie uznaje nikogo i nikomu nie ufa . Nigdy nie podważa swojego słowa w życiu kieruje się swoim prawem jakie sam sobie ustanowił. Wypowiada się krótko i konkretnie, jego mowa jest nie przyjemna dla ucha.Jego erudycja może nie jest na zbyt wysokim poziomie ale potrafi przeanalizwać podstawowe fakty i wie co ma robić.Uwielbia smak i zapach krwi na jej widok szalej i jego cheć zabicia sie wielokrotnie zwiększa, lubi mięso zwłaszcza z ciała shiningami.Od całkiem dłuższego czasu zaczyna zjadać pustych...

Historia: Haguoki urodził się w Matarish w małym miasteczku , jako dziecko przeżył spokojne chwile życia miał bardzo dobrych rodziców . Mimo ,że należał do biednej rodziny ,ponieważ ojciec pracował w słabym zakładzie hutniczym ,a matka była sprzątaczką w pobliskim hotelu , całej rodzinie się dobrze układało i żyli spokojnie oraz szczęśliwie.Był jedynakiem.Gdy chłopiec dorosnął rozpoczął swoją edukację,ale nie miał szczęścia do kolegów i był bardziej pośmiewiskiem niż osobą z która można było porozmawiać,wyśmiewali go za ubiór.Miał wszystko poniszczone i chodził w ciuchach po ojcu,ponieważ rodzice nie byli wstanie mu zafundować lepszej odzieży.Mimo tego że został tak dotkliwie poruszony przez los umiał zachowywać się rozważnie i był bardzo mądry,dzięki czemu był bardzo dobrym uczniem i zyskiwał wysokie stopnie w szkole.Jego ulubionym przedmiotem była matematyka oraz W-F , bardzo rzadko opuszczał lekcje.Uwielbiał biegać i pływać ,często odnosił znaczne sukcesy w biegach i pływaniu na zawodach szkolnych,był naprawdę bardzo szybki w tych dyscyplinach.
#
Gdy osiągnął 14 lat rozpoczęły się znaczne zmiany w jego dotychczasowym życiu,sytuacja materialna w domu się znacznie pogorszyła było to pierwsza rzeczą.Następnie matka straciła prace i ojciec musiał pracować znacznie dłużej i z większym wyśiłkiem .Po tygodniu od tych wydarzeń nie wiadomo z jakich przyczyn zaginął ojciec chłopca,policja nie znalazła ciała mężczyzny.Jedyne przypuszczenia jakie istniały to była możliwość popełnienia samobójstwa z niechęci do życia. ... Chłopiec nie mógł tego znieść bo ojciec był dla niego naprawdę bardzo bliską osobą z która spędzał dużo czasu.Ojciec uczył syna wszelkich rzeczy i przygotowywał go do dorosłości.Od tego czasu Haguoki pozmieniał wiele w w życiu,stał się bardziej konsekwentny w tym co robił, uczył się o wiele dłużej. Pewnego poranka gdy młodzieniec szedł do szkoły w deszczowy i pochmurny dzień usłyszał głośne dźwięki i krzyki ,które dochodziły z kierunku placu zabaw na którym chłopiec sie wychował.Natychmiast rzucił plecak na chodnik i zaczął biec w tamtą strone. Po kilku minutach dobiegł do tego miejsca i ujrzał mężczyznę około 30 letniego który uciekał przez ogromnym potworem z dziurą w brzuchy,chłopak nie mógł uwierzyć co widzi , nie wiedział co to za stworzenie,wpatrywał się w tego stwora i zadawał sobie pytania ... jego serce znacznie przyspieszyło,zrobił się cały blady... nie mógł się poruszyć z miejsca, poczuł dziwnie przytłaczająca atmosferę i upadł na kolana ... po paru minutach gdy stwór się oddalił chłopak wstał otrzepał się i przez pewien moment wpatrywał się w stały punkt nie zmieniajac kierunku wzroku. Przerażony wrócił do domu . Gdy tylko zdjął buty i wszedł do swojego mieszkania z kuchni usłyszał podobne odgłosy, ale znacznie głośniejsze oraz przerażające. Po chwili usłyszał głośne piski i krzyki swojej matki ... Gdy wbiegł do pomieszczenia ujrzał tego samego potwora.Przypominał on tłustego węża który tak jakby przed chwila napchał swój żołądek nie wiadomo jak dużą porcją jedzenia.Jego maska była w kształcie trójkąta,oczy wskazywały chęć zabicia.Chłopiec przez chwile wpatrywał się w głębko w jego źrenice i stał bez ruchu. Jego matka znalazła się w samym rogu pokoju i nie miała gdzie uciec.Haguoki oglądał śmierć swojej matki, która z płaczem prosiła młodzieńca aby uciekał jak najszybciej. Chłopiec się rozpłakał i zaczął uciekać.... Wybiegł na dwór i kierował się w kierunku szkoły.Hollow zjadł jego matke i zaczął biec w kierunku Haguokiego. Cała rodzina chłopaka miała potężne reiatsu i ojciec który niby zaginął został pochłonięty przez pustego.Stwór przez dłuższy czas miał problem z dogonieniem chłopaka,który był bardzo szybki.Lecz po niespełna 30min dogonił młodzieńca,natychmiast obwinął go swoim ciałem i bez znacznych problemów pochłonął jego ciało...Lecz nagle ... z nie wiadomo jakich okoliczności potwór zaczął szaleć a z jego maski zaczęło świecić czerwone reiatsu ,hollow cały się zapalił.Płonął niebieskim płomieniem, po chwili odezwały się znaczne okrzyki chłopca 'Ja nie chcę umierać !' okazało się że chłopak miał tak silna wole do życia i tak potężne reiatsu że zawładnął nad ciałem wielkiego hollowa i swoja podświadomością zniszczył wcześniejszego posiadacza tego ciała,a sam wrócił w tym ciele do Hueco Mondo i nastąpiła ewolucja wyglądu.Od tej pory Haguokiemu zmienił się tok myślenia zaczął myśleć jak hollow,lecz mimo wszystko nie był po niczyjej stronie i rozpoczął stawanie się doskonalszym aby stać się ARRANCAREM !
#
Jego życie Hueco Mondo obecnie jest spokojne i zamieszkuje w Lasie Menosów.Od nie dawna w tamtych terenach pojawia się coraz wiecej hollow,co wiąże się z zgładzaniem coraz wiekszej liczby przeciwnków którzy stają mu na drodze ,ale naszczęscie wszyscy w sa bez problemów likwidowani.Bardzo dużo podróżuje i poznaje wiele nowych terenów,nie zamieszkiwuje w stałym miejscu lecz przemieszcza się po Lesie i znajduje odpowiednie schronienia.Ma zamiar zawładnąć całym Hueco Mondo i podporządkować sobie pustych oraz innych.

