IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Firippu Toramaru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Dom Firippu Toramaru   Pią 30 Paź 2009 - 20:17

Widok z zewnątrz:
Prostokątna, parterowa budowla, nie rzucająca się w oczy. Wszystkie okna są na tej samej wysokości. Posesja nie ma roślinności. Jest to surowy budynek z białymi ścianami i czerwonym dachem, w którym nie wstawiono okien. Drzwi są zwykłym wypełnieniem w ścianie. Mają prostą, drewnianą konstrukcję.

Widok od wewnątrz
Wszystkie ściany mają brzoskwiniowy kolor, a przez sufit, we wszystkich pomieszczeniach, biegną rzędy halogenów. Podłoga w całym domu wyłożona jest zielonym linoleum, zaś drzwi imitują zasłony równie zielonych sznurów. Kwestię ogrzewania załatwia ogrzewanie podłogowe. Ogólnie, mieszkanie nie jest przystosowane do goszczenia innych osób, chyba że nie mają nic przeciwko spartańskim warunkom. Dom składa się z 3 pomieszczeń:

-mała łazienka
Na oknie przylepiono witraż, który nie pozwala ciekawskim oczom błądzić po pomieszczeniu. W jednym rogu stoi muszla klozetowa, w drugim rogu kabina prysznicowa. Między nimi, tuż pod oknem umieszczono umywalkę, a nad nią szafkę lustrzaną, w której schowano przedmioty codziennego użytku, typu mydło, golarka, szczoteczka do zębów... Przez ścianę kabiny przewieszono biały jak śnieg ręcznik. W trzecim rogu znajduje się schowek na chemiczne środki czystości, zapasy papieru toaletowego, itp. Tuż obok umieszczona jest pralkosuszarka i szafka na ręczniki.

-mała kuchnia
Kuchnię tworzą biały blat stołu, szafka pod nim, zmywarka obok, stół w równoległym rogu, dwa krzesła po obu końcach, mikrofalówka i elektryczny czajnik na blacie. Po wodę do czajnika trzeba chodzić do łazienki. W szafce znajduje się zapas chińskich zupek w proszku, jedzenia, którego przyrządzenie ogranicza się tylko do włożenia do mikrofali na odpowiedni czas i które nie wymaga niskich temperatur oraz zestaw talerzy i sztućców. Przez okno widać ulicę.

-pokój mieszkalny
Jest to pomieszczenie o powierzchni równej powierzchniom kuchni i łazienki razem wziętych. Prawie cała podłoga wyłożona jest tatami- japońskimi matami, które nie są ani miękkie, ani twarde. Służą zarówno za posłanie, jak i za dywan. W rogu leży złożony śpiwór. Wzdłuż ściany z dwoma przysłoniętymi śnieżnobiałymi firankami oknami ciągnie się pas linoleum, niezasłanego tatami. Pod jednym oknem stoi obszerne dębowe biurko z wyglądającym surowo, ale wygodnym drewnianym krzesłem z dużym oparciem. Na biurku stoi duży kubek, służący za piórnik. Pod drugim oknem stoi obszerna komoda z 4 szufladami. W dolnej znajduje się bielizna, w tej wyżej zapasowe kimona. W drugiej od góry znajdują się przybory papiernicze i biurowe. W górnej szufladzie przechowywane są igły, nici i zapasowy śpiwór. Pomiędzy tymi jedynymi meblami, oraz ścianami a meblami stoją na ziemi, w dużych donicach, ogromne kaktusy. Na równoległej do "śpiworowej" ścianie namalowany jest ogromny, biały tygrys bengalski, ogonem zwrócony w prawo, do umeblowanej ściany.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Firippu Toramaru   Sob 14 Lis 2009 - 11:32

Chłopak obudził się rano w bardzo dobrym nastroju, jednak bardzo wcześnie, przez to twój wzrok był cały czas zamglony. Twój zanpakuto, prawdopodobnie leżał przy biurku, gdzie go ostatnio położyłeś.
(nie mam czasu, ale post ci się należał. Następny będzie o wiele dłuższy i lepszy. )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Firippu Toramaru   Sob 14 Lis 2009 - 22:37