Pieniądze : nic.

Atrybuty :

Siła :8(5+3profesja,1płeć)
Szybkość :8(5+4wolne,-2profesja,1wada)
Zręczność :6(5+2wiek,-2płeć,1wada)
Wytrzymałość:6(5-1profesja,1wiek,1płeć)
Inteligencja:2(5-4profesja,1wolne)
Psychika:5
Reiatsu:7(5+2wolne)
Kontrola Reiatsu:8(5+3wolne)

Udzwig :80kg
Prędkość(śr):8km/h
Prędkość(max):26km/h
Pż:80
Pr:56

Zaklęcia Hollow:Brak

Umiejętności:Maskowanie Reiatsu
Wady:Uzależnienie,Kiepska Pamięć

Ostatnio zmieniony przez Haguoki Tokuya dnia Czw 29 Paź 2009 - 8:40, w całości zmieniany 20 razy
Powrót do góry Go down
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Pon 26 Paź 2009 - 22:12

Negatyw

Zwykłam rozważać kolejno każdy punkt karty ale tym razem się powstrzymam i napisze ogólnikowo

1. Wszytko jest za krótkie - wygląd, charakter i historia... Dodadkowo wygląda jak zlepek zdań a nie jak płynna całość... Opowieść czyta się nudnawo, nie powaliła mnie w żaden sposób na kolana.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Pon 26 Paź 2009 - 22:25

Troche dopisałem , ale na temat pustego ciezko jest dużo wymyslić o wygladzie i charakterze .
Będe starał się jeszcze pozmieniać to co sie da.
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Wto 27 Paź 2009 - 6:30

E? Ciężko jest wymyślić pod względem charakteru? Pierwsze słyszę. Hollow jest tak wdzięczną postacią do opisywania, że sam zastanawiałem się nad stworzeniem takiej postaci... jednak ludzie są według mnie prostsi w prowadzeniu.
No ja pier..., to jakaś nowa moda zapoczątkowana przez Yaibi? (Która to jednak ma umiejętności pisarskie, w przeciwieństwie do np. tego oto pana. Ah, gdyby tylko zrobiła człowieka... przyjąłbym ją bez wahania. Jednak dusze to nie do końca moja działka... aczi tak trochę żałuje ; p) Tak czy siak, wolę klasyczne opisywanie wyglądu.
Ogólny poziom tekstu jest żenujący. Błędy ortograficzne, literówki, przestawianie szyku liter... stylistycznie też nie za dobrze to wygląda. Merytorycznie też wieje biedą... zatem, negatyw. Jak wrócę ze szkoły zaprezentuję jak powinien wyglądać w miarę przyzwoity opis wyglądu i charakteru hollowa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Wto 27 Paź 2009 - 7:45

Pozmieniałem parę rzeczy ,dopisałem , poprawiłem błędy .

pzdr
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Wto 27 Paź 2009 - 17:49

Dobra, czas na nieco głębsza analizę. Powiadasz że co nieco poprawiłeś. Ok... zweryfikujemy to.
Zaczynamy od wyglądu. Twoje porównania zwalają z nóg niczym drzewo, które nigdy nie było ścięte (Vide "ostre jak brzytwa która blah blah blah. Nieprawidłową odmianę rzeczownika "dłonie" przemilczę) Cytując mojego znajomego...

Olekman napisał:
"Ty sam chyba jesteś jak tępa brzytwa, która nigdy nie była ostra."

Czyli kiepskie IMO, ale jak chcesz desu.

Charakter...argh...
Cytat :
Gdy tylko ktoś mu staje na drodze potrafi go w ciągu kilku sekund zgładzić, jest doświadczony i bardzo dobry w tym co robi

W tym momencie kryterium przeżycia twojej postaci byłoby okazywanie doświadczenia w walce. Jest to trudne... zwłaszcza dla postaci z 2 inteligencji, któremu bliżej do zwierzęcia niż do istoty rozumnej. Ogólnie forma mnie nie zadowala (Tak samo jeśli chodzi o czytelność... przerwy po obu stronach znaków interpunkcyjnych, problemy z rozpoznaniem które słowa się pisze razem a które nie... popatrz jak ja to robię ; p)

W historii nie ma wzmianki o tym, skąd się wywodzą (bądź kiedy się ujawniły) podane umiejętności i wady. O dziwo, poza wszechogarniająca miałkością, nie miałem ochoty wyskrobać matrycy monitora widelcem. Nie jest beznadziejnie, jest tylko niezbyt dobrze.

Jak obiecałem, sam w tym momencie zaprezentuje, co by mnie w pełni usatysfakcjonowało... a przynajmniej jak bym ja w tej chwili to napisał.

Imię: Dorurite

Wygląd: Dokurite, jest pustym z pozoru o bardzo prostej budowie. Wielka maska z sześcioma długimi, cienkimi rękami, wyrastającymi z nieosłoniętych przez maskę "pleców". Jadnak, jak to zwykle bywa, diabeł tkwi w szczegółach. Zacznijmy może od kończyn. Każda z nich swoim wyglądem przypomina uschniętą gałąź z mnóstwem przedziałków, które zapewne miały na celu wyodrębnienie kostek palców, dłoni, ramion czy przedramion. Ale... ma to jeszcze jeden cel. Dzięki okrągłej budowie tych przerw, Doku ma możliwość niemalże dowolnego obracanie i wyginania każdej części rąk. Ponadto wypadałoby wspomnieć o ich dokładniejszej długości, która wynosi 4 metry.
Przechodząc do maski. U większości hollowów jest ona jednolicie biała. Natomiast tutaj jest inaczej, jest ona złożona z płytek różnej wielkości, idealnie jednak do siebie dopasowanych (Trzeba jednak nadmienić, że miejsca połączeń poszczególnych części są tak jakby zszyte grubą nicią). Niektóre są kremowe, inne szare, inna osmolone, a jeszcze inne są nawet brązowawe. Przez to wszystko ledwo co da się zauważyć niemalże matowe oczy Dokurite.
No to skoro jesteśmy przy oczach, przejdźmy nieco w dół, do ust. Przeważnie są one zszyte szarym drutem, jednak, gdy przychodzi czas posiłku, wsiąka on w maskę, umożliwiając hollowowi pochwaleniem się czterema rządkami małych (w porównaniu do innych przedstawicieli jego gatunku), ale wyjątkowo ostrych zębów.
Oh, prawie bym zapomniał o dziurze po łańcuchu. Usytuowana jest w nietypowym miejscu, bo na czole. Jest to aluzja do jego przyczyny śmierci - strzału w głowę. Dlatego tez dziura z tyłu jest poszarpana i duża, a z przodu dość niewielka.