Jak co dzień, wstałem, przeciągnąłem się i poszedłem do kąta aby się rozciągnąć, co wróciło mi całkowitą przytomność. Zacząłem od szyi, a skończyłem na łydkach. Potem zrobiłem 30 pompek, brzuszków i przysiadów. Zajęło mi to max. 10 minut. Poszedłem do łazienki. Po kwadransie udałem się do kuchni. Włączyłem czajnik i wyjąłem z szafki mleczną zupkę w proszku i płatki śniadaniowe. Gdy woda się zagotowała, zalałem zupę i poszedłem do łazienki po świeżą wodę. Po śniadaniu poszedłem do pokoju i zwinąłem śpiwór. Położyłem go tam gdzie zawsze i zacząłem krzątać się i szukać wszystkich części stroju. Po paru minutach byłem już rześki, najedzony i kompletnie ubrany. Podszedłem do biurka po swojego Żniwiarza.

Nawet jak sobie niewinnie leży na biurku, to i tak imponuje wyglądem. Pomyślałem. Przypasałem go z lewej strony i wyszedłem z domu, delikatnie zamykając drzwi.

(yyy, mogę decydować czy wychodzę z domu, czy mam napisać tylko: "i stanąłem przed drzwiami wyjściowymi, zastanawiając się czy wyjść.")
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Firippu Toramaru   Wto 5 Sty 2010 - 19:21

(takie pierdoły se pisz. Ew. cię cofnę, czy coś...)
Firippu, po przedziwnie długim czasie spędzonym w łazience, w końcu ogarnął ciuchy. Podziwiał swego pogromcę, dopóki nie ujrzał godziny. Chwycił go szybko, przypiął do pasa i zaczął truchtać do wyjścia. Musiał nadrobić stracony czas, i uznał, że trucht wystarczy. Wybiegł na zewnątrz, i biegł chwilę wąską uliczką, dopóki nie usłyszał głośnego, przejmującego krzyku. Po chwili dobiegła go już zdecydowanie bardziej cicha wiązanka przekleństw, w porównaniu do poprzedniego odgłosu.Oznaczało to jednak nic innego, jak to, że ten ktoś, a zdecydowanie był to mężczyzna, znajdował się blisko. Mogłeś ruszyć ku niemu, lub po prostu biec dalej ku akademii. Teraz dopiero jednak odkryłeś, że zaciskasz mocno rękę na zanpakuto.

[suchar taki, do 12 jednak szpital]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Firippu Toramaru   Sro 6 Sty 2010 - 18:15

Co to było??- Zastanowiłem się.-brzmiało jak zarzynana świnia. Lepiej sprawdzę co to jest, może zdobędę trochę doświadczenia. Fuck, znowu się spóźnię na zajęcia

Już miałem iść do zaułka, gdy zdałem sobie sprawę, że to nie ja jestem od tej roboty.
Zara przyleci tutaj ktoś z oddziałów. Co mam się pakować w tarapaty. Poza tym ten krzyk należał do faceta, a nie kobiety. Napewno nie będzie mnie potrzebował...

Puściłem klingę i bez zamartwiania się pobiegłem do akademii. Wkrótce zobaczyłem w oddali budynek szkoły.
Supcio. Wyrobiłem się.

Od szkoły dzieliła mnie już tylko jedna prosta.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Firippu Toramaru   Sob 30 Sty 2010 - 11:20

Nie koniecznie się wyrobiłeś. Mimo jednej prostej, miałeś mało czasu. Do tego zmęczenie dawało się we znaki. Wyciągnąłeś się ze wszystkich sił i zmusiłeś do sprintu. Wleciałeś do akademii, o mało nie potrącając patrolu Shinigami. Musiałeś przystanąc ze zmęczenia, jednak sił dodał ci widok zegara, kiedy ujrzałeś, że zostało ci pół minuty. W ostatniej chwili wbiegłeś do Sali Kidou i zająłeś miejsce na podłużnej ławce.

(Suchar, piszemy w http://bleach.iowoi.org/akademia-shinigami-f8/sala-treningowa-kidou-t704-90.htm)
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Firippu Toramaru   Today at 9:52

Powrót do góry Go down

Dom Firippu Toramaru
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1