Charakter: Lalkarz, bo tak można byłoby go nazwać biorąc pod uwagę jego wygląd oraz umiejętności, uwielbia się bawić. A na czym polegają jego zabawy? Przeważnie na motaniu w życiu ludzi, wywoływaniem tragedii rodzinnych, dawaniu złudnych nadziei, wprowadzaniu w pułapki... najczęściej bazuje na naiwności i głupocie ludzkiej. Właśnie, ludzkiej... pomimo iż Doku nienawidzi ludzkości i ich świata, Hueco Mundo wydaje mu się... nudne.Piasek, piasek... i jeszcze więcej piasku. I co jakiś czas inny pusty, któremu przeważnie chodzi po głowie tylko i wyłącznie to, co by tu dzisiaj smacznego spożyć. Fakt faktem - on też musi się posilać, ale zwykły napad na niczego niespodziewającą się ofiarę jest nudne i prymitywne. O wiele lepiej zwabić ofiarę do parku, pod pretekstem spotkania z dawno nie widzianym kuzynem, pokazać jej wcześniej przygotowaną lalkę, trochę się pobawić rozmawiając z nią za jej pośrednictwem... i w najbardziej dogodnym momencie wbić ofierze nóż w brzuch. I jeszcze raz. I jeszcze, jeszcze, JESZCZE~!!
Ekhem... i wtedy ewentualnie można ulżyć jej w cierpieniu i ją zjeść.
Dokurite nie był dobrym człowiekiem. Zajmował się przekrętami finansowymi oraz oszukiwaniem zwykłych obywateli. Mimo to, ma wielki żal do świata za to co go spotkało. Większość ludzi uważa za zwyczajnie głupich i niewartych większego zainteresowania z jego strony. Ale... prawdopodobnie jeżeli znalazłby kogoś, kto przykułby jego uwagę ponadprzeciętną inteligencją, zdolnościami bądź charyzmą... ale taką naprawdę wyróżniającą się... to zajął by się nim nieco dłużej niż zwykłym zjadaczem chleba. W końcu... to mogło by być zabawne.

No... takie coś na szybko wymyślone.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Sro 28 Paź 2009 - 13:18

Hie hie hie dobre sobie (żeby nie było hie hie hie odnosi się do kp a nie do tego co napisał Ekku). Szczerze ? Historia w całości jest raczej słaba i krótka... Aleee koniec jest niedopuszczalny ;p Widzie hollow ? cóż jeszcze MOŻE jakoś przeżyje widzie ich przez twoją postać... Niemniej ilość jest za mała aby być w stanie aby cokolwiek nią zrobić hollow (tak myślę), dodatkowo żadna taka zdolność nie opiera się na ray, prędzej bym to przyporządkowała do psychiki... Ale po co wymyślać ? Nie lepiej opisać że został pożary przez potwora i obudził się w nowym ciele w hm ? I przy okazji dodać parę linijek w historii o jego życiu w HM ? OMG.. Ludzie zawsze wszytko niepotrzebnie utrudniają

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Sro 28 Paź 2009 - 13:29

Nie jestem zbyt twórczy no ale postaram się coś dopisać jeszcze do historii , jeszcze coś wymyśle
Powrót do góry Go down
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Sro 28 Paź 2009 - 14:14

Nie wiem czy wiesz, ale granie w gry RPG (narracyjne), wymaga raczej twórczego myślenia ;p

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Sro 28 Paź 2009 - 19:57

No pierwszy raz sie w takie coś bawie zobaczymy ; p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Sro 28 Paź 2009 - 21:48

dopisałem troche do historii jak można to proszę kogoś o przeglądniecie tego i napisanie co o tym sądzi ; )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   Sob 31 Paź 2009 - 12:06

Odświeżam .
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Tokuya Haguoki[HoLLoW]   

Powrót do góry Go down

Tokuya Haguoki[HoLLoW]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1